dowolna

Mieszkania dwupoziomowe Wrocław - Oferty sprzedaży i wynajmu

321 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

321 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Tymiankowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

829 910 zł124 m² 6 668 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie w zabudowie szeregowej l 4 Pokoje | Spokojna okolica | Możliwość wykończenia pod klucz Opiekun oferty: patrycja Kaczmarek tel: oferta działu deweloperskiego spd Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

746 450 zł59 m² 12 716 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zamieszkaj w kameralnym, nowoczesnym budynku, już oddanym do użytku! Opiekun nieruchomości: patrycja Kaczmarek tel. Idealna nieruchomość dla rodziny na osiedlu z pełną infrastrukturą. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rymarska

Wrocław,dolnośląskie

1 199 000 zł113 m² 10 610,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż: przestronne, 5-pokojowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 113 m2 przy ul. Rymarskiej! Idealne pod inwestycję lub dla rodziny. Opis mieszkania: zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Czekoladowa

Klecina,Wrocław

749 000 zł60 m² 12 483,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie, wyremontowane i gotowe do zamieszkania o powierzchni 5 9,48 m2 znajdujące się na 3 i 4 piętrze bloku z 2016r. w dzielnicy Krzyki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

908 000 zł96 m² 9 480,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Propozycja idealna dla miłośników życia w spokojnej, zielonej okolicy! Osiedle to 58 lokali mieszkalnych, dla których przewidziane są miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz naziemne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ślężna

Krzyki,Wrocław

7 800 zł135 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Polish/english/ukrainian *** apartament W przy parku południowym- 4 pokoje*** Duże mieszkania dla rodziny do wynajęcia w przy ulicy Ślężnej 191. Dwupoziomowe mieszkanie do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Wrocław

3 900 zł48 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem wyjątkową nieruchomość premium niezwykły Loft Opera, znajdujący się w zabytkowej kamienicy Sachsów we Wrocławiu. Ten przestronny loft o imponującej wysokości 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

724 259 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura, bez pcc! Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 4 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

724 300 zł72 m² 10 094,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą z poziomu garaży. Budynek gotowy - zakup umową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Reja

Plac Grunwaldzki,Wrocław

890 000 zł76 m² 11 788 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

We speak English, english description below zieleń wokół - bez sąsiadujących budynków | centrum Z gwarancją ciszy | ostatnie piętro | 2 łazienki | balkon | zamykany garaż | komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Wittek

Ołtaszyn,Wrocław

1 344 000 zł90 m² 14 933,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mam Państwu do zaoferowania kameralne, dwupoziomowe mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 90 m2 (powiększonę o garderobę ok. 6 m2) na 2 piętrze 2 piętrowego budynku z 2014 r. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

4 300 zł94 m² 45,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupoziomowe mieszkanie 94m - ul. Zwycięska, partynice, wrocław - Powierzchnia: 94 m - Liczba pokoi: 4 - Piętro: 3/4 - Rok budowy: 2010 - Miejsca postojowe dostępne pod blokiem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

999 900 zł121 m² 8 252,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Podpisz umowę do końca grudnia, a otrzymasz nawet 50 tysięcy rabatu! Osiedle Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Muchobór Wielki,Wrocław

949 000 zł91 m² 10 382,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż jasne i przestronne czteropokojowe mieszkanie, zlokalizowane w kameralnej okolicy z niską zabudową na Muchoborze Wielkim. Opis mieszkania: poziom 1: przedpokój Salon Pokój 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

1 050 000 zł128 m² 8 196,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Osiedle Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Przy skrzyz owaniu ul. Kutrzeby i ul. Opalowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Brochowska

Jagodno,Wrocław

399 999 zł46 m² 8 637,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe w Iwinach. Iwiny to miejscowość bezpośrednio granicząca z Wrocławiem (obok Jagodna). Mieszkanie składa się z dwóch kondygnacji: - 32,20 (salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

907 605 zł96 m² 9 477,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice tu powstała nowa inwestycja w otoczeniu pięknych, zielonych terenów. Proponuję Państwu mieszkanie 3-pokojowe z antresolą i z dwoma balkonami! Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

4 000 zł86 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie bezczynszowe! wynajem: 4000 zł/miesiąc + zaliczki na media! brak czynszu administracyjnego! bez prowizji dla agencji bezpośrednio od właściciela! Wprowadź się do wymarzonego lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Drohobycka

Muchobór Wielki,Wrocław

960 000 zł92 m² 10 434,80 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Prezentujemy 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Drohobyckiej na wrocławskim Muchoborze Wielkim. Będzie to idealna propozycja dla rodziny, ze względu na lokalizację, metraż i korzystny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

725 875 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I bez pcc!miejsce postojowe w garażu podziemnym gratis! Promocja dotyczy trzech pierwszych podpisanych umów! Wrocław Fabryczna Maślice ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Wrocław

Stabłowice,Wrocław

860 000 zł72 m² 11 944,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Lokalizacja: stabłowice, metraż: 72 m2, piętro: 4/5, kuchnia: aneks. Rozkład: i piętro: - salon z aneksem kuchennym, - pokój, - łazienka nr 1, - przedpokój II piętro: - pokój nr 1, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kabaczkowa

Klecina,Wrocław

1 440 000 zł101 m² 14 198,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania przepiękny 2-poziomowy apartament 4-pokojowy o pow. 101.42 m2 znajdujący się przy ul. Kabaczkowej na prestiżowym Osiedlu "vitalia klecina"wrocław, krzyki ( Deweloper - Ronson ) Link do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Jodłowa

Stare Miasto,Wrocław

9 500 zł100 m² 95 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel: (for english scroll down) Nieruchomość dostępna od stycznia 2025 Polecam na wynajem piękny, luksusowy apartament - penthouse, tuż przy płycie Rynku (dokładna ulica: jodłowa).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Psie Pole,Wrocław

770 000 zł56 m² 13 873,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Lokalizacja: psie Pole, metraż: 55,50 m2, piętro: 2/2, pełna własność. Rozkład: salon z aneksem kuchennym (30m2), - sypialnia (9m2), - pokój (9m2), - łazienka (6m2), - antresola (16m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radkowska

Gaj,Wrocław

675 000 zł66 m² 10 227,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie na krzykach/gaju. Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 66m2 (powierzchnia użytkowa 63 m2), składa się z: parter: - salon - jasna kuchnia, - łazienka, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Partynicka

Partynice,Wrocław

5 000 zł87 m² 57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty tel. (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Serdecznie polecam piękny 2-poziomowy apartament mieszczący się na wrocławskich Partynicach! Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Skrzydlata

Gądów Mały,Wrocław

670 000 zł34 m² 19 590,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Rezerwacja do 10.02.2025 r. Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie przy ulicy Skrzydlatej Cena: 670 000 zł + 30 000 zł za miejsce postojowe Powierzchnia całkowita: 69,3 m Powierzchnia użytkowa: 34,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

729 000 zł66 m² 11 012 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mam na sprzedaż piękne mieszkanie 3 pokojowe z antresolą oraz z dużym tarasem na zamkniętym osiedlu z 2018 roku - dostępne praktycznie od ręki. We speak English, ukrainian and Russian.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sienkiewicza

Ołbin,Wrocław

569 000 zł40 m² 14 282,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Kontakt do doradcy: pm silesia nieruchomości Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poświęcka

Poświętne,Wrocław

1 329 150 zł102 m² 13 075,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 101.65m2 przy ul. Poświęckiej na spokojnym osiedlu w północnej części Wrocławia. Z uwagi na lokalizację jest to świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Krzyki,Wrocław

7 600 zł135 m² 56,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie 135 m Wrocław, krzyki Oferuję do wynajęcia przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 135 m , zlokalizowane na zamkniętym osiedlu przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

949 900 zł118 m² 8 033,66 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

* kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Inwestycja zakończona*** oczekujemy na dokumenty * Spokojna okolica teraz promocja -50000 zł Cena przed promocją 999900 zł!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

1 200 000 zł131 m² 9 182,74 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Przyjaźni

Klecina,Wrocław

3 600 zł70 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Przyjaźni we Wrocławiu. Mieszkanie o powierzchni 70 m, składające się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Opoczyńska

Złotniki,Wrocław

855 000 zł67 m² 12 795,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

We speak English, call for more details! English version below. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe przy ulicy Opoczyńskiej we Wrocławiu, które oferuje komfortowy układ i przyjemne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Malinowskiego

Jagodno,Wrocław

1 010 000 zł83 m² 12 167,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Duże mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 83,01m2 z ogrodem i dwoma balkonami! -powierzchnie mieszkalną można zaaranżować jako dwurodzinną - jeżeli potrzebne jest mieszkanie, które ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

1 075 000 zł118 m² 9 091,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Podpisz umowę do końca listopada A otrzymasz rabat nawet do 50 tyś!oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Osiedle Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

726 279 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Podpisz umowę A miejsce postojowe W garażu podziemnym otrzymasz gratis!mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Wrocław Fabryczna Maślice ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Księże Wielkie,Wrocław

790 884 zł73 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferuję Państwu piękne mieszkanie z balkonem. Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego. Jako pierwszy etap inwestycji wybudowany zostanie kameralny dwuklatkowy budynek wielorodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Łowiecka

Śródmieście,Wrocław

899 000 zł73 m² 12 248 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Tylko u Nas przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 73m2, w samym sercu Wrocławia, przy ul. Łowieckiej w przepięknej dzielnicy Nadodrza. Mieszkanie obejmuje: - 2 poziomy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 990 000 zł88 m² 22 614 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego apartamentu mieszczącego się w inwestycji Lokum Porta, na ostatnim 9 piętrze, z panoramą miasta z trzech stron. Apartament wykończony.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij