dowolna

Mieszkania dwupoziomowe Wrocław - Oferty sprzedaży i wynajmu

321 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

321 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Partynice,Wrocław

1 097 000 zł97 m² 11 263 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Wrocław, krzyki, partynice. Obrońców Poczty Gdańskiej. Na sprzedaż 2-poziomowe, 4-pokojowe, przestronne, doświetlone mieszkanie, o powierzchni 97,40 m2. W budynku w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sarbinowska

Kuźniki,Wrocław

727 629 zł86 m² 8 474 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe trzypokojowe mieszkanie O powierzchni 85.87 m2 DO WŁASNEJ ARANŻACJI Dział deweloperski SDP Nieruchomości Zakup z rynku pierwotnego wiąże się z brakiem podatku PCC. Opiekun oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Armii Krajowej

Krzyki,Wrocław

486 006 zł35 m² 13 744,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Chcesz być blisko miasta, mieć usługi w zasięgu ręki, a dodatkowo w sąsiedztwie tereny zielone? Ta inwestycja to to, czego szukasz. 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Granitowa

Wojszyce,Wrocław

3 500 zł63 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie w bardzo wysokim standardzie. W pełni umeblowane. Bardzo przestronne, jasne, w atrakcyjnej lokalizacji. Ładny balkon z meblami + oddzielny taras 12 m2 (wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Stanisława Leszczyńskiego

Stare Miasto,Wrocław

919 000 zł52 m² 17 673,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy apartament - 2 osobne apartamenty - W kamienicy na starym mieście, w pełni wyremontowane I oddane do użytku kilka miesięcy temu. Na sprzedaż unikatowa nieruchomość mieszcząca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Grota-Roweckiego

Ołtaszyn,Wrocław

929 000 zł102 m² 9 108 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28679 tel: otoczenie nieruchomości: mieszkanie mieści się na zamkniętym, monitorowanym osiedlu - ochrona 24/7. Widok z balkonu na osiedlową uliczkę i zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

599 000 zł50 m² 11 937 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przedstawiam piękne mieszkanie dwupoziomowe, wykończone wysokiej klasy materiałami oraz meblami wraz z dużym balkonem. Nieruchomość znajduje się na zielonych Maślicach. Dodatkowo do dokupienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gajowa

Huby,Wrocław

599 999 zł80 m² 7 499,05 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Cena okazja/huby gajowa 2poziomy+balkon+komórka Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe, w pełni rozkładowe dwu poziomowe na wrocławskich Hubach. Mieszkanie znajduje się przy ul. Gajowej (huby,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

695 000 zł53 m² 13 081,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 3 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 53,13m2, + 2 balkony + miejsce postojowe w podziemnym garażu. Lokal znajduje się na 2 piętrze w bloku w nowym budownictwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gagarina

Muchobór Wielki,Wrocław

729 000 zł65 m² 11 227,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe, dwupoziomowe na kameralnym eleganckim osiedlu Orion I. Lokal mieści się na 2 ostatnim piętrze budynku (niska zabudowa). Powierzchnia użytkowa to 65 m2+ pow. pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kosmonautów

Wrocław,dolnośląskie

599 900 zł73 m² 8 217,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Ogłoszenie prywatne - bez prowizji Pośrednikom dziękuję! Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrze skomunikowanej części Wrocławia, na cichym i spokojnym osiedlu Złotniki, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięska

Ołtaszyn,Wrocław

4 700 zł84 m² 56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel: nr Licencji pfrn 28679 Przedstawiamy dwupoziomowe, bardzo przestronne mieszkanie na wynajem na ul. Zwycięskiej Otoczenie nieruchomości: w okolicy znajduje się pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Ananasowa

Stabłowice,Wrocław

605 000 zł71 m² 8 066,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż dwupoziomowe, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,9m2. Nieruchomość składa się z: parteru (55m2): - pokój 1 - pokój 2 - aneks kuchenny - łazienka Piętro (35,98m2): - pokój 1 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Reja

Śródmieście,Wrocław

749 000 zł95 m² 7 884 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 95m2, położone na parterze w kamienicy przy ulicy Reja ( Śródmieście). Lokal z dużym potencjałem adaptacyjnym, bardzo dobrze nadający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

462 672 zł36 m² 12 852 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W realziacji/ Mieszkanie 2 pokojowe/36 M2 /wrocław Krzyki Wojszyce Świetna lokalizacja, mieszkanie 2 pokojowe w budynku w trakcie realizacji. Inwestycja realizowana w oparciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łowiecka

Śródmieście,Wrocław

3 600 zł64 m² 56,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Szukasz przestronnego mieszkania w bardzo dobrym standardzie centrum miasta? Zależy Ci, aby było położone blisko terenów zielonych? Znalazłeś właśnie nieruchomość dla siebie! Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

575 784 zł60 m² 9 555 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Świetna lokalizacja, mieszkanie 3 pokojowe w budynku w trakcie realizacji. Inwestycja realizowana w oparciu o przebudowę historycznego, zabytkowego folwarku w formie elitarnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wietrzna

Krzyki,Wrocław

1 349 000 zł136 m² 9 882,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Prezentacja wideo Oferuję na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 136 m2 na Wrocławskich Krzykach. Pierwszy poziom to 80 m2 z otwartym salonem o powierzchni 29 m2 - wysokość sufitu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pilczycka

Pilczyce,Wrocław

670 000 zł75 m² 8 933,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż duże, dwupoziomowe w pełni umeblowane mieszkanie z dwoma balkonami o powierzchni 75 m2 zlokalizowane między Parkiem, a Lasem Pilczyckim. Atuty nieruchomości: + Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pilczycka

Pilczyce,Wrocław

670 000 zł75 m² 8 933 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Opiekun nieruchomości: tel. Otoczenie: nieruchomość z 2004 roku znajduje się na cichym osiedlu kameralnych budynków. Osiedle znajduje się w bocznej uliczce niedaleko parku na Pilczycach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pilczyce

Pilczyce,Wrocław

4 100 zł75 m² 54,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem duże, dwupoziomowe w pełni umeblowane mieszkanie z dwoma balkonami o powierzchni 75 m2 zlokalizowane między Parkiem, a Lasem Pilczyckim. Atuty nieruchomości: + W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rybnicka

Księże Wielkie,Wrocław

679 000 zł71 m² 9 617,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż, dwupoziomowe mieszkanie, z dużymi możliwościami aranżacyjnymi na wrocławskim Księżu w oddanej do użytku inwestycji Rybnicka 55. Dodatkowe atuty to taras z ogródkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

718 000 zł80 m² 8 985,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Prezentuje do sprzedaży duże, jasne i przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim, co daje nieograniczone możliwości aranżacji jego wnętrza. Z okien rozpościera sie piękny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Borek

Borek,Wrocław

1 150 000 zł125 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Krzyki Borek. Okolice Parku Południowego i Skowroniego. Do sprzedaży nieruchomość stworzona jako inwestycja pod wynajem. Są to trzy niezależne mieszkania w jednym lokalu: dwa jednopokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, Jagodno

Jagodno,Wrocław

629 000 zł100 m² 6 290 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera/bez pcc/bez prowizji. Przedmiotem sprzedaży są dostępne wyłącznie w naszym biurze apartamenty na osiedlu Miodowa Aleja. W sprzedaży posiadamy wiele kombinacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

7 000 zł127 m² 55,12 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament w budynku Justin Center zaledwie kilka kroków od wrocławskiego Rynku. Na pierwszym poziomie salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, wc, balkon. Na drugim poziomie dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Nowy Dwór

Nowy Dwór,Wrocław

658 000 zł57 m² 11 543,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Polecam wyjątkowe mieszkanie z antresolą i tarasem. *prowizję pośrednictwa pokrywa sprzedający* Mieszkanie znajduje się na drugim, ostatnim piętrze kameralnego budynku, który jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pilczycka

Fabryczna,Wrocław

670 000 zł75 m² 8 933,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż duże, dwupoziomowe w pełni umeblowane mieszkanie z dwoma balkonami o powierzchni 75 m2 zlokalizowane między Parkiem, a Lasem Pilczyckim. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Maślicka

Fabryczna,Wrocław

670 001 zł75 m² 8 933,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Przepiękne, dwupoziomowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Idealne dla rodziny ? ? ?. Nieruchomość znajduje się w okolicy ul. Maślickiej na trzecim (z 4.) piętrze budynku oddanego do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inżynierska

Grabiszyn,Wrocław

430 000 zł48 m² 8 958 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam ciekawe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 48m2 położone na Grabiszynku przy ul. Inżynierskiej. Mieszkanie do niedużego remontu, dla nie wymagających można się wprowadzać. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Czechowicka

Księże Małe,Wrocław

485 000 zł50 m² 9 798 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie na wrocławskim osiedlu Księże Małe, zlokalizowane w okolicy ul. Czechowickiej. Mieszkanie dwupoziomowe, składające się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 082 527 zł92 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Inwestycja mieszkaniowa na osiedlu Jagodno w dzielnicy Krzyki to kompleks 30 budynków jednorodzinnych wolnostojących 2-lokalowych oraz 18 budynków jednorodzinnych 2-lokalowych w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Iwaszkiewicza

Wojszyce,Wrocław

719 990 zł86 m² 8 372 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Opiekun nieruchomości: telefon Nowoczesne, dwukondygnacyjne z fantastycznie doświetloną kuchnią i salonem do własnej aranżacji 3 pokojowe mieszkanie/ z możliwością zrobienia 4 pokoi/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sudecka

Borek,Wrocław

3 995 000 zł230 m² 17 370 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowy apartament w prestiżowej lokalizacji. Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż piękny apartament o powierzchni 230m2, w odremontowanej willi na wrocławskim Borku. Układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Tarnopolska

Muchobór Wielki,Wrocław

999 000 zł112 m² 8 943,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż gotowe mieszkanie, wraz z miejscem postojowym i komórką lokatorską w cenie. Przestronne mieszkanie 2-kondygnacyjne Tarnopolska 14 to inwestycja położona przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

7 000 zł131 m² 53 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący: tel. *** wolne od 23/02/2023 *** *** klucze W biurze *** Najważniejsze informacje: do wynajęcia dwupoziomowy apartament w inwestycji z 2010roku ''just in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Pilczyce,Wrocław

649 000 zł75 m² 8 653,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydygiera

Wrocław,dolnośląskie

789 999 zł63 m² 12 539,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Plac Bema 63m2 lux 3 pokoje Wyspa slodowa! polacam do sprzedania urządzony ze smakiem apartament dwupoziomowy w ścisłym centrum miasta na ulicy Rydygiera. Położone jest na trzecim i czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Kępa Mieszczańska,Wrocław

9 000 zł70 m² 129 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

*apartament wolny od zaraz* *first rent* Serdecznie polecam do wynajęcia luksusowe mieszkanie w prestiżowym rejonie Wrocławia. Apartament znajduje się na ulicy Księcia Witolda, tuż przy Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zwycięska

Krzyk,Wrocław

595 329 zł75 m² 7 947,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego mieszkania na prestiżowym osiedlu Aleja Jesionowa. Nieruchomość Na sprzedaż przestronny, 4-pokojowy, dwupoziomowy apartament mieszczący się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Północna

Maślice,Wrocław

895 000 zł85 m² 10 554,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie na wrocławskich Maślicach, wykończone w wysokim standardzie. Gotowe do zamieszkania. Mieszkanie o powierzchni 84,8 m2 składa się z: i poziomu: - pokój.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij