dowolna

Mieszkania Wrocław ul. Krzycka

20 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

720 000 zł55 m² 13 090,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Home expert prezentuje komfortowe mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na 3. piętrze w nowoczesnym, strzeżonym osiedlu przy ul. Krzyckiej we Wrocławiu. Najważniejsze atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

668 900 zł47 m² 14 096,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Opiekun oferty: klimatyzowane, mieszkanie dwupokojowe | 47,45 m2 | ul. Krzycka | 2017 | Archicom Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się przy ul. Krzyckiej, w nowoczesnym budynku oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

1 034 000 zł87 m² 11 885 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż wyremontowane pod klucz 5-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni ok 87 m2. Nieruchomość znajduje się na 3 i 4 piętrze budynku z 2000 roku. Lokalizacja - Krzyki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

1 041 200 zł76 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż: nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie 76 m z balkonem - wysoki standard, na 4 piętrze, z lokalami usługowymi na parterze. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze 8-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzycka

Krzyki-Partynice,Wrocław

2 400 zł36 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości: oferujemy do wynajęcia wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 36 m , zlokalizowane przy prestiżowej ul. Krzyckiej (krzyki). Lokal znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

1 034 000 zł87 m² 11 885 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

809 000 zł64 m² 12 641 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty: zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego trzypokojowego mieszkania znajdującego się na zielonych Krzykach. Duża przestrzeń oraz dogodne położenie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

605 000 zł49 m² 12 321,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Oferta tylko w Nieruchomości. Na sprzedaż ładne i ustawne, w pełni rozkładowe 2 - pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 49,1 m2 znajdujące się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krzycka

Partynice,Wrocław

535 000 zł34 m² 15 516,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż ładne 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 34,48 m2 znajdujące się na wysokim parterze w niskim 3 piętrowym budynku z 2002 roku. Znakomita lokalizacja Krzyki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krzycka

Klecina,Wrocław

2 250 zł27 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. Tel. Nr Licencji pfrn 22583 klucze W biurze Polecam na wynajem nowoczesne studio w budynku z windą na Krzykach. Przestronna kawalerka dla singla lub pary. Mieszkanie nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krzycka

Brochów,Wrocław

690 000 zł48 m² 14 375 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe tuż przy parku południowym we Wrocławiu przy ulicy Krzyckiej. Mieszkanie nadająca się od razu do zamieszkania o powierzchni 48,23m2, składające się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

605 000 zł49 m² 12 321,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Oferta tylko w poter Nieruchomości. Na sprzedaż ładne i ustawne, w pełni rozkładowe 2 - pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 49,1 m2 znajdujące się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

780 000 zł55 m² 14 272,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Elegancki apartament 2-pokojowy na zielonych Krzykach Na sprzedaż nowoczesne, gustownie wykończone mieszkanie o powierzchni 55,53 m , położone na 2. piętrze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

2 600 zł58 m² 44,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący: tel. Podstawowe informację: do wynajęcia słoneczne 3pokojowe mieszkanie. Nieruchomość znajduje się na drugiej kondygnacji czteropiętrowego budynku. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

859 000 zł57 m² 15 070,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż narożne, bardzo jasne i funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 57 m , położone przy ul. Krzyckiej we Wrocławiu. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzycka

Partynice,Wrocław

495 000 zł36 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż przestronna kawalerka z balkonem o powierzchni ok. 36 m2 znajdujące się na wysokim parterze w niskim 3 piętrowym budynku z 2002 roku. Znakomita lokalizacja Krzyki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

3 500 zł64 m² 55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia 3 pokoje na Krzykach! Opiekun oferty: pośrednik w Obrocie Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 28305 tel. Otoczenie nieruchomości: wrocław, a zwłaszcza dzielnica Krzyki, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krzyki,Wrocław

877 000 zł75 m² 11 693,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Rezerwacja! | 3 pokoje | 75 m | 2 balkony | garaż | klecina ul. Krzycka Na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe, o pow. 38 m.kw. położone na 5 piętrze budynku z 2000 r. przy ul. Skarbowców tuż przy Krzyckiej. Mieszkanie przestronne, słoneczne, z 20 mkw. tarasem. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

1 035 000 zł87 m² 11 896,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzycka

Borek,Wrocław

599 000 zł50 m² 11 980 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam Państwu do zaoferowania na sprzedaż - 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie na Krzykach (wrocław) Lokalizacja: krzyki | Powierzchnia: ok. 50 m | Piętro: 1/3 | Blok z lat 80. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

2 750 000 zł136 m² 20 223,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Luksusowy apartament na wrocławskich krzykach Wyjątkowa lokalizacja | Blisko terenów zielonych | Dwa balkony | Drewniany parkiet | Wysoki standard | Dwie garderoby Ten wyjątkowy apartament to propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

669 000 zł47 m² 14 099 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

678 000 zł61 m² 11 114,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Ładne przestronne trzypokojowe mieszkanie osobna kuchnia balkon piwnica idealne dla rodziny inwestora Blok w otoczeniu zielonych skwerów i 3 parków wójciklicencja 16128 Serdecznie polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

3 100 zł49 m² 63,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: lutstel: serdecznie polecam do wynajęcia 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48m2 z balkonem. Mieszkanie dostępne od 01.10.2025. Lokalizacja: spokojne zamknięte osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzycka

Klecina,Wrocław

2 300 zł52 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym w bloku przy ul. Krzyckiej (klecina). Mieszkanie jest jasne, przestronne i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

2 950 zł56 m² 52,21 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

429 000 zł40 m² 10 671,60 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Funkcjonalne 1-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone w dobrej dzielnicy Wrocławia - Krzyki. Obejrzyj video-prezentację mieszkania - Znajduje się na otodom, zaraz pod zdjęciami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzycka

Klecina,Wrocław

429 000 zł40 m² 10 671,60 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

678 000 zł61 m² 11 114,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krzycka

Klecina,Wrocław

678 000 zł61 m² 11 096,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

2 600 zł35 m² 74,29 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis nieruchomości Mieszkanie do wynajęcia - dostępne od 08/10/2025. Mieszkanie jest nowe, w wysokim standardzie, oddane we wrześniu tego roku. Nieruchomość położona jest w pobliżu ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

3 300 zł53 m² 62,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie ul. Krzycka, wrocław Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 3 pokoi, zlokalizowane przy ul. Krzyckiej jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzycka

Klecina,Wrocław

438 000 zł40 m² 10 895,50 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

780 000 zł56 m² 13 928,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Polecamy na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane pomiędzy parkim Krzyckim a Klecińskim, w otoczeniu terenów spoacerowych, zieleni oraz pełnej bazy handlowo usługowej. Lokalizacja zapewnia dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

3 500 zł53 m² 66,04 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

719 000 zł56 m² 12 862,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3-pokojowe Mieszkanie 56 m z Balkonem i Miejscem Postojowym, krzyki/krzyki ________________________________________ Budynek o wyższym standardzie z 2016 roku. Mieszkanie na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

349 000 zł34 m² 10 417,90 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronna kawalerka z oddzielną kuchnią o powierzchni 33,5m2 z pięknym widokiem na panoramę Wrocławia. Mieszkanie gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzycka

Klecina,Wrocław

438 000 zł40 m² 10 895,50 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

430 000 zł35 m² 12 320,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Myślisz o własnym mieszkaniu we Wrocławiu? Oferujemy komfortowe, przestronne mieszkanie bez pośredników przy ul. Krzycka! Ta atrakcyjna nieruchomość o powierzchni 34,90 m to idealne.