dowolna

Mieszkania w kamienicy Wrocław - Lista aktualnych ogłoszeń

905 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

905 ogłoszeń

2 100 zł62 m² 33,87 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokoje, 62 m2, rydygiera (nadodrze), oddzielna kuchnia Do wynajęcia rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie z niezależną kuchnią. W skład mieszkania wchodzi: - duży przestronny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł60 m² 11 666,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przedstawiam Państwu przestronne mieszkanie na sprzedaż, położone na Grabiszynie w dobrze skomunikowanej części Wrocławia, idealnej zarówno do życia, jak i pod inwestycję. Nasza.

Szczegóły ogłoszenia

934 915 zł85 m² 10 999 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, słoneczne trzypokojowe mieszkanie położone w prestiżowej, willowej dzielnicy Zacisze we Wrocławiu. Mieszkanie o powierzchni 84,51 m składa się z: trzech.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł76,80 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

CO sprzedajemy? Na sprzedaż rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,80 m . Mieszkanie posiada oddzielną kuchnię, jest umeblowane i gotowe do zamieszkania lub pod wynajem. Gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie 2-pokojowe, Ratusz

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł43 m² 19 767,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1922

Oferta tylko U nas! Unikatowa oferta- apartament w samym Centrum Rynku. Mieszkanie dwustronne, okna na Rynek i przejście Garncarskie Klimatyczny apartament 2- pokojowy o pow. 43 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł46 m² 9 978,26 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w sercu Wrocławia | 46 m | ul. Komuny Paryskiej To niepowtarzalna okazja przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam mieszkanie 2 pokojowe na spokojnym osiedlu ul. Jana Piwnika Ponurego Mieszkanie wyposażone, gotowe do wynajęcia Opcja korzystania ze strychu (suszenie prania, przechowywanie) zaliczki na opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł58,88 m² 13 569,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Opiekunka oferty Sabrina Przybył tel.   Świeżo wyremontowane mieszkanie w kamienicy. Otoczenie nieruchomości: - blisko centrum Wrocławia - bardzo dobra komunikacja miejska (tramwaje,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Traugutta

Wrocław,dolnośląskie

880 000 zł110,70 m² 8 301,72 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4-pokojowe mieszkanie 110,70 m Traugutta 85, wrocław idealne pod wynajem! Na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy przy ul. Traugutta w doskonałej lokalizacji, tuż przy centrum.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł81,52 m² 10 426,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Wyłączni u nas! Polecam na sprzedaż duże, ustawne, jasne i przestronne mieszkanie w kamienicy przy ul. Sienkiewicza o powierzchni 81,52m2 Mieszkanie składa się z 4 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł39,75 m² 11 194,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie po kapitalnym remoncie w 2018r., dwupokojowe, pokoje niezależne i zamykane, osobna kuchnia. Śródmieście, ul. F. D. Roosevelta. Widok na ulicę. Podwórko zagospodarowane.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł46,58 m² 12 859,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1943

Na sprzedaż wyremontowane pod klucz 3-pokojowe mieszkanie w stylu loftowym o powierzchni całkowitej ok 61,58 m2, a użytkowej 46,58 m2. Nieruchomość znajduje się w zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł72 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

"Nieruchomości Apartament" Edyta Pietrow   pokojowe lokal /pod usługi/ dobra ekspozycja od głównej ulicy Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie z przeznaczeniem pod.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuje do wynajęcia mieszkanie 2-u pokojowe, iip. w kamienicy przy ul. Szczytnickiej , blisko pl Grunwaldzkiego we Wrocławiu. Lokal składa się z dwóch umeblowanych pokoi, oddzielnej kuchni ,.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł75,70 m² 11 624,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1906

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! 4 pokoje |do wejścia|2 balkony| dwustronne Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 75,7 m z czterema niezależnymi pokojami, zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł50 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja Na sprzedaż funkcjonalne, 3-stronne mieszkanie o powierzchni całkowitej 50 m2, położone na 3 piętrze w klimatycznej kamienicy na Grabiszynie. Dzięki ekspozycji na trzy strony.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł126,77 m² 14 987,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1904

Wyjątkowe mieszkanie W odrestaurowanej kamienicy na hubach Wysokie sufity | Po remoncie | Idealne dla rodziny I Blisko Parku i Aquaparku I świetna komunikacja miejska Przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chińska

Wrocław,dolnośląskie

675 000 zł83,65 m² 8 069,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Szukasz przestrzeni, która ma swoją historię? Na sprzedaż wyjątkowy lokal o powierzchni 83,65 m , położony na wysokim parterze klimatycznej kamienicy przy ul. Chińskiej. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł57,64 m² 10 843,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Przedmiotem oferty jest bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym centrum miasta, na Starym Mieście przy ul. Żytniej. Lokal usytuowany jest na 4 piętrze kamienicy bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł92,11 m² 9 760,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Topowa lokalizacja - Dworzec Główny - Piękna kamienica Na sprzedaż 3-pokojowe, stylowe mieszkanie nieopodal Dworca Głównego we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się w jednej z pięknych,.

Szczegóły ogłoszenia

449 900 zł54,40 m² 8 270,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż mieszkanie z potencjałem o powierzchni 54 m2 na Polance. W skład mieszkania wchodzi: * salon * sypialnia * oddzielna kuchnia * łazienka * przedpokój * pokój na piętrze Do.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł74 m² 10 540,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne, słoneczne, przestronne mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy w bliskiej odległości do Rynku. W mieszkaniu jaki i w budynku wymienione wszystkie instalacje- wodna, grzewcza,.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł110,86 m² 8 208,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1911

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! 4 pokoje / 110 m / kamienica / dwustronna Mogę Państwu polecić wyjątkowe mieszkanie w kamienicy wybudowanej na początku XX wieku przy ul. Traugutta.

Szczegóły ogłoszenia

871 150 zł68 m² 12 811,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż przestronne mieszkanie Wrocław, karłowice Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m , położone na 1. piętrze kamienicy przy ul. Piotra Czajkowskiego piwnica ok. 5.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł88,01 m² 13 623 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   ***oferta wyłącznie w sdp Nieruchomości*** Wyjątkowa nieruchomość położona tuż przy Wrocławskim Rynku. Otoczenie nieruchomości :.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł64,70 m² 57,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

332 000 zł36,30 m² 9 146,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Jasne 2 pokojowe mieszkanie 36 m na Księżu Małym - idealne pod inwestycję, na Flipa lub własną aranżację! Oferta na wyłączność! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,3 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł101 m² 9 158,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa cena 925 000 pln (9 158zł/ 1mkw) klucze w biurze możliwość szybkiej prezentacji Oferuję na sprzedaż przestronne , 4 pokojowe , w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 101.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł62,66 m² 10 357,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Lokalizacj: wrocław, krzyki, brochów, ul. Birmańską opis: na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,66 m , dodatkowo piwnica 5 m . Wysokość mieszkania 3,5.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł78 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż duże mieszkanie (78m2) mieszczące się na 4/4 pięter (brak windy). Budynek jak i części wspólne są schludne i zadbane. Podwórko za budynkiem po rewitalizacji wykonanej.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł60,90 m² 7 373 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mam na sprzedaż przestronne, klimatyczne i funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe z ogrodem oraz ogromnym garażem położone przy ul. Lutyńskiej we Wrocławiu. Idealna propozycja dla rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł51 m² 14 098,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zadbana w każdym calu! Przepiękna nieruchomość w centralnej lokalizacji, usytuowana w zielonej okolicy, gotowa do zamieszkania! Dorota Panasiuk Licencja 22186, serdeczne polecam! Chętnie.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł33,10 m² 13 897,28 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż kawalerka z osobną kuchnią w ścisłym centrum - Ołbin - ul. Wyszyńskiego / Nowowiejska. Mieszkanie: -33 m - bardzo ustawne, dzięki osobnej kuchni -2. piętro w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł70,07 m² 42,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe krok od Politechniki Wrocławskiej | Wyspiańskiego 18 Plac Grunwaldzki Lokalizacja idealna dla studentów 1 minuta pieszo od Politechniki Wrocławskiej! Do wynajęcia przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł80 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1906

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji Wrocławia - 50 metrów do Rynku i placu Solnego! Nieruchomość znajduję się na 2 piętrze 4. kondygnacyjnej kamienicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł68,77 m² 10 164,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Opiekun oferty: renata Mayer tel.   Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą trzypokojowego mieszkania z dodatkową z nyżą o metrażu 68 m2, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł52,88 m² 8 509,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Rozkładowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,88 m2 (ponad 60 m2 po podłodze), położone na drugim piętrze (ostatnim) w budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

680 000 zł50,13 m² 13 564,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

NA sprzedaż mieszkanie W samym sercu wrocławia 50,13 m | 2 pokoje | 4. piętro Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w samym centrum Wrocławia, tuż przy Rynku, z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł35,34 m² 12 591,96 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferuję na sprzedaż ciche, przytulne mieszkanie w kamienicy, położone w samym sercu Wrocławia, przy ul. Rejtana, zaledwie 4 minuty pieszo od Dworca Głównego. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł27 m² 17 962,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Kawalerka | Centrum Wrocławia | Klimatyzacja | Gotowiec inwestycyjny Wrocław, ul. Kilińskiego (śródmieście / Ołbin) Cena: 485 000 zł Powierzchnia: 27 m Najważniejsze atuty ścisłe centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Kręta

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł55 m² 50,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, umeblowane, częściowo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 55 m , położone przy ul. Krętej 26 we Wrocławiu, w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta -.