dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 998 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 998 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

5 000 zł54 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp do wprowadzenie od zaraz Serdecznie polecam na wynajem nowy trzypokojowy apartament, położony na nowym osiedlu Port Popowice Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Fabryczna,Wrocław

850 000 zł83 m² 10 241 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Prezentuję Państwu duże 3 pokojowe 83m2 mieszkanie z balkonem, ogromny potencjał. Mieszkanie w poniemieckiej kamienicy z 1910r. Mieszkanie świeżo po remoncie, w pełnym rozkładzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kozanów,Wrocław

499 000 zł48 m² 10 395,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie 48 m2 w pełni rozkładowe, dwustronne z osobną kuchnią i balkonem na wrocławskim Kozanowie znajduje się na 6/10 piętrze zw budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Popowice,Wrocław

764 999 zł40 m² 19 120,20 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Premium 2pok-40m2 Balkon Garaż*** Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nowe, klimatyzowane 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2 położone na 7 piętrze w komfortowym budynku 8- piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

650 000 zł50 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 znajdujące się na Jagodnie. Nieruchomość składa się z: - przestronnego salonu z aneksem kuchennym ok. 26m2 - sypialni ok. 9.5m - sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

598 998 zł49 m² 12 299,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Premium Park Kleciński / 2 pok., komórka, balkon** Polecamy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe, zlokalizowane na wrocławskich Krzykach. Lokalizacja zapewnia dostęp do komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Gaj,Wrocław

685 000 zł63 m² 10 804,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Wrocław, krzyki, gaj, wszystko co jest potrzebne do wygodnego zamieszkania: salon z wyjściem na balkon, oddzielna kuchnia, sypialnia z wyjściem na taras, nowe budownictwo, część sypialniana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

525 096 zł60 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja w Siechnicach, najtańsze mieszkania w okolicy. Zapraszam do zapoznania się z nową inwestycją w Siechnicach, które są doskonałym miejsce do życia. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Śródmieście,Wrocław

2 600 zł30 m² 87 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam państwu mieszkanie z ogródkiem, w samym centrum Wrocławia, tuż przy Ostrowie Tumskim. Bartosz tel, tel: idealny dla pary albo studentów. Mieszkanie znajduje się w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Madalińskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 800 zł38 m² 73,15 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english, english describe below Dzisiejsza oferta zaprowadzi nas w miejsce, gdzie nowoczesność łączy się z dbałością o każdy szczegół. Mieszkanie przeznaczone szczególnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kilińskiego

Nadodrze,Wrocław

1 400 zł26 m² 54 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: bardzo przytulne mieszkanie o powierzchni 25,92 m2 położone na czwartym piętrze w kamienicy przy ul. Kilińskiego. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siemieńskiego

Kleczków,Wrocław

579 312 zł64 m² 9 051,75 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,3 m2 z loggią oraz piwnicą. Mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze, w ocieplonym bloku z 1977 roku. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pomorska

Nadodrze,Wrocław

795 000 zł58 m² 13 659,80 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie w okolicy ul. Pomorskiej w centrum Wrocławia. Mieszkanie się znajduje na 5 piętrze w bloku. Okna są położone na trzy strony, w mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spiżowa

Grabiszynek,Wrocław

515 000 zł44 m² 11 683,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronne, dwustronne i rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni: 44,08 m2 z czego piwnica wynosi 2,38m2, a powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi 41,7m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jutrzenki

Klecina,Wrocław

859 000 zł65 m² 13 215,40 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę - dwupoziomowy, luksusowy apartament o powierzchni 65 m2 na Klecinie, jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Wrocławia. Mieszkanie, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Teatralna

Stare Miasto,Wrocław

700 000 zł41 m² 17 156,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Українською інформація за телефоном або whatsapp Pomożemy uzyskać bezpieczny kredyt 2 % Bez pcc 0%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Leśnica,Wrocław

298 999 zł74 m² 4 035,07 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Tanio/leśnica/dolnobrzeska/do remontu/3pok./74m2 Okazja! Idealne do wyremontowania i pod wynajem. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie w kamienicy o pow. 83m3 (metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierska

Biskupin,Wrocław

3 500 zł47 m² 74,47 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Top lokalizacja biskupin duże z balkonem/rozkład/zoo/uwr/przyrodniczy/politechnika Oferujemy na wynajem dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się w spokojnej, zielonej okolicy Wrocławia Biskupin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nefrytowa

Krzyki,Wrocław

549 731 zł42 m² 12 990 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Inwestycja Nefrytowa 77 zlokalizowana w południowej części Wrocławia w granicach dzielnicy Krzyki - Ołtaszyn przy skrzyżowaniu ul. Nefrytowej i Brylantowej. Inwestycja ta ulokowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 549 zł33 m² 77,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Top/kawalerka/centrum/m. postojowe w cenie/hit Oferujemy na wynajem mieszkanie/kawalerkę w samym centrum Wrocławia przy ul Dąbrowskiego Zaledwie 3 minuty od dworca pkp! Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolejowa

Wrocław,dolnośląskie

526 999 zł36 m² 14 438,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Plac legionów/centrum/kolejowa/3 pok./PIWNICA/LUX Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, po kapitalnym remoncie, dwustronne, rozkładowe, słoneczne, o pow. 36,6 m2, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Kozanów,Wrocław

595 000 zł46 m² 12 963 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Kozanów/top/2pok./lux./taras/park/hit/tanio/top Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone w spokojnej i zielonej okolicy, w bliskim sąsiedztwie parku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Lipa Piotrowska,Wrocław

645 000 zł62 m² 10 403,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Lipa piotrowska/tanio/3pok./LUX./PARKING/WINDA/ Oferujemy państwu na sprzedaż 2 pokojowe 62m2 nowe nowoczesne mieszkanie z możliwością wydzielenia dodatkowego 3 pokoju. Ogłoszenie prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Blizanowicka

Księże Wielkie,Wrocław

702 825 zł62 m² 11 335,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie idealne dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu! Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Waniliowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania na ul. Waniliowa Lipa Piotrowska, wrocław Lokalizacja : ul. Waniliowa Lipa Piotrowska, wrocław Typ nieruchomości : Mieszkanie 2-pokojowe Mieszkanie jest dostępne od zaraz do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Ołbin,Wrocław

609 000 zł36 m² 16 818,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 36,21 m , zlokalizowane w ścisłym centrum Wrocławia, na Wrocławskim Ołbinie 5 min od Placu Grunwaldzkiego, w pięknie zrewitalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Psie Pole,Wrocław

669 000 zł50 m² 13 466,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Czy pragniesz zachować dostęp do centrum, nie rezygnując przy tym z ciszy i spokoju? Mieszkanie 3 pok na sprzedaż ukończony etap. Lokum jest w dwustronne. Na terenie osiedla znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 600 zł29 m² 89,66 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

For english - please scroll down Zadzwoń i zapytaj o inne oferty w tej samej inwestycji. Do wynajęcia funkcjonalne studio z balkonem w Centrum Wrocławia! Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Czartoryskiego

Poświętne,Wrocław

710 000 zł57 m² 12 432 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Gorąco polecam, wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie z balkonem oraz przynależnym miejscem parkingowym, usytuowane na spokojnym, nowoczesnym osiedlu Czartoryskiego we Wrocławiu. Wnętrza zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

758 000 zł52 m² 14 576,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Centrum/staremiasto/tęczowa/2 kawalerki/lux/balkon/superinwestycja Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nieruchomość w samym centrum Wrocławia, w dzielnicy Stare Miasto, przy pl. Orląt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Roosevelta

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł76 m² 7 923,28 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zadbana kamienica! Dla rodziny lub inwestycyjnie! Możliwość wydzielenia 4 pokoi! Możliwość wybudowania antresoli! Polecam na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 75,6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Krzyki,Wrocław

771 344 zł54 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie idealne dla miłośników życia w centrum miasta! Inwestycja to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pawia

Krzyki,Wrocław

748 200 zł75 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja pawia od nowa! Projekt realizowany w oparciu o przebudowę zabytkowego folwarku przy ul. Pawiej 38. Inwestycja o unikatowym charakterze - wynikającym z lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

828 766 zł71 m² 11 709 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Jeśli marzysz o czymś nietuzinkowym i stylowym, przy jednoczesnej bliskości do rynku, to ta inwestycja spełni Twoje oczekiwania. Mieszkanie 3 pok na sprzedaż z funkcjonalnym rozkładem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szczepin

Szczepin,Wrocław

649 000 zł62 m² 10 467,70 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania zadbane mieszkanie w centrum miasta, blisko pl. Jana Pawła II na osiedlu Szczepin, gotowe do wprowadzenia. Wszystkie media miejskie! Budynek ocieplony wyposażony w dwie nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

890 004 zł69 m² 12 891,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Centrum! - ul. Kościuszki | 4 pok. . Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie, w budynku oddanym do użytkowania w 2016 r., piętro 2. Mieszkanie jest dwustronne, 3 oddzielne pokoje + duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wszystkich Świętych

Stare Miasto,Wrocław

799 000 zł38 m² 20 802 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 38,41 m , znajdujące się w kameralnej inwestycji "old Town Residence" z 2012 roku. Atuty mieszkania: - lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tymiankowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

771 876 zł97 m² 7 997 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

4 pokoje do własnej aranżacji 2 tarasy mieszkanie gotowe do odbioru (wydane pozwolenie na użytkowanie) duże przeszklenia dwupoziomowe 2 łazienki ostatnie wolne mieszkania W inwestycji Kwalifikuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Osobowicka

Osobowice,Wrocław

450 000 zł33 m² 13 636 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Wrocław osobowice. Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe. Na I piętrze 2-piętrowego bloku. Powierzchnia 33 mkw, na którą składa się: aneks kuchenny, przedpokój, łazienka z wc, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Sępolno,Wrocław

649 000 zł50 m² 12 851,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Lokalizacja: sępolno/andrzeja Potebni Metraż: 50,5m2, kuchnia: aneks kuchenny, piętro: 1/2, zadbana kamienica, informacje dodatkowe: do mieszkania przynależy piwnica, odrębna własność mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Partynice,Wrocław

565 000 zł38 m² 14 994,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Cena do negocjacji! Sprzedam mieszakanie z przynalezna komorka lokatorka o lacznej powierzchni uzytkowej 37,68m2. Mieszkanie sklada sie z (jedna ksiega wieczysta): *przedpokoju z duza.