dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

1 578 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 578 ogłoszeń

2 990 zł42 m² 71,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe | 42 m | ul. Grabiszyńska | loggia | komórka lokatorska w cenie - Wrocław, ul. Grabiszyńska 146 - II piętro - Budynek 4 piętrowy bez windy - Około 100 m do.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł85,10 m² 7 027,03 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1927

Mieszkanie zlokalizowane na najwyższej kondygnacji w kamienicy ( adaptacja ). Układ dwustronny. Okna salonu i jednego z pokoi wychodzą na ulicę Pereca, okna dwóch sypialni na podwórko.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł34 m² 14 676,47 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż Kawalerka 33,95 m | Po remoncie | Blisko Ostrowa Tumskiego i Rynku Przestronna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 33,95 m , położona w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

689 999 zł48,10 m² 14 345,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie swieżo po generalneym remoncie zaprojektowanym I nadzorowanym przez archtektka wykonanym Z najwyższą starannością W wysokim standardzie oraz wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sanocka

Wrocław,dolnośląskie

465 000 zł33 m² 14 090,91 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecamy, ładne, zadbane mieszkanie w doskonałej lokalizacji, ul. Sanocka Krzyki, okolice Uniwersytetu Ekonomicznego, centrum Handlowego Wroclavia, dworzec pkp, pks, centrum Handlowego Arena, aquapark;.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł48 m² 14 562,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty: katarzyna Flendrich Nr Licencji pfrn 28425 tel.   Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 - pokojowego mieszkania z osobną kuchnią o powierzchni 48.

Szczegóły ogłoszenia

539 010 zł59,89 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Miejsce, które miesza historię z nowoczesnością. Królewska ulica z duszą i niepowtarzalnym charakterem. Lokalizacja: ul. Bolesława Krzywoustego (vis a vis Biedronki) Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł56 m² 11 964 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

ul. Nyska okolice Klimatyczne, oryginalne i przestronne dwupokojowe mieszkanie o pow. 56 m wraz z dodatkową powierzchnią mieszkalną na antresoli (pokoju) o pow. około 12 m w.

Szczegóły ogłoszenia

628 000 zł64 m² 9 812,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3 pokoje z balkonem | Gądów Mały | ul. Balonowa Są mieszkania, które od pierwszego wejścia dają poczucie przestrzeni, światła i wygody codziennego życia. To właśnie jedno z nich.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wrocław Szczepin ul. Zachodnia nieruchomość: na wynajem przestronne dwupokojowe mieszkanie przy ul. Zachodniej o łącznej powierzchni 43 m . Lokal znajduje się na 1. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł73 m² 10 260,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1946

Przedstawiam Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe położone w kamienicy w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta. To nieruchomość, która łączy w sobie klimat.

Szczegóły ogłoszenia

729 500 zł71 m² 10 274,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

W centrum Wrocławia, przy ul. Krasińskiego, znajduje się mieszkanie o powierzchni 71 m w zadbanej kamienicy z widokiem na malowniczy skwerek. Atuty oferty: -Widok na skwerek Krasińskiego -.

Szczegóły ogłoszenia

565 950 zł53,90 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,9m2 zlokalizowane na czwartym piętrze (bez windy) w spokojnej i zielonej części Wrocławia - osiedle Różanka, ul. Jugosłowiańska. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł84,30 m² 9 833,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż dwustronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 84,30 m (powierzchnia całkowita z piwnicą wynosi 88,97 m ), zlokalizowane na wrocławskim Zakrzowie. Nieruchomość idealna.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł80 m² 10 937,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w sercu Wrocławia idealna lokalizacja! * Oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 80 m * Położone w kamienicy w samym centrum Wrocławia *.

Szczegóły ogłoszenia

622 000 zł62,25 m² 9 991,97 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Polecam Państwa uwadze następujące mieszkanie: budynek - kameralny - ogrodzony - rok budowy 1967 - otoczony zielenią - rama H parkowanie - na terenie posesji, za szlabanem, wyłącznie dla.

Szczegóły ogłoszenia

549 999 zł35,28 m² 15 589,54 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Opiekun Nieruchomości Robert Kordowski telefon   Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Podwalu. Gotowiec inwestycyjny - idealne pod najem! Mieszkanie było wcześniej biurem kancelarii adwokackiej.

Szczegóły ogłoszenia

654 000 zł52,60 m² 12 433,46 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wrocławskie krasnale wiedzą najlepiej, gdzie warto zapuścić korzenie. Te małe symbole szczęścia wybierają tylko strategiczne punkty miasta, a to mieszkanie przy pl. Powstańców Śląskich to.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł102 m² 12 245,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 102 m2 usytuowane na 1 piętrze w kamienicy z ogrzewaniem miejskim przy ulicy Hallera. Idealne pod inwestycję bądź dla siebie.

Szczegóły ogłoszenia

561 960 zł46,83 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Biskupin (śródmieście). Nieruchomość mieści się na wysokim parterze w 2-piętrowym przedwojennym budynku. Nieruchomość ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł48,89 m² 10 186,13 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone w kamienicy z 1900 roku przy ul. Komuny Paryskiej jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji we Wrocławiu. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł54 m² 12 574,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone w zielonej części Wrocławia na osiedlu Gądów Mały przy ul. Legnickiej. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament 3 pokojowy z balkonem i miejscem parkingowym (pierwszy wynajem) 3000 zł + opłaty. Oferowane mieszkanie o powierzchni 46 m2 wypełnia salon wyposażony w kino.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

849 000 zł77 m² 11 025,97 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

AM Przestronne mieszkanie w centrum Wrocław - idealne dla rodziny lub pod inwestycję. Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 77 m , położone na 5.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł26 m² 15 769,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Przytulna kawalerka balkon budynek po renowacji idealna na start uwaga! Pierwsze 3 zdjęcia ukazują wizualizację potencjału mieszkania, to świetnie mieszkanie pod własne wykończenie Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł48,70 m² 10 657,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie to nie tylko 4 ściany i dach, to przestrzeń do odpoczynku, schronienia i coraz częściej też do pracy. Dla tak wielu funkcji życiowych niełatwo znaleźć małe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł42,17 m² 11 382 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1933

2 pokoje | Śródmieście, ul. Żeromskiego | Gotowe do zamieszkania lub wynajmu Przytulne, w pełni wyposażone mieszkanie w doskonałej lokalizacji przy zbiegu ulic Żeromskiego i Prusa we.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł59 m² 10 338,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Duże 1-pokojowe mieszkanie z balkonem na wrocławskim Borku sprzedam Polecamy do sprzedaży jednopokojowe mieszkanie przy ul. Pocztowej na Krzykach we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na trzeciej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł57 m² 12 263,16 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie, łącznie z wymianą instalacji elektrycznej. Zalety mieszkania Funkcjonalny układ oddzielna kuchnia, miejskie media centralne ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł42 m² 17 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42m2. Nieruchomość składa się z: - salonu - sypialni - kuchni - łazienki - przedpokoju. Wszystkie instalacje zostały wymienione, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł28 m² 15 357,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28 m , zlokalizowana na Szczepinie w spokojnej, cichej okolicy, a jednocześnie bardzo blisko centrum miasta. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł26,90 m² 17 286,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Ciche mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 26,9 m2 + piwnica położone przy cichej uliczce na Grabiszynie. Składa się z: - pokoju - oddzielnej kuchni z oknem - łazienki z wc - przedpokoju -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szczęśliwa

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

595 000 zł49 m² 12 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem w centrum miasta. Idealne pod inwestycję na wynajem. Można kupić nieruchomość z lokatorami. Mieszkanie po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł36 m² 73,61 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Duża kawalerka 36 m | Wysoki standard | Parking | Długa / Łęczycka Wrocław - ul. Łęczycka (boczna Długiej) Do wynajęcia komfortowa, w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 36.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł49 m² 12 224,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż bardzo przyjemne, jasne i rozkładowe mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 4 piętrze w niskim, kameralnym bloku z lat 70. Budynek znajduje się w samym.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł81,52 m² 10 426,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Wyłączni u nas! Polecam na sprzedaż duże, ustawne, jasne i przestronne mieszkanie w kamienicy przy ul. Sienkiewicza o powierzchni 81,52m2 Mieszkanie składa się z 4 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł52 m² 8 634,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie z ogromnym potencjałem! Transakcja tylko gotówkowa. Są mieszkania, które po prostu się ogląda. I są takie, które od razu podpowiadają pomysł. 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł37 m² 15 648,65 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, usytuowane w klimatycznej okolicy, tuż obok Parku Tołpy. Lokalizacja ta łączy wygodę życia w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł49,44 m² 10 902,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Szukasz zadbanego mieszkania gotowego do wprowadzenia? Cenisz sobie bliskość parków i natury? Jeśli tak, to mieszkanie właśnie jest dla Ciebie! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Piękne, przestronne mieszkanie W wysokim standardie! doskonała lokalizacja Do wynajęcia bardzo ładnie, niedawno wyremontowane mieszkanie o pow. 40 mkw, zlokalizowane w centrum, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie przy ul. Pomorskiej 6 Mieszkanie składa się z trzech oddzielnych pokoi ( 15 m2 , 9 m2 i 7 m2 ), kuchni, łazienki, przedpokoju oraz.