dowolna

Mieszkania w stanie deweloperskim Wrocław - Oferty sprzedaży

924 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

924 ogłoszenia

Rynek pierwotny

724 554 zł59,93 m² 12 090,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: mateusz Porada tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku, w zachodniej części Wrocławia, na osiedlu Maślice. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 742 zł38,01 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Partynicka to nowoczesny kompleks trzech eleganckich budynków położonych na wrocławskich Partynicach. W budynkach nr 1 i 2 powstaje 154 mieszkania o wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 599 zł72,35 m² 11 894,94 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Doskonała lokalizacja szybki dojazd do centrum komunikacja tramwajowa I autobusowa strefa coworkingowa I kinowa komfortowe apartamenty blisko parków Inwestycja została zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł38 m² 15 763,16 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe 2-pokojowe 38 m z ogródkiem | parter| Krzyki Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 38 m z ogródkiem, położone na parterze w nowoczesnej inwestycji w dzielnicy Krzyki /.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

591 011 zł36,29 m² 16 285,78 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2026

Remigiusz Pawlicki tel.   * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 11.2026 * Świetna lokalizacja Idealne na start mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 153 490 zł61 m² 18 909,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowopowstały, kameralny apartamentowiec w prestiżowej lokalizacji na pełnych zieleni Karłowicach. W skład powierzchni mieszkaniowej apartamentu wchodzą: przestronny salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

606 100 zł38,70 m² 15 661,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokoje Wrocław | 38,73 m | balkon 3,5 m | Krakowska | nowe budownictwo Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,73 m , położone w nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

1 670 503 zł55,61 m² 30 039,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ta inwestycja to nie tylko adres - to przede wszystkim wymarzone miejsce, dla ceniących wysoką jakość i wygodę w bezpośrednim otoczeniu parku z pięknym prywatnym tarasem na dachu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 800 zł71,60 m² 11 589,39 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przy parku* z balkonem*świetnie skomunikowane Polecam na sprzedaż 4-pokojowe, dwustronne mieszkanie z balkonem tuż przy parku. W skład powierzchni mieszkaniowej wchodzą: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

853 197 zł44,65 m² 19 108,56 zł/m²

 

Piętro:1/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Deweloperskie mieszkania w 23-piętrowym wieżowcu z pięknym widokiem na centrum miasta. Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% pcc. Posiadamy ponad 90 inwestycji we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł46,59 m² 13 930,03 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana w północno-wschodniej części Wrocławia, zaledwie kilka kilometrów od ścisłego centrum miasta. To idealne miejsce dla tych, którzy marzą o własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

646 350 zł43,09 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: kamil Morka   Nowoczesne, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w atrakcyjnej części miasta, idealne do zamieszkania. Lokalizacja: inwestycja znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

629 926 zł52,06 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń | Wysokie sufity | Bez pcc i prowizji! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe z balkonem o powierzchni 52,06 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł39,41 m² 16 721,64 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Remigiusz Pawlicki tel.   * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz teraz promocja! Cena przed promocją 739.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

538 770 zł25,61 m² 21 037,49 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 1 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł80,22 m² 10 583,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż dwupoziomowe, słoneczne 3-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji przy Parku Żernickim. Najważniejsze informacje: cena: 849 000 zł powierzchnia: 80,22 m liczba pokoi: 3 piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 000 zł69,24 m² 12 550,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Deweloperskie mieszkania w budynkach 5-kondygnacyjnych w otoczeniu zieleni bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% pcc. Posiadamy ponad 90 inwestycji we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

836 400 zł41,82 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Pierwsze cztery zdjęcia w ogłoszeniu stanowią wizualizację poglądową i mają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 101 zł32,01 m² 12 468,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam! Dwupokojowe mieszkanie w nowym budownictwie wraz z balkonem i miejscem postojowym. Mieszkanie w stanie deweloperskim. Planowany termin przekazania kluczy: lipiec 2026 r.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł84 m² 35,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne mieszkanie zlokalizowane na osiedlu rodzinnym Cztery Pory Roku przy ulicy Vivaldiego. Boczna Buforowej. Lokum ma 84m2. Mieszkanie znajduje się na ostatniej kondygnacji kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

673 000 zł53,83 m² 12 502,32 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z ogródkiem na Lipie Piotrowskiej. Lokal idealny dla rodziny. Położony w budynku o charakterze willowym, o nowoczesnej architekturze na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł69,50 m² 11 064,75 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji! bez podatku pcc! od dewelopera! Jeśli mieszkanie nie spełnia twoich oczekiwań to zaproponuje inne. W tej inwestycji są dostępne mieszkania o różnym układzie i metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł38,78 m² 17 251,16 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Duży wybór mieszkań 2-pokojowych (od 33,5m2 do 57,0m2) w korzystnych cenach! Niniejsza oferta dotyczy mieszkania 2 pokojowego, o pow. 38,78m2. Z pokoju dziennego istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 104 139 zł67,90 m² 16 261,25 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nie płacisz prowizji i podatku pcc! Kupujesz od dewelopera! Budynek znajduje się w dzielnicy Kleczków, niedaleko rzeki Odry w sąsiedztwie ścieżek spacerowych i zielonych skwerów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

710 188 zł41,29 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament w prestiżowej lokalizacji! Bez pcc (faktura vat), bez prowizji! Stan deweloperski, gratis projekt aranżacji! Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

412 050 zł35 m² 11 772,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesny lokal inwestycyjny z antresolą zlokalizowany w inwestycji Minimaxy 2.0 we Wrocławiu przy ul. Granicznej. Bez prowizji! Lokal znajduje się na 3. piętrze i jest.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł58,92 m² 15 614,39 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe na Starym Mieście -dla rodziny : wygodna przestrzeń z prywatną strefą dla dorastającego dziecka lub osoby starszej. -Dla inwestora: możliwość wynajmu dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

939 000 zł56,59 m² 16 593,03 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez podatku pcc Doradca klienta: tomasz Zelman tel:   pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,59 m2, z dużym balkonem, na 8 piętrze nowoczesnego budynku. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł46 m² 14 108,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Unikalne, trzypokojowe mieszkanie w apartamentowcu z windą i garażem podziemnym. W budynku jest całodobowa ochrona z wejściem przez portiernię. Mieszkanie dwupoziomowe składa.

Szczegóły ogłoszenia

925 293 zł72,47 m² 12 767,94 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Komfort, styl i świetna lokalizacja - Twoje nowe mieszkanie czeka! Marzysz o nowym 4-pokojowym mieszkaniu w spokojnej okolicy, w którym komfort spotyka się z funkcjonalnością? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

414 700 zł31,90 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel:   Nowa kameralna inwestycja usługowa na zielonych Sołtysowicach! Lokale idealne pod najem krótkoterminowy! Oddanie w 2027 roku. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 600 zł39,20 m² 14 709,18 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem na nowym osiedlu na pełnej zieleni Różance. W skład powierzchni mieszkaniowej wchodzą: przestronny, ok. 19-metrowy salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 000 zł65,18 m² 10 125,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera. 0% prowizji - Szukasz mieszkania, które łączy spokój, nowoczesność i świetną komunikację z centrum Wrocławia? To miejsce stworzone do komfortowego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 831 744 zł115,40 m² 15 873 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

4-pokojowy apartament z loggią i przestronnym tarasem | ponad 36 m strefy dziennej | nowoczesna inwestycja w Śródmieściu Opiekun oferty Sebastian Święcicki tel.   Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł25,72 m² 14 191 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

!piękny widok, balkon! Polecam do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 25,72m2 usytuowaną na 10 piętrze w bloku przy ul. Lubuskiej. Mieszkanie składa się z: - przedpokoju - pokoju połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

768 798 zł55,71 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4-pokojowe mieszkanie w sąsiedztwie licznych placówek edukacyjnych! Opiekun oferty: łukasz Szajkowski tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie zlokalizowane jest w doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

494 669 zł32,02 m² 15 448,75 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32,02 m , położone na parterze eleganckiego, nowoczesnego budynku w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł38,47 m² 15 830,52 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun Oferty Maciej Suwała Tel:   Nr. licencji pfrn 28424 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2, w nowoczesnym budynku przy ul. Białowieskiej z widokiem na park!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 000 zł47,32 m² 12 890,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: natalia Olejnik tel.   Otoczenie Nieruchomości Lokalizacja łączy w sobie spokój podmiejskiego klimatu z wygodą codziennego funkcjonowania. To miejsce dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

493 694 zł25,58 m² 19 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Wyjątkowy apartament | okazja inwestycyjna Unikalny apartament w Spichlerzu I Przedsprzedaż | Prestiżowy adres nad samą Odrą I Cena netto - odlicz 23% vat. ***** Okazja Inwestycyjna: cena.