dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Wrocław

2 268 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 268 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, Kępa Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

749 673 zł46 m² 16 315 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: tel. Nowe mieszkanie z 2020 roku w centrum miasta na Kępie Mieszczańskiej. Dwa mieszkania 1 pokojowe w pełnym wyposażeniu i z przynależnościami/ łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowogródzka

Psie Pole,Wrocław

718 000 zł53 m² 13 598,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: otoczenie nieruchomości: oferta sprzedaży przestronnego mieszkania zlokalizowanego w malowniczej dzielnicy Psie Pole we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krzycka

Klecina,Wrocław

749 000 zł57 m² 13 121,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem Klecina - Krzyki Opiekun oferty: tel. licencja pfrn nr 28332 Otoczenie: prezentowane mieszkanie przy ul. Krzyckiej to połączenie wygody miejskiego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kępa Mieszczańska

Kleczków,Wrocław

856 000 zł43 m² 19 737 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: tel. Oferta 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 43,37m2 koło centrum miasta. Otoczenie nieruchomości: kępa Mieszczańska najbardziej ceniona lokalizacja we Wrocławiu. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Śródmieście,Wrocław

2 600 zł37 m² 70,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronny i klimatyczny loft doskonała lokalizacja blisko centrum dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej Polecam do wynajęcia piękny apartament typu studio o eleganckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

850 000 zł57 m² 14 849,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ostatnie 2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta w odrestaurowanej kamienicy ul. H. Kołłątaja! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 57,24 m, zlokalizowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Legionów

Stare Miasto,Wrocław

585 000 zł45 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia, blisko placu Legionów. W skład mieszkania wchodzą: - kuchnia (meble, piekarnik, zmywarka, płyta gazowa) salon (meble, narożnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antoniego

Stare Miasto,Wrocław

1 490 000 zł95 m² 15 684,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Dwupak inwestycyjny | 2 Niezależne Mieszkania | 94,48 m | Stare Miasto | Parking Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania na sprzedaż, usytuowanego w sercu Wrocławia, na ul. Świętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Jagodno,Wrocław

798 000 zł67 m² 11 910,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67 m , usytuowane na wysokim parterze - 0/3 pietra w kameralnym bloku z 2017 roku na zamkniętym osiedlu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wejherowska

Popowice,Wrocław

729 000 zł63 m² 11 516,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Oferta tylko W naszym biurze! Polecam do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,5m2 na Popowicach przy ul.Wejherowskiej. Nieruchomość dwustronna , rozkładowa, z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Braniborska

Stare Miasto,Wrocław

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowa kawalerka z balkonem o wysokim standardzie, zlokalizowana w bardzo atrakcyjnej lokalizacji blisko ścisłego centrum - ul. Braniborska. Apartament znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Kępa Mieszczańska,Wrocław

554 647 zł27 m² 20 235 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: tel. Nowe mieszkanie w centrum miasta na Kępie Mieszczańskiej. 1- pokojowe mieszkanie w pełnym wyposażeniu / łazienka i aneks kuchenny / i z przynależnościami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bezpieczna

Różanka,Wrocław

764 000 zł57 m² 13 403,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

3-pokojowe mieszkanie o metrażu 57,10 m2, w bloku na osiedlu Różanka! Funkcjonalny i wygodny układ pomieszczeń sprawia, że mieszkanie idealnie nadaje się dla rodziny, pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antoniego

Stare Miasto,Wrocław

1 490 000 zł95 m² 15 684,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Fabryczna,Wrocław

399 000 zł26 m² 15 346,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 26,14 m , położone na 10 piętrze w 11-piętrowym budynku z windą przy ul. Lubuskiej we Wrocławiu (osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

850 000 zł57 m² 14 849,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

620 000 zł55 m² 11 272,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55 m . Położone na 1 piętrze w zadbanym bloku z cegły po termomodernizacji. Znajduje się w doskonałej lokalizacji w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Sępolno,Wrocław

950 000 zł64 m² 14 960,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Na sprzedaż komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,5 m , położone na parterze w jednej z najbardziej urokliwych i zielonych części Wrocławia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Hallera

Borek,Wrocław

775 000 zł76 m² 10 197 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Mam na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie w świetnej lokalizacji. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja. We speak English, german and Russian. Contact us and the.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zakrzów,Wrocław

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w przytulnym 2 pokojowym mieszkaniu o powierzchni 48 m , usytuowanym na 3 piętrze niskiego bloku. Dzięki lokalizacji blisko autostrady, zyskujesz szybki wyjazd z miasta, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

782 900 zł62 m² 12 730,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Toplokalizacja! 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | balkon | osobna kuchnia | blisko centrum ul. Strzegomska | Wrocław Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kowale,Wrocław

1 060 000 zł83 m² 12 839,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Osiedle bo to willowa enklawa spokoju położona w zielonej części Wrocławia - na Kowalach, zaledwie kwadrans od Rynku. Apartament 4-pokojowy o powierzchni 82,56 m2 z balkonem, 4 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Swobodna

Krzyki,Wrocław

614 900 zł40 m² 15 372,50 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

2 pokoje | Centrum | Po remoncie | Gotowe do wprowadzenia | Wyposażone w agd Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na wysokim parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Ołbin,Wrocław

594 998 zł42 m² 14 133 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Okazja!2-pokojowe mieszkanie po remoncie | Ołbin | przy Parku Tołpy Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 41,7 m , położone na 3. piętrze zadbanej kamienicy na Ołbinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rydygiera

Nadodrze,Wrocław

924 000 zł55 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2-pokojowy apartament | 55 m | balkon | klimatyzacja | 600 m uwr | 900 m rynek Śródmieście / Nadodrze ul. Rydygiera | Golden House (2014, i2 Development). Opis nieruchomości Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Nabycińska

Stare Miasto,Wrocław

399 990 zł25 m² 15 809,90 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka w sercu Wrocławia - idealna inwestycja lub na start! Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 25,3 m2, położona w samym centrum Wrocławia, przy ul. Legnickiej (róg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Szczepin,Wrocław

520 000 zł39 m² 13 299,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż bardzo wygodne, rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe na 6 piętrze w bloku z lat 80. Idealne dla studenta lub jako inwestycja pod wynajem. Własnościowe. Częściowo umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Zakrzów,Wrocław

749 000 zł70 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Kupujesz od dewelopera bez pcc 2% i bez prowizji! Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni około 70 m usytuowane na 4 piętrze w kameralnym budynku z windą. Opis mieszkania: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Biskupin,Wrocław

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam Państwu do zaoferowania mieszkanie do wynajęcia - 3-pokojowe we Wrocławiu - Biskupin przy ul. Olszewskiego* Na wynajem jasne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Olszewskiego, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grabiszyńska

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

2 600 zł43 m² 60,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kameralne mieszkanie przy ul. Grabiszyńskiej. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni i łazienki z toaletą oraz 2 balkonów.Mieszkanie w pełni i komfortowo.

Szczegóły ogłoszenia