dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

1 582 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 582 ogłoszenia

999 000 zł70 m² 14 271,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Stylowe, jasne, dwustronne, w kamienicy w bardzo dobrym stanie technicznym (elewacja, klatka schodowa, dach, stropy) Opiekun oferty: marta Woźniczka-Opuchlik Nr. licencji pfrn 23867 tel. 602 101.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł22,30 m² 9 865,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania do własnej aranżacji o powierzchni 22,3 m2, usytuowanego na Brochowie. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł37,90 m² 19 788,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

English below, we speak English/ ukr /ru Ulica Psie Budy 18-19, we Wrocławiu , na zachód od Placu Solnego , jeden z nielicznych zachowanych do dziś zaułków w ścisłym centrum Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł115 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1907

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w pobliżu Pl. Grunwaldzkiego. Lokal położony jest w kamienicy z 1907 roku, na pierwszym piętrze i słada.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

555 000 zł34,90 m² 15 902,58 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po remoncie, z balkonem Jeśli szukasz mieszkania w świetnie skomunikowanej lokalizacji, z dużą ilością zieleni i pełną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostępne od 15.05.2026 Bardzo ładna kawalerka o pow. 32 m.kw. położona w budynku przy ul. Drukarskiej. Mieszkanie składa się z: - przedpokoju - łazienki - pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł42,80 m² 52,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz, w pełni wyposażone 2-pokojowe 42,8m2 mieszkanie przy ul. Sycowskiej na Psim Polu. Lokalizacja: boczna od ulicy Kiełczowskiej. W pobliżu bogata infrastruktura: piekarnia,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł54,10 m² 12 920,52 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: kamil Swatowski tel.   Tylko w sdp Nieruchomości! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą w pełni rozkładowego, 3-pokojowego mieszkania z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł61,74 m² 13 751,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

3-pokojowe mieszkanie przy ul. Ślężnej | Obok Parku Południowego | 2. piętro w zadbanej kamienicy | Wymienione instalacje Na sprzedaż przestronne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni ok. 61,7.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł96 m² 11 458,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 96 m2 we Wrocławiu na Wrocławskim Starym Mieście w centrum. Mieszkanie składa się z: - pięciu pokoi, - kuchni, - łazienki, - przedpokoju. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł180 m² 9 439 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1930

6-pok. apartament o pow. 180 m2 z balkonem przy Parku Szczytnickim. Wyjątkowe mieszkanie przy zbiegu ul. Smoluchowskiego i Wybrzeża Wyspiańskiego. Jedna z najlepszych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł69 m² 51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

ul. Elizy Orzeszkowej, blisko Placu Grunwaldzkiego Do wynajęcia nowoczesne, śliczne, w pełni wyposażone i umeblowane dwupokojowe mieszkanie o pow. 69 m z balkonem w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Katowicka

Wrocław,dolnośląskie

560 000 zł48,70 m² 11 498,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przytulne 3-pokojowe mieszkanie z piwnicą na Księżu Małym Przestronne mieszkanie o powierzchni 48,7 m w zabytkowej kamienicy. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze. Składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł43,47 m² 14 239,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Red horse - Twój zaufany partner w transakcji. Jasne 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i balkonem. Ul. Gajowicka, krzyki, osiedle Powstańców Śląskich. Cena: 619 000 zł |.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł51,30 m² 650 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

53 m przy Sky Tower | 2 niezależne pokoje | taras | 9 piętro Mieszkanie inwestycyjne przy Sky Tower | 2 pokoje | bez pustostanów Mieszkanie przy Sky Tower 2 pokoje, 53 m , 9 piętro, taras,.

Szczegóły ogłoszenia

739 999 zł56 m² 13 214,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Polecam Państwu na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie 2-pokojowe w spokojnej części Wrocławia (krzyki), przy ul. Południowej. Nieruchomość ma 56 m2 I składa się Z: - dwóch pokoi -.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł53 m² 13 943,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1947

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 52,52 m , położone we Wrocławiu w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji - w sąsiedztwie Browary Wrocławskie oraz terenów.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł54 m² 12 944,44 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54 m , zlokalizowane przy ul. Swobodnej we Wrocławiu. Chcesz dostać link do spaceru 3D? Napisz wiadomość lub zadzwoń Układ. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł33 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ciche mieszkanie 2 pokoje, łazienka, kuchnia, przedpokój, balkon. Mieszkanie po generalnym remoncie. Mieszkanie na 7 piętrze w bloku z windą oraz ogrzewaniem miejskim na bliższych Krzykach.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł65 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1972

Wszystkim poszukującym dobrej inwestycji polecamy dwustronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 64,95 m (w tym piwnica 2,79 m ). Zgodnie z księgą wieczystą lokal posiada 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł46,70 m² 13 897,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Sprzedam mieszkanie z ogromnym potencjałem, zlokalizowane w dzielnicy Stare Miasto, zaledwie 150 metrów od wrocławskiego Rynku. To jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł24 m² 18 291,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Cisza, spokój, piękne widoki Z okna Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 24 mkw na ulicy Stysia. Nieruchomość składa się z : - salon z aneksem kuchennym, - łazienka, -mały.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł57,10 m² 40,28 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,06 m , zlokalizowane w ścisłym centrum Wrocławia przy ul. Jedności Narodowej. Lokal znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł52,59 m² 12 340,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Ciche mieszkanie 2-pokojowe na drugim piętrze w niskim bloku z ogrzewaniem miejskim na Starym Mieście. Składa się z: - salonu - kuchni - sypialni - przedpokoju - łazienki z wc - balkonu -.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł29 m² 14 103,45 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Zapraszam na prezentację Maciej Mituś   Otoczenie nieruchomości: lokal znajduje się w sercu Nadodrza, dzielnicy słynącej z klimatycznych kawiarni, niezależnych restauracji.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł47,70 m² 11 509,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty Julia Kowalska   Dwupokojowe mieszkanie 47,7m2 w dzielnicy Krzyki przy ul. Powstańców Śląskich we Wrocławiu. Otoczenie nieruchomości: ulica Powstańców Śląskich to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł68,60 m² 9 606,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Własnościowe spółdzielcze prawo do lokalu mieszkalnego o pow. 68,60 m2 położone w domkach wielorodzinnych przy ul. Pierwiosnkowej we Wrocławiu. Lokal mieszkalny rozłożony jest na dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentuję ofertę wynajmu komfortowego, w pełni funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 42 m , zlokalizowanego przy ul. Jeleniogórskiej we Wrocławiu, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł33 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na panoramę Wrocławia idealne dla par i profesjonalistów! Szukasz nowoczesnego mieszkania w świetnej lokalizacji, z szybkim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł41,59 m² 10 819,91 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,59 m , na 11. piętrze w bloku. Dzięki położeniu na 11. piętrze, mieszkanie jest bardzo ciche i nie dociera do niego.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł73,84 m² 9 344,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Polecam: 4-pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni około 74 mkw, przy ul. Pułtuskiej. Mieszkanie na 4 piętrze (bez windy) składa się z czterech pokoi, jasnej osobnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł50,60 m² 15 197,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,6 m2 (wraz z piwnicą), położone na parterze w klimatycznej kamienicy z 1930 roku, w ścisłym centrum Wrocławia.Nieruchomość może być.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł59,59 m² 46,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy dwupokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych części Wrocławia, tuż obok Placu Grunwaldzkiego i Odry. Najbardziej pożądany metraż, ok. 57 m2 (.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł49,82 m² 60,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

homfi ma przyjemność zaprezentować na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m z ogrodem przy ul. Okrzei we Wrocławiu lokalizacja: mieszkanie położone przy ul. Stefana Okrzei na.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł51,93 m² 12 516,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Polecam mieszkanie w świetnej lokalizacji , tuż przy ogródkach działkowych, w cichym miejscu dzielnicy Grabiszyn ul. Pereca / przy ul. Stalowej. To miejsce, które łączy miejski rytm.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł26 m² 15 769,23 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalna i jasna kawalerka w centrum miasta, przy Sky Tower idealna inwestycja! Przytulna kawalerka o powierzchni 26 m , położoną na 4. piętrze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł44,95 m² 55,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Prezentuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie na wynajem, zlokalizowane na Grabiszynie, usytuowane na parterze budynku. Nieruchomość o powierzchni 44,95 m . Mieszkanie jest nieumeblowane, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł83 m² 10 843,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1908

Oferta bez prowizji. Polecamy do sprzedania duże mieszkanie po kapitalnym remoncie z potencjałem inwestycyjnym lokalizacja Mieszkanie na pierwszym piętrze kamienicy położonej przy ulicy Żeromskiego.

Szczegóły ogłoszenia

724 000 zł67,65 m² 10 702,14 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania z dużym balkonem. Opiekun oferty: mariusz Lesicki tel.   wyłącznie W sdp nieruchomości Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł102 m² 8 235,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1935

Oferujemy na sprzedaż duże, 5 pokojowe, rozkładowe mieszkanie na wrocławskich Karłowicach. Świetna lokalizacja, okna wychodzą na tereny zielone. spokojna okolica z tramwajem i autobusem pod.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł46 m² 8 673,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone w cichej i zielonej części Psiego Pola, przy ul. Piwnika-Ponurego. Nieruchomość znajduje się w jednej.