dowolna

Mieszkania pod klucz Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

2 598 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 598 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

989 000 zł66 m² 14 915 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Polecam! Luksusowy apartament z dużym balkonem na jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji we Wrocławiu! Kompletnie wyposażony i umeblowany. tel. Otoczenie: inwestycja ulokowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajowa

Huby,Wrocław

1 075 000 zł81 m² 13 228 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Opiekun nieruchomości: specjalista ds. Nieruchomości tel. Pakiet 3 kawalerek w loftkowym stylu, po generalnym remoncie wykończone na wysokim poziomie. 1) Kawalerka 29,84m2 - salon z aneksem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Majakowskiego

Kuźniki,Wrocław

519 000 zł54 m² 9 558 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Oferta tylko w sdp! Opiekun oferty tel. Przestronne i słoneczne mieszkanie po gruntownym remoncie czeka na Ciebie! Optymalnie położone na II piętrze w niskim bloku w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pułaskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

559 999 zł40 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

*Wyłącznie w sdp Nieruchomości* Opiekun oferty: tel. Nowe, wykończone w dobrym standardzie 2-pokojowe mieszkanie z wyposażeniem i balkonem w Centrum - 2022 r. mieszkanie obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poranna

Klecina,Wrocław

659 000 zł75 m² 8 810 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Opiekun oferty: tel. Nr Licencji pfrn 22583 stylowe mieszkanie na krzykach! wirtualny spacer: przestronne jednopoziomowe, trzypokojowe mieszkanie z balkonem, osobną kuchnią z jadalnią oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Wrocław

679 000 zł56 m² 12 157,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Wrocław, stare Miasto, mieszkanie 2 pokojowe z balkonem i ogrzewaniem miejskim. Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 55,85m2 z oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zagłoby

Żerniki,Wrocław

499 752 zł47 m² 10 673,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wrocław, fabryczna, żerniki, okolice ul. Zagłoby. Balkon od strony południowej, niski czynsz - fotowoltaika dla części wspólnych! Wysokość pomieszczeń 2.7m oraz ogrzewanie podłogowe. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

626 734 zł69 m² 9 063,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwe wykończenie pod klucz Mieszkanie dla rodziny na zielonym osiedlu W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stabłowice

Stabłowice,Wrocław

427 518 zł49 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie z przestronnym salonem i osobną kuchnią w spokojnej okolicy. Brak dodatkowych kosztów! - bez prowizji - brak podatku pcc Rozkład mieszkania: - salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Księże Małe

Księże Małe,Wrocław

484 999 zł50 m² 9 778,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Premium/krzyki/49,60m2/balkon/2 poziomy Przedstawiam Państwu komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie na Księżu Małym, w bardzo dobrej lokalizacji (10 minut pieszo od pięknego Parku Wschodniego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zagłoby

Żerniki,Wrocław

799 752 zł78 m² 10 200,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poniatowskiego

Nadodrze,Wrocław

899 000 zł52 m² 17 288 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nr oferty: lp071-rz oraz podatku pcc. Polecam szczególnie osobom, które z jednej strony chcą mieszkać w sercu miasta, z drugiej - cenią sobie kameralną atmosferę. Interesująca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Szczepin,Wrocław

615 000 zł42 m² 14 642,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Okazja! Na sprzedaż gotowiec inwestycyjny z roczną stopą zwrotu 8,5 %, dwie nowoczesne kawalerki przy ul. Legnickiej we Wrocławiu. Obecnie wynajmowane za 2200 zł plus opłaty każda, łączny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przyjaźni

Ołtaszyn,Wrocław

3 500 zł47 m² 74,47 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Top/ołtaszyn/2pok/balkon Przedstawiam Państwu przestronne, widne, o podwyższonym standardzie 2 pokojowe/47m2 mieszkanie w znakomitej lokalizacji przy ulicy Przyjaźni. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pawia

Wojszyce,Wrocław

682 600 zł71 m² 9 553,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Inwestycja realizowana na krzykach przy ul. Pawia 37 Piękne mieszkania w zrewitalizowanym folwarku na Wojszycach. Dzięki współpracy z konserwatorem zabytków, cała zabudowa zachowa unikatową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Swojczyce

Swojczyce,Wrocław

489 258 zł49 m² 9 890 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nr oferty: pd103-rz oraz podatku pcc. Opis inwestycji: powierzchnia mieszkania: 49,47m2 Cena: 489 258zł Termin realizacji: gotowe do odbioru Standard Wykończenia standard deweloperski lokalizacja: wrocław.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Makuszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

895 000 zł69 m² 12 971 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Stylowo wykończone! Kominek i 33 - metrowy taras! Willowa okolica Karłowic! Polecam na sprzedaż klimatyczne, utrzymane w stylu "dworek" mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 69 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Stabłowice

Stabłowice,Wrocław

599 000 zł58 m² 10 327,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Polecam serdecznie, sprzedaż bez podatku pcc. Mieszkanie 3-pokojowe we Wrocławiu na Stabłowicach o powierzchni 58 m plus ogródek o powierzchni 18.46 m położone w świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zawidowska

Maślice,Wrocław

720 000 zł71 m² 10 140,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż nowe, nigdy niezamieszkane mieszkanie o powierzchni 71,07m z tarasem o pow 13,30m oraz ogródkiem o pow 45m. Nieruchomość znajduje się w okolicy ulicy Zawidowskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zawidowska

Maślice,Wrocław

439 000 zł49 m² 8 992,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Piekne -2M apartmets/nowe2022!/2pok+garaż!rządzone, gotowe do zamieszkania od zaraz-. Mieszkanie znajduję się przy ulicy Zawidowskiej we Wrocławiu. Budynku należącym do inwestycji 2M Apartmets.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drabika

Krzyki,Wrocław

486 288 zł49 m² 9 834 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W realizacji 3 kwartał.2023/ Mieszkanie 3pokojowe/ 49,45m2/balkon/ Wrocław Jagodno Wrocław Krzyki Jagodno ul. Drabika nowe osiedla mieszkań we Wrocławiu. Mam do zaoferowania rozkładowe mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

446 424 zł46 m² 9 790 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wrocław Krzyki Jagodno, tu znajdą Państwo mieszkania ciągle w przyzwoitych cenach. Mam do zaoferowania kompaktowe, rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe w bloku na Jagodnie od dewelopera ostatnie 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

569 000 zł37 m² 15 395 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy 2 pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 36,96 m2, położony na I piętrze w 4 piętrowym budynku. Mieszkanie w stanie deweloperskim składa się z 2 pokoi, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krępicka

Leśnica,Wrocław

450 000 zł58 m² 7 758,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie jest położone na nowym osiedlu przy ul. Krępickiej, cała inwestycja jest zaplanowana do oddania do końca 2021 roku. W skład inwestycji wchodzi 1 budynek wielorodzinnych, w których.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Przedmieście Oławskie

Przedmieście Oławskie,Wrocław

949 000 zł136 m² 6 977,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie w historycznej kamienicy, z zachowanymi oryginalnymi sztukateriami, stolarką drzwiową i okienną. Idealne dla konesera klimatycznych, eleganckich przestrzeni lub dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

474 000 zł37 m² 12 748,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Port Popowice | mieszkanie | 37,18 m2 | 2 pokoje | 7. piętro | Budynek E. Jedno z ostatnich dostępnych mieszkań w etapie o planowanym terminie odbioru na ten rok Park Dębowy | Park Zachodni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zapolskiej

Wrocław,dolnośląskie

439 905 zł45 m² 9 775,67 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Ok. Sky Tower- okazja/ 2 pokoje 45m2 Rozkład! Mieszkanie -okazja cenowa / Tramwaj tower rozklad 42m2 loggia polecam na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie w świetnej lokalizacji - 3 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

545 000 zł66 m² 8 213 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Gotowe, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem. Zakup z rynku pierwotnego wiąże się z brakiem prowizji dla biura nieruchomości i 0% podatku pcc (podatek od Czynności Cywilnoprawnych).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

600 000 zł63 m² 9 453,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż bardzo ładne, zadbane mieszkanie z 2018 roku o powierzchni użytkowej 63,47 m2: w skład nieruchomości wchodzą: *** 2 sypialnie (jedna z balkonem) *** Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grabiszyn

Grabiszyn,Wrocław

450 000 zł36 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Centrum/2pok/36m2/balkon/garaż Przedstawiam Państwu pięknie urządzone mieszkanie o powierzchni 36m2, położone na 5 piętrze w apartamentowcu powstałym w 2017 roku. Zaletą jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

567 689 zł61 m² 9 364,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwe wykończenie pod klucz Funkcjonalne mieszkanie z ogródkiem i dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pawia

Wojszyce,Wrocław

324 500 zł25 m² 12 826,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czartoryskiego

Sołtysowice,Wrocław

567 275 zł69 m² 8 197,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Idealne mieszkanie dla rodziny na nowoczesnym osiedlu z dużym balkonem i dobrze rozbudowaną siecią komunikacyjną z Centrum miasta. Mieszkanie jest położone na nowym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Działoszyńska

Swojczyce,Wrocław

424 000 zł43 m² 9 964,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Idealne mieszkanie dla pary na nowoczesnym osiedlu z dużym ogródkiem 179 m2 i dobrą komunikacja do centrum Wrocławia Mieszkanie jest położone na nowym osiedlu przy ul. Działoszyńskiej, cała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Na Grobli

Rakowiec,Wrocław

2 500 zł22 m² 113,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka o pow. 22 m2 znajdująca się na III piętrze apartamentowca z 2014 roku, mieszkanie nasłonecznione (okna wychodzące na zachód), do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

470 000 zł37 m² 12 627,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Port Popowice | mieszkanie | 37,22 m2 | 2 pokoje | 6. piętro | Budynek D. Korzystna oferta Park Dębowy | Park Zachodni | Park Popowicki Marzy Ci się komfortowe życie blisko centrum? A może jednak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

510 000 zł50 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Polecam serdecznie, gotowe do wprowadzenia, umeblowane 2 pokojowe mieszkanie 50m2 w nowym budynku z windą oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym ( miejsce dodatkowo płatne 30tysięcy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pochyła

Stare Miasto,Wrocław

460 000 zł36 m² 12 777,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Wyposażenie w cenie mieszkania, dzięki temu możesz zamieszkać tu już w dniu odebrania kluczy! Na sprzedaż pięknie urządzone mieszkanie o powierzchni 36m2, położone na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Rakowiec

Rakowiec,Wrocław

414 999 zł32 m² 12 852 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Mam na sprzedaż kawalerka, pięknie wykończona mieszkanie w nowym budownictwie! Usytuowane na pierwszym piętrze z 5 w plombie z 2014 roku, położone 10 minut piechotą od Rynku! We.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

3 400 zł67 m² 50,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, serdecznie polecamy na wynajem nowe, przestronne mieszkanie 3 pokojowe z balkonem, zlokalizowane na Jagodnie przy ul. Adama Kopycińskiego. Nieruchomość o powierzchni 66,88 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

499 000 zł54 m² 9 240,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest 4 pokojowe rozkładowe mieszkanie, o powierzchni ok 54 m2 , usytuowane na 3 piętrze w bloku, wrocław Różanka. Świetna inwestycja dla osób ceniących przede.