dowolna

Mieszkania pod klucz Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

2 598 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 598 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

770 000 zł54 m² 14 328,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność przedstawić Państwu jednopoziomowe mieszkanie nieopodal parku Świetlików oraz lasu Rędzińskiego! Prezentowane mieszkanie składa się z trzech pokoi, dwóch sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Szczepin,Wrocław

514 495 zł37 m² 13 894 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ładne 2pok przy Legnickiej/pl.Jana PawłaII Oferujemy na sprzedaż piękne, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią położone w samym centrum Wrocławia przy ulicy Legnickiej, nieopodal Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gaj,Wrocław

550 000 zł32 m² 17 155,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,06m2 to jeden pokój z balkonem i kuchnią w aneksie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żmigrodzka

Różanka,Wrocław

688 000 zł59 m² 11 661 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Przedstawiamy Państwu nieruchomość, która świetnie nada się zarówno pod inwestycję, jak i do zamieszkania. Mieszkanie 59m2 posiada 3 oddzielne pokoje oraz osobną kuchnię dzięki czemu daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaszubska

Nadodrze,Wrocław

522 200 zł37 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Agent prowadzący: tel. Tylko w sdp Nieruchomości! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż w świetnej lokalizacji. Mieszkanie o powierzchni 37,3m2 położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

648 999 zł55 m² 11 778,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Premium/3pok/taras/ogród/bezczynszowe/lux/kiełczów/wilczyce Przedstawiamy Państwu gustowne, eleganckie, bezczynszowe 3 pokojowe mieszkanie 54,6 m2 z tarasem i ogródkiem, położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reja

Plac Grunwaldzki,Wrocław

770 000 zł66 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Topowa lokalizacja - Plac Grunwaldzki - ulica Mikołaja Reja Polecam na sprzedaż 2 pokojowe 66 metrowe mieszkanie położone w najbliższej okolicy Placu Grunwaldzkiego w sąsiedztwie największego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

595 100 zł39 m² 15 433,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasztelańska

Psie Pole,Wrocław

700 000 zł62 m² 11 218 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż przestronne i zadbane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,4 m , położone na ostatnim piętrze 4-piętrowego bloku z 1982 roku. Mieszkanie jest wykończone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

599 900 zł42 m² 14 283,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam Państwu do zaoferowania bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni ok. 41,5 m2 na 3 piętrze 10 piętrowego budynku na Popowicach w okolicy ul. Zajęczej Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jesionowa

Tarnogaj,Wrocław

889 000 zł62 m² 14 455,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Serdecznie polecam Państwu przytulne, trzypokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Jesionowej 68, na wrocławskim Tarnogaju! Lokalizacja: ul. Jesionowa 68 Ilość pokoi: 3 Metraż: 61,5 m2 Kuchnia: aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

2 650 zł49 m² 54,08 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proponujemy do wynajęcia klimatyczne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , położone w bocznej uliczce od Powstańców Śląskich, w modernistycznej i zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 242 263 zł57 m² 21 882,40 zł/m²

 

Piętro:7/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament 3 pokojowy o optymalnej, wygodnej pow. 56,77m2 z dużym balkonem 12,07m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Opolska

Księże Małe,Wrocław

537 921 zł46 m² 11 745 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2-pokojowe | Tereny zielone | Niska zabudowa Opis lokalizacji: księże Małe, ulica Blizanowicka, czas dojazdu do centrum 13 min. *** Cena promocyjna *** Opiekun nieruchomości: tel. 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

738 461 zł48 m² 15 336,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

590 000 zł54 m² 10 926 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Popowicach, ul Białowieska. Powierzchnia 54 mkw, na którą składają się: - trzy pokoje, - oddzielna kuchnia, - łazienka, - wc. Z dwóch pokoi jest wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Powstańców Śląskich,Wrocław

939 000 zł47 m² 19 978,70 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

*** english version below *** Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji Nowe Centrum Południowe. Apartament znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

791 650 zł60 m² 13 098 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel: mieszkanie trzypokojowe z antresolą i pięknym, dużym tarasem! Gotowe do odbioru! Powierzchnia użytkowa ok. 60,5 m2: - salon z aneksem - ok. 15,7 m2, - sypialnia - ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

584 896 zł40 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bajana

Gądów Mały,Wrocław

799 000 zł66 m² 12 198,50 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65.5m2 przy ul. Bajana na Gądowie Małym. Mieszkanie to jest gotowe do zamieszkania od zaraz. A przestrzeń i rozkład pokoi zapewni nam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Kleczków,Wrocław

1 460 663 zł86 m² 16 909,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament o powierzchni 86,38m2 z tarasem 31,40m2 wyjątkowy taras znajduje się na dachu kaskadowo zaprojektowanego kompleksu, część apartamentowca pod tarasem jest 4 piętrowa. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

882 859 zł75 m² 11 712 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel: do końca sierpnia klimatyzacja gratis! Przestronny 3-pokojowy apartament z dwoma balkonami. Gotowy do odbioru! Otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Murowana

Swojczyce,Wrocław

549 000 zł38 m² 14 296,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Sprzedam 2- pokojowe, przytulne oraz funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w spokojnej okolicy. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się we wschodniej części Wrocławia - w dzielnicy Swojczyce, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Krzyki,Wrocław

835 000 zł60 m² 13 916,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Do sprzedania nowe, w pełni wykończone, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 60 m2 na osiedlu Jagodno na Krzykach we Wrocławiu. Mieszkanie nie było nigdy użytkowane, nabyte bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

2 750 zł46 m² 60 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba prowadząca tel. Tel. Nr Licencji pfrn 2258 klucze W biurze! Polecam do wynajęcia nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem w apartamentowcu z 2009 r tuż przy Pl. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kleczków,Wrocław

612 000 zł39 m² 15 600,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Promenady Wrocławskie l Zakładowa 9k l Wrocław Blisko do rzeki Odry l Świetna lokalizacja na prestiżowym osiedlu Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej. Na sprzedaż mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

1 149 000 zł59 m² 19 376 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mam na sprzedaż luksusowe 3 pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie z 2021 roku! Położone na osiedlu Planty Racławickie! Lokal o powierzchni ok. 59,3m2 składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

506 217 zł28 m² 17 856 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny projekt nieruchomościowy zaprojektowany w oryginalnej stylistyce na terenie dawnej dzielnicy Fabrycznej. Niegdyś funkcjonowały tutaj największe zakłady przemysłowe w regionie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ślężna

Borek,Wrocław

585 000 zł60 m² 9 695 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Opiekun oferty: tel. Tylko w sdp Nieruchomości. 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, tuż obok Parku Południowego i przystanku tramwajowego. Idealna lokalizacja do zamieszkania lub na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaszubska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

541 800 zł39 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy, 10 minut od wrocławskiej starówki Przestronne mieszkanie o powierzchni 38.7 m , położone na cichej i kameralnej uliczce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilanowska

Psie Pole,Wrocław

467 000 zł36 m² 12 972,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Oferta dodana za pomocą addom Oferta bezpośrednia! Pośredników zapraszam z klientami - przed kontaktem o przeczytanie moich uwag na dole ogłoszenia. Do sprzedania mieszkanie w wygodnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Gądów Mały,Wrocław

805 000 zł64 m² 12 558,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W ofercie na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64,10 m2! Nieruchomość położona jest w dzielnicy "gądów Mały" przy ul. Legnickiej we Wrocławiu. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jodłowicka

Stabłowice,Wrocław

559 000 zł44 m² 12 595,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opis na sprzedaż: 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, tarasem, a także miejscem postojowym w garażu podziemnym oraz komórką lokatorską w cenie. Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

590 000 zł54 m² 10 926 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

788 897 zł58 m² 13 601,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 3 pokojowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 58m2 przy ul. Maślickiej, na wrocławskich Maślicach. Nieruchomość została zaprojektowana z dbałością o każdy szczegół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sokolnicza

Szczepin,Wrocław

3 000 zł48 m² 61,86 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m , położone na czwartym piętrze w dzielnicy Szczepin, w historycznej części miasta, niedaleko ulicy Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Wrocław

3 150 zł36 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Розмовляємо українською / For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy do wynajęcia piękne, świeżo wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

719 000 zł59 m² 12 145,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz promocja! poprzednia cena 788 999,80 zł Dwustronne mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Dmowskiego

Nadodrze,Wrocław

531 000 zł26 m² 20 407 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z kawalerką w nowym budownictwie w samym centrum miasta! Opiekunka oferty: specjalistka ds. Nieruchomości tel. Mieszkanie gotowe do zamieszkania,.