dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Klecina

58 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

58 ogłoszeń

1 049 900 zł69,30 m² 15 150,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Atrakcyjne, w pełni wyposażone oraz umeblowane mieszkanie na pograniczu wrocławskich osiedli Krzyki - Klecina. Zakup możliwy dla obywateli spoza ue bez zezwolenia mswia. Przedstawiam Państwu bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

929 187 zł72,03 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowe, przestronne mieszkanie z balkonem! Nowa inwestycja na Klecinie! - 0% prowizji od kupującego - bez 2% podatku pcc - 15 min. DO centrum miasta - tylko U nas Polecam na sprzedaż komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

667 776 zł71,04 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego, przestronnego mieszkania, z balkonem tuż przy południowej granicy Wrocławia, w nowo oddanej do użytku inwestycji. Opiekun oferty: marta.

Szczegóły ogłoszenia

889 280 zł79,40 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie na prestiżowej Klecinie | ul. Cukrowa Na sprzedaż klimatyczne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 75,30 m (powierzchnia po podłodze to aż ok. 90.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

619 000 zł53,90 m² 11 484,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Cena: 619 000 zł Powierzchnia: 53,9 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 2 / 2 Lokalizacja: ul. Karmelkowa, klecina, wrocław Na sprzedaż jasne i rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe (53,9 m ) położone.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł83 m² 11 433,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Opiekun oferty: weronika woźniak tel.   Nr licencji pfrn 30960 Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 83 m (ok. 103 m po podłodze), zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

799 900 zł54,84 m² 14 586,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Komfortowe, w pełni wyposażone trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54,83m2, znajdujące się w budynku z 2019 roku na wrocławskich Krzykach os Klecina. Opiekun oferty: krzysztof Dudek.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł69 m² 42,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie na Klecinie w pobliżu Bielan Wrocławskich. Mieszkanie o wielkości 69m2 Znajduje się na parterze lokalizacja: klecina, południe Wrocławia. Mieszkanie: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 780 zł38,27 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Serdecznie zapraszam do zakupu pięknych mieszkań w bardzo dobrej lokalizacji Krzyki klecina. Kompleks trzech nowoczesnych budynków, w ramach inwestycji, w budynku numer 1 i 2 powstały.

Szczegóły ogłoszenia

409 950 zł28 m² 14 641,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie w prestiżowej i zielonej dzielnicy Wrocławia Krzyki. Mieszkanie powierzchnia: 28m liczba pokoi: 2 piętro: 2 Lokalizacja: krzyki to jedna z najchętniej wybieranych.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł57,50 m² 14 765,22 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

NA sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 57,5 m | 2 balkony | krzyki | wrocław Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu bez remontów, stresu i dodatkowych kosztów? To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł45 m² 15 888,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż: stylowe mieszkanie 45 m z dużym ogródkiem (67 m ) Wrocław, klecina Na sprzedaż wyjątkowe, zaprojektowane pod okiem projektanta wnętrz mieszkanie o powierzchni 45 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 614 zł70,81 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą świetnego mieszkania dla Rodziny, na przyjaznym osiedlu, na południowym-zachodzie Wrocławia Opiekun oferty: marta Woźniczka-Opuchlik Nr. licencji pfrn 23867.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł89,50 m² 8 592,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Inwestycyjne Mieszkanie z Poddaszem do Adaptacji (30 m ) - Idealne dla Wizjonerów! Odkryj potencjał tego wyjątkowego mieszkania o powierzchni 59,5 m , zlokalizowanego w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 164 zł35,63 m² 15 693,63 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji Bez podatku pcc Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w nowoczesnej inwestycji na wrocławskich Krzykach. Dostępne od ręki. Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

511 700 zł30,10 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 30,10m2 jedyne w kameralnej inwestycji we Wrocławiu na Krzykach Klecinie. Mieszkanie jest 1 pokojowe ma pow. 30,10 m2 znajduje się na 1 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł54,36 m² 13 778,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Lokalizacja: krzyki/klecina Ilość pokoi: 3 Metraż: 54,36 m2 Kuchnia: aneks Piętro: 0/3 (wysoki parter) Dostępność : do uzgodnienia Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Karmelkowa

Klecina,Wrocław

2 000 zł24 m² 85,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: wrocław - Krzyki - Klecina - ul. Karmelkowa dla kogo: mieszkanie przeznaczone dla osób niepalących. Opis: do wynajęcia przytulna kawalerka z balkonem o powierzchni 3,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marchewkowa

Klecina,Wrocław

579 000 zł47 m² 12 319,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż komfortowe i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni użytkowej 47m + balkon, położone na 2. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku z 2006 roku. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzycka

Klecina,Wrocław

2 200 zł31 m² 70,51 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka z osobną kuchnią i balkonem w bloku przy ul. Krzyckiej (klecina). Mieszkanie jest jasne, przestronne i gotowe do wprowadzenia od zaraz. Lokalizacja zapewnia dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przyjaźni

Klecina,Wrocław

3 500 zł89 m² 39,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Dostępne od zaraz! Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, usytuowane w budynku z windą przy ul. Przyjaźni. Mieszkanie jest jasne, komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Klecina,Wrocław

743 576 zł56 m² 13 373,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Brak podatku 2%pcc oraz prowizji! To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie komfort oraz dostęp do wszystkich udogodnień miejskiego życia. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni około 55,60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wałbrzyska

Klecina,Wrocław

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane w zielonej i prestiżowej dzielnicy Klecina we Wrocławiu przy ulicy Wałbrzyskiej. W pobliżu znajduje się dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Klecina,Wrocław

953 999 zł74 m² 12 891,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Brak podatku 2%pcc oraz prowizji! To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie komfort oraz dostęp do wszystkich udogodnień miejskiego życia. Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni około 74.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krzycka

Klecina,Wrocław

749 000 zł57 m² 13 121,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem Klecina - Krzyki Opiekun oferty: tel. licencja pfrn nr 28332 Otoczenie: prezentowane mieszkanie przy ul. Krzyckiej to połączenie wygody miejskiego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Klecina,Wrocław

665 101 zł52 m² 12 889,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Brak podatku 2%pcc oraz prowizji! To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie komfort oraz dostęp do wszystkich udogodnień miejskiego życia. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni około 51,60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Karmelkowa

Klecina,Wrocław

2 000 zł24 m² 85,11 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyjaźni

Klecina,Wrocław

3 499 zł88 m² 39,76 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Klecina,Wrocław

581 247 zł38 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta zarezerwowana Serdecznie zapraszam do zakupu pięknych mieszkań w bardzo dobrej lokalizacji Krzyki klecina. Kompleks trzech nowoczesnych budynków, w ramach inwestycji, w budynku numer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Klecina,Wrocław

588 845 zł38 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Klecina,Wrocław

535 780 zł38 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Jutrzenki

Klecina,Wrocław

1 276 000 zł87 m² 14 717,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowy, 4-pokojowy apartament o wysokim standardzie wykończenia, zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych części Kleciny. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Klecina,Wrocław

2 900 zł67 m² 43,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie na Klecinie idealne dla pary, rodziny lub pod wynajem firmowy! Szukasz wygodnego i przytulnego mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy Wrocławia? Ta oferta to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Babiego Lata

Klecina,Wrocław

725 000 zł48 m² 14 988,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z balonem o powierzchni 48,37 m , położone przy ul. Babiego Lata na Krzykach - osiedle Klecina. Praktycznie całość wyposażenia zostaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Klecina,Wrocław

2 500 zł52 m² 47,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 2-pokojowe mieszkanie położone na 2. piętrze (poddasze) w domu wielorodzinnym przy ul. Słonecznej, na wrocławskiej Klecinie. Lokal posiada niezależne wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przyjaźni

Klecina,Wrocław

3 500 zł89 m² 39,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Dostępne od 01. 04! Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, usytuowane w budynku z windą przy ul. Przyjaźni. Mieszkanie jest jasne, komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kabaczkowa

Klecina,Wrocław

850 000 zł63 m² 13 479,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Klecina | przestronne 3 pokoje | słoneczny balkon | tereny zielone | dobra komunikacja | podwyższony standard wykończenia | gotowe do zamieszkania Jeśli szukasz mieszkania, które łączy komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wałbrzyska

Klecina,Wrocław

2 300 zł49 m² 46,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie we Wrocławiu, ul. Wałbrzyska. 49m2, wysoki parter, umeblowane, kuchnia, 2 pokoje, garderoba, łazienka z wanną, pralka, lodówka 2300 zł plus opłaty (czynsz: ok. 782 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poranna

Klecina,Wrocław

869 000 zł80 m² 10 862,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mam do sprzedaży bezpośrednio (bez pośredników) piękne, słoneczne, przestronne mieszkanie, które przeszło generalny remont. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze, w dwupiętrowym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Klecina,Wrocław

701 489 zł52 m² 13 490,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Brak podatku 2%pcc oraz prowizji! To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie komfort oraz dostęp do wszystkich udogodnień miejskiego życia. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni około 52.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Klecina,Wrocław

1 340 000 zł110 m² 12 181,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Oferta bez prowizji od kupującego! - Prezentuje Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży dwupoziomowego lokalu mieszkalnego zlokalizowanego przy ul. Sąsiedzkiej 19 we Wrocławiu. To idealna propozycja dla.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij