dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Wrocław

2 268 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 268 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Olszewskiego

Biskupin,Wrocław

5 500 zł155 m² 35,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, przedstawiam ofertę premium: najem Dwupoziomowego apartamentu położonego w sercu Biskupina. Nieruchomość wyjątkowa w swojej strukturze, urządzona w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

2 200 zł21 m² 104,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Wynajem tylko z nami! Nieruchomość z przynależnym miejscem parkingowym! Nie musisz się stresować czy będzie gdzie zaparkować:) Szukasz komfortowego miejsca blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Worcella

Krzyki,Wrocław

847 483 zł67 m² 12 649 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Komfortowe mieszkanie w kamienicy po generalnym remoncie składa się z pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym oraz dwa oddzielne pokoje. Mieszkanie rozkładowe. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

650 000 zł57 m² 11 343,80 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Kontakt:. Zamieszczone oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny. Najlepsze oferty tylko w biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubińska

Stare Miasto,Wrocław

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i komfortowe mieszkanie z klimatyzacją, położone na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku z dwiema windami. Opłaty Czynsz najmu: 2500 zł Czynsz administracyjny (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Maślice,Wrocław

811 348 zł96 m² 8 432 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

3 600 zł52 m² 69 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta skierowana wyłącznie dla Firm/osób prowadzących działalność gospodarczą. | justin center | Do wynajęcia Luksusowy Apartament w samym Centrum przy ulicy Krawieckiej. Apartament o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

850 000 zł57 m² 14 849,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ostatnie 2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta w odrestaurowanej kamienicy ul. H. Kołłątaja! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 57,24 m, zlokalizowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Fabryczna,Wrocław

655 844 zł55 m² 11 946,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji! Bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antoniego

Stare Miasto,Wrocław

1 490 000 zł95 m² 15 684,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Dwupak inwestycyjny | 2 Niezależne Mieszkania | 94,48 m | Stare Miasto | Parking Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania na sprzedaż, usytuowanego w sercu Wrocławia, na ul. Świętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nyska

Krzyki,Wrocław

3 200 zł48 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane przy ul. Nyskiej we Wrocławiu, na 5. piętrze w nowoczesnym budynku z windą. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

417 000 zł36 m² 11 583,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od Dewelopera | 0% pcc | Bez Prowizji 1-pokojowe mieszkanie | 36 m2 | czwarte piętro | wysoki standard Zadzwoń do mnie nawet po 18 | Posiadam bazę mieszkań i domów w całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Fabryczna,Wrocław

644 151 zł52 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Manganowa

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

2 700 zł52 m² 51,92 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52 m , położone przy ul. Manganowej na wrocławskich Gajowicach. Lokal znajduje się na 4 piętrze nowoczesnego budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Powstańców Śląskich,Wrocław

439 999 zł37 m² 11 812 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Uwaga! Namierzyliśmy doskonale zachowany plan filmowy z lat 80., ukryty na 2. piętrze przy ul. Oficerskiej. To nie jest zwykłe mieszkanie to kwadrat z charakterem, który czeka na nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zakładowa

Kleczków,Wrocław

829 350 zł58 m² 14 299,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Przy zakupie tego mieszkania Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego, 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego na nowoczesnym osiedlu Promenady Wrocławskie, przy ul. Zakładowej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

581 706 zł38 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od Dewelopera | 0% pcc | Bez Prowizji gotowe 2-pokojowe mieszkanie | 38,02 m2 | czwarte piętro | klucze czekają Zadzwoń do mnie nawet po 18 | Posiadam oferty w całym Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

875 853 zł53 m² 16 380,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji Bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w nowoczesnej inwestycji w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Karkonoska

Krzyki,Wrocław

587 000 zł36 m² 16 305,60 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji Pakiet smart Mieszkanie gotowe do odbioru! W doskonałej lokalizacji u zbiegu ulic Przyjaźni i alei Karkonoskiej powstaje nowa inwestycja deweloperska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Krzyki,Wrocław

540 000 zł36 m² 15 168,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od Dewelopera | 0% pcc | Bez Prowizji gotowe 2 - pokojowe mieszkanie z widokiem na Patio i Tereny Zielone | 35,6 m2 | 4 piętro | klucze czekają Zadzwoń do mnie nawet po 18 |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Zakrzów,Wrocław

795 000 zł70 m² 11 357,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cena: 795 000 zł oferta promocyjna do dnia: 15.05.2026r. Cena po zakończeniu promocji: 820 000 zł Powierzchnia mieszkania: 67 m komórka lokatorska: 3 m Piętro: 3 Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Nowy Targ

Stare Miasto,Wrocław

2 900 zł34 m² 85,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stare Miasto-Pl. Nowy Targ - 2 pokojowe, słoneczne mieszkanie, wysoki standard. Do wynajęcia, słoneczne, funkcjonalne mieszkanie, o pow.34 m2. Mieszkanie znajduje się w sercu Wrocławia, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

782 950 zł62 m² 12 710,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | balkon | osobna kuchnia | blisko centrum toplokalizacja! ul. Strzegomska | Wrocław Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

540 000 zł31 m² 17 175,60 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

1 139 026 zł96 m² 11 890,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie gotowe do odbioru - wykończone pod klucz Wykończone w wysokim standardzie i wyposażone w nowoczesne, starannie dobrane elementy wystroju oraz sprzęty renomowanych producentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Matejki

Ołbin,Wrocław

345 000 zł35 m² 9 773,37 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1880

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,3 m , położone przy ul. Matejki we Wrocławiu - w ścisłym centrum miasta. Lokal idealny jako inwestycja pod wynajem, dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Litewska

Psie Pole,Wrocław

514 990 zł36 m² 14 305,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

3 pokoje po remoncie | agd w cenie | gotowe do zamieszkania | Psie Pole Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe (36 m ), po generalnym remoncie, położone na 2. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Międzyleska

Tarnogaj,Wrocław

2 500 zł40 m² 62,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. Nr licencji pfrn 30960 Do wynajęcia oferuje się komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,2 m, zlokalizowane w prestiżowym kompleksie Di Trevi przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

572 670 zł35 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od Dewelopera | 0% pcc | Bez Prowizji gotowe 2-pokojowe mieszkanie | 35,35 m2 | trzecie piętro | wysoki standard Zadzwoń do mnie nawet po 18 | Posiadam oferty w całym Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

702 100 zł70 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od Dewelopera | 0% pcc | Bez Prowizji gotowe 4 - pokojowe mieszkanie | 64,68 m2 | 2 piętro | klucze czekają Zadzwoń do mnie nawet po 18 | Posiadam oferty w całym Wrocławiu I speak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zakładowa

Kleczków,Wrocław

679 000 zł45 m² 15 210,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, położone na 5. piętrze nowoczesnego budynku z windą na popularnym osiedlu Promenady Wrocławskie. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bartla

Śródmieście,Wrocław

19 000 zł110 m² 172,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament na wynajem w Rezydencji Szczytnicka Do wynajęcia elegancki, przestronny apartament położony na parterze ekskluzywnej willi miejskiej Rezydencja Szczytnicka - w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Racławicka

Grabiszynek,Wrocław

3 200 zł37 m² 86,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: racławicka 111 / Grabiszynek Ilość pokoi: 2 Metraż: 37 m Kuchnia: aneks Piętro: 2/4, budynek z windą, informacje dodatkowe: wysoki standard, pierwszy najem, miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Worcella

Przedmieście Oławskie,Wrocław

475 000 zł57 m² 8 321,65 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1880

Opiekun oferty licencja pfrn nr 30802 tel. Mieszkanie o powierzchni 57,08 m2 w zadbanej kamienicy na czwartym piętrze przy ul. Worcella. Otoczenie nieruchomości: bardzo dobre połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Blizanowicka

Księże Wielkie,Wrocław

3 095 zł53 m² 58,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Witam, do wynajęcia oferuję nowe i stylowo urządzone, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 53 m2 wraz z balkonem oraz przynależnym miejscem postojowym. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nadodrze,Wrocław

649 000 zł65 m² 9 957,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w samym sercu Wrocławia Plac Staszica Oferuję na sprzedaż przestronne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 65,18 m , położone w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Manganowa

Fabryczna,Wrocław

2 700 zł52 m² 51,92 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie od zaraz do wynajęcia długoterminowego i okazjonalnego we Wrocławiu ul. Manganowa w cenie za każdy miesiąc 2700 zł (czynsz) + opłaty administracyjno-eksploatacyjne 650 zł (w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wyspiańskiego

Plac Grunwaldzki,Wrocław

2 900 zł36 m² 80,56 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For Polish scroll down A luxury apartment in the prestigious Wybrzeże Wyspiańskiego 11 investment (grunwaldzki Square on the river Odra) in Śródmieście with very good access to the city center. The.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stare Miasto,Wrocław

650 000 zł62 m² 10 483,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Centrum 2 minuty od rynku stare miasto świetna lokalizacja 3 pokoje przejściowe osobna kuchnia po remoncie II piętro piwnica pełna własność księga wieczysta bez obciążeń Na sprzedaż przestronne.