dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 995 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 995 ogłoszeń

599 000 zł55 m² 10 890,91 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,97 m , zlokalizowane w odległości zaledwie 1,5 km od Rynku, oferując idealne połączenie bliskości centrum z dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

854 000 zł55,01 m² 15 524,45 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji oraz brak podatku pcc без комісії та без податку pcc Na sprzedaż narożne 3-pokojowe mieszkanie z możliwością zamknięcia kuchni, o powierzchni 55 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł54 m² 73,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam atrakcyjny apartament w budynku przy cichej i spokojnej ulicy w centrum miasta. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni ok. 54 mkw. w budynku z 2012 roku, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł56,12 m² 13 720,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opiekun oferty: sabrina Przybył tel.   Nowoczesne mieszkanie na Krzykach z 2016 roku. Doskonała propozycja dla tych którzy cenią komfort oraz bliskość centrum miasta i otaczającej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

631 476 zł58,47 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje idealne na start na południu Wrocławia top lokalizacja! Bartosz Agent Nieruchomości Skontaktuj się (dostępny 7 dni w tygodniu) Bez prowizji! Cena: 631 476zł Przytulne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł57,60 m² 64,24 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: dominika Tądel (kasprzyk) Tel.:   Numer licencji: 30058 ***wolne od zaraz*** Lokalizacja: Nieruchomość znajduje na wrocławskim Oporowie. Lokalizacja zapewnia szybką komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Kurkowa

Wrocław,dolnośląskie

825 000 zł45,90 m² 17 973,86 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 2-pokojowe, 45,9 m , balkon, nowe budownictwo, kurkowa, topowa lokalizacja Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,9 m2, zlokalizowane na 7. piętrze w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 000 zł47,32 m² 12 890,96 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne 2-pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem na Maślicach we Wrocławiu. Nowoczesna zabudowa, funkcjonalny układ. Ogród: aż 156,9 m2 Mieszkanie gotowe do wykończenia. W pobliżu:.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł66 m² 10 590,91 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Rozkładowe mieszkanie o powierzchni 66 m2 położone na piątym piętrze budynku przy ul. Krynickiej. Mieszkanie jest obecnie wynajmowane, istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł75,80 m² 14 511,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wysoki standard wykończone I gotowe do zamieszkania cicha I spokojna okolica tereny zielone Na sprzedaż nowoczesne, nigdy niezamieszkałe mieszkanie położone w budynku z 2025 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 770 zł51,54 m² 15 343 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3-pokojowe mieszkanie, przy rzece! Bez prowizji i podatku pcc W ofercie również inne powierzchnie mieszkań Na sprzedaż 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,54 m2 znajdujące się na 5.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł47,46 m² 15 150 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Opiekun oferty: katarzyna Flendrich nr Licencji pfrn 28425 tel.   Mieszkanie z garażem i dużą komórką - idealne dla pary! Jasne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 47,46 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

848 700 zł37,72 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prestiżowa lokalizacja, mieszkanie w ścisłym centrum, tuż przy Rynku - wygoda i miejski styl życia na wyciągnięcie ręki! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą 2-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł44,28 m² 15 582,66 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 44,28 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Wrocławia w Śródmieściu, na pl.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 221 zł25,99 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem na Gaju idealne na start lub jako inwestycja. Szukasz mieszkania, które będzie komfortowym miejscem do życia, a jednocześnie świetną lokatą kapitału? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł70,16 m² 7 824,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

[oferta wyłącznie W sdp nieruchomości] nowa cena! Mieszkanie z widokiem na Starówkę Wrocławia. Doradca klienta: tomasz Zelman tel:   Opis mieszkania: na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

766 458 zł64,68 m² 11 850 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe z ogródkiem - Powierzchnia: 64,68 m - Liczba pokoi: 3 - Piętro: parter - Ogródek: 35,86 m - Status: dostępne - Nr. lokalu: pt/a/0/1 - Cena: 766 458 zł - Cena za.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł55,55 m² 12 961,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Mieszkanie usytuowane jest w okolicach ulicy Wietrznej w domu poniemieckim z cegły na 1 piętrze w budynku 2 piętrowym ( 9 mieszkań, po 3 na piętrze) Jest to mieszkanie jasne, widne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

863 319 zł52,71 m² 16 378,66 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 52,71m2 z ogródkiem o pow. 20,09m2. Mieszkanie znajduje się na parterze w 7 piętrowym nowym apartamentowcu z windą Kleczków okolice ulicy Reymonta -.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł25,03 m² 15 541,35 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Ścisłe centrum, zaledwie jeden przystanek od wrocławskiego rynku Plac Jana Pawła II | Pełny węzeł komunikacyjny | Ostatnie piętro | Balkon | Komórka Lokatorska | Piwnica Funkcjonalna kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł41,59 m² 15 147,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 41,59 m2, usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowej kamienicy z 1900 roku, zlokalizowanej w okolicach ulicy Kluczborskiej we.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

3 100 zł40 m² 78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 2- pokojowe położone na 2 piętrze kamienicy przy Placu Kościuszki. Nieruchomość po generalnym remoncie, pięknie i elegancko wykończona, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

622 000 zł37,07 m² 16 779,07 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkanie - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty, cena niższa nawet o 20% od ofertowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł34 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowy pokój w 2-pokojowym mieszkaniu zlokalizowanym w centrum Wrocławia, przy ul. Tęczowej 82C. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w bardzo dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł32,90 m² 13 525,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Nowa niższa cena obniżka O 45 000 zł blisko placu grunwaldzkiego I ołbin I gotowe = zarabia od razu I idealne również pod wynajem Jeśli szukasz mieszkania w centrum Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

766 458 zł64,68 m² 11 850 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026