dowolna

Mieszkania pod klucz Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

2 598 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 598 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Horbaczewskiego

Gądów Mały,Wrocław

714 000 zł60 m² 11 801,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i osobną kuchnią idealne dla rodziny lub inwestora Z przyjemnością prezentujemy komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

317 000 zł26 m² 12 076,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji for english, please call or leave an inquiry Na sprzedaż wykończone pod klucz apartamenty inwestycyjne na 23% vat na terenie Wrocławskiego Parku Przemysłowego. Atuty inwestycji: 23% podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

498 200 zł25 m² 19 777,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

505 600 zł28 m² 17 834,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Lokal z podpisaną umową najmu na 5 lat w kwocie 2400 brutto! mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Marii Magdaleny

Stare Miasto,Wrocław

520 000 zł25 m² 20 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Kawalerka przy Rynku Na sprzedaż kawalerka zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie wrocławskiego Rynku. Pomimo centralnej lokalizacji, mieszkanie pozostaje ciche i kameralne okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Nadodrze,Wrocław

500 000 zł38 m² 13 157,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Do sprzedaży duża kawalerka o pow. 38m2, położone na 5 piętrze w plombie przy ulicy Kilińskiego, w Śródmieściu Wrocławia. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z kratką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Buczacka

Muchobór Wielki,Wrocław

749 000 zł65 m² 11 505,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowa oferta - możliwość wynajmu obecnej właścicielce (po sprzedaży) lub obniżki ceny w zamian za zamieszkanie do czerwca 2026 r. Na sprzedaż przestronne, 4 - pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Stare Miasto,Wrocław

535 000 zł31 m² 17 709,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2-pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia Na sprzedaż mieszkanie o funkcjonalnym układzie, zlokalizowane w centrum Wrocławia, w okolicy skrzyżowania ul. Kołłątaja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

718 310 zł67 m² 10 762,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w centrum Wrocławskich Krzyków. Blisko park, dworzec pkp. Mieszkanie 3 -pokojowe z balkonem, i piętro, widok na zielony taras, położenie południe. Niska cena! Jeżeli marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

595 517 zł35 m² 16 971,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

650 000 zł44 m² 14 772,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2 pokoje / balkon / 2021 / garaż / komórka/ jagodno Do sprzedaży ładne, nowocześnie wykończone, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na drugim piętrze budynku wielorodzinnego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rędzińska

Fabryczna,Wrocław

2 600 zł36 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i klimatyzacją | 15 min do Magnolia Park | Wrocław Do wynajęcia nowe, świeżo wykończone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

596 547 zł49 m² 12 199,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w centrum Wrocławskich Krzyków. Blisko park, dworzec pkp Mieszkanie 2 -pokojowe z balkonem niska cena! Jeżeli marzysz o mieszkaniu, które łączy nowoczesność, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

533 177 zł31 m² 17 221,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Ta inwestycja to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Plac Grunwaldzki,Wrocław

3 499 zł55 m² 63,62 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowe mieszkanie o powierzchni 55m2, położone na pierwszym piętrze w nowym budynku Sienkiewicza Residnce przy ulicy Sienkiewicza w Wrocławiu. Mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

575 000 zł38 m² 15 131,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe, 2-pokojowe mieszkanie z 2024 roku - gotowe do zamieszkania! Szukasz nowoczesnego mieszkania w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy? To 2-pokojowe, nowe mieszkanie o powierzchni 38.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

443 999 zł26 m² 17 076,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Sprzedaż kawalerki po generalnym remoncie - 26,14 m , Wrocław Zapraszam do zakupu przestronnej kawalerki po generalnym remoncie, o powierzchni 26,14 m Mieszkanie znajduje się w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

497 000 zł32 m² 15 311,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż przestronna kawalerka w doskonałej lokalizacji, przy ul. Powstańców Śląskich 56D. Okna wychodzą na spokojne, zielone podwórko - z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Iwaszkiewicza

Wojszyce,Wrocław

655 000 zł51 m² 12 949,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,85 m2 zlokalizowane przy ul. Iwaszkiewicza 60 na Wrocławskich Wojszycach. Będzie to idealna propozycja dla pary, ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

632 000 zł34 m² 18 539,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mglista

Krzyki,Wrocław

949 999 zł71 m² 13 286,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaoferować Państwu do sprzedaży przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 71,13 m , usytuowane w dzielnicy Krzyki w okolicach ulicy Mglistej, na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pilczycka

Pilczyce,Wrocław

749 999 zł75 m² 10 040,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Pilczyce/75m2/3pok/premium/ plus garderoba Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie przy ul Gosławicka Pilczyce nowy blok z 2009r. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze. Składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Rakowiec,Wrocław

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu do wynajęcia mieszkanie blisko centrum, przy ulicy Na Grobli, w bezpośrednim sąsiedztwie Odry - 10 minut do Rynku. Mieszkanie z balkonem zlokalizowane jest na nowym, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orawska

Ołtaszyn,Wrocław

883 500 zł60 m² 14 688,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie balkonem o powierzchni 60,15 m2 znajdujące się na drugim piętrze z windą w dwu piętrowym budynku, zlokalizowanym przy ul. Orawskiej 77 w nowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Pawłowa

Stare Miasto,Wrocław

319 000 zł20 m² 15 950 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Kawalerka z widokiem Plac Legionów, wrocław Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 20 m , położona na 7. piętrze w wysokim bloku z windami, zlokalizowanym w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Łowiecka

Śródmieście,Wrocław

799 000 zł73 m² 10 885,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

W ofercie na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 73,40 m położone w doskonałej lokalizacji, w samym sercu Wrocławia, przy ul. Łowieckiej. To nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rybnicka

Księże Małe,Wrocław

2 850 000 zł119 m² 23 949,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu o powierzchni 118 metrów kwadratowych, w doskonałej lokalizacji, na kameralnym osiedlu willowym "willa Wrocław". Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Partynice,Wrocław

591 128 zł39 m² 15 350 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesny apartament inwestycyjny, z wykończeniem. Super Lokalizacja - jedna z najbardziej pożądanych we Wrocławiu. Lokal znajduje się na 4 piętrze. Lokal posiada 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Grabiszyn,Wrocław

750 000 zł66 m² 11 364 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Lokalizacja: - boczna i cicha uliczka od Ul. Grabiszyńskiej z kawałkiem zielonych podwórek przed budynkiem. - 2 minuty spacerem do Licznych przystanków tramwajowych i autobusowych. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Psie Pole,Wrocław

639 000 zł56 m² 11 337,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie. 3 pokoje z balkonem na II piętrze Ogromną zaletą inwestycji jest atrakcyjna lokalizacja, która pozwala zachować idealny balans między mieszkaniem blisko natury a łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Szczepin,Wrocław

2 215 000 zł73 m² 30 342,50 zł/m²

 

Piętro:7/24

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gotowego do zamieszkania 4-pokojowego apartamentu, położonego na 7-mym piętrze w nowym apartamentowcu Quorum. Ogłoszenie bezpośrednie, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Szczepin,Wrocław

2 230 000 zł73 m² 30 547,90 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gotowego do zamieszkania 4-pokojowego apartamentu, położonego na 10-tym piętrze w nowym apartamentowcu Quorum. Położenie nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Partynice,Wrocław

580 521 zł51 m² 11 463,70 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w centrum Wrocławskich Krzyków. Blisko park, dworzec pkp Przestronne 2 -pokojowe mieszkanie z balkonem, parter, widok na dziedziniec Jeżeli marzysz o mieszkaniu, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strachowicka

Żerniki,Wrocław

565 000 zł52 m² 10 949,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Wrocław, żerniki ul. Strachowicka 10, mieszkanie w niskiej zabudowie, w pełni rozkładowe, samodzielna (jasna) kuchnia, łazienka z oknem, dodatkowo garaż 14,50 mkw, komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

1 168 200 zł78 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie ma powierzchnię 77,88m2 i znajduje się na parterze z tarasem i ogrodem w 11 piętrowym bloku z windą. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jana Pawła II

Stare Miasto,Wrocław

499 000 zł39 m² 12 762,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

2-pokojowe mieszkanie z balkonem w centrum Wrocławia w okolicy pl. Jana Pawła II Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o funkcjonalnym układzie, usytuowane na 8. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Zakrzów,Wrocław

669 000 zł47 m² 14 365,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż nowe 2-pokojowe mieszkanie w zielonej okolicy. Mieszkanie gotowe do odbioru. Ważna informacja: prowizję pośrednictwa pokrywa deweloper, a Kupujący nie płaci podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

796 000 zł72 m² 10 994,50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Komfortowe, nowe apartamenty w świetnej lokalizacji - około 5 km od centrum - okolice zielonych parków. Inwestycja idealna dla singli, par i rodzin z dziećmi. Doskonała komunikacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Suwalska

Fabryczna,Wrocław

1 290 000 zł76 m² 76 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne mieszkanie na sprzedaż w Wrocławiu z wielkim ogrodem - Maślice! Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 76 m , położone na parterze nowoczesnego budynku.