dowolna

Mieszkania pod klucz Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

2 599 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 599 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jeździecka

Klecina,Wrocław

1 360 000 zł110 m² 12 363,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta bez prowizji I podatku pcc 2% kupujesz bezpośrednio od dewelopera Nieruchomość o powierzchni 110m2 spacer 3D po nieruchomości Na mieszkanie składają się: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Psie Pole,Wrocław

539 000 zł35 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Gotowe 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na nowoczesnym osiedlu w samym centrum Psiego Pola. Przedstawiam Państwu wyremontowane, gotowe do zamieszkania mieszkanie, znajdujące się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajowicka

Borek,Wrocław

479 000 zł35 m² 13 760 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Z przyjemnością chciałbym zaprezentować Państwu przytulne 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji, na wrocławskich Krzykach - tuż przy Sky Tower. Jest ono w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

660 961 zł46 m² 14 318,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Ślężna

Borek,Wrocław

379 000 zł27 m² 14 264 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: tel. Przytulne mieszkanie z dużym potencjałem inwestycyjnym. Polecam dla singla, pary lub dla inwestora szukającego odpowiedniego adresu dla zyskownego wynajmu. Opis budynku: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

565 000 zł49 m² 11 625,50 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Polecam do zakupu świetne mieszkanie, idealne jako lokata kapitału do dalszego wynajmu lub do zamieszkania. Lokal przeszedł remont, wymienione zostały instalacje elektryczne. Poprawiona została jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

1 029 000 zł81 m² 12 738,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz promocja! Wykończenie smartkomfort w cenie Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

730 000 zł60 m² 12 167 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: bartosz Jędrzejewski tel: otoczenie nieruchomości: inwestycja znajduje się na wrocławskich Maślicach. Znajdziemy tam bogata infrastrukturę, bardzo dużo terenów zielonych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

731 110 zł65 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: bartosz Jędrzejewski tel: otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana jest na Wrocławskich Stabłowicach. W okolicy znajduje się wiele parków, terenów spacerowych i tras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

1 232 058 zł68 m² 18 250 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opiekun oferty: bartosz Jędrzejewski tel: otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduje się w centrum Wrocławia, zaledwie kilka minut od dworca głównego oraz popularnych atrakcji turystycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sycowska

Psie Pole,Wrocław

550 000 zł44 m² 12 443,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe! dwu-stronne! Gorąco polecam mieszkanie dwu pokojowe położone we Wrocławiu przy ul. Sycowskiej. Mieszkanie o pow 44,2 mkw składa się z: - salonu z wyjściem na balkon - kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

699 000 zł48 m² 14 562,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem 48 m, wysoki standard, gotowe do zamieszkania Lokalizacja: wrocław Nowe Miasto Jagodno gorąco zachęcam do obejrzenia filmu promującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

664 050 zł36 m² 18 466,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Idealna lokalizacja pod inwestycję, dwie minuty pieszo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Hallera

Borek,Wrocław

599 500 zł47 m² 12 714,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji? Cenisz sobie widok na zieleń? Jeśli tak, to mieszkanie jest dla Ciebie! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w rozkładowym układzie, położone przy al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gliniana

Wrocław,dolnośląskie

1 090 000 zł95 m² 11 473,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami przy ul. Glinianej - w jednej z lepiej skomunikowanych części Wrocławia. Idealne dla rodziny, jak i pod inwestycję -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

489 804 zł28 m² 17 406 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny projekt nieruchomościowy zaprojektowany w oryginalnej stylistyce na terenie dawnej dzielnicy Fabrycznej. Niegdyś funkcjonowały tutaj największe zakłady przemysłowe w regionie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hermanowska

Kuźniki,Wrocław

630 000 zł42 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta sprzedaży mieszkania na wrocławskich Kuźnikach. Miejsce postojowe i komórka w cenie! Mieszkanie o powierzchni 42m2, oraz balkon o powierzchni ponad 11m2 - pełen rozkład,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Główna

Pracze Odrzańskie,Wrocław

599 999 zł52 m² 11 538,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szukasz mieszkania z widokiem? Cenisz sobie spokój? Jeśli tak, to mieszkanie jest dla Ciebie! Na sprzedaż: 2 pokojowe mieszkanie we Wrocławiu Adres: ul. Główna (stabłowice), wrocław Cena: 599 999.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Nadodrze,Wrocław

449 000 zł43 m² 10 480,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Idealne do zamieszkania jak i na kancelarię, biuro, gabinet! Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42,84 m2, usytuowane na niskim parterze trzypiętrowego budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

724 259 zł72 m² 10 094 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: bartosz Jędrzejewski tel: nowe mieszkanie - Brak podatku pcc Mieszkanie w zielonej części Wrocławia. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona na Wrocławskich Maślicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

495 500 zł28 m² 17 608,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

595 000 zł49 m² 12 142,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowa oferta! Komfortowe mieszkanie na Zakrzowie Twoje nowe, wymarzone miejsce do życia! Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną propozycją mieszkania o powierzchni 49,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ikara

Gądów Mały,Wrocław

799 000 zł64 m² 12 543,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Z przyjemnością prezentuję Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,7 m , położone na trzecim piętrze w jednym z najbardziej pożądanych rejonów Wrocławia - Gądów Mały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

699 000 zł57 m² 12 263 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem na Sołtysowicach! Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość zlokalizowana jest na ulicy Sołtysowickiej. W pobliżu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Grabiszyn,Wrocław

1 090 000 zł107 m² 10 215,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

CO sprzedajemy? Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 85,91 m2 z antresolą( po podłodze 37 m2) położone na 2 piętrze dwupiętrowego domu. Gdzie znajduje się mieszkanie? Położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Żerniki,Wrocław

499 730 zł42 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Styl i wygoda w otoczeniu natury. Zamieszkaj w miejscu, które daje więcej niż tylko przestrzeń. ***bezpośrednio bez podatku pcc, 0% prowizji Szukasz przestrzeni, która inspiruje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

572 500 zł46 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rutkiewicz

Krzyki,Wrocław

749 900 zł54 m² 13 861,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Komfortowe bardzo ładne dobry funkcjonalny układ-balkon- wójciklicencja 16128-po kapitalnym remoncie-komórka lokatorska-Serdecznie zapraszam Świetna lokalizacja -idealna oferta dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

680 100 zł48 m² 14 110 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Bardzo ładne przestronne duże 2 pokojowe mieszkanie osobna kuchnia balkon nowy budynek 2015r. z windą wyposażenie w cenie wójciklicencja 16128-okolice 4 parków: kleciński, krzycki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bluszczowa

Brochów,Wrocław

529 999 zł38 m² 13 947,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia się? Cenisz sobie ciszę, balkon i nowoczesne wykończenie? Jeśli tak - to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

599 999 zł32 m² 18 650,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Gotowe mieszkania na Kępie Mieszczańskiej Prowizja- 0% 70 mieszkań dostępnych od ręki - różne metraże i układy Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Legnicka

Szczepin,Wrocław

2 200 zł20 m² 107,32 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne, nowoczesne i dobrze wyposażone mieszkanie w inwestycji Legnicka 33, w centrum Wrocławia. Budynek I osiedle - ul. Legnicka 33 (2020) Piętro 3 z 10, winda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Trzmielowicka

Leśnica,Wrocław

749 000 zł52 m² 14 266,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe, 3-pokojowe mieszkanie w stanie idealnym | Wrocław Leśnica | Gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż oferujemy nowoczesne, nigdy niezamieszkałe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 52,50 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowogródzka

Zgorzelisko,Wrocław

2 600 zł35 m² 74,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentuję ofertę na wynajem 2-pokojowego mieszkania na Psim Polu, ul. Nowogródzka - pierwszy najem! Do wynajęcia nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 35,07 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł55 m² 10 890,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Okazja Apartament/ 3 pok/klima/ Garaż w cenie/2015r Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem oraz garażem i dodatkowym miejscem postojowym zlokalizowane okolice Ul.Opolskiej Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dmowskiego

Stare Miasto,Wrocław

1 048 171 zł62 m² 16 914 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opiekun nieruchomości: nr Licencji pfrn 28616 tel. Oferta wstrzymana Przedstawiam 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni prawie 62 m2, położone na 3 piętrze, 5-piętrowego budynku na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

783 460 zł79 m² 9 883 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: bartosz Jędrzejewski Tel: nowe mieszkanie - Brak podatku pcc Mieszkanie w zielonej części Wrocławia. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona na Wrocławskich Maślicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piękna

Tarnogaj,Wrocław

569 999 zł50 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna wyłącznie W mk prestige nieruchomości! Idealne pod wynajem lub do zamieszkania atrakcyjna lokalizacja: wrocław / krzyki tarnogaj! Na sprzedaż jasne i funkcjonalne 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka dwupoziomowa, Jana Pawła II

Stare Miasto,Wrocław

725 000 zł24 m² 29 640,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja. Stylowy Apartament z Klimatem | Bulwary Staromiejskie | 5 minut od Rynku! Na sprzedaż wyjątkowy apartament w samym sercu Wrocławia przy prestiżowym Placu Jana Pawła II, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

999 000 zł74 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Polecam mieszkanie 4-pokojowe, z dwoma balkonami. Gotowe do odbioru. Mieszkanie 4-pokojowe, w pełni rozkładowe, jasne z przestronną strefą dzienną. Metraż: 74 m2. wysoki parter Balkony:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Olsztyńska

Psie Pole,Wrocław

5 000 zł70 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela. Brak prowizji. Luksusowy apartament W kameralnym osiedlu villa nova Wysoki standard wykończenia | Klimatyzacja |.