dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Wrocław

2 267 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 267 ogłoszeń

990 000 zł55 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż niepowtarzalny apartament z widokiem na rzekę na najwyższym, czwartym piętrze w eleganckiej kamienicy na rogu Dubois i Drobnera. Apartament ma powierzchnię 55m2 i składa.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł51 m² 50,98 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.:   Dostępne od zaraz! Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 w nowym budownictwie na osiedlu Olimpia Port. Mieszkanie jest w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł29 m² 82,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wrocław, dzielnica Krzyki, osiedle Jagodno Cztery Pory Roku ul. Wagnera, i piętro, pow. 28 mkw. Mieszkanie w budynku z 2012 r., znajduje się na 1 piętrze. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł57 m² 61,40 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od lipca, piękne 3 pokojowe mieszkanie, z balkonem, oraz 2 podziemnymi miejscami parkingowymi, mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia od zaraz. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

680 000 zł67,54 m² 10 068,11 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 67,55 m w budynku przy ul. Chrobrego we Wrocławiu! Świetnie sprawdzi się jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tyrmanda

Gądów-Popowice Południowe,Wrocław

786 499 zł72 m² 10 923,60 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

hit / 3 pok / muchobór / balkon!. na sprzedaż dwustronne 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 72m zlokalizowane na Muchoborze Wielkim przy ul. Tyrmanda w sąsiedztwie Parku Tysiąclecia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł63,30 m² 12 306,48 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Brak podatku 2%pcc oraz prowizji! To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie komfort oraz dostęp do wszystkich udogodnień miejskiego życia. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 63,30.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł21,01 m² 20 418,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Roi 10% | gotowiec inwestycyjny | kawalerka Z biznesem airbnb | rynek wrocławski (for English scroll down) top lokalizacja Rynek Wrocławski ul. Kiełbaśnicza! Na sprzedaż gotowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł53,27 m² 14 454,66 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zamieszkaj na Kępie Mieszczańskiej! Prowizja 0% Na sprzedaż nieruchomość 2-pokojowa o powierzchni 53,27m , położona na parterze nowoczesnej inwestycji na Kępie Mieszczańskiej. Lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł73,14 m² 123,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowy apartament o powierzchni 73,14 mkw., położony w samym centrum Starego Miasta tuż za budynkiem zabytkowego Ratusza. Lokal znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

649 990 zł33,52 m² 19 391,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania o powierzchni 33,52 m , zlokalizowanego przy ul. Długiej we Wrocławiu, w nowoczesnej inwestycji z 2022.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł70 m² 10 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferuję na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 70 m w Wrocławiu, na Psie Pole. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze budynku z 2005 roku. Mieszkanie jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

669 500 zł50,37 m² 13 291,64 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50.37m2, świeżo wyremontowane znajdujące się przy ul. Kościuszki we Wrocławiu. Z uwagi na lokalizację jest to mieszkanie, które bez problemu.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł57,68 m² 19 070,74 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowe 3 pokoje | nowe | klimatyzacja | centrum | bez pcc Na sprzedaż wyjątkowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57,68 m , zlokalizowane w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł35 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy apartament w jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków premium we Wrocławiu- bernardyńska 4. Lokalizacja: apartament mieści się w odległości kilkuminutowego.

Szczegóły ogłoszenia

824 000 zł57 m² 14 456,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Super rejon genialne pod inwestycje , do zamieszkania Gotowe 3 pokoje | Balkon i taras | Świetna lokalizacja Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł53,80 m² 12 434,94 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska 0% prowizji Mieszkanie Gotowe do odbioru! W ofercie funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53,8 m z balkonem 3,49 m . Inwestycja to osiedle w topowej.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł31 m² 17 709,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji Mieszkanie ma 31 m2. Składa się z: - salonu, - zamykanej sypialni, - kuchni, - łazienki - przedpokoju. Mieszkanie jest wyremontowane i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł66 m² 42,42 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wrocław-Ołbin-dwupokojowe, oddzielna kuchnia. Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 66 m , składające się z dwóch niezależnych pokoi, zlokalizowane przy ul. Daszyńskiego we.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł52 m² 10 942,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 51,93 m | 1. piętro | okolice ul. Pereca Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,93 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł54,50 m² 16 330 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

ul. Dubois okolice Nowoczesne, bardzo ładne dwustronne dwupokojowe mieszkanie o pow. 54,5 m w apartamentowcu z 2015 roku z windą. Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł40 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Unikatowy lokal użytkowy/kawalerka o wysokości 5 m, z dodatkową antresolą pełniącą funkcję sypialni / strefy relaks. Możliwość wykończenia pod klucz. English description below - please.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł72,86 m² 17 828,71 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż elegancki, gotowy do zamieszkania apartament o powierzchni 72,86 m z tarasem 35 m , położony w prestiżowej inwestycji Kępa Park na Kępie Mieszczańskiej jednej.

Szczegóły ogłoszenia

2 883 980 zł131 m² 22 015,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Doskonała lokalizacja - 10 minut spacerem do rynku prestiżowy adres na mapie wrocławia bulwary nad odrą z mariną W najbliższej okolicy najlepsze restauracje i kawiarnie we wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł76,80 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

CO sprzedajemy? Na sprzedaż rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,80 m . Mieszkanie posiada oddzielną kuchnię, jest umeblowane i gotowe do zamieszkania lub pod wynajem. Gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

492 000 zł36,66 m² 13 420,62 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż funkcjonalne, jasne, umeblowane mieszkanie o powierzchni 37 m , położone w bloku na wrocławskich Krzykach. Lokal znajduje się w znakomitej lokalizacji - blisko centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

599 900 zł51 m² 11 762,75 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o wyliczonej powierzchni 51 m (+dodatkowo piwnica) znajdujące się na 10 piętrze w budynku 11-piętrowym z lat 80-tych oraz wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Kurkowa

Wrocław,dolnośląskie

825 000 zł45,90 m² 17 973,86 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 2-pokojowe, 45,9 m , balkon, nowe budownictwo, kurkowa, topowa lokalizacja Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,9 m2, zlokalizowane na 7. piętrze w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

1 515 000 zł143,90 m² 10 528,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Wykończone pod klucz w podwyższonym standardzie mieszkanie 4 pokojowe (bardzo prosta możliwość wydzielenia dodatkowego pokoju) z garażem o powierzchni około 143,9 m2 - bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł31,18 m² 16 003,85 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka na start! Opiekun oferty: renata Mayer tel:   Otoczenie nieruchomości: wyjątkowa inwestycja zlokalizowana we północno-wschodniej części Wrocławia, zaledwie kilka km od ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Chałupnicza

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie o wysokim standardzie, zlokalizowane przy ul. Chałupniczej 48 we Wrocławiu. Lokal został wykończony z dbałością o detale, przy użyciu.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł29,83 m² 20 080,46 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Polecam! Mieszkanie 1 pokojowe w centrum Wrocławia - 1,5 km od płyty Rynku - apartamentowiec z 2012 roku przy rzece! Wyłącznie w biurze sdp nieruchomości Opiekun Oferty Szymon Mazur 602.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł55 m² 12 636,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie- ul. Zatorska. Lokalizacja: mieszkanie położone jest na 1 piętrze niskiego 3 piętrowego budynku zlokalizowanego na Psim Polu. Osiedle mieści się 3 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

893 000 zł77,91 m² 11 461,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Zielony azyl w sercu Kleciny - 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na Park Migdałowy, ul. Cukrowa Przestronne mieszkanie o powierzchni 78 m położone bezpośrednio przy Parku Migdałowym,.