dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

1 578 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 578 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

600 000 zł63 m² 9 523,81 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Ładne, jasne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63m2, w budynku z lat siedemdziesiątych, w doskonałej lokalizacji, osiedle Gajowice- tradycyjne Krzyki. Blok stoi w zacisznym.

Szczegóły ogłoszenia

656 000 zł62,42 m² 10 509,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Szukasz nieruchomości, gdzie remont został wykonany za Ciebie, a cena odpowiada realiom rynkowym? Wyjątkowo funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią przy ul. Chińskiej (wrocławski.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Śliczna

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł35 m² 80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English version of the description below! Lokalizacja: ul. Śliczna 4, wrocław Powierzchnia: 35 m Liczba pokoi: 2 (salon z aneksem kuchennym + sypialnia + balkon) Mieszkanie: piękny, całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł86,09 m² 9 873,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe z osobną kuchnią o powierzchni 86,09m2 z piwnicą przy ul. Birmańskiej (wrocław-Krzyki-Brochów) lokalizacja Budynek zlokalizowany jest w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

515 000 zł40 m² 12 875 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1904

Wysoka kawalerka 41m | I Piętro | Kamienica po remoncie | Śródmieście.Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzchni 40,8 m , położona na pierwszym piętrze w kamienicy we.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł68,63 m² 11 656,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Wyjątkowa oferta sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 68,63 m , zlokalizowanego w urokliwej kamienicy przy ul. Stanisława Worcella. Mieszkanie po generalnym remoncie: nowa.

Szczegóły ogłoszenia

697 000 zł56,98 m² 12 232,36 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Cena do negocjacji Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o dużym potencjale inwestycyjnym, położone na wrocławskim Szczepinie. Lokal został przygotowany pod wynajem i może generować dochód od.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł45 m² 14 866,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Informacja dla pośredników. (Opis poniżej.) Szanowni Państwo, Proszę nie dzwonić oferując swoją współpracę. I Państwo, i ja wiemy doskonale, że niewiele z tego wynika. Jeżeli.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł61,48 m² 10 979,18 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania z dużym balkonem, położonego przy ul. Powstańców Śląskich na wrocławskich Krzykach. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

374 000 zł32,09 m² 11 654,72 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie 1 pokojowe łączna powierzchnia 35,17 m | Nadodrze | ul. Słowiańska | potencjał na 2 pokoje Na sprzedaż przestronne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 32,09 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł179 m² 7 709,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży samodzielnego lokalu mieszkalnego z odrębną księgą wieczystą, położonego przedwojennej klimatycznej willi, wraz z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł50,83 m² 14 145,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż dwustronne, przestronne i funkcjonalne mieszkanie o układzie 3 pokoi, położone w klimatycznej, zadbanej kamienicy na prestiżowym, zielonym osiedlu Borek we Wrocławiu. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł53,60 m² 11 473,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Polecam! Do sprzedaży- bardzo ładne, trzy pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji! Mieszkanie o pow. 53,6 m2. znajduje się na 2 piętrze w zadbanej, zrewitalizowanej kamienicy, przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50m2 w pełnym rozkładzie, przy ul Bajana 2 pokoje umeblowane, z dużego pokoju wyjście na balkon. Kuchnia jasna z oknem oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł54,70 m² 16 983,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Bliskość rzeki, zieleni i kultury - mieszkanie w świetnej lokalizacji, z balkonem, dużą kuchnią i cichym otoczeniem. - english version below. Feel free to call me, i speak.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł53,60 m² 11 473,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł62,12 m² 10 705,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Polecam: tylko u nas Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Wrocławia w okolicy Dworca Głównego pkp i pks, przy ul. Glinianej. Powierzchnia mieszkania 62,12 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł45 m² 11 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie z potencjałem i świetnym adresem : Stare Miasto, | ul. Żytnia | Wrocław. Apartment with great potential and an excellent address: old Town, żytnia Street | Wrocław Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł37 m² 15 378,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Rynek- kotlarska/ przy uniwersytecie wrocławskim blok/ media miejskie/ dogodne parkowanie przy budynku budynek usytuowany W cichym jak na tę lokalizację miejscu, otoczony licznymi drzewami co.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł70,79 m² 10 156,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

3 pokoje w centrum Wrocławia | ul. Kluczborska | 70,79 m | Kamienica po rewitalizacji Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,79 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

640 000 zł57 m² 11 228,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie do sprzedaży na ul. Wincentego Stysia we Wrocławiu. 3 pokoje, kuchnia, łazienka z ubikacją + piwniczka

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł52,80 m² 10 606,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Wrocław, fabryczna, nowy Dwór, 2 pokoje, osobna kuchnia, balkon Polecam do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią, balkonem i piwnicą, położone wśród zieleni, na.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł39 m² 13 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe z osobną kuchnią, w pełnym rozkładzie w bardzo dobrej lokalizacji Wrocławia, przy ul.Komandorskiej. Blisko pkp i pks, uniwersytet Wrocławski.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł38 m² 13 947,37 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Szukasz mieszkania w centrum, które sprawdzi się zarówno do życia, jak i pod wynajem? Dostępny film z prezentacji na naszym Yotube Ta oferta przy ul. Pereca 11 to funkcjonalne 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł75 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie inwestycyjne 75 m | Świetna lokalizacja | Ul. Nowowiejska 3 osobne pokoje Szukasz mieszkania pod wynajem lub nieruchomości z potencjałem wzrostu wartości? Ta oferta wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł75,16 m² 12 307,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Są miejsca, które mają charakter i takie, które mają duszę. Ta nieruchomość łączy jedno i drugie, oferując przestrzeń, światło i autentyczny klimat, którego nie da się.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł92,25 m² 14 525,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Polecam na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 92,25 m , położone w odrestaurowanej kamienicy na Ołbinie, przy ul. Walecznych (wrocław Śródmieście). Lokal znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł80,30 m² 10 946,45 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Super oferta. PO kapitalnym remoncie. Pełen rozkład. DO wejścia. Idealne również pod wynajem. Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego, w pełni rozkładowego, dwustronnego.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł78 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż mieszkanie na Kleczkowie przy ul. Zegadłowicza, które zostało podzielone na 6 pokoi i obecnie jest wynajmowane ( obecny układ przedstawia rzut). Pierwotnie mieszkanie składało się.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł153 m² 6 470,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Wyjątkowa okazja inwestycyjna lub idealne rozwiązanie dla rodziny wielopokoleniowej. Sprzedajemy nieruchomość na ul. Bezpiecznej w dzielnicy Psie-Pole/ Różanka stanowiąca połowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł76 m² 46,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na bezpłatną prezentację Violetta Maciąg   . Klucze w biurze. Nieruchomość dla wyjątkowego klienta. 100m do Parku Południowego, 300m do Parku Grabiszyńskiego. Mieszkanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł47,90 m² 12 108,56 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferta dostępna wyłącznie w Bestate Nieruchomości Wrocław. Sprzedam 3 -pokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,90 m. kw, usytuowane na trzecim piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł50 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-stronne mieszkanie o powierzchni całkowitej 50 m2, położone na 3 piętrze w klimatycznej kamienicy na Grabiszynie. Dzięki ekspozycji na trzy strony świata.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł48 m² 13 520,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

po remoncie / blisko centrum / zieleń / przytulne wnętrze Na sprzedaż stylowe i pięknie zaaranżowane 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Szprotawskiej położone na spokojnym i pełnym zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł100 m² 12 990 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie po generalnym remoncie | Kamienica | Bez pośredników Mieszkanie w zadbanej kamienicy z odnowioną elewacją i wymienioną stolarką na drewniane okna trwałe, estetyczne,.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł46 m² 12 934,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

wyposażone / bez nakładów finansowych / zieleń / wszystko pod ręką Na sprzedaż niezwykle zadbane i pięknie doświetlone 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Sycowskiej położone na spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł56,40 m² 10 975,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Okazja! Wrocław, stare Miasto, cisza i zieleń- okna od podwórka. Tylko u nas! 700m do Dworca Głównego pkp i pks. 300m do Rynku. 500m do Uniwersytetu Wrocławskiego. Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł50 m² 11 580 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Okazja! Krzyki, borek. Tylko u nas! 5 km do A4. 1,7 km do Uniwersytetu Ekonomicznego, 2 km do Uniwersytetu Medycznego. Zapraszam na bezpłatną prezentację Violetta Maciąg tel.   . Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł64 m² 9 046,88 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Tylko u nas! Klucze w biurze! Zapraszam na bezpłatną prezentację Violetta Maciąg tel.   . Idealna nieruchomość do zamieszkania lub pod wynajem. Minuta do komunikacji miejskiej. 2,5 km.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Klucze w biurze! 10 min. do Uniwersytetu Ekonomicznego! 10 min. do Dworca pkp i pks, 15 min. do Rynku. 500m do Parku Skowroniego. Zapraszam na bezpłatną prezentację Violetta.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł78,50 m² 9 414,01 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o powierzchni 78,5m2 - pełen rozkład, składające się z 3 sypialni, łazienki, wc, osobnej kuchni, oraz dużego salonu z pięknym widokiem. W księdze wieczystej jest.