dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 288 zł37,12 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Krzyki - Jagodno | Harmonogram 20/80 | Bez prowizji i pcc Na sprzedaż nowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,12 m z balkonem 4 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 957 642 zł163,64 m² 18 074,08 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Inwestycja to wyjątkowy projekt, który łączy nowoczesną architekturę, funkcjonalność mieszkań oraz świetną lokalizację zaledwie dziesięć minut spacerem do Sky Tower. Zapewnia zarówno łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł96,90 m² 11 867,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Oferta bez prowizji. Dostępne tylko U nas. Polecamy do sprzedania 4- pokojowe mieszkanie z dwoma tarasami. Lokalizacja Nieruchomość położona na osiedlu Krzyki przy ulicy Wietrznej. Rejon blisko.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł73,59 m² 13 384,97 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3 pokoje + duży balkon + garaż gotowe do wejścia - Szukasz mieszkania, które jest po prostu gotowe bez remontów, bez stresu, bez niespodzianek? -chcesz mieszkać wygodnie, w dobrej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 000 000 zł69 m² 14 492,75 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż przestronne i dobrze doświetlone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 69 m2, usytuowane na 5. piętrze nowoczesnego, 11-piętrowego budynku z windą z 2021 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł96 m² 45 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

|do wynajęcia| dostępne od zaraz! Przedmiotem oferty jest komfortowe mieszkanie 3 pokojowe w inwestycji Belveder Park, przy ul. Przyjaźni. |szczegóły nieruchomości| Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł70 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Tylko w Po Prostu Nieruchomości. Na sprzedaż duże 3-pokojowe mieszkanie z przestronnym salonem przy ul. Mościckiego na Brochowie. Kamienica po remoncie, mieszkanie do zamieszkania, wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł44,20 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, położone na prestiżowym osiedlu Innova przy ul. Nyskiej jednej z najbardziej cenionych lokalizacji na wrocławskich Krzykach. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł100 m² 140 zł/m²

 

Piętro:39

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję dwupokojowe mieszkanie na wynajem w budynku Sky Tower jednym z najbardziej rozpoznawalnych punktów Wrocławia. Lokal jest w pełni umeblowany, wyposażony w sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

734 999 zł52,01 m² 14 131,88 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Polecam Państwu na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe w centrum Wrocławia przy ul. Powstańców Śląskich z pięknym widokiem i bardzo dobrym dojazdem w każdą.

Szczegóły ogłoszenia

917 000 zł63 m² 14 556 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,38 m , położone na 1 piętrze inwestycji Viva Jagodno dewelopera Ronson. Mieszkanie zostało urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł54 m² 11 074,07 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat Nieruchomości Proponuje na sprzedaż - inwestycyjne Mieszkanie 3-pokojowe rozkładowe w okolicach Sky Towera. Wrocław-Krzyki. przy ul. Kamiennej / Drukarskiej. Blisko Uniwersytetu Ekonomicznego.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie bezczynszowe we Wrocławiu ul. Wiosenna. Kawalerka na parterze, o pow. 37 m2 , składająca się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, holu, łazienki i nyży, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł43,26 m² 64,72 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w samym centrum! lokalizacja: mieszkanie mieści się przy ul. Gwiaździstej w samym sercu Wrocławia. Położone na tyłach ulicy Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 780 zł38,27 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz gotowego mieszkania w spokojnej okolicy ale nie chcesz rezygnować z szybkiego dojazdu do centrum i pełnej infrastruktury w pobliżu? To mieszkanie może Cię pozytywnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł35 m² 75,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia kawalerka 35M2 Z antresolą 10M2 oraz garażem przy ul. Braterskiej. Krzyki/ Partynice. Piękne , słoneczne mieszkanie w pełni wyposażone z dużym tarasem i garażem.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł85 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pok | Parking | Drewniane podłogi | Garderoba| Balkon | al. gen. Józefa Hallera | dostępne od: 05.07.2026 Numer oferty w biurze: 6415/4186/OMW BUDYNEK I OSIEDLE | Ogrody Hallera.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

652 800 zł54,24 m² 12 035,40 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Przedstawiam atrakcyjne mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł39 m² 21 769,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nigdy niezamieszkałe, świeżo wykończone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku z windą z 2023 roku w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

684 000 zł64,67 m² 10 576,77 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż mieszkanie w bloku z 2002r., na cichym spokojnym osiedlu Skarbowców, z balkonem, w nowszym budownictwie z z 2002r. Lokal dwupoziomowy: - 1 poziom ok. 32 m2. - ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł48,88 m² 11 968,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Zapraszam na bezpłatną prezentacje Martyna Chojecka   . Mieszkanie znajduje się na ul.Wietrznej, Wrocław-Krzyki. Mieszkanie znajduje się na spokojnych i zielonych Krzykach, idealna.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł54 m² 57,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ołtaszyn: odświeżone mieszkanie 54m z balkonem, garderobą i miejscem postojowym [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Odświeżone mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł52,53 m² 57,11 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty Paweł Grzesik Tel.   do wynajęcia przestronne 2-pokojowe mieszkanie Z garażem | belvedere park, ul. Przyjaźni Na wynajem komfortowe i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł63,50 m² 17 165,35 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży niezwykłej nieruchomości. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i gotowe do wprowadzenia. Duży salon, stylowa sypialnia oraz podwójne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

838 275 zł53,34 m² 15 715,69 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Idealne mieszkanie w Centrum w pobliżu Wroclavia, uniwersytet Ekonomiczny, aquapark Narożny i ładnie doświetlony nowoczesny apartament z szybkim dostępem do uczelni, komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł57,50 m² 15 130,43 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przestronne 3 pokoje | 2 balkony | Winda | Krzyki | Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie, wykonane z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł43,58 m² 13 744,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Lokalizacja: wrocław - krzyki - osiedle skarbowców - mglista oferta na wyłączność. Opis: na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,58 m , położone na nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł32 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Miejsce postojowe W garażu komórka lokatorska winda balkon monitoring media miejskie nowe budownictwo opis nieruchomości: mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne jednopokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł36 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o pow 36 m , położone na parterze w nowym budownictwie.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł40 m² 13 375 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż doskonale zlokalizowane 2 pokoje mieszkanie z oddzielną kuchnią w najbardziej popularnej dzielnicy Wrocławia- krzyki lokalizacja: mieszkanie znajduje się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

357 000 zł28 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Funkcjonalne 1-pokojowe mieszkanie z balkonem na wrocławskich Krzykach sprzedam Polecamy do sprzedaży jednopokojowe mieszkanie przy ul. Bolesława Ulanowskiego na Krzykach we Wrocławiu. Urocza zielona.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł51,10 m² 10 743,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,1 m , położone na 4. piętrze bloku z wielkiej płyty przy ul. Gajowickiej na Krzykach. Lokal wymaga remontu, ale ma duży potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł70,60 m² 12 039,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Przytulne i komfortowe mieszkanie z balkonem dla rodziny na Krzykach przy ul. Róży Wiatrów 26, we Wrocławiu. Nieruchomość Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70, 6 m z.

Szczegóły ogłoszenia

824 000 zł54 m² 15 259,26 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 3 pokojowe na Zefirowej z 2017r na parterze. Składa się z: salonu z kuchnia 19m pokoju 13m pokoju 9m kuchni 5m przedpokoju 8m tarasu 18m. komórki lokatorskiej. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł32 m² 11 843,75 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Oferta dostępna wyłącznie W gross nieruchomości po remoncie 5 piętro bez windy blisko wroclavia - świetna lokalizacja samo centrum- krzyki - południe przy aquaparku na borowskiej okna od cichej.

Szczegóły ogłoszenia

731 000 zł40 m² 18 275 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wykończone pod klucz! Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 434 671 zł107,87 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Przestronne, jasne mieszkanie pięciopokojowe z trzema balkonami doskonałe dla dużej rodziny lub osób potrzebujących dodatkowej przestrzeni, np. na dwa domowe gabinety. Atrakcyjna, zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł52,60 m² 12 452,47 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po remoncie - Wrocław, powstańców Śląskich Po remoncie, urządzone mieszkanie 2-pokojowe z wyjściem z obu pokoi na duży balkon z piękną panoramą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł38,81 m² 16 490,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zainwestuj w nieruchomość w ścisłym centrum biznesowej i turystycznej stolicy Dolnego Śląska. Wybierz z oferty kompaktowych, funkcjonalnych mieszkań 1 i 2-pokojowych. Smart.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł51 m² 14 490,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 2 pokoje o powierzchni 50,72 m2 w budynku z 2019 r. na Wojszycach. Salon z aneksem kuchennym o powierzchni 27 m2 z wyjściem na balkon, sypialnia, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł47,70 m² 11 509,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty Julia Kowalska   Dwupokojowe mieszkanie 47,7m2 w dzielnicy Krzyki przy ul. Powstańców Śląskich we Wrocławiu. Otoczenie nieruchomości: ulica Powstańców Śląskich to jedna.