dowolna

Mieszkania pod klucz Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

2 598 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 598 ogłoszeń

579 000 zł36,90 m² 15 691,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż piękne, nowe i przytulne mieszkanie 2-pokojowe z prywatnym ogródkiem, położone przy ul. Wilkaskiej we Wrocławiu w spokojnej, zielonej części miasta, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 118 zł56,14 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:marzec 2028

Przytulne mieszkanie o powierzchni 56,14 m znajdujące się na kondygnacji I piętra. Salon z aneksem kuchennym przestronny, z możliwością aranżacji strefy jadalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

856 050 zł65,85 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:marzec 2028

Komfortowe mieszkanie o powierzchni 65,85 m znajdujące się na kondygnacji I piętra. Salon z aneksem kuchennym przestronny, z miejscem do wypoczynku i jadalnią. Dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 206 007 zł99,67 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:marzec 2028

Komfortowe mieszkanie o powierzchni 99,67 m znajdujące się na kondygnacji I piętra. Salon z aneksem kuchennym przestronny, z miejscem do wypoczynku i jadalnią. Trzy sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

498 000 zł41,85 m² 11 899,64 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Dla biura! Oferta na wyłączność! Nie szukaj gdzie indziej! Mieszkanie na 7 piętrze w budynku 8-piętrowym z 1999 roku, z dużą windą, przy ul. Kościuszki róg Pułaskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł53 m² 14 339,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Sprzedam mieszkanie 53 m2 bez pośredników, bez prowizji, ul. Kotlarska 4/6, wrocław, stare Miasto, tel.   Cena: 760 000 zł (14 340 zł / m2) Powierzchnia: 53 m2 Liczba pokoi: 3 Ogrzewanie:.

Szczegóły ogłoszenia

3 770 000 zł137,24 m² 27 470,13 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Opiekun oferty: katarzyna Flendrich numer licencji pfrn 28425 tel.   Wyjątkowy, narożny apartament o powierzchni ponad 137 m2 w prestiżowym Angel River to propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł42,80 m² 15 164 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mam na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o powierzchni ok. 42,8 m2, położone w jednym z najbardziej zielonych i pożądanych rejonów Wrocławia - Sępolnie wraz z: - ogrodem ok. 180m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 626 210 zł120,46 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:listopad 2026

apartament składający się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki, balkonu, tarasu i antresoli. Lokal znajduje się w inwestycji Brylantowa 10 na obrzeżach Wrocławia. Każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 456 918 zł92,21 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:listopad 2026

Apartament składający się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki, 3 tarasów i antresoli. Lokal znajduje się w inwestycji Brylantowa 10 na obrzeżach Wrocławia. Każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 426 582 zł90,29 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:listopad 2026

1-pokojowy apartament składający się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki, balkonu, tarasu i antresoli. Lokal znajduje się w inwestycji Brylantowa 10 na obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 866 zł30,58 m² 17 327,21 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży funkcjonalnego, 1-pokojowego mieszkania, zlokalizowanego na 1. piętrze prestiżowej inwestycji. To idealna propozycja dla singla, studenta pobliskiego Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł38,40 m² 78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne, zupełnie nowe mieszkanie położone w nowoczesnym, kameralnym budynku przy ul. Waniliowej ( osiedle Nelle II ) Mieszkanie niezwykle funkcjonalne, przestronne i jasne.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł63 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Przestronne mieszkanie w klimatycznej kamienicy idealne do zamieszkania lub jako inwestycja Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł71,33 m² 13 865,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Przedstawiam Państwu na sprzedaż nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie, położone na prestiżowym, zamkniętym i strzeżonym osiedlu aura 2 w zielonej i cenionej części Wrocławia - Wojszyce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 946 zł28 m² 13 569,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa okazja! Apartament wykończony pod klucz w cenie zakupu! zainwestuj we wrocławiu jedynie 3 km do starego miasta apartament Z 23% vat idealny na wynajem I do zamieszkania zakup.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł57,10 m² 42,03 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,06 m , zlokalizowane w ścisłym centrum Wrocławia przy ul. Jedności Narodowej. Lokal znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł48 m² 10 812,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem Osiedle na Szczęśliwej, kiełczów Na sprzedaż komfortowe mieszkanie dwupoziomowe z ogrodem w nowej inwestycji Osiedle na Szczęśliwej, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł48 m² 10 812,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł48 m² 10 812,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł54,50 m² 16 146,79 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Wrocławia | 54,5 m2 | Balkon | 10 min do Rynku Na sprzedaż przepiękne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 54,5 m2, położone na 5. piętrze w 7-piętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł63,30 m² 11 453,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Oferta tylko W naszym biurze! Polecam do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,5m2 na Popowicach przy ul.Wejherowskiej. Nieruchomość dwustronna , rozkładowa, z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł54,36 m² 13 778,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Lokalizacja: krzyki/klecina Ilość pokoi: 3 Metraż: 54,36 m2 Kuchnia: aneks Piętro: 0/3 (wysoki parter) Dostępność : do uzgodnienia Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

644 052 zł42,94 m² 14 998,88 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na 3 piętrze nowo powstającego kompleksu mieszkaniowego w rozwijającej się części Szczepina. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł236 m² 3 771,19 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1992

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie szeregowej z lat 90., położonego w najbardziej zielonej części wrocławskiego Brochowa. Nieruchomość o klasycznym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

417 808 zł28,35 m² 14 625 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji Bez podatku pcc Możliwość odliczenia 23% vat Na sprzedaż nowe wykończone mieszkanie pod inwestycję w centrum Wrocławia. Dostępne od stycznia 2027 Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 141 zł51,56 m² 12 590,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Pl/ua/ru Bez podatku pcc! 3-pokojowe mieszkanie 51,54 m z balkonem | Zielona dzielnica Maślice | Gotowe do odbioru Na sprzedaż jasne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w nowoczesnym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

955 000 zł36 m² 26 527,78 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

To nie jest kolejne mieszkanie w bloku. To 36 m zaprojektowane w zupełnie innym wymiarze w samym sercu Wrocławia. Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament typu loft położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł80,23 m² 18 683,78 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Ameriga Vespucciego, na osiedlu Olimpia Port we Wrocławiu. Nieruchomość położona jest na 5., ostatnim piętrze budynku, co zapewnia większą prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

1 045 000 zł70 m² 14 928,57 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przestronne i stylowe mieszkanie z dwoma tarasami, miejscem garażowym i komórką lokatorską - Wrocław Krzyki - (for English see below) Oferujemy na sprzedaż przestronne, gustownie.

Szczegóły ogłoszenia

505 325 zł34,85 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup od dewelopera - bez podatku pcc i prowizji. Mieszkanie o powierzchni 34,85 m oddawane w stanie deweloperskim z możliwością wykończenia pod klucz. Układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

696 000 zł37 m² 18 810,81 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie w nowym budynku z windą, położone w dobrze skomunikowanej części Wrocławia, z szybkim dojazdem do centrum. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł45,61 m² 12 935,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Z ogródkiem, gotowe do zamieszkania, nowe osiedle, parking niski czynsz. W pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie 3 pokojowe na spokojnym młodym osiedlu przy ulicy Stabłowickiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł71 m² 10 549,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż słoneczne, ciepłe i w pełni rozkładowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 71 mkw na Muchoborze Małym. Lokal mieści się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł34 m² 15 852,94 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż zadbane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,9 m , położone na nadodrzu/śródmieście. Lokal znajduje się w estetycznej, ocieplonej plombie z lat 90. (to nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł41,01 m² 20 482,81 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Lux premium klimatyzacja balkon strefa spa & siłownia concierge Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesny 2-pokojowy apartament w standardzie premium w prestiżowej inwestycji, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 356 999 zł94,61 m² 14 343 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Ostatnie 4 mieszkania na Kępie Mieszczańskiej! Na sprzedaż wspaniała inwestycja na Kępie Mieszczańskiej we Wrocławiu - dwa w pełni wykończone, nowoczesne mieszkania o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł41,04 m² 18 031 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty Konrad Rakowiecki tel.   Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,04 m2 położone na 1. piętrze w budynku położonym blisko płyty Rynku. Otoczenie nieruchomości: to.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł54,74 m² 10 942,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Looking for apartment? - we will help you to find perfect place- call us! Serdecznie polecam na sprzedaż 2 pokojowe przestronne mieszkanie, położone w spokojnej i zielonej okolicy, idealnej dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 802 zł25,71 m² 17 767,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera | 0% pcc | 0% Prowizji Doradzę Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, poprzez kredyt, do finalizacji transakcji. Zadzwoń do mnie nawet po 18! Zamieszkaj lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

594 783 zł31,47 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zakupu pięknych mieszkań z ogrzewaniem miejskim w doskonałej lokalizacji. Nowe mieszkanie wykończone pod klucz! Idealnie nadaje się pod wynajem, czy dla dzieci studiujących we.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

547 135 zł36,50 m² 14 990 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez Prowizji bez pcc! Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,5 m , położone na parterze nowoczesnego budynku w nowej inwestycji przy ul. Rudawskiej we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł49,60 m² 12 298,39 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

2-pokojowe mieszkanie z balkonem - ul. Giżycka, wrocław | blisko Odry, świetna lokalizacja Na sprzedaż funkcjonalne, dobrze zaprojektowane mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią,.