dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

234 188 zł46 m² 5 080 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oraz podatku pcc! zarezerwuj już teraz zapłać po wybudowaniu Do sprzedania słoneczne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem o powierzchni 46,1

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaporoska

Krzyki,Wrocław

1 000 zł50 m² 20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu mieszkanie w doskonałej lokalizacji rozkład / niski budynek / super lokalizacja Polecam do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 650 zł64 m² 25,78 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

0% prowizji* rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie W centrum Opis nieruchomości: atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe z osobną kuchnią, usytuowane na 2 piętrze w bloku 10-piętrowym na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tarnogórska

Krzyki,Wrocław

299 000 zł60 m² 4 983,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Zadzwoń zapraszam na bezpłatną prezentację Osoba prowadząca Polecam Państwu komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie! Mieszkanie o powierzchni 60 m2 na czwartym piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

275 000 zł53 m² 5 188,68 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: mieszkanie rozkładowe o powierzchni 52,5 m kw. na 1. piętrze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

329 000 zł64 m² 5 177,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

#####kontakt agata mrożek##### Polecam Państwu do sprzedaży mieszkanie idealne dla rodziny jak i pod wynajem ze względu na lokalizację i infrastrukturę. Budynek z drugiej połowy lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

250 000 zł43 m² 5 813,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zadzwoń - kamila adamowicz zapraszam na bezpłatną prezentację! Polecam Państwu 2 pokojowe mieszkanie w okolicy ul. Opolskiej i Bytomskiej. Mieszkanie 2-pokojowe, na terenie Spółdzielni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielińskiego

Krzyki,Wrocław

320 000 zł58 m² 5 517,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu mieszkanie w doskonałej lokalizacji rozkład / niski budynek / super lokalizacja Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Skwierzyńska

Krzyki,Wrocław

173 000 zł23 m² 7 521,74 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu urocze mieszkanie w doskonałej lokalizacji ok. Skwierzyńska / fabryczna / kawalerka Polecam do sprzedaży zadbaną kawalerkę po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowa

Krzyki,Wrocław

449 000 zł108 m² 4 157,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację - rozkład! garaż! 2 X balkon! 108,26 mkw. Polecam do sprzedaży bardzo ładne rozkładowe mieszkanie w świetnej lokalizacji Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

340 000 zł52 m² 6 538,46 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń kamila adamowicz Polecam Państwu bardzo ładne, ciche i w pełni rozkładowe mieszkanie - okolica Parku Na Niskich Łąkach - Traugutta / Kościuszki. 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

234 696 zł46 m² 5 080 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oraz podatku pcc! zarezerwuj już teraz zapłać po wybudowaniu Do sprzedania słoneczne mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem o powierzchni 46,2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

184 912 zł36 m² 5 080 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oraz podatku pcc! zarezerwuj już teraz zapłać po wybudowaniu Do sprzedania słoneczne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem o powierzchni 36,4

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

399 000 zł80 m² 4 987,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń kamila adamowicz Polecam Państwu bardzo ładne 4 pokojowe mieszkanie w okolicy Aqua Parku - boczna ul. Borowskiej. Rozkładowe, jasne, zadbane, spokojne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiejska

Krzyki,Wrocław

299 000 zł55 m² 5 436,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: tel: mieszkanie o powierzchni 55 m kw. (61 m.kw. po podłodze) na 3. piętrze w 3-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zefirowa

Krzyki,Wrocław

649 000 zł119 m² 5 453,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2005

Zapraszam na bezpłatną prezentację - dwupoziomowe mieszkanie. Super lokalizacja- nieruchomość położona w zielonej i cichej dzielnicy Wrocławia. Mieszkanie o powierzchni ok. 119,40m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kawalerzystów

Krzyki,Wrocław

3 300 zł91 m² 36,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - duże komfortowe mieszkanie! lokalizacja: ul. Kawalerzystów (boczna ul. Zwycięskiej, ołtaszyn, krzyki). Spokojne, ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

250 000 zł52 m² 4 780,11 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 52,3m 2 pokojowe z dużym balkonem. w bardzo atrakcyjnej lokalizacji do remontu. Idealne również pod wynajem. Doskonale skomunikowane z każdą częścią Wrocławia. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

1 350 zł74 m² 18,24 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Przyjaźni (osiedle Przyjaźni, krzyki). Atrakcyjna lokalizacja. Spokojne, ciche i zielone miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 700 zł57 m² 29,82 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji* przestronne rozkładowe mieszkanie na krzykach Opis nieruchomości: komfortowe mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 6 piętrze w budynku z 2013r. Nowoczesny kompleks z ochroną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

399 000 zł80 m² 4 987,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sąsiedzka

Krzyki,Wrocław

1 800 zł70 m² 25,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - 0% prowizji - prowizję biura pokrywa właściciel nieruchomości lokalizacja: ul. Sąsiedzka (okolice ul. Przyjaźni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

3 200 zł74 m² 43,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: rondo Powstanów Śląskich (krzyki), budynek Rondo Verona. Bardzo atrakcyjna lokalizacja, blisko centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

1 299 zł48 m² 27,06 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja ul. Drukarska (krzyki). Atrakcyjna lokalizacja w pobliżu Uniwersytet Ekonomiczny, bardzo dobra komunikacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

369 000 zł60 m² 6 150 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń kamila adamowicz Polecam Państwu bardzo ładne, 2 pokojowe mieszkanie w ok. Ołtaszyńskiej, w okolicy tor wyścigów konnych - nowe budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

309 000 zł48 m² 6 437,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Wyjątkowa oferta! Oferujemy na sprzedaż nowe, słoneczne i rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie, położone na zamkniętym osiedlu w rejonie ulicy Krzyckiej, w drugiej linii zabudowy - dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czekoladowa

Krzyki,Wrocław

360 000 zł60 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Zadzwoń - mariusz olejczukzapraszam na bezpłatną prezentację! rozkład /balkon / 2000r / ciche/ wokół zieleń / niska zabudowa jednorodzinna! Polecam Państwu mieszkanie na Klecinie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Życzliwa

Krzyki,Wrocław

287 300 zł50 m² 5 790 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Bez dodatkowych opłat od kupującego, mieszkanie na sprzedaż 49,62 m2 na Krzykach (ul. Życzliwa) Mieszkanie rozkładowe 2 pokoje (17,93m2; 11,22m2), z każdego pokoju wychodzi się na inny balkon(5,18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

270 000 zł48 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Gaj. Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, 48m2, piętro 3, w budynku 10 piętrowym z lat 80-tych, na Gaju. Mieszkanie w pełni rozkładowe, z wystawą okien na południowy wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Ślężna

Krzyki,Wrocław

1 100 zł28 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! kawalerka / odzielna kuchnia / balkon / mieszkanie po całkowitym remoncie Do wynajmu bardzo zadbana kawalerka po remoncie o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaporoska

Krzyki,Wrocław

190 000 zł33 m² 5 757,58 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie z balkonem o pow.33m2 w okolicach ul.Ronda Powstańców Śląskich / Zaporoskiej / POLECAM! Mieszkanie zlokalizowane jest na 10 piętrze w bloku z 1975 roku.(.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

268 000 zł51 m² 5 254,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Do sprzedaży. Mieszkanie komfortowe 51 m 2. Krzyki - Os. Przyjaźni. Wyremontowane 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku z 1978 roku. Elewacja po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pretficza

Krzyki,Wrocław

420 000 zł65 m² 6 461,54 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Oferujemy do sprzedaży piękne 3 pokojowe w pełni wyposażone mieszkanie w nowym budownictwie (2004r.), ul.Pretficza, 1 piętro z windą. Kuchnia wyposażona jest w sprzęt agd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

288 000 zł55 m² 5 236,36 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Mam przyjemność zaprezentować Państwu zadbane dwupokojowe mieszkanie w bloku o powierzchni 55 m2 na Krzykach w spokojnej okolicy z dala od codziennego zgiełku centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

329 000 zł60 m² 5 483,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Krzyki-południe. Mieszkanie wielkości 60m2, 3- pokojowe z dużym balkonem, na 1 piętrze, w 4-piętrowym bloku mieszkalnym z 1984r. Mieszkanie w pełni rozkładowe; 3 przestronne, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

309 880 zł61 m² 5 080 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oraz podatku pcc! zarezerwuj już teraz zapłać po wybudowaniu Do sprzedania słoneczne mieszkanie 3-pokojowe z ogrodem o powierzchni 61

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

270 000 zł55 m² 4 909,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mam do zaprezentowania Państwu bardzo ładne mieszkanie blisko centrum. Mieszkanie składa się z dwóch w pełni rozkładowych pokoi, zabudowanej kuchni połączonej z jadalnią oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Orzechowa

Krzyki,Wrocław

179 000 zł38 m² 4 710,53 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Pilne! Na sprzedaż bardzo zadbana kawalerka o pow. 38m2 w ok.ul. Armii Krajowej/ Bardzkiej. Doskonała lokalizacja zapewnią dobre warunki do życia,a łatwy dostęp do każdej dzielnicy miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

339 000 zł62 m² 5 443,16 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

| 3 - pokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 63 m2, mieszczące się na 3 piętrze z dużym balkonem. Zadbane mieszkanie mieszczące się na osiedlu Gaj. Jest po gruntownym remoncie, zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

299 000 zł51 m² 5 862,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Krzyki- borek. Mieszkanie po remoncie, 2- pokojowe 51m2 z dużym balkonem od strony cichego, zielonego podwórka, położone na Krzykach w pobliżu Carrefoura. Niska zabudowa, budynek 3 piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wróbla

Krzyki,Wrocław

275 000 zł48 m² 5 729,17 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu urocze mieszkanie w doskonałej lokalizacji pełen rozkład! cicha okolica! Polecam do sprzedaży mieszkanie w świetnej.