dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Wrocław

2 273 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 273 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sempołowskiej

Biskupin,Wrocław

549 999 zł38 m² 14 500,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,93 m2, zlokalizowane przy ul. Sempołowskiej we Wrocławiu. Lokal składa się z: - dwóch niezależnych pokoi, - osobnej kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ślężna

Borek,Wrocław

699 900 zł63 m² 11 180,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Widok na park / rozkład / komórka / słoneczne Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 4-pokojowego zlokalizowanego na wrocławskim osiedlu Borek - dzielnica Krzyki. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Stawowa

Wrocław,dolnośląskie

463 423 zł26 m² 18 025 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż apartament 25,71 m w prestiżowej inwestycji realizowanej przez Apsys Polska w ścisłym centrum Wrocławia przy ul. Stawowej. To część unikatowego kwartetu miejskiego łączącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nadodrze,Wrocław

3 300 zł72 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Stylowe, przestronne mieszkanie na Nadodrzu | 72,8 m | Od Architekta | Wysoki Standard Oferuję na wynajem długoterminowy (min. 1 rok) wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,8 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

699 000 zł50 m² 13 980 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż komfortowe i bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 1. piętrze w zadbanym budynku z windą, wybudowanym w 1998 roku przy ul. Długiej 68 we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbowa

Stare Miasto,Wrocław

680 000 zł65 m² 10 492,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Centrum Wrocławia na wyciągnięcie ręki: słoneczne 2 pokoje przy Parku i Fosie Miejskiej. Zadbana kamienica w sąsiedztwie Galerii Dominikańskiej i Rynku, 4 piętro, okna na dziedziniec od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Gliniana

Huby,Wrocław

304 900 zł23 m² 13 257 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Klucze w biurze! Polecam na sprzedaż wyjątkowo ciekawy niewielki lokal jednopokojowy z dla 1-2 osób. Mieszkanie położone w ścisłym centrum tuż przy Dworcu pkp/pks oraz przy aquaparku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Energetyczna

Krzyki,Wrocław

490 000 zł38 m² 12 894,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedaż bezpośrednia. Pośrednikom dziękuję. Do sprzedaży ciche i ciepłe mieszkanie 3 pokojowe z oddzielną kuchnią i łazienką przy ul. Energetycznej. Mieszkanie bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

555 000 zł35 m² 15 839 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Opiekun oferty: licencja pfrn nr 29569 tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie przy ul. Krynickiej to lokalizacja, w której wszystko masz pod ręką. Osiedle jest kompletnie zagospodarowane sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

850 000 zł57 m² 14 849,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ostatnie 2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta w odrestaurowanej kamienicy ul. H. Kołłątaja! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 57,24 m, zlokalizowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antoniego

Stare Miasto,Wrocław

1 490 000 zł95 m² 15 684,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Dwupak inwestycyjny | 2 Niezależne Mieszkania | 94,48 m | Stare Miasto | Parking Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania na sprzedaż, usytuowanego w sercu Wrocławia, na ul. Świętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

889 000 zł56 m² 16 006,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowa niższa cena! 3 pokoje | Balkon 11 m | Login City | 4 piętro | Wrocław Grabiszyn Jeśli czekałeś na dobry moment właśnie jest. Na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny apartament 3-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Muchobór Wielki,Wrocław

2 250 zł41 m² 55,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Żwirki i Wigury 18 (wejście od ul. Gagarina) Na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Michalczyka

Stare Miasto,Wrocław

725 000 zł35 m² 20 714,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 35 m , zlokalizowane w kameralnym budynku z 2025 roku od renomowanego dewelopera Dom Development. Przedstawiam śliczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rudawska

Poświętne,Wrocław

547 135 zł36 m² 14 990 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie w stanie pod klucz o powierzchni 36,50 m , położone na parterze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Ramiszowskiej we Wrocławiu, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

783 000 zł48 m² 16 285,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: tel. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupokojowego na Kepie Mieszczańskiej. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia bez ponoszenia żadnych nakładów!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Psie Pole,Wrocław

680 000 zł49 m² 13 888,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż komfortowe, przestronne, bardzo jasne mieszkanie położone na 2. piętrze kameralnego, dwukondygnacyjnego budynku na nowoczesnym osiedlu Nova Stoczniova we Wrocławiu (zakrzów, psie Pole).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strońska

Krzyki,Wrocław

2 100 zł45 m² 46,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Balkon nowe budownictwo przestronny salon Z aneksem kuchennym ogrzewanie miejskie rewelacyjna lokalizacja opis mieszkania Przedstawiam Państwu przestronne dwupokojowe mieszkanie, mieszczące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Ołtaszyńska

Krzyki,Wrocław

3 250 zł70 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Home Brand prezentuje na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie dwupoziomowe z antresolą, zlokalizowane przy ul. Ołtaszyńskiej we Wrocławiu. To propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

849 000 zł59 m² 14 389,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel. licencja pfrn nr 28332 Otoczenie: ulica Drabika znajduje się w malowniczej i spokojnej dzielnicy Jagodno we Wrocławiu, która łączy bliskość natury z udogodnieniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reja

Plac Grunwaldzki,Wrocław

1 097 000 zł81 m² 13 613,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie | po generalnym remoncie | luksusowy design | ostatnie piętro | centrum miasta To niepowtarzalna propozycja dla osób, które pragną mieszkać w centrum miasta, w przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gosławicka

Maślice,Wrocław

629 777 zł53 m² 11 882,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Witam, polecam na sprzedaż wyjątkowo przestronne i komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o całkowitej powierzchni (ok 53 m2). Do mieszkania przynależy również komórka lokatorska/piwnica oraz spory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Minkowskiego

Śródmieście,Wrocław

3 500 zł65 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie , mieszczące się przy Placu Grunwaldzkim pomiędzy ulicami, sienkiewicza a Grunwaldzką , znajdują się trzy pokoje łazienka i kuchnia , jest to parter w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rychtalska

Śródmieście,Wrocław

785 000 zł82 m² 9 631,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3 pokoje, 81,5 m , wysoki parter, własne wejście od patio - Wrocław Śródmieście, gotowe do zamieszkania Mieszkanie dla tych, którym zależy na metrażu, funkcjonalnym układzie i spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowy Dwór,Wrocław

659 000 zł61 m² 10 803,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Sprzedam 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie na wrocławskim Nowym Dworze, o powierzchni 60,5 m . Znajduje się na 8/10 piętrze, w budynku z nową windą z monitoringiem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rudawska

Poświętne,Wrocław

547 135 zł36 m² 14 990 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie, położone na parterze nowoczesnego budynku w inwestycji przy ul. Rudawskiej na Północy Wrocławia. Lokal pochodzi z rynku pierwotnego, jest oddany do użytkowania.