dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

1 579 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 579 ogłoszeń

599 000 zł60 m² 9 983,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

60 m | 2 pokoje | oddzielna kuchnia | 2. piętro | 1,5 km od Rynku Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60 m , w pełnym rozkładzie, położone na 2. piętrze w 4-piętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł98,48 m² 9 951,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1898

Na sprzedaż piękne i przestronne trzypokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Mierniczej. Kamienica, w której znajduje się mieszkanie pochodzi z końca XIX wieku.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 zł33 m² 65,15 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność jasne, zadbane, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe - 33m 2 , III piętro, zabudowana loggia, winda wszystkie media miejskie atrakcyjna lokalizacja, liczne tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł49 m² 13 653,06 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3 pokoje po generalnym remoncie | balkon | gotowe do zamieszkania | ul. Nowodworska Polecam na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,60 m , zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

999 000 zł115,89 m² 8 620 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Doradca Klienta: jacek Mamiński nr lic. Pfrn 30802 Tel   *** wyłącznie w sdp Nieruchomości *** Bezczynszowe mieszkanie na pierwszym piętrze w willi z lat 30-tych XX wieku.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł51 m² 13 705,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 51,31 m ul. Hubska, wrocław-Krzyki Gotowe do zamieszkania, w pełni wyposażone i umeblowane! Przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 51,31 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

556 000 zł46 m² 12 086,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1880

3 pokojowe mieszkanie idealne pod wynajem i wyposażone jak pod najem ale z powodzeniem może mieszkać tam rodzina. Do sprzedaży przytulne, jednostronne w pełni rozkładowe mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł37,10 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu nowoczesnego, 2-pokojowego mieszkania po kapitalnym remoncie zakończonym w 2025 roku. Lokal znajduje się na wysokim parterze zadbanej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł85,07 m² 6 582,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1946

Przestronne mieszkanie z ogromnym potencjałem stwórz wnętrze dokładnie takie, jak na wizualizacjach. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 85,07 m z dużą piwnicą 24,80 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

649 900 zł56 m² 11 605,36 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe (56m ) w zadbanym bloku z nową windą oraz ogrzewaniem miejskim na bliższych Krzykach Wrocławia w bezpośrednim położeniu Sky Tower. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł41,50 m² 12 987,95 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu mieszkalnego zlokalizowanego na Wrocławskich Popowicach, przy ulicy Jeleniej 48. Lokal o wielkości 41,5m2 znajduje się na 3 piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamienna

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł47,50 m² 11 578,95 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5 m2. Głównym atutem oferty jest pożądana lokalizacja (rejon ulic Drukarskiej i Kamiennej), doskonała zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł55 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż jasne, w pełni rozkładowe trzypokojowe mieszkanie, położone na siódmym piętrze bloku, w dzielnicy Popowice, przy ulicy Jeleniej, niedaleko Magnolia Park. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł54,30 m² 9 189,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe 54,3 m2 na pierwszym piętrze w kamienicy przy cichej uliczce na Grabiszynie. Składa się z: - salonu - sypialni - przedpokoju - oddzielnej kuchni - przedpokoju -.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł105 m² 8 380,95 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie, przestronne, funkcjonalne, 3-pokojowe z nyżą w świetnej lokalizacji, usytuowane na 1. piętrze stylowej, odrestaurowanej kamienicy w sercu Nadodrza jednej.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł97,08 m² 10 187,47 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty Dominika Nowak Nr Licencji pfrn 28616 tel.   pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 97 m2, położone jest na 3 piętrze, 5-piętrowej kamienicy na Przedmieściu Oławskim.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł84,37 m² 51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem duże, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 84,37 m , położone na 2. piętrze czteropiętrowej plomby z lat 90., przy ul. Orzeszkowej 47 we Wrocławiu, w dzielnicy Ołbin.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł81,60 m² 7 659,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Słoneczne widoki z przestronnego mieszkania na ul.Grunwaldzkiej 90 (wejście przez klatkę 92) Przed prezentacją zapraszamy do obejrzenia filmu z nieruchomosci:.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł63,26 m² 9 626,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy | ul. Trzebnicka 5 | Idealne pod inwestycję lub do zamieszkania Zamieszkaj lub zainwestuj w sercu klimatycznego Nadodrza.

Szczegóły ogłoszenia

499 900 zł38 m² 13 155,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie 38 m2 - idealne dla rodziny lub pod inwestycję. Na sprzedaż oferujemy jasne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 38 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł57,20 m² 12 569,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57,2m2 przy cichej uliczce na Popowicach. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w bloku czteropiętrowym, w pełni rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł58,88 m² 13 569,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Opiekunka oferty Sabrina Przybył tel.   Świeżo wyremontowane mieszkanie w kamienicy. Otoczenie nieruchomości: - blisko centrum Wrocławia - bardzo dobra komunikacja miejska (tramwaje,.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł63,70 m² 10 832,03 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na 10 piętrze w 15 piętrowym budynku z 1998 roku. Nieruchomość zlokalizowana jest na Nowym Dworze. W bliskim otoczeniu: przystanki przystanki autobusowe,.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł48,19 m² 9 856,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1918

Na sprzedaż: 2 pokojowe mieszkanie, ponad 48 m w kamienicy (2. piętro) - Leśnica, boczna uliczka w okolicy ul. Średzkiej To mieszkanie to idealna propozycja dla osób szukających kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł56,03 m² 11 761,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 56,03 m , zlokalizowane przy ul. Kruczej, w dzielnicy Krzyki we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł51 m² 11 549,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Ciche mieszkanie o powierzchni 51 m w pięknie na wysokim parterze wyremontowanej kamienicy przy cichej uliczce w Śródmieściu. Mieszkanie po gruntownym remoncie, które obejmowało: -.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł64,10 m² 9 812,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

CO sprzedajemy? Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy o powierzchni 64,10 m2 położone na wysokim parterze czteropiętrowej kamienicy z początku XX w. Cena - 629 000 pln (do negocjacji) gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł64,50 m² 9 535 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1910

2 pokoje | 64,5 m | Śródmieście | Kamienica z 1910 r. do remontu Przestronne, dwupokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem. Znajduje się w ścisłym Śródmieściu Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł90,80 m² 10 991,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

Opiekunka oferty: sabrina Przybył tel.   pokojowe, dwustronne mieszkanie z trzema łazienkami i kuchnią. Układ pomieszczeń pozwala na wydzielenia 4 osobnych kawalerek lub.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł29 m² 12 758,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Ciche mieszkanie 29 M2 +komórka lokatorska na poziomie 0. Umeblowane i wyposażone ,gotowe do wprowadzenia. Ogrzewanie elektryczne+ kominek Okna od podwórka ,mieszkanie ciche. Idealne na wynajem lub do.

Szczegóły ogłoszenia

789 990 zł74,30 m² 10 632,44 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Kosciuszki / 1990r / rozkład / duży balkon / komórka Idealne pod inwestycję lub dla rodziny- duże rozkładowe mieszkanie w centrum Wrocławia! Polecamy na sprzedaż mieszkanie w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł65,45 m² 10 679,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem we Wrocławiu Powierzchnia: 65,45 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 3 z 4 Lokalizacja: ul. Brązowa, wrocław Stan: do odświeżenia układ:.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł46 m² 13 478,26 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

3 pokoje W centrum ul. Zielińskiego parking za szlabanem klimatyzacja Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone przy ul. Zielińskiego (styk.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł63 m² 12 523,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: /dolnośląskie/wrocław/popowice południe/na Ostatnim Groszu opis: na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Popowice Południe. To.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz idealnej przestrzeni do życia w centrum Wrocławia, to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie. Pierwszy najem po remoncie generalnym. Mieszkanie o powierzchni 38m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł42 m² 11 904,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż lokal o powierzchni 42 m , położony na 2. piętrze w solidnym, ceglanego typu budynku w ścisłym centrum Wrocławia. Już sama lokalizacja przy ul. Podwale sprawia, że.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł19 m² 17 315,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż - mieszkanie 1-pokojowe 19 m | Wrocław, borek, ul. Dębowa Oferujemy mieszkanie 1-pokojowe z balkonem, położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Wrocławia - na.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł48,20 m² 13 049,79 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Idealne dla rodziny studentów bardzo ładne, wyposażone 3 pokojowe mieszkanie z kw po remoncie Małgorzata Wójcik   Licencja 16128 Bardzo dobra oferta również dla inwestorów spacerkiem.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł25 m² 80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka po remoncie | 25 m | Biskupin | 2500 zł całość Do wynajęcia przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 25 m , położona na zielonym i dobrze skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:5/18

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English below Trzy pokojowe mieszkanie do wynajęcia we Wrocławiu, pl. Grunwaldzki. Wrocławski "manhattan" - salon , sypialnia, pokój biurowy, łazienka, kuchnia. Budynek po termomodernizacji, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł47 m² 12 744,68 zł/m²