dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 997 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 997 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

274 000 zł52 m² 5 269,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie dwupokojowe, rozkładowe o pow. 52m w samym centrum miasta (okolice ul. Kościuszki) z miejskim ogrzewaniem. Niski czynsz 350 zł. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Krzyki,Wrocław

299 000 zł69 m² 4 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: tel: mieszkanie o powierzchni 69 m kw. po dokładnych pomiarach (w dokumentach 62,9 m.kw.) na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Drobnera

Stare Miasto,Wrocław

597 734 zł70 m² 8 500,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bulwar Drobnera zakłada kontynuację zabytkowej zabudowy ul. Jedności Narodowej. Ze względu na wysoką wartość handlową tego miejsca dwie pierwsze kondygnacje przeznaczone są na usługi, pozostałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

360 000 zł76 m² 4 736,84 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Osiedle kosmonautów. Mieszkanie 4- pokojowe o pow. 76m2. 8- piętrowy budynek z 1986roku, piętro 4. Mieszkanie w pełni rozkładowe; składa się z czterech ustawnych pokoi /20m2, 12m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

285 000 zł49 m² 5 816,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń kamila adamowicz Polecam Państwu dwupokojowe mieszkanie w nowym budownictwie w okolicy ul. Pszczyńskej - boczna Opolskiej. Bliskość centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

0% prowizji* piękne 3-pokojowe mieszkanie blisko centrum Opis nieruchomości: do wynajęcia piękne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 mkw. Mieszkanie składa się z 2 oddzielnych pokoi, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wambierzycka

Krzyki,Wrocław

1 300 zł34 m² 38,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Wambierzycka (gaj/krzyki). Spokojna, cicha i zielona okolica, boczna uliczka. W pobliżu sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

3 100 zł63 m² 49,21 zł/m²

 

Piętro:3/18

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

0% prowizji* luksusowy apartament Z niesamowitym widokiem Opis nieruchomości : Ekskluzywny, przestronny apartament w prestiżowym budynku Odra Tower, usytuowany na 3 piętrze. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

225 000 zł35 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie o pow 35m2 z dużym balkonem zlokalizowane na 10p w bloku z 1980r. Dogodne usytuowanie mieszkania jest bardzo dużym atutem. Pobliska zieleń jest rajem dla osób lubiąc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

219 000 zł57 m² 3 842,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

3 pokojowe, nowe, bezczynszowe mieszkanie w Oławie, w trzykondygnacyjnym budynku. Powierzchnia 56,5 m2, mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze, 2 duże balkony, aneks kuchenny, stan deweloperski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Vivaldiego

Jagodno,Wrocław

2 900 zł112 m² 25,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie 112 m2 4 pokoje - jednopoziomowe Krzyki -jagodno Osiedle Cztery Pory Roku - ul. Vivaldiego Do wynajęcia mieszkanie 112 m2 - jednopoziomowe. Gustownie urządzone przestronne 4 pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

2 200 zł46 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji* piękne mieszkanie Z tarasem blisko centrum Opis nieruchomości: bardzo atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe usytuowane na parterze w kompleksie budynków z 2012 r. położonych na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Marchewkowa

Krzyki,Wrocław

269 000 zł44 m² 6 085,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

| mieszkanie 2-pokojowe, powierzchnia 44,5 m2, w rozkładzie. Inwestycja mieści się na drugim piętrze trzypiętrowego budynku. Niska zabudowa, spokojna okolica, w pobliżu znajduje się Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubuska

Krzyki,Wrocław

455 000 zł74 m² 6 148,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu urocze mieszkanie w doskonałej lokalizacji Przedstawiam Państwu ładne i funkcjonalnie zaaranżowane mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

1 700 zł28 m² 60,71 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam wyjątkową ofertę kawalerki na wynajem na Starym Mieście w rejonie Opery Wrocławskiej. Na wynajem słoneczna, komfortowa i wyposażona kawalerka w kapitalnej lokalizacji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Drobnera

Stare Miasto,Wrocław

1 293 519 zł172 m² 7 500,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bzowy

Krzyki,Wrocław

1 500 zł55 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji. Wynajmę dla wymagających, ceniących ciszę i spokój. Unikatowa lokalizacja, osiedle z niską zabudową wśród zieleni w centrum miasta. Mieszkanie komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sezamkowa

Krzyki,Wrocław

1 900 zł68 m² 27,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

| oferujemy do wynajęcia luksusowe , komfortowo wyposażone mieszkanie idealne dla wymagąjcego klienta, położone na Klecinie przy ul. Sezamkowej, doskonały dojazd do Centrum oraz aow. Eksluzywne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

280 000 zł61 m² 4 590,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe o wys. standardzie. Usytuowane w centrum, 5 min. do Rynku. Cena 280000 zł. Do sprzedaży mieszkanie własnościowe o pow. 61 m 2. Pokoje 19 m 2 i 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Kromera

Psie Pole,Wrocław

359 000 zł51 m² 7 039,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń kamila adamowicz Polecam Państwu bardzo ładne, 2 pokojowe mieszkanie blisko Placu Kromera, w okolicy ch korona - nowe budownictwo 2006r. Do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

430 000 zł93 m² 4 623,66 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Śródmieście.Piękne, przestronne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 93m2, na 1 piętrze w 6 piętrowym budynku mieszkalnym, wybudowanym w 1995r. Mieszkanie jest rozkładowe. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śrutowa

Stare Miasto,Wrocław

327 250 zł47 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Golden House to wysokiej klasy budynek apartamentowo-usłygowy zaprojektowany z myślą o prestiżu i komforcie jego mieszkańców. Nowoczesny 4-kondygnacyjny budynek, w którym znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

199 000 zł46 m² 4 326,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

W pełni rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o pow.46m2 w okolicach Parku Tołpy Mieszkanie zlokalizowane jest na parterze w kamienicy z 1900r. . Ze względu na swoją doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Lipowa

Krzyki,Wrocław

349 000 zł67 m² 5 208,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1868

Oferta wstrzymana! wyłączność -zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik krzyki - borek. 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie Z klimatem, po remoncie - W doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

229 000 zł37 m² 6 189,19 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Śliczne, bardzo jasne, świeżo wyremontowane- wysokiej klasy materiałami- 2- pokojowe, 37m2 mieszkanie, położone w centrum miasta! Budynek 10- piętrowy z lat 70-tych z windą, piętro 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Śródmieście,Wrocław

229 000 zł44 m² 5 146,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Super pod wynajem! Polecam Państwu bardzo ładne, dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 44,5 m2 w okolicy ul.Prusa, tuż przy Parku Stanisława Tołpy. Mieszkanie składa się z: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

199 000 zł25 m² 7 960 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Opis Polecam na sprzedaż kawalerkę w dzielnicy Krzyki na ul. Powstańców Śląskich. Mieszkanie ma powierzchnię 25m2 i składa się: salonu, garderoby, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bierutowska

Psie Pole,Wrocław

1 400 zł62 m² 22,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam Państwu trzypokojowe mieszkanie w boku z 2008 roku. Mieszkanie o powierzchni 62,33 mkw składa się z reprezentatywnego salonu połączonego z aneksem kuchennym, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Uznańskiego

Krzyki,Wrocław

1 500 zł65 m² 23,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupoziomowe mieszkanie w atrakcyjnej cenie! Dwupokojowe mieszkanie na nowym kameralnym osiedlu mieszkaniowym na Krzykach; mieszkanie dwupoziomowe, wykończone i wyposażone w podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kawalerzystów

Krzyki,Wrocław

2 000 zł76 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - mieszkanie Z tarasem I garażem! lokalizacja: ul. Kawalerzystów (boczna ul. Zwycięskiej, ołtaszyn, krzyki).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

179 000 zł37 m² 4 837,84 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Biuro nie pobiera prowizji od Kupującego. Prowizja 0%! Na sprzedaż mieszkanie polecane jako inwestycja pod wynajem, powierzchnia 37 m2. Składa się z: dużego pokoju (ok 20 m2), odrębnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Litewska

Psie Pole,Wrocław

325 000 zł63 m² 5 158,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: tel: mieszkanie o powierzchni 64 m kw. na 4 piętrze w 4-piętrowej bloku. Składa się 4 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

2 700 zł75 m² 36 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament do wynajęcia. Do wynajęcia 3 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie, na 4 piętrze w wyremontowanej kamienicy z nową windą (adaptacja strychu z 2012 roku). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

1 500 zł53 m² 28,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% Prowizji* 2-pokojowe mieszkanie W samym centrum Opis nieruchomości: mieszkanie o powierzchni 53 mkw położone na 1 piętrze w nowym budynku z 2008 roku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzebowiańska

Kozanów,Wrocław

248 000 zł50 m² 4 910,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis Polecam na sprzedaż 2-pokojowe, przestronne mieszkanie na wrocławskim Kozanowie o łącznej powierzchni 50,50m2. Mieszkanie mieście się na 1 piętrze w kamienicy. Oprócz wspomnianych 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiełczowska

Psie Pole,Wrocław

305 000 zł64 m² 4 765,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: tel:Polecam Państwu duże mieszkanie 3-pokojowe! Mieszkanie o powierzchni 64 m kw. na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Inowrocławska

Stare Miasto,Wrocław

250 000 zł50 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Inowrocławska (stare Miasto). Spokojne ciche miejsce, blisko centrum. W sąsiedztwie sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

238 000 zł69 m² 3 449,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu przestronnego mieszkania o powierzchni całkowitej 69m2, 2 pokojowego mieszczącego się na 4 piętrze 4 piętrowej kamienicy przy Podwalu. Dużym atutem jest niska cena pozwalająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 950 zł40 m² 48,75 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji luksusowy apartament W ogrodach hallera Nieruchomość: do wynajęcia luksusowy dwupokojowy apartament o powierzchni 40 mkw usytuowany na parterze nowoczesnego apartamentowca .Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

380 000 zł75 m² 5 066,67 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Gądów mały. Mieszkanie 4- pokojowe o pow. 75m2. Sześcio- piętrowy budynek z cegły, rok budowy 1995 piętro 3. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe, składa się z czterech pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji luksusowy apartament W ogrodach hallera Nieruchomość: do wynajęcia piękny dwupokojowy apartament o powierzchni 52 mkw usytuowany na 2 pietrze nowoczesnego apartamentowca .Apartament.