dowolna

Mieszkania pod klucz Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

2 598 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 598 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rzemieślnicza

Widawa,Wrocław

830 000 zł140 m² 5 928,57 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Świetna propozycja dla rodziny - stan deweloperski Kameralna inwestycja zabudowy szeregowej na Widawie przy ul. Rzemieślniczej. Całość składa się z 4 segmentów. Ulokowana przy cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Schuberta

Jagodno,Wrocław

625 000 zł66 m² 9 491,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przytulne 3-pokojowe mieszkanie na wrocławskim Jagodnie! Nieruchomość znajduje się przy ul. Schuberta, na osiedlu wybudowanym przez LC Corp. (obecnie Develia) w 2017 roku. Mieszkanie jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hermanowska

Kuźniki,Wrocław

399 000 zł35 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje / do zamieszkania / inwestycja / piwnica / kuźniki / parking dla mieszkańców Mieszkanie o pow. ok. 35 mkw składa się z : - kuchni z pokojem - dwóch pokoi - przedpokoju -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Borek,Wrocław

499 000 zł58 m² 8 578,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 58mkw dwustronne, rozkładowe 3-pokojowe j w okolicach Parku Południowego we Wrocławiu Znajduje się na parterze w 2pietrowej zadbanej kamienicy Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Ptasia

Nadodrze,Wrocław

818 000 zł28 m² 29 214,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż dwa mieszkania o powierzchni 28,1mkw każde. Mieszkania usytuowane na 5 i 6 piętrze budynku z 2017 roku przy ulicy Ptasiej. Przemyślany rozkład sprawia, że mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ołtaszyn

Ołtaszyn,Wrocław

740 399 zł77 m² 9 598,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

***tylko U nas*** Dwupoziomowy wyjątkowy apartament z tarasem i patio w cichej i prestiżowej lokalizacji, mieszkanie jest wykończone jak widać na załączonych zdjęciach. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Olbrachtowska

Stabłowice,Wrocław

340 000 zł30 m² 11 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m2, zlokalizowane na Stabłowicach przy ul. Olbrachtowskiej. Budynek, o nowoczesnej architekturze, oddany do użytku w 2012 r. Dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

450 000 zł38 m² 11 842,10 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest rozkładowe mieszkanie, o powierzchni ok 38 m2 , usytuowane na 3 piętrze w ośmiopiętrowym bloku, przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Świetna inwestycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

450 000 zł35 m² 12 857,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

2 pokojowe mieszkanie w nowym apartamentowcu w centrum Wrocławia Polecam na sprzedaż 35 metrowe nowocześnie wykończone i umeblowane 2 pokojowe mieszkanie położone na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brylantowa

Wojszyce,Wrocław

3 000 zł51 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, wynajmę mieszkanie 3 pokojowe w Dobrzykowice ul Brylantowa. Mieszkanie o powierzchni 51 mkw na II piętrze w czteropiętrowym budynku. Wyjątkowo przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brylantowa

Ołtaszyn,Wrocław

539 000 zł60 m² 8 946,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wrocław, krzyki, ołtaszyn, ul. Brylantowa. Kameralna inwestycja, przestronne i słoneczne pokoje! Balkon! Oferta bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz pcc Przestronny układ mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Stwosza

Stare Miasto,Wrocław

434 682 zł19 m² 23 370 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1899

Jedyna taka możliwość na rynku, i to dosłownie! Jeden z 111 apartamentów hotelowych, które będą gotowe do zamieszkania na jesień 2023 roku (IV kwartał). Apartament znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

669 900 zł67 m² 9 946,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Partynice / M3 rozkład/ klucze od zaraz! 2012r. Przestronne I komfortowe mieszkanie na Krzykach - ul. Zwycięska! Pełna baza handlowo-usługowa Komunikacja: autobusy, szybkie połączenie pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Harcerska

Oporów,Wrocław

477 000 zł56 m² 8 530,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Polecam na sprzedaż nowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 55.92 m2 na Oporowie! *PROWIZJĘ POŚREDNICTWA POKRYWA DEWELOPER* Mieszkanie 2-pokojowe, z balkonem, zlokalizowane na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

647 895 zł70 m² 9 190 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prawie gotowe -zakończenie realizacji budynku na koniec roku 2022/ Mieszkanie 3pokojowe 70,50m2/balkon/ Wrocław Jagodno Wrocław Krzyki Jagodno, tu znajdą Państwo mieszkania ciągle w przyzwoitych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Swojczyce

Swojczyce,Wrocław

497 034 zł47 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dział deweloperski sdp Nieruchomości Agent: tel: oferta bez podatku pcc i Prowizji! gotowe do odbioru! Super mieszkanie w unikatowej zabudowie w stylu miejskich willi, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Działoszyńska

Swojczyce,Wrocław

574 312 zł58 m² 9 889,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do odbioru * Możliwość wykończenia pod klucz Trzypokojowe mieszkanie z dużym Ogrodem W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Jagodno,Wrocław

879 900 zł92 m² 9 556,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wrocław, krzyki, jagodno, boczna Buforowej. Mieszkanie szeregowe z ogródkiem, kameralne budownictwo. Promocja do końca miesiąca! Miejsce postojowe oraz smart house w cenie! - Brak prowizji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ślężna

Krzyki,Wrocław

585 000 zł58 m² 10 086,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rozkładowe / super lokalizacja / piwnica / do zamieszkania / park południowy / blisko tramwaj Układ pomieszczeń: - kuchnia z oknem - trzy pokoje - przedpokój - łazienka Dodatkowo przynależna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Ptasia

Nadodrze,Wrocław

419 000 zł28 m² 14 964,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 28,1m 2 Mieszkanie usytuowane na 5 piętrze budynku z 2017 roku przy ulicy Ptasiej. Przemyślany rozkład sprawia, że mieszkanie mimo niewielkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 039 923 zł97 m² 10 690 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Wrocław Krzyki Jagodno, tu znajdą Państwo mieszkania ciągle w przyzwoitych cenach. Mam do zaoferowania duże, rozkładowe, trójstronne mieszkanie 4 pokojowe w bloku na Jagodnie od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agrestowa

Ołtaszyn,Wrocław

535 000 zł51 m² 10 490,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Lokalizacja: krzyki/ołtaszyn ul.Agrestowa Ilość pokoi: 2 Metraż: 51 m2 / taras ok 50 m2 Kuchnia: aneks Piętro: 0/3 (winda) Informacje dodatkowe: budynek z 2012 roku. Opis nieruchomości: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Wrocław

Szczepin,Wrocław

366 066 zł25 m² 10 516 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie oddalone od centrum miasta o 2km. Z nieruchomości z łatwością dostaniemy się w każdy zakątek miasta komunikacja miejska. W pobliżu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

2 600 zł25 m² 104 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam bardzo przestronną kawalerkę z antresolą oraz kameralnym ogródkiem, zlokalizowaną w inwestycji Soft Lofty Centrum przy ulicy Legnickiej we Wrocławiu. Zapraszam do obejrzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kątowa

Poświętne,Wrocław

630 000 zł57 m² 11 052,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż mieszkanie 57m2 , w pełni wyposażone , wykończone meble kuchenne firmy rust , agd płyta indukcyjna Siemens , ekspres do kawy Siemens, zmywarka Siemens , pralka, okap falmec , Lodówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

582 002 zł57 m² 10 210,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Idealne dla Rodziny z dużym ogrodem Developer Hajto/3 pokoje top / Oferujemy na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 56 mkw z dwustronnym ogrodem o powierzchni 119m2. Nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachodnia

Szczepin,Wrocław

419 000 zł32 m² 13 093,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie na wrocławskim osiedlu Szczepin , zlokalizowane w okolicy ul. Zachodniej. Mieszkanie rozkładowe, składające się z 2 pokoi, przedpokoju, oddzielnej kuchni oraz łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Jaworska

Fabryczna,Wrocław

321 192 zł28 m² 11 504 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nie płacisz prowizji Oraz podatku pcc 2% Możliwość odliczenia vat 23% Oferuję apartament z balkonem, przy Centrum Wrocławia, która spełni wymagania każdego, kto ceni sobie doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Jaworska

Fabryczna,Wrocław

276 308 zł26 m² 10 639,50 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nie płacisz prowizji Oraz podatku pcc 2% Oferuję lokal w Centrum Wrocławia, która spełni wymagania każdego, kto ceni sobie doskonałą komunikację z każdą częścią miasta oraz bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Roosevelta

Nadodrze,Wrocław

398 999 zł38 m² 10 445 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyspa Słodowa okolice/ Piękna kawalerka/ top mieszkanie w kamienicy - po remoncie! Przedmiotem sprzedaży jest przytulne mieszkanie przy ulicy Roosevelta we Wrocławiu, w skład którego wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Wrocław

4 900 zł52 m² 94,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o pow 52 m kw znajdujące się na 3 piętrze przy ul. Świdnickiej. Budynek w kwadracie ulic: świdnicka, oławska, szewska, kazimierza Wielkiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Swojczyce

Swojczyce,Wrocław

483 278 zł46 m² 10 575 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dział deweloperski sdp Nieruchomości Agent: tel: oferta bez podatku pcc i Prowizji! do odbioru W lutym 2022! Super mieszkanie w niskiej zabudowie w bezpośredniej bliskości Odry,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ćwiczebna

Osobowice,Wrocław

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, polecam do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 45 mkw Osobowice we Wrocławiu. Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe pow. 45 m. kw. na drugim piętrze dwupiętrowego (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Swojczyce

Swojczyce,Wrocław

709 665 zł73 m² 9 775 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Dział deweloperski sdp Nieruchomości Agent: tel: oferta bez podatku pcc i Prowizji! do odbioru W czerwcu 2022! Super mieszkanie w niskiej zabudowie w bezpośredniej bliskości Odry,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

10 000 zł90 m² 111 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Piękne mieszkanie na ostatnim piętrze przy ul. Krzyckiej Opiekun nieruchomości: tel. Otoczenie: prezentowana nieruchomość znajduje się na kameralnym osiedlu w popularnej dzielnicy Krzyki. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małopanewska

Wrocław,dolnośląskie

390 000 zł34 m² 11 370,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż odświeżone mieszkanie w pobliżu ul. Małopanewskiej o o powierzchni 34,3 mkw + duży balkon (7m) Mieszkanie znajduję się na najwyższym piętrze dziesięciopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

572 000 zł67 m² 8 552,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Do sprzedania przestronne mieszkanie z balkonem w budynku Z ochroną Z 2021r. na Jagodnie. Mieszkanie jest słoneczne, rozkładowe, dwustronne, wykończone i gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

841 717 zł52 m² 16 325 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Opiekunka oferty: tel. Unikatowy apartament w centrum miasta! Otoczenie nieruchomości: niegdyś zapomniany fragment Centrum, usytuowany w okolicy Księcia Witolda, od kilku lat ulega rozbudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Księże Małe

Księże Małe,Wrocław

485 000 zł50 m² 9 797,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja/krzyki/49,50m2/2poziomy/balkon Przedstawiam Państwu komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie na Księżu Małym, w bardzo dobrej lokalizacji (10 minut pieszo od pięknego Parku Wschodniego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. da Gamy

Swojczyce,Wrocław

522 665 zł44 m² 11 825 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe Wiosną 2023 * Możliwość wykończenia pod klucz Idealne na start mieszkanie na Swojczycach W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Staszica

Nadodrze,Wrocław

1 300 000 zł91 m² 14 360 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Opiekun Oferty tel. Na sprzedaż piękne dwustronne mieszkanie o powierzchni 90,53m2, w kamienicy na Nadodrzu. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduje się w klimatycznej dzielnicy.