dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

1 579 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 579 ogłoszeń

660 000 zł50 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1911

Mieszkanie wykończone pod klucz, sprzedawane z wyposażeniem Urocze i ciche, w zaułku przy Parku Edyty Stein Opiekun oferty:Marta Woźniczka-opuchliknr. licencji pfrn 23867tel.   .

Szczegóły ogłoszenia

599 999 zł57 m² 10 526,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1968

Do sprzedania czteropokojowe ekonomiczne mieszkanie skutecznie wynajmowane Mieszkanie na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku, w doskonałej lokalizacji (blisko Sky Tower, pkp, rynek,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł51,10 m² 10 743,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,1 m , położone na 4. piętrze bloku z wielkiej płyty przy ul. Gajowickiej na Krzykach. Lokal wymaga remontu, ale ma duży potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

733 000 zł61,10 m² 11 996,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie o powierzchni 54,10 m2 wraz z piwnicą 7m2 - całość 61,10 m2 wpisana w księdze wieczystej w zrewitalizowanej kamienicy dla osób ceniących urok historycznych budynków. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

587 000 zł52,06 m² 11 275,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1868

Mieszkanie, które polecam mieści się w centrum Wrocławia, na IV piętrze kamienicy zlokalizowanej przy ul. Piłsudskiego przy Dworcu Głównym. Lokal przestronny, o powierzchni 52,06 m2, składa.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł65 m² 8 461,54 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Okazja inwestycyjna - ul. Roosevelta 23 | 65 m2 | 320 cm wysokości | Potencjał na 2 lokale! Szukasz nieruchomości, która pozwoli na maksymalizację zysku? Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł61 m² 50,82 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie na Starym Mieście Wrocławia wynajmę. Polecamy do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie na Starym Mieście przy ul. Więziennej we Wrocławiu. Mieszkanie w pełni rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł56 m² 12 303,57 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Gotowiec inwestycyjny 5 pokoi | roi >10% | Wrocław, krzyki | Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 56 m , podzielone na 5 niezależnych pokoi, zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

679 900 zł48 m² 14 164,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwustronne 3-pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie pomieszczeń z balkonem. Mieszkanie po generalnym remoncie, nie wymaga żadnych nakładów finansowych. Idealnie sprawdzi się pod.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł46,89 m² 10 855,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Dwupokojowe mieszkanie w samym sercu Wrocławia, w cichej części Śródmieścia Mieszkanie położone przy ul. Haukego Bosaka to idealna propozycja dla osób ceniących życie w centrum, ale.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł106,50 m² 8 356,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużego pięciopokojowego mieszkania położonego we Wrocławiu w okolicy Placu Bema. Lokal składa się z 5 pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł50 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

NA sprzedaż mieszkanie W doskonałej lokalizacji blisko terenów zielonych wokół stawu pilczyckiego I terenów zielonych Mieszkanie usytuowane jest na piątym piętrze 9/10 bloku z lat 80ych.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 zł35,30 m² 70,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie, o pow. 35,3 m2, położone e centrum miasta przy samym Rynku. Lokalizacja gwarantuje bliską komunikację miejską jak również rozrywkę dla.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł45 m² 95,56 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przytulny, w pełni wyposażony apartament położony w samym sercu Wrocławia, przy ul. Ruskiej. Świetna lokalizacja, dosłownie kilka kroków od Rynku i tętniącego.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł15 m² 18 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Bardzo dobra lokalizacja około 10 15 minut spacerem do Rynku. W pobliżu liczne przystanki komunikacji miejskiej, sklepy, punkty usługowe oraz tereny rekreacyjne. Nieruchomość stanowi atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

1 183 000 zł91,50 m² 12 928,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Opiekun oferty: kacper Walkowicz   Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania przy ul. Trzebnickiej o powierzchni 91,5 m2, położonego na 3 piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 145 000 zł114,82 m² 9 972,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1935

Oferta na wyłączność. Szukasz nieruchomości, która od pierwszego dnia po zakupie będzie pracować na Twój zysk? A może marzysz o przestrzennym, klimatycznym mieszkaniu w historycznej.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł57 m² 11 140,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Polecam do sprzedaży rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie na Szczepinie przy ul.Czarnieckiego we Wrocławiu Mieszkanie w niskiej zabudowie na 4 pietrze/4p składa się z : salonu z wyjsciem na.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł78,50 m² 9 171,97 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne , 4-pokojowe mieszkanie położone na Różance. W otoczeniu dużo terenów zielonych, miejsca do odpoczynku i spacerów. Mieszkanie po remoncie nowe panele,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł24 m² 18 708,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie z widokiem na Sky Tower Wrocław, ul. Gajowicka Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Wrocław przy ul. Gajowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł33,74 m² 11 796,09 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Przedstawiamy ofertę sprzedaży kawalerki położonej we Wrocławiu, na osiedlu Ołbin. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze ładnej, zrewitalizowanej kamienicy i składa się z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł61,43 m² 10 581 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Trzy pokoje z osobną kuchnią przy Al. Wiśniowej. Opiekun oferty: dominika Tądel (kasprzyk) Tel.:   Numer licencji: 30058 Duże i przestronne mieszkanie o pow. 61,43 m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł64,40 m² 12 888,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Przy ul. Kościuszki, w samym sercu Wrocławia, znajduje się wyjątkowe mieszkanie, które łączy klimat historycznej architektury z komfortem miejskiego życia. Wysokie sufity, klimat kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł36,31 m² 13 633 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2-pokojowe mieszkanie 36,31 m przy ul. Kruczej idealne dla singla, pary lub inwestora Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 36,31 m , położone przy ul. Kruczej.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł90,43 m² 9 830,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

3 pokojowe mieszkanie 90,43 m z balkonem ul. Barlickiego, ołbin (wrocław Śródmieście) Cena: 889 000 zł Piętro: 3. z 4 Powierzchnia: 90,43 m Układ: 3 przestronne pokoje, spiżarnia,.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł55 m² 10 636,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wspaniała lokalizacja. Wrocław Stare Miasto. 10 minut spacerkiem do Rynku. Zaciszne położenie. Mieszkanie Spółdzielczo-własnościowe z księgą wieczystą bez obciążeń. zlokalizowane na IIi.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł45,57 m² 14 263,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,57m2 położone we Wrocławiu przy ul. Mieleckiej. To świetna propozycja dla osób szukających komfortowego mieszkania w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł124,91 m² 11 928,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1880

Opiekun oferty: katarzyna Flendrich Nr Licencji pfrn 28425 tel.   Na sprzedaż reprezentacyjne, duże i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w pięknej kamienicy w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł76,76 m² 9 510,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położone na drugim piętrze solidnego, poniemieckiego budynku z czerwonej cegły w centrum Wrocławia - na.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł47,10 m² 11 995,75 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Polecamy tylko u nas, mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie (tzn. wejście do wszystkich pomieszczeń z przedpokoju, osobna kuchnia) zlokalizowane na wrocławskim Gądowie, ul. Balonowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł99,91 m² 12 511,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Nowa cena! okazja! wysoki parter W pięknej odnowionej kamienicy! Piękne mieszkanie 4-pokojowe w kamienicy o powierzchni 99,91m na wysokim parterze z 3 -balkonami. Okna trzech pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

879 999 zł102 m² 8 627,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Cena: 879 999 pln Powierzchnia: 102 m Piętro: 3/4 Lokalizacja: ul. Traugutta, wrocław Stan prawny: pełna własność Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 102 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł55 m² 12 527,27 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 55 m Huby / Krzyki | 6. piętro | pełna własność Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55 m , położone w bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł24 m² 15 791,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Rezerwacja do 26.05 Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka w świetnej lokalizacji. Mieszkanie o powierzchni 24 m2 położone przy ul. Zdrowej we Wrocławiu to idealna propozycja zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł33,22 m² 16 827,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego, jasnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 33 m Opiekun oferty: svitlana Luts tel.   Otoczenie nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł64,50 m² 13 333,33 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Ładne, jasne mieszkanie 3 pokojowe przy Placu Grunwaldzkim na tzw. Manhattanie będącym jedną z ikon współczesnego Wrocławia. Szósta kondygnacja, mieszkanie o powierzchni 64,5m2,w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł37,40 m² 14 037 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

ul. Połaniecka, grabiszyn Przestronne, w pełnym rozkładzie jednopokojowe mieszkanie o pow. 37,40 mkw. z loggią w kamienicy z 1940 roku na Grabiszynku. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł34 m² 14 558,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 34m2, 2 piętro w bloku z końca lat 60-tych. Mieszkanie zlokalizowane w cichej okolicy w Śródmieściu Wrocławia. Bardzo dobrze skomunikowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Norwida

Wrocław,dolnośląskie

1 940 000 zł115 m² 16 869,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1907

Wrocław - ul. Norwida | Stylowe mieszkanie z duszą w samym sercu miasta Na sprzedaż klimatyczne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 115 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł34,10 m² 12 609,97 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2 pokoje, 34,1 m , przedmieście oławskie, centrum wrocławia Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,1 m , położone na 4. piętrze kamienicy przy ul. Więckowskiego we.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł98,31 m² 10 883,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Opiekun oferty:Jakub Choja   Przestronny apartament o powierzchni ok. 98,31 m w zabytkowej kamienicy, położonej w samym sercu Wrocławia. Idealny dla rodziny lub osób szukających.