dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Wrocław

2 271 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 271 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bierutowska

Psie Pole,Wrocław

1 800 zł20 m² 90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na prezentację mikro apartamentu, dostępnego od zaraz, w pełni wyposażonego, jasnego i przytulnego. Lokal jest wykończony w wysokim standardzie. Położony jest w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wesoła

Krzyki,Wrocław

710 000 zł47 m² 15 106,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe po generalnym remoncie, w pełni rozkładowe, w dogodnej lokalizacji ul. Wesoła- krzyki blisko ścisłego centrum miasta. Podstawowe informacje: cena: 710 000 zł do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Krzyki,Wrocław

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu eleganckie i stylowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 38,18 m 2 na 3 piętrze 3 piętrowego nowoczesnego budynku z 2018.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jesionowa

Tarnogaj,Wrocław

584 000 zł41 m² 14 373,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż przytulne mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 40,63m2, na nowym osiedlu z 2015 roku, przy ul. Jesionowej. Nieruchomość mieści się na 1-wszym piętrze, w nowoczesnym, zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z ogródkiem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

649 000 zł43 m² 15 093 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wrocław ul. Drabika 50 Uwaga sprzedaż odbywa się w całości ze wszystkim wyposażeniem mebel, telewizor, kuchnia i tak dalej. Nowoczesne, bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe o pow. 43.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mościckiego

Krzyki,Wrocław

520 100 zł65 m² 8 001,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji zaraz za Wrocławskim Brochowem! Jeśli szukasz mieszkania, które posiada praktyczny rozkład, jest w świetnej cenie i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zawidowska

Maślice,Wrocław

799 000 zł54 m² 14 717,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż przepiękne 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 54,29m2, usytuowane na parterze w trzypiętrowym apartamentowcu z 2023r. Nieruchomość położona jest przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szkocka

Muchobór Mały,Wrocław

799 000 zł63 m² 12 682,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 4- pokojowe o około 63m2 (umeblowane, do zamieszkania). Mieszkanie usytuowane jest na parterze w 3-piętrowym bloku z lat '80-tych. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

469 000 zł40 m² 11 725 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Sprzedam 2 pok mieszkanie, w samym centrum Wrocławia, tuż przy Rynku. Idealne miejsce dla ludzi ceniących bliskość miasta, oraz związanych z nim wygód. Mieszkanie nadaje się na inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Litewska

Zgorzelisko,Wrocław

719 000 zł72 m² 9 958,45 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Słoneczne mieszkanie 4 pokojowe o metrażu 72,2m2 z balkonem i piwnicą (dodatkowa powierzchnia). Mieszkanie jest w pełni rozkładowe, posiada 4 pokoje, duży balkon, oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie, pierwszy najem, piękny widok z dużego balkonu na zabytki w samym centrum Wrocławia. Bez pośredników. **opis mieszkania:** - 3 pokoje o łącznej powierzchni 50m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Ołtaszyn,Wrocław

2 800 zł55 m² 50,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzień Dobry Mam do zaoferowania: przestronne mieszkanie dwupokojowe z obszerną kuchnią w nowoczesnym budynku wybudowanym w 2008 roku jest teraz dostępne do natychmiastowego wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

759 000 zł50 m² 15 210,40 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z dużym balkonem! Dodatkowym atutem jest spory schowany aneks kuchenny i miejsce na szafę w korytarzu, a duże okna umożliwiają nam wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

1 240 000 zł112 m² 11 022,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż przestronne i rozkładowe dwupoziomowe mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni: 160 m2 z Balkonem i dwoma miejscami parkingowymi, położone na Jagodnie we Wrocławiu mega okazja!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ślężna

Wrocław,dolnośląskie

524 999 zł34 m² 15 217,40 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ue/toplokalizacja!/ślężna/krzyki/2 pok./2 BALKONY ŚWIETNE INWESTYCYJNIE ZE WZGLEDU NA LOKALIZACJĘ! PO REMONCIE! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 34m przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

649 000 zł50 m² 13 053,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz Gotowe do odbioru! Funkcjonalne mieszkanie na zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Buczacka

Muchobór Wielki,Wrocław

2 500 zł61 m² 40,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie we Wrocławiu przy ulicy Buczackiej. Nieruchomość ma podwyższony standard i jest gotowa do wprowadzenia. Lokalizacja: wrocław, muchobór Wielki, ul. Buczacka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cynamonowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

647 300 zł74 m² 8 771 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe przestronne i rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni: 73,80m2 położone blisko ul. Cynamonowej na osiedlu Lipa Piotrowska ( Dzielnica Psie Pole ) we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mennicza

Stare Miasto,Wrocław

620 000 zł51 m² 12 043,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Z przyjemnością prezentujemy Państwu unikalną ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 51,48 m2, usytuowanego na 4. piętrze przy ul. Menniczej w samym sercu malowniczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Polo

Swojczyce,Wrocław

4 200 zł67 m² 63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zamieszkaj w apartamencie z widokiem na rzekę! Opiekun oferty: tel. licencja pfrn nr 28332 Otoczenie: prezentowana nieruchomość znajduje się na jednym z najbardziej pożądanych osiedli na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

764 997 zł40 m² 19 077,20 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Fabryczna/białowieska/2pok./40m2/BALKON/GARAŻ/PREMIUM! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nowe, klimatyzowane 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2 położone na 7 piętrze w komfortowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hermanowska

Kuźniki,Wrocław

2 300 zł50 m² 46,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do odkrycia niepowtarzalnej oferty wynajmu mieszkania, które z pewnością stanie się Twoim wymarzonym domem! To nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

862 000 zł80 m² 10 816 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28424 tel: 4-pokojowe mieszkanie na czwartym piętrze z widokiem na zieleń Luksusowe mieszkanie z dużym balkonem od strony Odry, usytuowane na szesnastym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Ołbin,Wrocław

4 100 zł88 m² 46,59 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Duże mieszkanie do wynajęcia w centrum Wrocławia, okolice Ogrodu Botanicznego i pl. Bema Mieszkanie składa się z 4 oddzielnych pokoi, kuchni i łazienki z wanną. Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gersona

Wrocław,dolnośląskie

459 998 zł41 m² 11 330 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Blisko zoo!/biskupin/garsona/hala 100-lecia/2 pok blisko pętli tramwajowej! Doskonałe inwestycyjnie jak również do zamieszkania dla studentów, rodzin z dziećmi czy starszych osób! Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajowicka

Gajowice,Wrocław

425 000 zł32 m² 13 281 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1926

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28305 tel. Mieszkanie w kamienicy w idealnym stanie na osiedlu Gajowice. Przytulna aranżacja oraz przemyślany rozkład to główne atuty tego mieszkania. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Legnicka

Popowice,Wrocław

1 390 000 zł96 m² 14 541 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Gorąco polecam mieszkanie W super cenie! klucze W biurze! 4pok. Mieszkanie do wprowadzenia Z ogródkiem i tarasem i miejscem postojowym położone w dzielnicy Fabryczna, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

3 500 zł48 m² 73 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel: e-mail: wyłącznie W biurze sdp nieruchomości (english version below) ***mieszkanie dostępne od 11.10.2022r.*** Serdecznie polecam piękne 2-pokojowe mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Szczepin,Wrocław

1 129 100 zł100 m² 11 264 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28424 tel: dział deweloperski sdp nieruchomości Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie na 5 piętrze z salonem o powierzchni 42 m2 Otoczenie nieruchomości: inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wolna od zaraz, ul. Inżynierska

Grabiszyn,Wrocław

1 900 zł25 m² 76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam 1 - pokojowe mieszkanie, usytuowane na Grabiszynie przy ul. Inżynierskiej. Mieszkanie o powierzchni 25 m2 składa się z pokoju,aneksu kuchennego, ,łazienki z wc i holu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pochyła

Stare Miasto,Wrocław

3 950 zł70 m² 56 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Osoba prowadząca tel. Serdecznie polecam piękne 3-pokojowe mieszkanie położone w świetnej lokalizacji. Apartament o powierzchni 70 m2, usytuowany jest na 6 piętrze w Starym Mieście, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Studzienna

Gaj,Wrocław

480 000 zł42 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania słoneczne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2. w okolicy galerii Wroclavia. Dzięki pełnemu rozkładowi i oddzielnej kuchni nieruchomość idealna pod wynajem, oraz dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tarnopolska

Muchobór Wielki,Wrocław

556 000 zł35 m² 15 858,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 2. pokojowe mieszkanie z oknami od strony wschodniej. Mieszkanie zaprojektowane przez Pracownia Projektowa Małgorzata Kowalkowska. Niski czynsz 413zł. Poniżej kilka bardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miła

Plac Grunwaldzki,Wrocław

490 000 zł49 m² 10 053,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,74 m2 w świetnej lokalizacji! Kontakt Mieszkanie nadaje się do zamieszkania lub inwestycyjnie pod wynajem. Mieszkanie składa się Z *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zakładowa

Kleczków,Wrocław

850 000 zł63 m² 13 445,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3-pokojowe mieszkanie o pow. 63,22 m2 w nowoczesnym budynku na ul. Zakładowej. Nowoczesne osiedle z licznymi udogodnieniami, świetne połączenia z Centrum - rozwinięta komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Stare Miasto,Wrocław

851 500 zł33 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartament w jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków we Wrocławiu położonym na terenie inwestycji Bulwar Staromiejski przy pl. Jana Pawła II. Lokalizacja: apartament mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Muchobór Wielki,Wrocław

649 993 zł55 m² 11 818 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Muchobor Lux 2 /3 pokoje55m2/ taras!top! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 55,12 m parter w 2-piętrowym bloku bez windy z 2010 rokuwrocław, muchobór Wielki, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blacharska

Grabiszyn,Wrocław

679 000 zł48 m² 14 116 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Opiekun oferty: tel. Dwupokojowe, piękne mieszkanie nieopodal Parku Grabiszyńskiego, wykończone w wysokim standardzie - gotowe do zamieszkania! Otoczenie nieruchomości: mieszkanie zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przestrzenna

Huby,Wrocław

569 000 zł46 m² 12 332 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 46.14m2 z osobną kuchnią, balkonem oraz piwnicą zlokalizowane w wyremontowanym i ocieplonym bloku z wyremontowaną klatką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cynamonowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

569 900 zł63 m² 9 046,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe przestronne i rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni: 63m2 położone blisko ul. Cynamonowej na osiedlu Lipa Piotrowska ( Dzielnica Psie Pole ) we Wrocławiuz balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Klecina,Wrocław

565 000 zł52 m² 10 926 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferta W rezerwacji Mieszkanie 2 pokojowe z komórką lokatorską o łącznej powierzchni 51,71 m2, z balkonem, w budynku z 2000 roku, blisko Parku Klecińskiego i Pętli.