dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

665 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

665 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sanocka

Krzyki,Wrocław

330 000 zł54 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji! Krzyki - Południe! Do sprzedania 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 mieszczące się w pobliżu ul. Sanockiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wieczysta

Krzyki,Wrocław

349 000 zł58 m² 6 017,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Do sprzedaży mieszkanie 58 m 2 , rozkładowe - 3 pokojowe. Piętro 2/4.Blok duża płyta. Mieszkanie po świeżym remoncie, dla nabywcy pozostaje umeblowanie i wyposażenie(agd). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 700 zł58 m² 29,31 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne w pełni rozkładowe mieszkanie w budynku z 2000 r . Pokoje 17 i 11 mkw umeblowane , kuchnia 11 mkw, łazienka z wanna narożną. Do dyspozycji najemcy balkon, winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

275 000 zł44 m² 6 207,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Opis: gorąco polecam na sprzedaż 2 pokojowe, jasne mieszkanie znajdujące się na cichym, nowym osiedlu na Klecinie. Mieszkanie składa się z kuchni otwartej na salon, pokoju oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Klimasa

Krzyki,Wrocław

445 000 zł135 m² 3 296,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy-A.M. Nieruchomości kontakt: - , dwa poziomy! dwie łazinki! taras! miejsce postojowe Polecam do sprzedaży komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

285 724 zł49 m² 5 890 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie o powierzchni 48,51 m2, położone na II piętrze, w powstającym budynku wielorodzinnym przy ul. Życzliwej, ok. ul. Krzyckiej. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Januszowicka

Krzyki,Wrocław

650 zł64 m² 10,16 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokoje ok.11,13 i 18m2 na Krzykach okolice ul.Jaworowej i Januszowickiej.Wolne od połowy lipca.Cena za pokój 650.W mieszkaniu nie mieszka właściciel.Możliwość wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 900 zł47 m² 40,43 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji* piękne mieszkanie 2-pokojowe Z garażem Opis nieruchomości: komfortowe dwupokojowe mieszkanie w nowym budownictwie usytuowane na 2 piętrze w budynku na kameralnym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Park Grabiszyński

Krzyki,Wrocław

5 500 zł110 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: apartament o powierzchni 110m kw. znajduje się na 2. piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Partynicka

Krzyki,Wrocław

320 000 zł55 m² 5 818,18 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu mieszkanie w doskonałej lokalizacji rozkład / niski budynek / super lokalizacja / nowe budownictwo 2008r /winda Dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cukrowa

Krzyki,Wrocław

319 000 zł48 m² 6 645,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! rozkład / balkon / budynek ogrodzony / ciche! Polecam mieszkanie o powierzchni 48 m2 na drugim piętrze w 3-piętrowym bloku z 2000 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

240 000 zł42 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: tel: mieszkanie o powierzchni 42 m kw. na 7. piętrze w 10-piętrowym bloku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Parafialna

Krzyki,Wrocław

464 000 zł58 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie, w nowym budynku na Ołtaszynie,przy ul.Parafialnej. Pokój dzienny połaczony z kuchnia z oknem, i z wyjściem na duży balkon-6,4 m2.Drugi pokój o pow.12m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żelazna

Krzyki,Wrocław

274 000 zł45 m² 6 088,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: mieszkanie o powierzchni 45 m kw. na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

445 000 zł86 m² 5 174,42 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

!super oferta! Do sprzedaży duże, przestronne, jasne mieszkanie na osiedlu Gaj we Wrocławiu. Mieszkanie o pow. 86 m2 składa się: z 4 osobnych pokoi, kuchni połączonej z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skwierzyńska

Krzyki,Wrocław

255 000 zł38 m² 6 710,53 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - mateuszukzapraszam na bezpłatną prezentację! - balkon / po remoncie Polecam Państwu urocze mieszkanie w doskonałej lokalizacji Krzyki Centrum! Mieszkanie o powierzchni po nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

700 zł58 m² 12,07 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia jeden z trzech pokoi (dwa po około 10m2 i jeden ok.20m2) we Wrocławiu na Krzykach,w okolicy ul.Drukarskiej i Wielkiej. Blisko Uniwersytetu Ekonomicznego.Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Krzyki,Wrocław

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem świetne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na Ip dwu-piętrowego nowego bloku z 2007r. na Obrońców Poczty Gdańskiej na Ołtaszynie. Mieszkanie ma pow. ok.55m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

265 000 zł53 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: mieszkanie rozkładowe o powierzchni 52,5 m kw. na 1. piętrze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaporoska

Krzyki,Wrocław

1 700 zł47 m² 36,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia przytulne mieszkanko w centrum Wrocławia przy ul. Zaporoskiej koło ronda Powstańców Śl. Do Rynku jest 15 minut pieszo, bardzo blisko dworca pkp i pks. Metraż to 47 m2 - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Krzyki,Wrocław

175 000 zł34 m² 5 147,06 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 34 m2, z balkonem, w dzielnicy Krzyki, okolice ul. Grabiszyńskiej Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 10-piętrowego budynku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zgodna

Krzyki,Wrocław

164 000 zł33 m² 4 969,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Okazja! Polecam Państwu rozkładową kawalerkę o powierzchni 32,5 m2 w okolicy ul. Zgodnej/ Kościuszki. Mieszkanie składa się z: * ustawnego pokoju (ok. 19m2) * osobnej, widnej kuchni *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

2 100 zł54 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie wykończenia. Salon połączony z kuchnią z wyjściem na duży balkon i taras na dachu, oddzielnie sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ekonomiczna

Krzyki,Wrocław

169 000 zł29 m² 5 827,59 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Kawalerka po remoncie! Przyzwoity standard! Wyposażone, 1- pokojowe mieszkanie o pow. 29m2 tuż przy Akademii Ekonomicznej Mieszkanie znajduje się na cichym terenie, zlokalizowane jest na 9 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siostrzana

Krzyki,Wrocław

259 000 zł57 m² 4 543,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Opis: gorąco polecam na sprzedaż 2 pokojowe, przestronne mieszkanie znajdujące się na cichym osiedlu na Krzykach. Mieszkanie składa się z osobnej kuchni, przedpokoju, łazienki z wanną oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Krzyki,Wrocław

329 000 zł64 m² 5 140,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - mieszkanie całkowicie rozkładowe, idealne jako inwestycja pod wynajem lub dla rodziny. Czynsz z funduszem remontowym i opłatami za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

208 000 zł35 m² 5 982,17 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkaniena w bardzo atrakcyjnej lokalizacji i cichej okolicy Krzyki Gaj boczna ul. Borowskiej 2 pokoje przejściowe z balkonem i pięknym widokiem na panoramę Ślęży. do małego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 399 zł57 m² 24,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji* rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie na jagodnie Opis nieruchomości: przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane na 1 piętrze w kilkuletnim budynku na chronionym, ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Sokola

Krzyki,Wrocław

235 000 zł34 m² 6 911,76 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik krzyki - borek. 1 pokojowe, dwustronne mieszkanie typu studio po remoncie, z klimatem, - w doskonałej lokalizacji. Zapraszam Państwa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dobra

Krzyki,Wrocław

190 000 zł33 m² 5 757,58 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! rozkład /balkon /ciche/ słoneczne / dobra lokalizacja Mieszkanie o powierzchni 33 m2. składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Cukrowa

Krzyki,Wrocław

1 300 zł55 m² 23,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Krzyki - klecina, nowe, całkowicie rozkładowe, 2- pokojowe mieszkanie na kameralnym osiedlu. Salon z balkonem, oddzielna kuchnia, garderoba w przedpokoju. Pomieszczenia kompletnie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chorzowska

Krzyki,Wrocław

249 000 zł48 m² 5 187,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację - 3 pokoje- po remoncie- cegła - ogrzewanie miejskie - Trzypokojowe mieszkanie po remoncie w 2011r o powierzchni 48m2 atrakcyjnie zlokalizowane, na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

537 000 zł76 m² 7 069,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Trzypokojowe, dwupoziomowe mieszkanie / 76m2 / , w stanie developerskim , na Ołtaszynie, boczna Parafialnej. Większość okien wychodzi na stronę zachodnią. Duży balkon. Osiedle bardzo ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

290 000 zł55 m² 5 272,73 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Doskonała lokalizacja! 10min do Dw Głównego pkp/pks Dwustronnie rozkładowe , 3 pokojowe mieszkanie o pow. 55m2 tuż przy aquaparku Mieszkanie znajduje się na cichym terenie, zlokalizowane na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Krzyki

Krzyki,Wrocław

537 000 zł75 m² 7 131,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2009

Trzypokojowe, dwupoziomowe mieszkanie / 75m2 / na Ołtaszynie w stanie developerskim. Osiedle bardzo ciche i zielone z całodobową ochroną. Dobra komunikacja z resztą miasta i z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

309 000 zł78 m² 3 941,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***** kontakt agata mrożek***** Polecam Państwu do sprzedaży urocze, przestronne mieszkanie w budynku z 2006r o podwyższonym standardzie w Siechnicach. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 499 zł57 m² 26,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji* przestronne dwupoziomowe mieszkanie na gaju Opis nieruchomości: atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w niskiej zabudowie na osiedlu Gaj. Budynek z 2002 r. bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

276 369 zł49 m² 5 589,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przedmiotem oferty sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 49,44 m2, położone na III piętrze w budynku w ok. Krzyckiej. Lokal składa się z pokoju dziennego, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Braterska

Krzyki,Wrocław

600 000 zł114 m² 5 281,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Szczególnie polecamy! Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie 5-pokojowe o pow. 113,6 m2 położone na nowym osiedlu na Krzykach w rejonie ulic przyjaźni/braterskiej. Lokal jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Krzyki,Wrocław

850 000 zł200 m² 4 250 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 7-pokojowe, /200m2/ do remontu. Pokoje /36m2, 27m2, 21m2, 21m2, 21m2,18m2, 8m2/. Duża, słoneczna kuchnia /15m2/. Łazienka osobno z wc. Dwa balkony. Mieszkanie jest częściowo rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

399 000 zł71 m² 5 619,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń -zapraszam na bezpłatną prezentację- mateuszukbalkon- 3 pokoje-parking- idealne dla rodziny Z dzieckie- dwustronne- po gruntownym remoncie- mieszkanie o powierzchni użytkowej 71m2.