dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

333 424 zł55 m² 6 062,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : grudzień 2017 / czerwiec 2018 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

255 858 zł46 m² 5 562,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : lipiec 2018 / grudzień 2018 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

257 600 zł41 m² 6 249 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 % wartości nieruchomości. Serdecznie polecam do sprzedaży 2- pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

266 200 zł40 m² 6 647 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gajowa

Krzyki,Wrocław

2 200 zł80 m² 28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2200zł + około 550zł opłaty dostępne od już! Do wynajęcia klimatyczne mieszkanie w kamienicy. 2 pokoje + kuchnia + pokój kąpielowy Mieszkanie położone w świetnej lokalizacji. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

295 811 zł51 m² 5 790 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Słoneczne 3 pokoje z aneksem i tarasem na Krzykach. Cena 296 tys. zł! Miejsce postojowe 8 tys. zł. Dojazd do Dworca pkp/pks zajmuje 5 minut. Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

279 174 zł55 m² 5 075,89 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - katarzyna dorosz jagodno / bez pcc / nowe / rozkład / 2017 Mieszkanie rozkładowe o powierzchni 55m2 składa się z: - sypialni - pokoju dziennego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rymarska

Krzyki,Wrocław

376 600 zł51 m² 7 328 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bardzka

Krzyki,Wrocław

550 000 zł62 m² 8 870,97 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie z dużym 40metrowym tarasem usytuowane na Krzykach, na nowym osiedlu (2014r) w okolicy ulic Armii Krajowej i Bardzkiej. Pokój dzienny połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

337 400 zł55 m² 6 088 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 % wartości nieruchomości. Serdecznie polecam do sprzedaży 3- pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

239 205 zł38 m² 6 372 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,54m2 z balkonem na Krzykach. Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 %.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

427 000 zł68 m² 6 234 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 % wartości nieruchomości. Serdecznie polecam do sprzedaży mieszkanie 3 pokojewe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poranna

Krzyki,Wrocław

339 000 zł51 m² 6 647,06 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zapraszam na bezpłatną prezentację! - zadzwoń - edward pustowar, tel. Skarbowców osiedle / niska zabudowa / balkon / rozkład Do sprzedania mieszkanie o pow. 51 mkw., położone na piętrze II /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

246 499 zł49 m² 5 030,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! prowizję dla biura pokrywa deweloper! termin oddania : grudzień 2017 / czerwiec 2018 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

256 214 zł39 m² 6 648 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rymarska

Krzyki,Wrocław

351 900 zł50 m² 6 993 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rymarska

Krzyki,Wrocław

388 300 zł59 m² 6 586 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Ołtaszyńska

Krzyki,Wrocław

220 000 zł27 m² 8 148,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń katarzyna dorosz ołtaszyńska ok / do wprowadzenia / taras / 2012r Kawalerka o powierzchni 27 m2 składająca się z: - pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

265 800 zł41 m² 6 450 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

253 527 zł39 m² 6 580 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

273 699 zł55 m² 4 976,35 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

451 500 zł63 m² 7 196 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

295 811 zł51 m² 5 790 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Krakowska

Krzyki,Wrocław

177 140 zł26 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Bez jakichkolwiek dodatkowych prowizji! promocyjna cena! Inwestycja położona tylko 5 kilometrów od wrocławskiego rynku! Przestronne mieszkanie o powierzchni 26,05 m2 na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Krzyki,Wrocław

2 950 zł55 m² 53,64 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta biura wpd nieruchomości tel:! Lokalizacja: ul. Gwiaździsta / krzyki / Centrum Południowe Liczba pokoi: 3 Metraż: 55m2 Piętro: 1 Garaż: tak - w cenie Wolne od: zaraz Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

223 740 zł40 m² 5 593,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - katarzyna dorosz bez prowizji - bez podatku pcc! Mieszkanie o powierzchni 40m2 składa się z: - sypialni - pokoju dziennego połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Vivaldiego

Krzyki,Wrocław

499 000 zł74 m² 6 743,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk vivaldiego / balkon / ładne / ciche / klimatyzacja / piwnica Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 73,10 m2 w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

707 460 zł91 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 % wartości nieruchomości. Serdecznie polecam do sprzedaży 4- pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Traugutta

Krzyki,Wrocław

399 000 zł55 m² 7 255 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Dwa pokoje W nowym budownictwie W centrum Z miejscem postojowym Polecam mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym, położone na szóstym piętrze w sześciopiętrowej plombie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rymarska

Krzyki,Wrocław

430 300 zł58 m² 7 467 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

335 475 zł52 m² 6 390 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem na ostatnim piętrze - Tarnogaj. Termin realizacji : Grudzień 2017r oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowa

Krzyki,Wrocław

242 699 zł48 m² 5 056,23 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rymarska

Krzyki,Wrocław

314 100 zł46 m² 6 796 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

417 000 zł68 m² 6 088 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

348 899 zł67 m² 5 207,45 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stalowa

Krzyki,Wrocław

399 000 zł49 m² 8 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska-cichoń, tel: wysoki standard / balkon / ciche Mieszkanie o powierzchni 49m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lechonia

Krzyki,Wrocław

342 599 zł55 m² 6 229,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : III kwartał 2017 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rymarska

Krzyki,Wrocław

314 100 zł46 m² 6 796 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Krzyki,Wrocław

350 199 zł64 m² 5 471,86 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rymarska

Krzyki,Wrocław

419 800 zł58 m² 7 282 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia