dowolna

Mieszkania pod klucz Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

2 598 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 598 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

664 000 zł50 m² 13 280 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: bartosz Jędrzejewski tel: otoczenie nieruchomości: inwestycja znajduje się na wrocławskich Maślicach. Znajdziemy tam bogata infrastrukturę, bardzo dużo terenów zielonych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krucza

Krzyki,Wrocław

749 000 zł63 m² 11 885,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Mam przyjemność zaoferować Państwu w pełni rozkładowe, klimatyczne mieszkanie z balkonem, usytuowane na wysokim parterze zadbanej kamienicy przy ul. Kruczej 71. Mieszkanie blisko centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Szybowcowa

Gądów Mały,Wrocław

2 150 zł27 m² 79,63 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, jasne i dobrze wyposażone mieszkanie przy ul. Szybowcowej we Wrocławiu. W salonie duża pojemna szafa trójskrzydłowa z lustrem. Układ pomieszczeń - 27 m2: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

505 620 zł28 m² 17 853,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie jest z podpisaną umową najmu, 2400 brutto na rok. Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Kawalerka jako Lokal usługowy z funkcją mieszkalną! Ma optymalną dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

485 514 zł27 m² 17 982 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zoli

Oporów,Wrocław

779 000 zł64 m² 12 190,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie o pow. 63,90 m.kw. rozkładowe, dwustronne położone na wysokim parterze w budynku przy ul. Emila Zoli. Mieszkanie słoneczne, o przestronnym, funkcjonalnym układzie: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

798 000 zł40 m² 19 950 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni około 40 m , usytuowane na 6. piętrze budynku z 2022 roku, zaprojektowane i wykończone z materiałów premium na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

877 600 zł59 m² 14 874,60 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przedstawiam Państwu świetne mieszkanie położone na 3 piętrze w budynku Odra House, mieszczącego się przy rzece, przy ul. Długiej w niedalekiej odległości od placu Jana Pawła II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

2 900 zł43 m² 67,44 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący: tel: ***wolne od 01/07/2025*** Serdecznie polecam do wynajęcia wykończony w wysokim standardzie apartament. Nieruchomość zlokalizowana w samym sercu Starego Miasta, otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

723 520 zł38 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: bartosz Jędrzejewski tel: mieszkanie idealne pod najem krótkoterminowy. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduje się w centrum Wrocławia, zaledwie kilka minut od dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

476 600 zł27 m² 17 856,90 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny projekt nieruchomościowy zaprojektowany w oryginalnej stylistyce na terenie dawnej dzielnicy Fabrycznej. Niegdyś funkcjonowały tutaj największe zakłady przemysłowe w regionie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

899 000 zł64 m² 14 007,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją, ul. Legnicka 17, wrocław Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,18 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Stare Miasto,Wrocław

819 000 zł50 m² 16 315 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Opiekun oferty: licencja pfron: 31437 Kontakt: o nieruchomości: mieszkanie po kapitalnym remoncie (włącznie z wymianą instalacji technicznych), gotowe do natychmiastowego wprowadzenia. Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

390 668 zł20 m² 19 426,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Powstańców Śląskich,Wrocław

669 000 zł47 m² 14 108 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż mieszkanie narożne w doskonałym układzie - dwa przestronne, jasne pokoje oraz osobna, funkcjonalna kuchnia. Gotowe do zamieszkania, bez konieczności dodatkowych nakładów finansowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

646 000 zł38 m² 16 814,20 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie ma powierzchnię 38,42m2 i znajduje się na szóstym piętrze w 11 piętrowym bloku z windą. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

829 000 zł69 m² 11 933,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz teraz duża promocja! poprzednia cena 888 999,90 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

817 215 zł38 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

669 000 zł37 m² 17 911,70 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam mieszkanie 2-pokojowe z balkonem na Starym Mieście. Idealne mieszkanie na start lub jako inwestycja, tuż nad Odrą, w pobliżu parków ( Park Popowicki , Park Zachodni) Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

796 020 zł50 m² 15 971,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

524 790 zł27 m² 19 125 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rycerska

Psie Pole-Zawidawie,Wrocław

567 708 zł53 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: informacje: mieszkanie 2-pokojowe, kuchnia z aneksem kuchennym, łazienka z wc, balkon, parter, możliwość dokupienia miejsca postojowego w podziemnym garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

546 165 zł27 m² 19 875 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft 2-pokojowy, ul. Komuny Paryskiej

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 550 zł37 m² 68,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący: tel. Najważniejsze informacje: serdecznie polecam do wynajęcia wykończony w bardzo dobrym standardzie apartament w stylu loft, zlokalizowany na Wrocławskim Przedmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Horbaczewskiego

Gądów Mały,Wrocław

710 000 zł68 m² 10 441,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyszyńskiego

Ołbin,Wrocław

2 400 zł43 m² 55,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wrocław Ołbin | 43 m | 2 pokoje z oddzielną kuchnią | ul. Wyszyńskiego Oferujemy na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 43 m , zlokalizowane na 3. piętrze zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

409 188 zł26 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Jeżeli szukasz sposobu na zainwestowanie swoich oszczędności w nieruchomości, to najlepszy wybór dla Ciebie! Podana cena jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. da Gamy

Swojczyce,Wrocław

913 000 zł49 m² 18 632,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 49 m ! Nieruchomość położona jest w dzielnicy "swojczyce" przy ul. Vasco da Gammy we Wrocławiu. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

725 875 zł72 m² 10 137 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: bartosz Jędrzejewski Tel: nowe mieszkanie oddane do użytku w stanie deweloperskim z wieloma możliwościami aranżacji. Nowe mieszkanie - Brak podatku pcc Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siemianowicka

Krzyki,Wrocław

535 000 zł41 m² 13 174,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowocześnie wykończone 2 pokojowe mieszkanie z balkonem - ulica Siemianowicka Na sprzedaż atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m , zlokalizowane na 2 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strawińskiego

Jagodno,Wrocław

650 000 zł50 m² 12 922,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Jagodno/3pok./lux/balkon/klimatyzacja/od/zaraz/top Prezentujemy Państwu nieruchomość na sprzedaż o powierzchni 50,3 m2 na Jagodnie przy ul. Strawińskiego. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

610 900 zł41 m² 14 914,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zaporoska

Krzyki,Wrocław

2 500 zł45 m² 55,78 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28424 Tel. Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji! Oferta wyłącznie w biurze sdp Nieruchomości! Otoczenie nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

2 600 zł39 m² 66 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. Responsible agent speaks English Podstawowe informacje: przestronne studio, z wydzieloną częścią dzienną i sypialnią o całkowitej powierzchni 39,41 m2. Osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

529 980 zł40 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: bartosz Jędrzejewski tel: otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana jest na Wrocławskich Stabłowicach. W okolicy znajduje się wiele parków, terenów spacerowych i tras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

722 000 zł54 m² 13 247,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż w pełni wyremontowane, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,5 m , położone na wysokim parterze w budynku z lat 70. przy ul. Drukarskiej na wrocławskim Grabiszynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Widna

Krzyki,Wrocław

739 900 zł55 m² 13 452,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | 55 m | Wrocław Krzyki Południe Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

825 860 zł69 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Maślice,Wrocław

693 000 zł63 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Dwupoziomowe mieszkanie na Maślicach Komfort i Funkcjonalność Powierzchnia: 63 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 3. w 4-piętrowym budynku Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Krzyki,Wrocław

929 000 zł72 m² 12 819,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 3-pokojowe, 72,47 M2, ogród, miejsce postojowe, kameralna zabudowa Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 72,47 m , zlokalizowane na parterze w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jeździecka

Klecina,Wrocław

1 360 000 zł110 m² 12 363,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta bez prowizji I podatku pcc 2% kupujesz bezpośrednio od dewelopera Nieruchomość o powierzchni 110m2 spacer 3D po nieruchomości Na mieszkanie składają się: salon z aneksem kuchennym.