dowolna

Mieszkania pod klucz Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

2 599 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 599 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Belwederczyków

Biskupin,Wrocław

1 359 000 zł88 m² 15 355,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biskupin, 88.5m2, 4pokoje, do zamieszkania Układ: - salon około 23 m2 z tarasem ok 5m2 - oddzielna kuchnia - łazienka z ogrzewaniem podłogowym - 2 X sypialnia dzieci po 11m2 każde -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Śródmieście,Wrocław

4 300 zł58 m² 73,76 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament W prestiżowej lokalizacji - bulwary książęce Bulwary Książęce | W pełni wyposażony | Wysoki standard | Miejsce parkingowe ***** rozkład pomieszczeń: apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Teatralna

Stare Miasto,Wrocław

619 000 zł48 m² 12 895,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Oferujemy mieszkanie położone w bezpośrednim sąsiedztwie wrocławskiego Rynku, zapewniające komfortowe życie w ścisłym centrum miasta. Doskonała lokalizacja umożliwia szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

687 000 zł47 m² 14 617 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam piękne. 2-pokojowe mieszkanie, w pełnym rozkładzie z całkowitym wyposażeniem. A to wszystko na osiedlu z 2014 roku z pełną infrastrukturą wokół. Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Wrocław

559 000 zł42 m² 13 309,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Nowa cena! 2-pokojowe mieszkanie w centrum sprawdzona inwestycja Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42 m , położone w ścisłym centrum Wrocławia, w okolicy Placu Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Daszyńskiego

Ołbin,Wrocław

700 000 zł46 m² 15 197,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

2-pokojowe mieszkanie z balkonem Zielone Śródmieście, w okolicy Odry Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,06 m , położone na 4. (ostatnim) piętrze budynku z 2015 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chachaja

Oporów,Wrocław

3 300 zł53 m² 62,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

* lokalizacja: wrocław-Oporów- ulica Chachaja * 2 pokoje * Metraż: 52,64 m2 * Piętro: parter * Informacje dodatkowe: wolne od zaraz. Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe położone na terenie nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

599 999 zł52 m² 11 605,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie na sprzedaż - belvedere park, wrocław ul. Przyjaźni, krzyki - prestiżowe, zamknięte osiedle szybki dojazd do centrum, linie tramwajowe i autobusowe pełna infrastruktura, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Żeromskiego

Ołbin,Wrocław

420 000 zł28 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Wirtualny spacer - widok 360 stopni - street view Możesz oglądać nieruchomość oraz jej najbliższe otoczenie nie wychodząc z domu - Tak jak byś tam był. Następnie umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stalowowolska

Grabiszynek,Wrocław

550 000 zł46 m² 11 907,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią. Prezentuję na sprzedaż ofertę mieszkania o powierzchni 46,19 m2 usytuowanego na 4 piętrze budynku przy ul. Stalowowolskiej. Budynek 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mglista

Wrocław,dolnośląskie

515 000 zł35 m² 14 659,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż komfortowe 1 pokojowe mieszkanie z budynku z 2021r Nieruchomość o powierzchni 35,01 m2, położona na 3/3 p z windą składa się z: pokoju dziennego z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Fabryczna,Wrocław

499 000 zł26 m² 18 423 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1965

Szanowni Państwo, dzisiaj w naszej ofercie śliczna kawalerka, na parterze, urządzona w nowoczesnym stylu. Świeżo po generalnym remoncie, zaprojekowana z myślą o ergonomii,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

498 000 zł45 m² 11 010,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

2-pokojowe mieszkanie w kamienicy w okolicy wrocławskiego Rynku Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,23 m , usytuowane na piątym piętrze zabytkowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krucza

Fabryczna,Wrocław

899 000 zł65 m² 13 830,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku. Gotowe do zamieszkania mieszkanie w super lokalizacji! Powierzchnia: 64,7m kw. Powierzchnia tarasu 24m kw 2 pokoje: przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rogowska

Nowy Dwór,Wrocław

449 999 zł25 m² 17 751,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Polecam na sprzedaż piękną kawalerkę z balkonem o łącznej powierzchni 25,35m2. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze w dwupiętrowym apartamentowcu z 2018r przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żelazna

Grabiszyn,Wrocław

620 000 zł44 m² 14 017,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż trzypokojowe, wyremontowane mieszkanie o powierzchni 44,23m2 przy ulicy Żelaznej. Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: - dużego salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzechowa

Gaj,Wrocław

789 000 zł62 m² 12 624 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62.5m2 przy ul. Orzechowej. Mieszkanie przeszło remont generalny i jest gotowe do zamieszkania od zaraz. Z uwagi na lokalizację jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wrocław

Psie Pole,Wrocław

609 527 zł53 m² 11 548,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gotowe, piękne 3-pokojowe mieszkanie z loggią. 53mkw super cena! bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. - współpraca z nami jest bezpłatna. Zadzwoń i umów się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

679 000 zł78 m² 8 729,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Cześć, tu Jakub jestem właścicielem mieszkania, które może być Twoje bez prowizji i bez podatku pcc. Jeśli szukasz przestrzeni do życia, którą urządzisz w pełni po swojemu , to mam dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Krakowska

Krzyki,Wrocław

2 100 zł20 m² 105 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wrocław ul. Krakowska 88CD, krakowskie Tarasy Do wynajęcia nowoczesne, eleganckie, niezależne, klimatyzowane, doskonale zaaranżowane i wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

709 900 zł49 m² 14 370,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam piękne 3-pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie, po kapitalnym remoncie o powierzchni 49,40 m 6 piętro w 10-piętrowym bloku z windą, z 1980 roku ul Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Sołtysowice,Wrocław

499 000 zł33 m² 15 121,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, z balkonem na terenie nowej inwestycji w sąsiedztwie zielonych Karłowic. Idealne, jako mieszkanie na start lub inwestycja kapitałowa na przyszłość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hubska

Huby,Wrocław

445 000 zł38 m² 11 710,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Wrocław, krzyki, ul. Hubska, mieszkanie 2-pokojowe, rozkładowe, z oddzielną, jasną kuchnią. powierzchnia: 38,20 mkw 10 piętro budynek z lat 80-tych, wielka płyta Huby ul. Hubska | Wrocław.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rodziewiczówny

Fabryczna,Wrocław

799 000 zł68 m² 11 681,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo atrakcyjnego mieszkania położonego w spokojnej części Muchoboru Wielkiego. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 4-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Worcella

Przedmieście Oławskie,Wrocław

658 999 zł44 m² 15 011,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

po remoncie centrum Worcella Rynek okazja! 42,5m2 2pok.! toplokalizacja Ze względu na lokalizację idealne pod inwestycję! Nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie z garderobą i piwnicą Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

581 418 zł30 m² 19 432,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 1 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Karłowice,Wrocław

575 000 zł43 m² 13 450,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Super okazja! / Świetna lokalizacja! Oferuję na sprzedaż przytulne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na wysokim parterze nowoczesnego budynku z 2007.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Świstackiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

810 000 zł73 m² 11 160,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Ciche mieszkanie 3-pokojowe w apartamentowcu na zamkniętym osiedlu na Przedmieściu Oławskim - okolice ul. Świstackiego. Na sprzedaż: mieszkanie 72,58 m , Wrocław - Przedmieście Oławskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Partynice,Wrocław

661 000 zł61 m² 10 770,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w centrum Wrocławskich Krzyków. Blisko park, dworzec pkp. Mieszkanie 3 -pokojowe z balkonem, VI piętro, widok na zieleń, drogę wewnętrzną. Niska cena! Jeżeli marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Zakrzów,Wrocław

669 000 zł50 m² 13 302,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż nowe 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu w Zakrzowie. Realizacja wykończenia pod klucz przy zakupie tej nieruchomości w cenie! Ważne informacje: *prowizję pośrednictwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

725 000 zł51 m² 14 215,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w nowym budownictwie, z tarasem, na ostatnim piętrze. Opiekun oferty: nr. licencji pfrn 2867 Otoczenie nieruchomości: jagodno jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

818 855 zł43 m² 19 141,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wrocław, centrum między Dworcem Głównym a Rynkiem idealne na inwestycje! Mieszkanie na 3 piętrze w 5 piętrowym Apartamentowcu z windą z poziomu garażu. Mieszkanie ma klasyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królewiecka

Fabryczna,Wrocław

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj komfortowo w otoczeniu zieleni, w ciszy i spokoju. Komfortowe M 3-pokojowe o powierzchni 60 mkw, położone na II piętrze budynku w niskiej zabudowie. Pilczyce, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kuźnicza

Stare Miasto,Wrocław

599 000 zł37 m² 16 277,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 2-pokojowe w centrum Wrocławia idealne na start lub pod inwestycję Na sprzedaż mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone w centralnej części Wrocławia, w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

1 599 000 zł101 m² 15 811,30 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe i duże 4 pokojowe o pow. 101,13m2 z dwoma balkonami w opcji wykończenia deweloperskiego w standardzie w podanej cenie! Inwestycja w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żmigrodzka

Różanka,Wrocław

620 000 zł59 m² 10 508,50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Przedstawiamy Państwu nieruchomość, która świetnie nada się zarówno pod inwestycję, jak i do zamieszkania. Mieszkanie 59m2 posiada 3 oddzielne pokoje oraz osobną kuchnię dzięki czemu daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Racławicka

Grabiszynek,Wrocław

3 100 zł53 m² 58,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i tarasem przy ul. Racławickiej, w nowoczesnym budynku z 2024 roku. Lokalizacja: wrocław, ul. Racławicka Powierzchnia: 53.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

595 638 zł30 m² 19 821,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z rynku pierwotnego 1 pokojowe o pow. 30,05m2 położone na 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super lokalizacji tuż obok Dworca Głównego na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Brochów,Wrocław

690 000 zł68 m² 10 129,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż dwupoziomowe, jasne mieszkanie z balkonem, komórką lokatorską i miejscem postojowym Oferuję na sprzedaż przestronne i dobrze doświetlone mieszkanie dwupoziomowe, znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

796 020 zł50 m² 15 971,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

795 900 zł44 m² 17 998,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż Apartament inwestycyjny 44 m | Ścisłe centrum Wrocławia Nowoczesny apartament o powierzchni 44 m , który stanowi doskonałą okazję inwestycyjną idealny pod wynajem krótko-.