dowolna

Mieszkania dwupoziomowe Wrocław - Oferty sprzedaży i wynajmu

320 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

320 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Stabłowice,Wrocław

682 435 zł105 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Opiekun Oferty Telefon Bez pcc Bez prowizji W ścisłej współpracy ze znanym deweloperem, przedstawiamy Państwu ofertę przestronnego apartamentu w kameralnej inwestycji składającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Śniadeckich

Zacisze,Wrocław

1 199 000 zł134 m² 8 947,76 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1905

Zapraszam na prezentację pięknego dwupoziomowego pięciopokojowego mieszkania o powierzchni 134 m2 z dostępem do komórki na półpiętrze, piwnicy, strychu i podwórka przy kamienicy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

699 000 zł80 m² 8 747,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż bardzo jasne, przestronne 4-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Oporów we Wrocławiu. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim, do wykończenia. Jest gotowe i dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Partynice

Partynice,Wrocław

611 594 zł77 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

*** Oferta tylko w Home Brand *** Dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem i tarasem w cichej i zarazem świetnie zlokalizowanym położeniu. Budynek wykonany z materiałów wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rybnicka

Księże Małe,Wrocław

674 926 zł69 m² 9 822,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. Inwestycja jest otoczona licznymi drzewami przez co nabierze charakteru prywatnego osiedla. Lokalizację cechuje niska zabudowa i bliskie sąsiedztwo Parku Wschodniego. * oferta bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

6 900 zł85 m² 81,18 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Home Brand tel: dostępne od zaraz - dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe o łącznej powierzchni 85m2. W pokojach zamontowana jest klimatyzacja. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Ołtaszyn,Wrocław

5 000 zł84 m² 59,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Preferowany wynajem na firmę Do wynajecia komfortowe, słoneczne, dwupoziomowe mieszkanie na Wrocławskim Ołtaszynie. We speak English, call for more details! cena: 5000 pln metraż: 84,32 m2 opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sarbinowska

Kuźniki,Wrocław

727 629 zł86 m² 8 449,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Podwyższony standard deweloperski Dwupoziomowe Mieszkanie z dwoma Balkonami W skład mieszkania wchodzi: poziom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Reja

Śródmieście,Wrocław

749 000 zł70 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Witam Mamy do sprzedania dwupoziomowe mieszanie z roku 2001. 70m2, 90m2 po podłodze (skosy na górze). Lokalizacja: mieszkanie jest zlokalizowane w 3 piętrowych budynkach na zamkniętym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Stanki

Oporów,Wrocław

790 000 zł110 m² 7 181,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja. W ofercie trzypokojowe mieszkanie w cichym i spokojnym miejscu na willowych osiedlu Oporów. Oferowane mieszkanie znajduję się przy ul. Jana Stanki na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

370 000 zł54 m² 6 862,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Super okazja, oferta tylko U nas! cena obowiązuje tylko przy podpisaniu umowy przedwstępnej do końca 2022r! Polecamy na sprzedaż klimatyczne mieszkanie na ostatniej kondygnacji ze skosami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cynamonowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

598 900 zł67 m² 8 999 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Dwa tarasy- 16 m2 i 8 m2 3 pokoje, 66,55 m2 garderoba miejsce postojowe klimatyzacja -oferta wyłącznie W sdp nieruchomości- już dziś zadzwoń i umów się na prezentację. Opiekun.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kawalerzystów

Ołtaszyn,Wrocław

4 200 zł115 m² 37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Specjalista ds. nieruchomości Tel: ***wolne od 01.01.2023*** Polecam 3 pok. mieszkanie o pow. 115 m2 po podłodze 77m2 powierzchni użytkowej, wykończone w wysokim standardzie położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bartoka

Jagodno,Wrocław

689 000 zł100 m² 6 923,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

oraz podatku pcc 2% Zakup bezpośrednio od dewelopera Przedstawiam dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem oraz dwoma miejscami postojowymi naziemnymi w cenie! Osiedle na Jagodnie, zostało stworzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bartoka

Jagodno,Wrocław

689 000 zł100 m² 6 923,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do odbioru w Grudniu 2023 *możliwość rozpoczęcia prac wykończeniowych w sierpniu 2023 Dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Ołtaszyn,Wrocław

740 000 zł84 m² 8 776,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania komfortowe, słoneczne, dwupoziomowe mieszkanie na Wrocławskim Ołtaszynie. Nieruchomość idealna zarówno dla rodziny jak i pod inwestycję. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze. We.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Stanisławskiego

Biskupin,Wrocław

685 000 zł68 m² 10 073,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Brak prowizji od kupującego! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 60 m 2 (68 m 2 po podłodze) na Biskupinie. Dodatkowym atutem jest Taras 20 m2 z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zawidowska

Maślice,Wrocław

785 000 zł73 m² 10 812,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

English version bellow. Oferuję Państwu pięknie urządzone mieszkanie o powierzchni 72,60m 2 zlokalizowane na Wrocławskich Maślicach. Mieszkanie położone na kameralnym osiedlu w wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

575 784 zł60 m² 9 555 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Świetna lokalizacja, mieszkanie 3 pokojowe w budynku w trakcie realizacji. Inwestycja realizowana w oparciu o przebudowę historycznego, zabytkowego folwarku w formie elitarnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Główna

Stabłowice,Wrocław

3 600 zł65 m² 55,13 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz bezpiecznego miejsca w otoczeniu terenów zielonych, w którym odpoczniesz od zgiełku miasta ? Do wynajęcia dwupoziomowe mieszkanie przy ulicy Głównej 64 o powierzchni 65,30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Brochów

Brochów,Wrocław

5 400 zł100 m² 54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji! Dwupoziomowe mieszkanie z własnym garażem Polecamy do wynajęcia atrakcyjne dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na Brochowie - Krzyki. To wyjątkowa okazja dla wymagających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sarbinowska

Kuźniki,Wrocław

682 516 zł80 m² 8 539,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Podwyższony standard deweloperski Dwupoziomowe Mieszkanie na Kuźnikach W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

3 900 zł70 m² 55,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Offer in English below. Luksusowy apartament dwu-poziomowy na osiedlu złota podkowa, 3-pokojowe na początku ul. Zwycięskiej o powierzchni 70 m2 na zamkniętym osiedlu monitorowanym Złota Podkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

560 000 zł77 m² 7 272,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w południowej części Wrocławia - Krzyki, przy Al. Hallera. Cena do negocjacji! Mieszkanie zadbane, dwupoziomowe, mierzące 77m2, składające się z (1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

8 500 zł131 m² 65 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący: tel. *** wolne od 23/11/2022 *** *** klucze W biurze *** infomracje podstawe: zachęcam do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego apartamentu do wynajęcia w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wysockiego

Sępolno,Wrocław

898 000 zł95 m² 9 452,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż 3 pokojowe dwupoziomowe mieszkanie w kamienicy o powierzchni 95m2. Mieszkanie składa się: - salon - pokój - przedpokój - kuchnia - jadalnia - łazienka - wc - antresola W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Brylantowa

Ołtaszyn,Wrocław

1 115 000 zł97 m² 11 466 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Osoba prowadząca tel. Polecam 4pok. mieszkanie o pow. 97,24m2, zlokalizowane na wrocławskich Krzykach, ul. Brylantowa. Osiedle zamknięte, budynek kameralny, dwupiętrowy, tylko 1 sąsiad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zawidowska

Maślice,Wrocław

785 000 zł73 m² 10 753,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Lokal znajduję się w apartamentowcu z 2022 roku. Budynek z cegły, zachowany w klimacie loftowym. Piękne, dwupoziomowe mieszkanie wykończone wysokiej klasy materiałami. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Nowy Dwór,Wrocław

439 000 zł66 m² 6 651,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

***oferta tylko w Home Brand*** Duże dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 66m2 znajdujące się na Nowym Dworze przy ulicy Komorowskiej. Dużą zaletą osiedla jest to, że wszystkie potrzebne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, al. Hallera

Grabiszyn,Wrocław

1 085 877 zł93 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferta działu deweloperskiego sdp Nieruchomości (i pcc) Opiekun oferty: telefon Przestronne 4-pokojowe mieszkanie w prestiżowym nowym budownictwie na Grabiszynie, o powierzchni ok. 92,81 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rodzynkowa

Stabłowice,Wrocław

799 000 zł106 m² 7 538 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Opiekun oferty: tel: przestronne czteropokojowe mieszkanie w cichej okolicy. Otoczenie nieruchomości: stabłowice to dzielnica znajdująca się w północno-wschodniej części Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

798 000 zł73 m² 10 990,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż zupełnie nowe, piękne, dwupoziomowe mieszkanie na wrocławskich Maślicach. Nieruchomość jest w idealnym stanie technicznym, nigdy wcześniej nie było zamieszkałe. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Żwirki i Wigury

Muchobór Wielki,Wrocław

849 000 zł103 m² 8 210,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 3 pokoje 100m 2 pod Dębami przy parku, z balkonem i dwoma miejscami parkingowymi w Smolcu w cichej okolicy. Bezczynszowe. Naturalne materiały: kamień i drewno, wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Hłaski

Muchobór Wielki,Wrocław

2 950 zł63 m² 47 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wyjątkowa okazja! Polecam do wynajęcia piękne mieszkanie 3-pokojowe na wrocławskim Muchoborze Wielkim przy ul. M.Hłaski. Mieszkanie o powierzchni 63 m2, dwupoziomowe, usytuowane jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne