dowolna

Luksusowe mieszkania Wrocław - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

1 247 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 247 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

2 850 zł34 m² 83,28 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,22 m , położone na zamkniętym, nowoczesnym osiedlu przy ul. Tęczowej zaledwie dwa kilometra od ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poranna

Krzyki,Wrocław

864 955 zł77 m² 11 233,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 77 m po generalnym remoncie + ogródek | 1 piętro agd W cenie Na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 77 m , po generalnym remoncie wykonanym od stanu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antoniego

Stare Miasto,Wrocław

1 490 000 zł95 m² 15 684,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Dwupak inwestycyjny | 2 Niezależne Mieszkania | 94,48 m | Stare Miasto | Parking Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania na sprzedaż, usytuowanego w sercu Wrocławia, na ul. Świętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 290 000 zł71 m² 18 246,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż: luksusowe mieszkanie, nigdy nie zamieszkane. Wykończenie i wyposażenie najwyższej klasy, styl przewodni japandi. Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

2 500 zł33 m² 75,76 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wyremontowane mieszkanie na ulicy Strzegomskiej. Mieszkanie w świetnym stanie, odświeżone, część mebli zupełnie nowa. Rozkład mieszkania: 1. przedpokój, 2. łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skwierzyńska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 500 zł32 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz - pierwszy najem po niedawno przeprowadzonym remoncie, atrakcyjna kawalerka z wyodrębnioną częścią sypialną oraz balkonem - tuż obok centrum Wrocławia! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Białowieska

Fabryczna,Wrocław

2 400 zł29 m² 82,76 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa kawalerka 29 m z widokiem na park | 1. najem | garaż podziemny | klimatyzacja Do wynajęcia nowoczesna, w pełni nowa kawalerka o powierzchni 29 m , położona na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

845 000 zł61 m² 13 920,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Top Apartament / 3 pokz/taras/2019/garaż /komórka Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Gazowa, inwestycja Di Trevi (2019) Na sprzedaż jasne, komfortowe i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

435 000 zł27 m² 15 835,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

27,8 M, balkon, winda, umeblowane, 2022, jagodno Do sprzedaży bardzo ładne, 1-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na drugim piętrze 3-piętrowego budynku w ok. ul. Komedy. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Ostatnim Groszu

Fabryczna,Wrocław

789 000 zł63 m² 12 523,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż jest przestronne mieszkanie 63 m2, położone wśród zieleni na Gądowie. To trzypokojowe mieszkanie jest po remoncie, a oferuje także doskonałą lokalizację, dużo miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miłostowska

Psie Pole,Wrocław

618 990 zł49 m² 12 632,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż: okazja! 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Wrocław, psie Pole, ul. Miłostowska Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Karmelkowa

Klecina,Wrocław

2 000 zł24 m² 85,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: wrocław - Krzyki - Klecina - ul. Karmelkowa dla kogo: mieszkanie przeznaczone dla osób niepalących. Opis: do wynajęcia przytulna kawalerka z balkonem o powierzchni 3,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Giżycka

Śródmieście,Wrocław

550 000 zł37 m² 14 864,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie po kapitalnym remoncie, 36,5 m2 w budynku z 2004 r. na Placu Kromera. Wnętrze wykonane z materiałów wysokiej jakości, według projektu architekta z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Graniczna

Fabryczna,Wrocław

649 000 zł45 m² 14 581 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przytulne i funkcjonalne mieszkanie na wrocławskim Muchoborze Wielkim przy ul. Granicznej, położone w spokojnej, zielonej okolicy z szybkim dostępem do centrum miasta. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Sołtysowicka

Karłowice,Wrocław

250 000 zł18 m² 13 888,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż kawalerka w dobrze skomunikowanej części Wrocłwia, blisko uczelni uwr Wydział Nauk Społecznych, oraz Akademii Wojsk Lądowych. Cena brutto 250tys w przypadku zakupu przez osobę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

499 000 zł41 m² 12 155,90 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Drukarska/2pok/parter/balkon/piwnica/winda/top Prezentujemy Państwu na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 41m2 przy ul. Drukarskiej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na parterze/ 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szybka

Krzyki,Wrocław

3 300 zł58 m² 56,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: krzyki- rakowiec | ul. Szybka Ilość pokoi: 3 Metraż: 58 m2 Kuchnia: osobna Piętro: 5/7 (winda) Informacje dodatkowe: dostępne od 1 lipca. Polecam na wynajem mieszkanie trzy pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szewska

Stare Miasto,Wrocław

494 999 zł33 m² 14 932,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Apartament w sercu Wrocławia Rynek ul szewska rnb! Do sprzedaży apartament w sercu rynku Ul. Szewska nad Starą Rzeźnia Apartament po kapitalnym remoncie , nowa elektryka , hydraulika Parking na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

739 000 zł66 m² 11 197 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ok./Ołtaszyn/3pok/ogród/miejsce/postojowe/taras Prezentujemy Państwu nieruchomość o powierzchni 66 m2 z trzema pokojami, z przyległym ogródkiem oraz miejscem postojowym przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

1 540 000 zł63 m² 24 463,90 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wrocław ma własną wersję Manhattanu. To właśnie tutaj, wśród świateł odbijających się w Odrze, bije serce sukcesu. Twoje nowe terytorium czeka na czwartym piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Jagodno,Wrocław

798 000 zł67 m² 11 910,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67 m , usytuowane na wysokim parterze - 0/3 pietra w kameralnym bloku z 2017 roku na zamkniętym osiedlu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Jagodno,Wrocław

870 000 zł60 m² 14 449,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60,21m w wysokim standardzie, w nowym budownictwie z 2023 roku. Usytuowane na 4/4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Fabryczna,Wrocław

542 998 zł36 m² 15 295,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Fabryczna Bez pcc Wrocław -słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem Na sprzedaż komfortowe, nowe mieszkanie 2-pokojowe (35,37 m ) z dużym ogrodem (28,53 m ), położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Paczkowska

Krzyki,Wrocław

3 900 zł56 m² 69,62 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find A perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! do wprowadzenia od zaraz _ pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Psie Pole,Wrocław

680 000 zł49 m² 13 888,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Średniowieczne kroniki Wincentego Kadłubka głoszą, że na tych terenach rozegrała się legendarna bitwa, która zmieniła bieg historii. Dziś jednak Psie Pole to nie scena wojennych manewrów, ale jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

519 990 zł28 m² 18 751,90 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Centrum Wrocławia ul. Walońska/ Angel Wings!. Polecam na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27,71 m , znajdująca się w budynku apartamentowym Angel Wings przy ul. Walońskiej na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Dmowskiego

Śródmieście,Wrocław

2 400 zł26 m² 90,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka z tarasem | Kępa Mieszczańska Żyj w rytmie miasta i natury zamieszkaj na Kępie Mieszczańskiej. Poranna kawa na własnym tarasie, kilka kroków do Odry i spacer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

518 999 zł40 m² 12 942,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Apartament 2 pok/2004/stablowice/park 40m2! Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40 m , znajdujące się na 3. piętrze. Mieszkanie jest umeblowane i składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Pilczyce,Wrocław

775 000 zł70 m² 11 135,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Pilczyce | Park | 70 m | Antresola | Klimatyzacja | Balkon | Budynek 2006 Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą położone w spokojnej i zielonej części Pilczyc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Swojczyce,Wrocław

868 000 zł51 m² 17 020 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferta tylko w naszym biurze! Na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie 2-pokojowe położone w jednej z najatrakcyjniejszych lokalizacji Wrocławia na nowoczesnym, zielonym osiedlu Olimpia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wilanowska

Zakrzów,Wrocław

489 000 zł48 m² 10 273,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,6 m , położone przy ul. Wilanowskiej w budynku z 2010 roku. Lokal znajduje się na 4. piętrze (z windą) i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Litewska

Psie Pole,Wrocław

435 000 zł32 m² 13 657,80 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż przytulna i funkcjonalna kawalerka o pow 31,85 m2, położona we Wrocławiu przy ul. Litewskiej. Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze w 8-o piętrowym budynku z roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

5 200 zł72 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? we will help you to find A perfect place call us! dostępne od 01.06.2026 Serdecznie polecam na wynajem nowoczesny 2-pokojowy apartament z przestronnym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Stare Miasto,Wrocław

3 500 zł41 m² 85,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 maja loftowy apartament w jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków we Wrocławiu położonym na terenie inwestycji Bulwar Staromiejski przy pl. Jana Pawła II. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śliczna

Gaj,Wrocław

2 700 zł36 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe / ul. Śliczna 6 / pierwszy najem / po generalnym remoncie Mieszkanie 35,3 mkw idealne dla jednej osoby lub pary pracującej. Główne atuty nieruchomości: pierwszy najem Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

764 000 zł58 m² 13 172,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Park /apartament /57m2 /garderoba! Polecamy Państwu na sprzedaż piękny Apartament ul. Krzycka Położony w spokojnej okolicy z dobra infrastruktura , komunikacja tramwaj oraz autobus. Bardzo.