dowolna

Mieszkania pod klucz Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

2 598 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 598 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Pilczyce,Wrocław

299 999 zł40 m² 7 499,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Niska cena/pilczyce/górnicza/2pok. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchnia40m2, otwarta przestrzeń (salon, kuchnia, przedpokój), sypialnia i łazienka. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Nadodrze,Wrocław

750 000 zł73 m² 10 286,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem inwestycyjnym! Mieszkanie położone przy ul. Jedności Narodowej 94 , tuż przy słynnych Kolorowych Podwórkach w zabytkowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kępa Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

5 900 zł78 m² 76 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel: ***for English version scroll down*** Piękny 3-pokojowy apartament o powierzchni prawie 80 m2 na Kępie Mieszczańskiej! Otoczenie nieruchomości: nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Gajowice,Wrocław

913 640 zł70 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż apartament 3 pokojowy, bardzo przestronny, wysokie pomieszczenia - 3,5 metra, doskonała lokalizacja - okolice Grabiszyna. Apartament znajduje się na 1 piętrze 5-piętrowego budynku z 1961.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gersona

Biskupin,Wrocław

458 500 zł37 m² 12 391,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na start dla singla lub pary! Do sprzedania nieduże mieszkanie na zielonym, cichym i spokojnym osiedlu Biskupin. Idealne jako pierwsze mieszkanie dla singla lub pary. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Paulińska

Śródmieście,Wrocław

395 000 zł16 m² 23 939,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Przytulna kawalerka w sercu Wrocławia Poszukujesz wyjątkowego miejsca do zamieszkania lub inwestycji? Ta jasna kawalerka przy ul. Paulińskiej oferuje komfort i funkcjonalność, mimo kompaktowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zakładowa

Kleczków,Wrocław

899 999 zł51 m² 17 626 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przytulne mieszkanie 3-pokojowe z widokiem na rzekę 10 minut do Centrum Opiekun oferty: tel. licencja pfrn nr 28332 Otoczenie: promenady Wrocławskie to spokojna, a zarazem tętniąca życiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

505 620 zł28 m² 17 853,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie jest z podpisaną umową najmu, 2400 brutto na rok. Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Kawalerka jako Lokal usługowy z funkcją mieszkalną! Ma optymalną dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Przedmieście Oławskie,Wrocław

702 260 zł47 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - Nowoczesne dwupokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy, ul. Komuny Paryskiej, wrocław Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,45 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Stabłowice,Wrocław

799 000 zł70 m² 11 411 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Stabłowice/3pok./winda/taras/balkon/dwupoziomowe Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni ok. 70 m2 (dół 44 m2 + antresola 27 m2) na Stabłowicach z 2015r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonczyka

Karłowice,Wrocław

1 250 000 zł102 m² 12 310,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

Cena: 1 250 000 pln Powierzchnia całkowita: 101,54 m Powierzchnia użytkowa: 76,88 m Wyjątkowe mieszkanie w zabytkowej willi z 1909 roku, położonej w malowniczej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

599 000 zł54 m² 11 093 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Popowicach, ul Białowieska. Powierzchnia 54 mkw, na którą składają się: - trzy pokoje, - oddzielna kuchnia, - łazienka, - wc. Z dwóch pokoi jest wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Psie Pole,Wrocław

617 999 zł48 m² 12 920,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2 pok | niska zabudowa 2007 | duży parking!. Polecam na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,82 m , znajduje się w 2 -piętrowym bloku na 1 piętrze przy ulicy Milostowskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Nowogródzka

Psie Pole,Wrocław

849 000 zł71 m² 11 939 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o niepowtarzalnym charakterze. We can speak English, ukrainian and Russian. Contact us and the appropriate Agent will take care of you Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

632 000 zł26 m² 24 122,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dożynkowa

Klecina,Wrocław

970 000 zł74 m² 13 160 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: idealne, w pełni wyposażone, komfortowe mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 73,71 m2, znajdujące się w budynku z 2019 roku na wrocławskich Krzykach! Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

1 999 001 zł193 m² 10 334,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2018

Gorąco polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje luksusowy akartament na wrocławskiech krzykach, osiedle ołtaszn, agrestowa wrocław krzyki partynice /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

584 900 zł42 m² 13 926,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam Piękne 2-pokojowe, bardzo jasne i słoneczne, w pełni rozkładowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni ok 42 m2. na 2 piętrze 4 piętrowego budynku po termomodernizacji. Klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świstackiego

Plac Grunwaldzki,Wrocław

895 000 zł74 m² 12 045,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie w ścisłym centrum: autobus, tramwaj, dworzec Główny, pl. Dominikański, pl.Grunwaldzki. Idealne dla dużej rodziny lub pod inwestycję! Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, al. Wiązowa

Borek,Wrocław

299 000 zł17 m² 17 588 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Opiekun Oferty tel. Jednopokojowe mieszkanie koło Parku Południowego. Otoczenie nieruchomości: do sprzedaży mieszkanie położone przy Alei Wiązowej, w pobliżu Parku Południowego i ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

1 232 058 zł68 m² 18 250 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament na ostatnim najwyższym piętrze! Apartament o największej pow. 67,5m2 położony na 5 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super lokalizacji w samym Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Gaj,Wrocław

379 999 zł34 m² 11 343,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

okazja/kawalerka/gaj/krzyki/świeradowska/piwnica/tanio Przedstawiamy Państwu na sprzedaż jednopokojowy apartament mieszczący się na 1-szym piętrze 3-piętrowego budynku z 2000r. na wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Staromłyńska

Stare Miasto,Wrocław

1 183 248 zł48 m² 24 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Luksusowy apartament, 2 pokoje, młyn Maria Opiekun oferty: tel: wykończone W wysokim standardzie 2 pok. Mieszkanie W centrum miasta, bardzo dobra lokalizacja Mieszkanie składa się z: 1).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miłostowska

Psie Pole,Wrocław

647 500 zł48 m² 13 489,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe! Zapraszam na prezentację mieszkania na Psim Polu, w spokojnej i przytulnej okolicy przy ul. Miłostowskiej. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Spiżowa

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

428 900 zł26 m² 16 477,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Ładna kawalerka blisko centrum/balkon/żelazna Bez podatku pcc przy pierwszym mieszkaniu! Dostępne już teraz! Na sprzedaż mieszkanie/kawalerka o łącznej powierzchni 26 m kw przy ul.