dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

1 582 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 582 ogłoszenia

550 000 zł36 m² 15 277,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Przestronna kawalerka | Blisko Rynku | 36 m Na sprzedaż bardzo ładne, słoneczne i przestronne 1-pokojowe mieszkanie, położone przy Placu Orląt Lwowskich. Lokal znajduje się od strony cichego.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł25 m² 21 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 25 m , położone w samym sercu Wrocławia z bezpośrednim widokiem na Ratusz. Lokal znajduje się na 2. piętrze zadbanej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł50 m² 12 980 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 50 m , idealne zarówno dla rodziny, pary, jak i jako inwestycja pod wynajem. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

875 010 zł89,51 m² 9 775,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Opiekun oferty: barbara Bober   *klucze w biurze* 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 89,15 m2 w Kamienicy z 1908 roku, położony w centrum miasta. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

899 000 zł99,63 m² 9 023,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Prezentujemy na sprzedaż przestronne i klimatyczne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 99,63 m , zlokalizowane na 3. piętrze w czterokondygnacyjnej kamienicy. Nieruchomość mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołłątaja

Wrocław,dolnośląskie

1 069 000 zł70,59 m² 15 143,79 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Szukasz mieszkania w okolicy Dworca Głównego? Chcesz mieć balkon? A może dwa? Marzysz o drewnianej podłodze w Twoim nowym mieszkaniu? Winda jest Ci niezbędna? Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł52 m² 10 942,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 51,93 m | 1. piętro | okolice ul. Pereca Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,93 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł33,22 m² 16 827,21 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 33,22 m , położone na 4. piętrze w zadbanym budynku w samym sercu Wrocławia tylko kilka minut spacerem od Rynku. Atuty nieruchomości 2.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł66,60 m² 12 387,39 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 64,09 m ( 66,60 m wraz z powierzchnią pomieszczeń przynależnych). Lokal jest dwustronny, doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

668 000 zł52 m² 12 846,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Szukasz pewnej i dochodowej inwestycji na wrocławskim rynku nieruchomości? Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52 m , zlokalizowane przy ul. Zachodniej we Wrocławiu. To.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł100 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż luksusowy apartament w samym sercu Wrocławia Rynek, 100 m , 5 pokoi, balkon. Wyjątkowa oferta dla osób ceniących prestiż, przestrzeń i najwyższy standard życia. Na.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł54 m² 12 018,52 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: jakub Choja   Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 54 m, położone w zielonej części Wrocławia, z szybkim dostępem do centrum miasta. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł47 m² 13 191,49 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 3-pokojowe w zadbanym bloku z windą oraz ogrzewaniem miejskim na Krzykach we Wrocławiu. 47m2 to powierzchnia użytkowa, dodatkowo balkon/loggia 3,5m2, w sumie 50,5m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł53,80 m² 13 382,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty Katarzyna Tichy Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel.   Po remoncie! | Zielono za oknem | Komfortowy układ z balkonem z widokiem na Park Popowicki Układ pomieszczeń: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł64 m² 10 312,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,60 m , położone na wysokim parterze w budynku z cegły (tzw. plomba) z 1970 roku, w znakomitej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

1 089 000 zł69,80 m² 15 601,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowe mieszkanie z dwoma piwnicami i niezależnym pomieszczeniem biurowym! Opiekun oferty: łukasz Szajkowski Nr licencji pfrn 29569 tel.   Otoczenie nieruchomości: okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 723 250 zł228,93 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1899

Spektakularny apartament zajmujący całe piętro W przedwojennej kamienicy 3 balkony | Wysokie sufity 3.2m | Ogrzewanie podłogowe | System smart home | Klimatyzacja kanałowa | Centralna lokalizacja |.

Szczegóły ogłoszenia

1 970 000 zł110 m² 17 909 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1919

Oferta dla inwestora: nieruchomość składająca się z pięciu modułów, w pełni wykończona, zlokalizowana w sercu miasta. Opiekun oferty: marta Woźniczka-Opuchlik Nr. licencji pfrn 23867.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł54,70 m² 11 883 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,7 m , położone na 2 piętrze w 11-piętrowym bloku z windą. Lokal został odświeżony i świeżo pomalowany,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł49 m² 61,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 49 m | 2 piętro | 3 000 zł Szukasz świeżego, pachnącego nowością mieszkania, w którym będziesz pierwszym najemcą po remoncie? Ta oferta to.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł33 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentuję Państwu nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze w bloku przy ulicy Sudeckiej. Nieruchomość przeszła.

Szczegóły ogłoszenia

409 950 zł28 m² 14 641,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie w prestiżowej i zielonej dzielnicy Wrocławia Krzyki. Mieszkanie powierzchnia: 28m liczba pokoi: 2 piętro: 2 Lokalizacja: krzyki to jedna z najchętniej wybieranych.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł53,70 m² 13 873,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54 m2, położone w cichej i dobrze skomunikowanej części miasta. Idealna propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł62,75 m² 10 278,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Doskonała lokalizacja, 3 pokoje, odzielna kuchnia, wysokie sufity. Tylko u Nas - nie szukaj dalej! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 62,75 m , położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł50,36 m² 9 729,94 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

"Nieruchomości Apartament" Edyta Pietrow   nasłonecznione/ niskie opłaty/dogodne połaczenie Z całym miastem Na sprzedaż, rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem,.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł65,81 m² 11 852,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 65,81 mkw usytuowane na parterze. Lokal znajduje się w kamienicy z 1904r. na osiedlu Przedmieście Oławskie przy ul. Waleriana.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł82 m² 9 987,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż duże 3- pokojowe mieszkanie w miłej okolicy blisko centrum. Rozkład pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym - Dwie sypialnie - Łazienka z wanną i wc - Przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł53,90 m² 11 484,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Cena: 619 000 zł Powierzchnia: 53,9 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 2 / 2 Lokalizacja: ul. Karmelkowa, klecina, wrocław Na sprzedaż jasne i rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe (53,9 m ) położone.

Szczegóły ogłoszenia

569 900 zł46 m² 12 389,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zapraszam do zapoznania się z ofertą rozkładowego, słonecznego mieszkania na granicy Grabiszyna i Krzyków, świetnie skomunikowanego z całym Wrocławiem Opiekun oferty: marta.

Szczegóły ogłoszenia

707 000 zł62 m² 11 403,23 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Trzypokojowe, wrocław, ul. Stefana Drzewieckiego. Do sprzedania przestronne, słoneczne, mieszkanie posadowione na 2 piętrze budynku wielokondygnacyjnego, otoczonego zielonymi skwerami. Opis mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł36 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 36m2 przy ul. Ślicznej. Lokal znajduje się w doskonale skomunikowanej części miasta, blisko centrum, dworca pkp i pks, galerii.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł97,53 m² 11 780,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Przestronne mieszkanie o powierzchni 97,53 m położone na wysokim parterze kamienicy przy ul. Kleczkowskiej we Wrocławiu. Najważniejsze informacje: powierzchnia: 97,53 m Wysoki parter 4.

Szczegóły ogłoszenia

469 999 zł39,10 m² 12 020,43 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

! okazja! na sprzedaż przytulne mieszkanie położone W centrum wrocławia osiedle szczepin dojazd do rynku możliwy W 5 minut! pełen rozkład , media miejskie , dwie windy W budynku ,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł79 m² 9 493,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 79m2 znajdujące się w okolicy ulicy Daszyńskiego, nieopodal parku Tołpy. Cicha i spokojna okolica blisko placu.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł31 m² 17 709,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji Mieszkanie ma 31 m2. Składa się z: - salonu, - zamykanej sypialni, - kuchni, - łazienki - przedpokoju. Mieszkanie jest wyremontowane i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł70,14 m² 12 118,62 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy, dwustronny i przestronny apartament w stylu Glamour o powierzchni 70,14 m , położony w klimatycznej kamienicy przy ul. Jemiołowej we.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł12 m² 125 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwa niezależne, umeblowane pokoje w domu jednorodzinnym na wrocławskim Biskupinie Oferuję na wynajem dwa oddzielne, w pełni umeblowane pokoje w domu jednorodzinnym,.

Szczegóły ogłoszenia

459 900 zł27 m² 17 033,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 26,9 m na wysokim parterze na osiedlu Grabiszyn we Wrocławiu. Nieruchomość łączy w sobie komfort życia w otoczeniu zieleni z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł68,70 m² 48,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

"Nieruchomości Apartament" Anna Krawiec   Rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie w pożądanej lokalizacji Do wynajęcia duże 3 pokojowe mieszkanie z loggią o powierzchni 68,70 m2 przy.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł64 m² 10 453,13 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Naprawdę przestronne i świetnie doświetlone 3 pokoje | 64 m | balkon + piwnica | winda | Gądów Mały To mieszkanie robi wrażenie metrażem i układem - 64 m jest tu odczuwalne jak.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł39,48 m² 10 866,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie z balkonem znajdujące się na 2 piętrze budynku przy ul. Kleczkowskiej 28 (kleczków). Wysokość sufitów to aż 3,2 m! Istnieje możliwość wydzielenia dodatkowej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij