dowolna

Mieszkania w nowym bloku Wrocław - Oferty sprzedaży lub najmu

3 457 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 457 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

398 602 zł32 m² 12 650 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Nowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,51 m2 znajdujący się na IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rodzinna

Klecina,Wrocław

598 000 zł52 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Przedstawiam 2-pokojowe mieszkanie w niskim bloku na Klecinie. Kameralne osiedle, niska zabudowa. Pełna infrastruktura osiedlowa, sklepy, przystanki tramwajowe oraz autobusowe. Świetne pod inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Przedmieście Oławskie,Wrocław

590 000 zł30 m² 19 980 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Centrum | kawalerka, ul. Kościuszki 5min od Dworca Głównego Opiekun oferty: tel: 1-pokojowy apartament o powierzchni 29,53 m2 (po podłodze 32,50 m2) położone jest na 4 piętrze, w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

485 116 zł39 m² 12 503 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez podatku pcc. Opiekun oferty tel. Przestronna kawalerka o powierzchni 38,80 m2 z możliwością wydzielenia osobnej sypialni, oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Działoszyńska

Swojczyce,Wrocław

512 539 zł49 m² 10 390 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do odbioru * Możliwość wykończenia pod klucz Funkcjonalne mieszkanie w Willi Miejskiej W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zakrzów

Zakrzów,Wrocław

519 000 zł64 m² 8 164,23 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Polecam na sprzedaż nowe 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem na zielonym osiedlu w Zakrzowie! Ważne informacje: *prowizję pośrednictwa pokrywa deweloper* , a Kupujący nie płaci też.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pawia

Wojszyce,Wrocław

654 518 zł68 m² 9 555,01 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

*bez prowizji* Inwestycja o unikatowym charakterze - wynikającym z lokalizacji przy ulicy Pawiej, niegdysiejszej głównej ulicy wsi Wojszyce. Charakterystyczne zabudowania folwarczne pochodzące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

549 000 zł49 m² 11 095,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie rozkładowe 3-pokojowe o powierzchni 49.48 m2 blisko ul. Buforowej ( Prestiżowa dzielnica - Jagodno we Wrocławiu ) Zalety mieszkania: - słoneczne i przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

506 000 zł61 m² 8 348 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Gotowe, 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem. Zakup z rynku pierwotnego wiąże się brakiem podatku pcc (podatek od Czynności Cywilnoprawnych). Opiekun oferty: specjalista ds. Nieruchomości tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

598 000 zł45 m² 13 288,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 2 pok-45m2/krzyki/balkon/miejsce post. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Wojszycach o powierzchni 45 m2. Mieszkanie znajduje się na 2/2 piętrze w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

398 602 zł32 m² 12 650 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zwycięska

Ołtaszyn,Wrocław

760 000 zł85 m² 8 962 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Opiekun oferty: tel: nr Licencji pfrn 28679 Na sprzedaż dwupoziomowe, bardzo przestronne mieszkanie w nowym budownictwie Otoczenie nieruchomości: w okolicy znajduje się pełna infrastruktura:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gerberowa

Wojszyce,Wrocław

610 000 zł45 m² 13 555,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszkanie na Wojszycach o powierzchni 45 m2 Mieszkanie - Salon z aneksem kuchennym - Sypialnia - Łazienka z prysznicem i wc - Przedpokój * Mieszkanie oddane do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

599 382 zł46 m² 12 934,40 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Polecam na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe, z balkonem na Starym Mieście. Idealne na inwestycję. Nieopodal Odry, na Starym Mieście powstają komfortowe i funkcjonalne mieszkania o metrażach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielna

Psie Pole,Wrocław

399 999 zł36 m² 11 195 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2 pok/psie Pole- osiedle Rycerskie/2018! Polecam na sprzedaż zadbane dwupokojowe mieszkanie na Psim Polu (okolice ulicy Zielnej) w bloku z 2018 r., wyposażonym w windę. Prezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

819 000 zł77 m² 10 611,60 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Polecam mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 77,18 m2 na monitorowanym osiedlu, na Starym Mieście. Nieopodal Odry, na Starym Mieście powstają komfortowe i funkcjonalne mieszkania o metrażach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Popowice,Wrocław

2 300 zł54 m² 42,59 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy Legnickiej 59a, popowice. *Miejskie ogrzewanie = ciepłe mieszkanie. *Lokal o powierzchni 54 m2 składa się z salonu, sypialni, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

378 288 zł26 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Chcesz iść do rynku na piechotę? Albo bardzo szybko wynająć i zarabiać? Wybierz tą inwstycję 0% prowizji! Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 25,56 m2. Znajdziesz ją 10 minut spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czartoryskiego

Poświętne,Wrocław

506 022 zł50 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna okolica * Możliwość wykończenia pod klucz Dwustronne mieszkanie z tarasem. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Ołtaszyn

Ołtaszyn,Wrocław

548 996 zł41 m² 13 386,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Ołtaszyn/krzyki/luxapartament/2 pok./LOGGIA/TOP! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nowy, luksusowy apartament o powierzchni 41 m2 znajdujący się na pierwszym piętrze kameralnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

365 948 zł41 m² 8 850 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Nowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,35 m2 ulokowane na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

395 600 zł41 m² 9 672,37 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Do mieszkanie przynależy miejsce parkingowe naziemne w kwocie 15 000 pln, łącznie 405 800 pln. Cena z miejscem w hali garażowej 415 800 pln Sprzedaż od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jeździecka

Partynice,Wrocław

630 000 zł54 m² 11 608,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe mieszkanie * Bardzo dobrze skomunikowane Rozkładowe mieszkanie z wielkim tarasem W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe/grabiszyn/parking+balkon 2M teraz do wynajęcia od zaraz nowoczesne mieszkanie w apartamentowcu o powierzchni ok. 38,97 m 2 + loggia zlokalizowane przy ulicy Miedzianej , Osiedle Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ołtaszyńska

Partynice,Wrocław

510 900 zł43 m² 11 881,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie umeblowane i wyposażone w sprzęt agd, gotowe do wprowadzenia! Z prawdziwą przyjemnością oferuję Państwu na sprzedaż nowoczesne i zadbane 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Waniliowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

669 000 zł67 m² 9 985,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie z dużym tarasem w cichej i spokojnej okolicy. Lokal nadaje się do zamieszkania jak i na inwestycję. Powierzchnia: 67m2 Ogrzewanie gazowe Czynsz administracyjny: 580 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

654 200 zł51 m² 12 827,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez pcc duże ładne gotowe z balkonem/drabika Oferujemy na sprzedaż ładne duże mieszkanie jagodno/drabika. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, otwartej kuchni, ładnej łazienki oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Говорим по польски по украински по русски тел Pierwszy najem! Wyposażone mieszkanie na osiedlu Olimpia Port przy ul. Vespucciego. Mieszkanie z windą na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł44 m² 59,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam, wynajmę róg świeradowska/borowska/szpital/centrum handlowe Gaj/parter/apteka/szybki tram/umeblowane/odświeżone/agd nowe/2 pokoje po 2 łóżka 1 matrymonialne +1 rozkładane w salonie, max 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Ołtaszyn,Wrocław

429 900 zł53 m² 8 073,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wrocław, krzyki, ołtaszyn, ul. Brylantowa, okazja dla inwestora - pakiet 3 mieszkań idealnych pod wynajem. Ogrzewanie podłogowe, media miejskie, ogród! Oferta bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

582 525 zł43 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Do wynajęcia mieszkanie 43,15 m2 - wysoki standard na wrocławskim Jagodnie. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnej inwestycji Buforowa89. Na dachu budynków zainstalowane są panele fotowoltaiczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasztelańska

Psie Pole,Wrocław

385 000 zł35 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Sprzedam mieszkanie o powierzchni ok. 35 m2 we Wrocławiu. Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: - osobna kuchnia - ok. 6,7 m2 - łazienka - ok. 4,9 m2 - przedpokój - ok. 4 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Gaj

Gaj,Wrocław

385 398 zł42 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Nowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,12 m2 + 73,08m2 tarasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

3 200 zł43 m² 74,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 43,10 m2 - wysoki standard na wrocławskim Jagodnie. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnej inwestycji Buforowa89. Na dachu budynków zainstalowane są panele fotowoltaiczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wiśniowa

Borek,Wrocław

660 000 zł47 m² 13 932,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Pięknie wykończone I zadbane dwupokojowe mieszkanie W nowoczesnym apartamentowcu Lokal o powierzchni 47.37 mkw. znajduje się na 4 piętrze sześciopiętrowego budynku, obsługiwanym przez 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

497 700 zł38 m² 13 097 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez podatku pcc. Opiekun oferty tel. Przestronna kawalerka o powierzchni 38 m2 z możliwością wydzielenia osobnej sypialni, oraz dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jagodno

Jagodno,Wrocław

390 888 zł38 m² 10 190 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wygoda? Komfort? Usługi na wyciągnięcie ręki? Dodatkowo w przystępnej cenie? Ta oferta jest dla Ciebie! 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38,36 m2, z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konduktorska

Krzyki,Wrocław

488 995 zł39 m² 12 538,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Konduktorska Mała Toskania / z ogródkiem 2015r. Polecamy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Konduktorskiej we na wrocławskich Krzykach. Nieruchomość nie wymaga dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

464 664 zł46 m² 10 190 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wrocław Krzyki Jagodno , Kajdasza Znajdą to Państwo kompaktowe, rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe w bloku na ostatnim 4 piętrze z wielkim dwustronnym tarasem. Blok oczywiście z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Graniczna

Muchobór Wielki,Wrocław

630 000 zł61 m² 10 247,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 3-pokojowe, położone na parterze z dwoma ogródkami - ul. Graniczna, muchobór Wielki. Powierzchnia użytkowa: 61,48 mkw Nowoczesny, sprawdzony, dwustronny rozkład, - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ołbin

Ołbin,Wrocław

549 999 zł37 m² 14 864,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Centrum nowy blok apartamet 2021 lux miejsce parkingowe W cenie! To urokliwe mieszkanie znajduje się na Ołbinie, jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Wrocławia. Składa się z dwóch.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij