dowolna

Mieszkania Wrocław ul. Maślicka

15 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

15 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

674 684 zł54 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do własnej aranżacji! 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Maślice. Opiekun oferty: licencja pfrn nr 29569 tel. Otoczenie nieruchomości: - niska i nowoczesna zabudowa, - dogodny dostęp do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

545 000 zł44 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Kontakt do doradcy: pm silesia nieruchomości Nowe 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

790 000 zł47 m² 16 701,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Luksusowy Apartament o powierzchni 47,3 m kwadratowych, znajdujący się na 1 piętrze budynku. Na apartament składa się : Salon z aneksem kuchennym (26,84m2) Sypialnia (12,54m2) Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

574 000 zł39 m² 14 718 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gotowe do wprowadzenia! umeblowanie W cenie! piękne mieszkanie na maślicach Z dużym balkonem! Gorąco polecam mieszkanie położone we Wrocławiu przy ul. Maślickiej Lokal o pow 38,85 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

679 000 zł78 m² 8 729,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Komfort i natura w jednym zamieszkaj na zielonych Maślicach! Szukasz mieszkania, w którym samodzielnie zaaranżujesz każdy kąt? A może zależy Ci na bliskości natury i wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

615 000 zł69 m² 8 951,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68,7 m2 położone na 1 piętrze trzypiętrowego bloku z 2022r. Gdzie znajduje się mieszkanie? Położone jest w kameralnym osiedlu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

715 000 zł57 m² 12 543,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Spacer wirtualny po mieszkaniu: nowoczesne, pełne światła 3-pokojowe mieszkanie na Maślicach - idealne dla pary lub rodziny Jeśli szukasz mieszkania, w którym poczujesz się jak w domu od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

811 000 zł58 m² 13 983 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zamieszkaj na Maślicach Opiekun oferty: tel. otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się przy ulicy Maślickiej. W okolicy pełno terenów zielonych oraz punków usługowych Bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Fabryczna,Wrocław

444 000 zł33 m² 13 273,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dlaczego warto się zainteresować tą ofertą?: blisko zieleni i środków edukacyjnych dla dzieci (szkoła i przedszkola) Niska zabudowa - kameralne osiedle blisko Park Pilczycki Umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

790 000 zł54 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Pięknie 3-pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu. Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość zlokalizowana jest na ulicy Maślickiej w nowym budownictwie, na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Maślice,Wrocław

679 000 zł53 m² 12 918,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3-pokojowe mieszkanie na Maślicach funkcjonalne wnętrze, spokojna okolica. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 52,56 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

729 000 zł65 m² 11 215,40 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 65 m z Ponad 100m terenu zewnętrznego na Sprzedaż - 729 000 pln - Ul. Maślicka Wrocław Zapraszamy do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego mieszkania o powierzchni 65 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

4 500 zł58 m² 77,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For english please swipe down or call us to discuss the details. 3 pokoje | 58 m | od zaraz | 4500 zł + 650 zł (czynsz + opłaty dodatkowe) Języki Obsługi: świadczymy usługi po polsku, angielsku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Maślice,Wrocław

2 200 zł39 m² 56,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferuję Państwu na wynajem dużą, zadbaną kawalerkę z balkonem o powierzchni 38,63 m2. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym osiedlu "brzozowe zacisze" na wrocławskich Maślicach, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

620 000 zł52 m² 11 946 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: nieruchomość zlokalizowana w zachodniej części Wrocławia w dzielnicy Maślice. Dzielnica ta charakteryzuje się niską zabudową oraz bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Розмовляємо українською / For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Do wynajęcia komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

655 000 zł69 m² 9 535,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami , położone na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku wielorodzinnego przy ulicy Maślickiej. Budynek 3-piętrowy,z windą i podziemną halą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

770 000 zł54 m² 14 328,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność przedstawić Państwu jednopoziomowe mieszkanie nieopodal parku Świetlików oraz lasu Rędzińskiego! Prezentowane mieszkanie składa się z trzech pokoi, dwóch sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

788 897 zł58 m² 13 601,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 3 pokojowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 58m2 przy ul. Maślickiej, na wrocławskich Maślicach. Nieruchomość została zaprojektowana z dbałością o każdy szczegół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

714 000 zł57 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szukasz nowoczesnego mieszkania na zamkniętym osiedlu? Cenisz sobie spokój i bliskość zieleni? Jeśli tak - przeczytaj do końca! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

771 359 zł64 m² 12 071,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Maślice nowy blok / 3 pokoje/63m2/ Garaz w cenie!top! Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63 m parter w apartamentowcu z windąwrocław, maślice, ul. Maślicka Balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

655 000 zł69 m² 9 492,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie do własnej aranżacji! Dwa balkony! Polecam na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 68,69 m2, usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Maślice,Wrocław

661 500 zł63 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Dwupoziomowe mieszkanie na Maślicach Komfort i Funkcjonalność Powierzchnia: 63 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 3. w 4-piętrowym budynku Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

729 000 zł78 m² 9 372,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o łącznej powierzchni 77,78m2. Mieszkanie usytuowane jest na parterze w dwupiętrowym apartamentowcu z 2023r na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

686 000 zł69 m² 9 986,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

755 000 zł66 m² 11 457 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie o powierzchni ponad 65 m2, składa się z 3 pokoi oraz balkonu, położone na 2 piętrze, 3-piętrowego bloku na wrocławskich Maślicach. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

771 352 zł63 m² 12 166,40 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

699 000 zł69 m² 10 176,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

744 888 zł68 m² 10 985 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun nieruchomości: tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, jasnego 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 67,81 m2, z dużym ogródkiem i balkonem, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Suwalska

Maślice,Wrocław

699 000 zł69 m² 10 130,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie z dwoma balkonami do własnej aranżacji! Polecam na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 68,69 m2, usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

619 549 zł47 m² 13 090 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jeżeli szukasz balansu między życiem w mieście a kontaktem z naturą to mieszkanie jest dla Ciebie! Nowa inwestycja powstająca w malowniczej okolicy Parku Świetlików i Lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

719 000 zł78 m² 9 217,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Stan deweloperski. Bez podatku pcc. Na sprzedaż 4 -pokojowe mieszkanie z dużym tarasem o powierzchni 77,78 m 2 na parterze 3 piętrowego budynku. Lokal składa się z: - 4 pokoi - oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

771 558 zł68 m² 11 290 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

729 000 zł78 m² 9 346 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

To czteropokojowe mieszkanie z balkonem na Maślicach może być Twoje! Gotowe do odbioru. Opiekun nieruchomości: nr. licencji pfrn 23867 tel. Mieszkanie sprzedawane jest w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Maślicka

Fabryczna,Wrocław

763 718 zł68 m² 11 190 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nie masz czasu zapoznać z ofertą - Zadzwoń! dlaczego warto się zainteresować tą ofertą?: blisko zieleni i środków edukacyjnych dla dzieci (szkoła i przedszkola) Niska zabudowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Fabryczna,Wrocław

729 000 zł78 m² 9 372,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta bez prowizji (0 zł) * kontakt: tel. Świetna Lokalizacja: prestiżowa inwestycja, wrocław, maślice, ul. Maślicka - blisko do N-Parku, biedronki, brico, siłownia, sauna, orlen, paczkomaty, wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

559 000 zł47 m² 11 893,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Polecam na sprzedaż przestronne, jasne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,0 m2, usytuowane na drugim piętrze trzypiętrowego budynku mieszkalnego z 2007 roku, zlokalizowanego w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

715 000 zł69 m² 10 409,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

771 352 zł63 m² 12 166,40 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Suwalska

Maślice,Wrocław

715 000 zł69 m² 10 362,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przestronne 3 pokoje do własnej aranżacji! Polecam na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 68,69 m2, usytuowane na pierwszym piętrze trzypiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

484 054 zł35 m² 13 990 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij