dowolna

Mieszkania pod klucz Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

2 599 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 599 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waniliowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

620 000 zł44 m² 14 020,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Promocja do 7.09.204 nowa obowiązującą cena 620 000! Nowe, bardzo ładne mieszkanie 2 pokojowe mieszkanie o pow. 44,22 m.kw. położone na 2 piętrze w budynku 2 piętrowym przy ul. Waniliowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zakładowa

Śródmieście,Wrocław

825 000 zł44 m² 18 870 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: tel. Jasne, ciche mieszkanie dwupokojowe w świetnej lokalizacji. Otoczenie nieruchomości: promenady Wrocławskie to spokojna, a zarazem tętniąca życiem okolica. Bliskość rzeki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młynarska

Różanka,Wrocław

840 000 zł51 m² 16 581,10 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u nas - nie szukaj dalej :-) Biuro Nieruchomości Team4home prezentuje przestronne mieszkanie z 2020 roku o powierzchni 47,97 m 2 położone na 2 piętrze niesamowitej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szpitalna

Stare Miasto,Wrocław

2 800 zł62 m² 45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opiekun oferty: tel. Nr Licencji pfrn 22583 super oferta! do wynajęcia 2 pokoje W centrum! połączenie stylu I nowoczesności. Tylko W sdp. Klucze w biurze. Dwupokojowe, luksusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

886 750 zł59 m² 15 029,70 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przedstawiam Państwu świetne mieszkanie położone na 3 piętrze w budynku Odra House, mieszczącego się przy rzece, przy ul. Długiej w niedalekiej odległości od placu Jana Pawła II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kleczkowska

Kleczków,Wrocław

475 000 zł31 m² 15 377 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: tel. Kawalerka o powierzchni 31 m2 w kamienicy w sercu Kleczkowa - ul. Kleczkowska. Mieszkanie zrobione w stylu Loft z antresolą. Otoczenie nieruchomości: kleczków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ołtaszyńska

Partynice,Wrocław

505 000 zł70 m² 7 214,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w nowoczesnym standardzie o powierzchni 70 m2 (powierzchnia użytkowa 29,68 m2), zawierające 2 sypialnie, salon, łazienkę, kuchnię, przedpokój oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimasa

Tarnogaj,Wrocław

2 900 zł42 m² 69,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od zaraz! Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, położone na II piętrze w nowoczesnym budynku z windą. Osiedle zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

1 114 000 zł77 m² 14 396 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Sdp nieruchomości - dział deweloperski Brak podatku pcc. Opiekun nieruchomości: tel. Dwustronne mieszkanie o powierzchni 77,38m2 mieści się na piątym piętrze w 9-cio piętrowym budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brossa

Krzyk,Wrocław

3 200 zł64 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia: mieszkanie 2-pokojowe z dużą garderobą, w apartemntowców, krzyki Borek, ul. Wiktora Brossa, boczna ul Ślężnej. Obecnie bez mebli. Powierzchnia ponad 64 mkw na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

609 000 zł32 m² 18 744 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Opiekun nieruchomości: tel. Otoczenie nieruchomości: inwestycja na Starym Mieście tuż przy Odrze i terenów zielonych. Bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura komunikacji miejskiej. Idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

899 000 zł62 m² 14 592 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. Otoczenie nieruchomości: inwestycja na Starym Mieście tuż przy Odrze i terenów zielonych. Dzięki lokalizacji mieszkanie ma swój własny charakter. Bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tyrmanda

Muchobór Wielki,Wrocław

775 000 zł72 m² 10 839 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Opiekun nieruchomości: tel. Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,5 m2, zlokalizowane na zielonym Muchoborze Wielkim we Wrocławiu. Układ pomieszczeń: - pokój 1 ok. 18 m2; - pokój 2 ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Zakrzów,Wrocław

879 000 zł69 m² 12 702 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

4 pokoje na Zielonych Terenach Wrocławia tylko 9740 zł za metr Opiekun oferty: tel: licencja pfrn nr 28332 Otoczenie nieruchomości: inwestycja na Zakrzowie, powstaje w cichej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Zakrzów,Wrocław

959 000 zł77 m² 12 393 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

4 gotowe pokoje z ogródkiem przy terenach zielonych Mieszkanie w cenie promocyjnej! Opiekun oferty: tel: licencja pfrn nr 28332 Otoczenie nieruchomości: inwestycja na Zakrzowie, powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

613 389 zł28 m² 22 200,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Lipa Piotrowska,Wrocław

749 000 zł68 m² 11 014,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Idealne, rozkładowe, klasyczne, dwustronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m2 mieszczące się na trzecim piętrze w niskim i nowym bloku z 2015 roku z windą. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

749 000 zł64 m² 11 761,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Gotowe do Odbioru teraz niższa cena! 685 320 zł Dwustronne trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

799 000 zł38 m² 21 059,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

1 100 000 zł71 m² 15 530 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Opiekun Oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: inwestycja usytuowana na Południu Wrocławia w dzielnicy Krzyki. Szybki dojazd do Centrum Miasta - ok. 15min. Bardzo blisko do aow i A4 Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świstackiego

Śródmieście,Wrocław

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel.: Polecam na wynajem mieszkanie 2-pokojowe przy ulicy Świstackiego. Nieruchomość wykończona w wysokim standardzie. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się blisko centrum, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Smardzowska

Wojszyce,Wrocław

4 500 zł59 m² 76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mam na wynajem przestronny lokal mieszkalny, w pełni przystosowany do prowadzenia działalności gospodarczej powiązanej z branżą np. beauty. Usytuowany na wysokim parterze w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Wrocław

1 579 000 zł111 m² 14 225,20 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe I eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bluszczowa

Krzyki,Wrocław

695 000 zł72 m² 9 693,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Розмовляємо українською / For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Mieszkanie 4-pokojowe na sprzedaż - Inwestycja Green City.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

554 000 zł32 m² 17 082,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Ta inwestycja to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dmowskiego

Stare Miasto,Wrocław

960 000 zł50 m² 19 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie niewymagające nakładów finansowych, gotowe do wprowadzenia się, w samym centrum miasta! Opiekun oferty: nr. licencji pfrn 23867 tel. Otoczenie nieruchomości: kępa Mieszczańska to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rycerska

Psie Pole-Zawidawie,Wrocław

629 000 zł39 m² 15 940 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dostępne od zaraz! Niezamieszkałe, unikatowe, 2-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Rycerskim! Opiekun oferty: tel. licencja pfrn nr 29569 Otoczenie nieruchomości: - nowoczesne osiedle w zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Szczepin,Wrocław

899 000 zł45 m² 19 977,80 zł/m²

 

Piętro:10/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego, rozkładowego i Luksusowego Apartamentu 2-pokojowego o powierzchni: 45 m2 położonego przy ul. Sikorskiego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

495 500 zł28 m² 17 608,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny projekt nieruchomościowy zaprojektowany w oryginalnej stylistyce na terenie dawnej dzielnicy Fabrycznej. Niegdyś funkcjonowały tutaj największe zakłady przemysłowe w regionie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Przedmieście Oławskie,Wrocław

781 000 zł56 m² 13 996,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy, 10 minut od wrocławskiej starówki Przestronne mieszkanie o powierzchni 55,8 m , położone na cichej i kameralnej uliczce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

799 000 zł43 m² 18 444 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Centrum przy Placu Jana Pawła II! Opiekun oferty: tel. Mieszkanie o powierzchni ponad 43m2 w apartamentowcu tuż przy moście Sikorskiego! Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

934 000 zł59 m² 15 793 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. Otoczenie nieruchomości: inwestycja na Starym mieście tuż przy Odrze i terenów zielonych. Dzięki lokalizacji mieszkanie ma swój własny charakter. Bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

659 000 zł51 m² 12 894 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. Dział deweloperski sdp nieruchomości przedstawia Mieszkanie w zielonej i cichej okolicy, blisko wrocławskiej obwodnicy! Istnieje możliwość wykończenia mieszkania pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

1 176 000 zł56 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Osoba prowadząca tel. Tel. Nr Licencji pfrn 2258 klucze W biurze Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego apartamentu w budynku z windą z 2024r. z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Gajowice,Wrocław

649 000 zł46 m² 14 051 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: tel. Przytulne mieszkanie trzypokojowe po remoncie generalnym. Opis budynku: budynek z 1980 roku położony na wrocławskich Krzykach. Opis mieszkania: lokal o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czysta

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

3 000 zł52 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2 pok z osobną kuchnią, tarasem, miejscem postojowym w hali garażowej. Mieszkanie w samym centrum Wrocławia, ul. Czysta 2, tuż przy Renomie. Komfortowy 2-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Muchobór Wielki,Wrocław

815 000 zł57 m² 14 414,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Muchobór/wielki/3pok/balkon/hit/klimatyzacja/winda Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne i nowoczesne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni ponad 56 m2 na Muchoborze Wielkim. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Muchobór Wielki,Wrocław

835 000 zł64 m² 12 945,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Muchobór Wielki/3pok./hit/balkon/komórka/okazja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość powstałą w nowym budownictwie na Muchoborze Wielkim. Mieszkanie o powierzchni 64.5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krzyki,Wrocław

720 000 zł58 m² 12 476,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,71 m2, usytuowane na 1 piętrze w budynku bez windy z 1945 r. W bonusie nowy Właściciel zyska dużą, suchą piwnicę z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Arbuzowa

Stabłowice,Wrocław

664 995 zł52 m² 12 912,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Stabowice 3 pok/ lux/top/51m2!top! 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,21 m2, zlokalizowane na Słoneczych Stabłowicach przy ul. Arbuzowej. m2 Najważniejsze informacje: - lokalizacja dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

591 589 zł39 m² 15 350 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * * Partynice * Mieszkanie wykończone pod klucz * Idealne na start Mieszkanie gotowe do odbioru Oferowane mieszkanie składa się z: -Salonu z aneksem -sypialni -łazienki -przedpokoju -balkonu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij