dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Wrocław

2 267 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 267 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jagodno,Wrocław

849 000 zł62 m² 13 605,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przestronne /62,4mkw/3pok./garderoba/duży balkon 7m/ul. K .Komedy/2018 Mieszkanie o powierzchni 62,4 m2, z balkonem, znajduje się na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

550 000 zł32 m² 16 964,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną. Kawalerka jest wykończona pod klucz z meblami i sprzętem agd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Lipa Piotrowska,Wrocław

999 000 zł103 m² 9 725,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Mieszkanie z dużym tarasem na dachu Przedstawiam nowe mieszkanie bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Pasteura

Szczytniki,Wrocław

1 290 000 zł97 m² 13 299 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 97m2, położone na 2 piętrze w budynku przy ul. Pasteura. Lokal składa się z dużego salonu, 2 pokoi, 2 łazienek, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Krzyki,Wrocław

729 991 zł55 m² 13 296,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

toplokalizacja/komandorska/premium/krzyki/ue/wielka/4pok./okazja!/rozkład/
piwnica! Gotowe do zamieszkania! Idealne pod inwestycję! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 4-POKOJOWE MIESZKANIE PO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Dominikański

Stare Miasto,Wrocław

1 166 330 zł51 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży komfortowy apartament usytuowany W prestiżowym budynku ovo - przy ul. Podwale we Wrocławiu. Ponadczasowa architektura w otoczeniu zieleni. W budynku szereg udogodnień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stabłowicka

Fabryczna,Wrocław

449 996 zł54 m² 8 348,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Okazja/po remoncie!/stabłowicka/królewiecka/3pok./top/tanio! Gotowe do zamieszkania w styczniu 2025! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - cena po generalnym remoncie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Przedmiejska

Szczepin,Wrocław

530 000 zł25 m² 21 362 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty Tądel () Tel.: Polecam nowoczesny apartament jednopokojowy w apartamentowcu z 2019 r w inwestycji Lofty Legnicka. Nieopodal Magnolii Park i centrum biznesowego- business.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Krzyki,Wrocław

4 550 zł63 m² 72,70 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Od 1 marca dostępne jest 64-metrowe mieszkanie zlokalizowane na 9. piętrze nowoczesnego budynku (rok budowy: 2017) przy ul. Gwiaździstej, tuż obok Sky Tower. Lokal oferuje wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Babiego Lata

Krzyki,Wrocław

1 099 000 zł63 m² 17 444,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem - Wrocław, ul. Babiego Lata Wyjątkowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, gotowe do zamieszkania! Znajduje się na podwyższonym parterze osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Swojczyce,Wrocław

619 000 zł46 m² 13 456,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Komfortowe mieszkanie 2-pokojowe | 46,19 m | Psie Pole - Swojczyce Na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 46,19 m , położone na drugim (ostatnim) piętrze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czartoryskiego

Poświętne,Wrocław

2 599 zł40 m² 64,97 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Запрошую в оренду 2-кімнатну квартируз балконом - вітальня з кухнею та окрема спальня - виконана за високим.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Maślice,Wrocław

679 000 zł53 m² 12 918,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3-pokojowe mieszkanie na Maślicach funkcjonalne wnętrze, spokojna okolica. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 52,56 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Manganowa

Stare Miasto,Wrocław

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz! super lokalizacja! umeblowane! balkon! mieszkanie przyjazne kotom, balkon osiatkowany miejsca parkingowe dostępne na parkingu za szlabanem oferta wstrzymana Do wynajęcia 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Krzyki,Wrocław

890 000 zł77 m² 11 558,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Luksusowy apartament 2 łazienki 2 tarasy możliwość wydzielenia strefy do pracy W trybie home office całe wyposażenie W cenie apartamentu blisko parku Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Hallera

Grabiszyn,Wrocław

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Hallera - tuż przy Parku Grabiszyńskim - osiedle ogrody hallera. Oferujemy do wynajęcia nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Stare Miasto,Wrocław

634 900 zł64 m² 9 990,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie pełne słońca w samym sercu miasta , ul. Tęczowa Wrocław Klasyczne 3 pokoje i osobna kuchnia idealnie sprawdzą się w przypadku rodziny 2+2, a także najemców chcących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Partynice,Wrocław

949 001 zł79 m² 11 997,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wrocław, krzyki - ołtaszyn / 4 pokoje, ogródek, garaż, komórka, winda parter cztery pokoje Z ogródkiem - zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje Czteropokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

397 863 zł22 m² 17 849,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zagony

Muchobór Wielki,Wrocław

665 000 zł56 m² 11 939 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

**oferuję wyjątkową okazję 2-pokojowe mieszkanie bezpośrednio od właściciela przy ul. Zagony we Wrocławiu!** **zalety mieszkania:** - **gotowe do zamieszkania!** To zadbane, przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ołbin,Wrocław

1 040 000 zł108 m² 9 646,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Szukasz dużej przestrzeni do życia w centrum miasta? Dobrze się czujesz w pomieszczeniach z wysokim sufitem na 320 cm, w których każdy z pokoi ma ponad 25m2 ? Chcesz mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budziszyńska

Nowy Dwór,Wrocław

500 000 zł34 m² 14 925,40 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Atrakcyjne 2-Pokojowe Mieszkanie na Nowym Dworze 33,5 m Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania na sprzedaż, usytuowanego na 5. piętrze 14-piętrowego budynku we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bezpieczna

Karłowice,Wrocław

455 000 zł29 m² 15 689,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 28.9m2 na wrocławskim osiedlu Różanka , jest też wariant zakupu miejsca postojowego w garażu podziemnym w cenie 50tys. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Zielińskiego

Krzyki,Wrocław

2 200 zł27 m² 81,48 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe i przytulne mieszkanie o powierzchni 27 m , położone na piątym piętrze budynku z windą. Mieszkanie jest bardzo jasne, zadbane i w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Motylkowa

Ołtaszyn,Wrocław

4 200 zł101 m² 41,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: ołtaszyn, ul. Motylkowa * Ilość pokoi: 4 * Metraż: 101 mkw * Kuchnia: aneks z oknem * Piętro: 3/3 * Obowiązuje najem okazjonalny oraz ubezpieczenie oc Najemcy opis nieruchomości: do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jelenia

Popowice,Wrocław

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak English, call for more details. English version below! Do wynajęcia 2-pokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 42 m ,położone na 3. piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzegomska

Muchobór Mały,Wrocław

484 500 zł32 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 32.3m2 , Wrocław , Gądów Mały , Ul. Strzegomska , okolice krzyżówki. Usytuowane jest na piętrze 8/10 bloku z lat 80-tych , budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Powstańców Śląskich,Wrocław

799 000 zł65 m² 12 292 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji o powierzchni 65 m, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Mieszkanie położone jest przy ul. Przestrzennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

899 999 zł76 m² 11 766 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Doradca klienta Tel. Podstawowe informacje: mieszkanie trzypokojowe, dwupoziomowe o powierzchni 76,49 m2 i pow. użytkowej 86 m2 z balkonem na III piętrze oraz komórką lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poleska

Psie Pole,Wrocław

724 995 zł69 m² 10 514,80 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

3/4 pok | Psie Pole | Garaż |.| Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie z balkonem, znajduje się ono na 8 piętrze (ostatnim) w bloku z 2005 r. z windą, przy ul. Poleskiej na Psim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

1 249 000 zł89 m² 14 033,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Dwupoziomowe mieszkanie na sprzedaż przy ul. Skarbowców, wrocław Cena: 1 249 000 zł Czynsz administracyjny: 1400 zł/miesiąc Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Ołbin,Wrocław

1 150 000 zł147 m² 7 818,87 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 147,08 m , usytuowane na 2 piętrze pięciokondygnacyjnego budynku przy ul. Nowowiejskiej 67 we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

710 000 zł55 m² 12 909,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Świetna lokalizacja! przy ue l przy dworcu Mieszkanie świetnie nadaje się pod inwestycje jak i na potrzeby własne. Lokal o pow 55 mkw, składa się z: - salonu, - sypialni, - pokoju (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Wrocław

5 950 zł126 m² 47,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duże (125m2) i przestronne mieszkanie położone na 6 piętrze przy ul. Bujwida we Wrocławiu. Doskonała lokalizacja oraz rozkład mieszkania zachęca do zamieszkania w nim od razu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Litewska

Psie Pole,Wrocław

599 000 zł50 m² 11 980 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przedstawiam ofertę sprzedaży 2- pokojowego mieszkania o pow. 49,66 m2 położonego we Wrocławiu w dzielnicy Psie Pole, ul. Litewska. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 8-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Chałupnicza

Swojczyce,Wrocław

550 000 zł32 m² 16 923,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Polecam na sprzedaż przepięknie urządzoną kawalerkę o łącznej powierzchni 32,5m2. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze w czteropiętrowym apartamentowcu z 2022r na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

579 000 zł42 m² 13 951,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

We speak English, call for more details, english version below! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim na Popowicach. Informacje podstawowe: cena : 579 000 zł do negocjacji Metraż :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Wrocław

3 950 zł42 m² 94,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękny apartament o pow. 42m2 z miejscem postojowym w garażu podziemnym, w pięknym miejscu Wrocławia przy ul.Gdańskiej. Kamienica w 2008r. przeszła generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

457 000 zł33 m² 13 848,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Polecam w dobrej lokalizacji 2 pokojowe mieszkanie, pokój ok. 15 m2 i 8 m2, kuchnia umeblowana, łazienka z wc, loggia w zabudowie. Wyłączność! Klucze w biurze kontakt: , tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Leśnica,Wrocław

595 000 zł48 m² 12 395,80 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pok | Ogródek rekreacyjny | Po remoncie Mieszkanie po gruntownym remoncie do zamieszkania na już! Mieszkanie znajduje się w cichym spokojnym miejscu w Leśnicy. Opis mieszkania: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczepin,Wrocław

561 999 zł38 m² 14 789 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowa oferta! Twoje nowe mieszkanie w sercu Wrocławia! Marzysz o idealnym miejscu do życia lub inwestycji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Powierzchnia: 38 m Układ: 2 oddzielne.