dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

1 582 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 582 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołłątaja

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

749 900 zł88 m² 8 541,98 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Super lokalizacja - samo centrum Wrocławia, ul. Kołłątaja, przy dworcu Głównym pkp. Mieszkanie zaprojektowane przez architekt Patrycję Dybowską, współzałożycielkę studia projektowego Pama Studio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Braniborska

Szczepin,Wrocław

480 000 zł32 m² 15 047 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty Numer licencji pfrn 30901 tel. Dwupokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku Otoczenie nieruchomości: nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

polecam do wynajmu rozkładowe, mieszkanie w niskiej zabudowie w doskonałej lokalizacji Wrocławia przy ul.Drukarskiej. Mieszkanie wsród zieleni , blisko komunikacji miejskiej. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Jaworowa

Borek,Wrocław

2 950 zł50 m² 59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Serdecznie polecam przytulne mieszkanie położone między dwoma parkami na wrocławskim Borku w zadbanej i odrestaurowanej kamienicy. Lokalizacja: ul. Al. Jaworowa 39 Ilość pokoi: 2 Metraż: 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Powstańców Śląskich,Wrocław

649 000 zł45 m² 14 361,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Inwestycyjne mieszkanie W ścisłym centrum wrocławia ul. Krucza! Marzysz o mieszkaniu, które łączy wysoki standard z absolutnie topową lokalizacją? Przedstawiamy wyjątkowe, 2 lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Roosevelta

Nadodrze,Wrocław

445 000 zł40 m² 11 195 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie po kapitalnym remoncie w 2018r., dwupokojowe, pokoje niezależne i zamykane, osobna kuchnia. Śródmieście, ul. F. D. Roosevelta. Widok na ulicę. Podwórko zagospodarowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 40m2, położone na 4 piętrze w bloku przy Alei Pracy, nieopodal ul. Grabiszyńskiej. Mieszkanie ładne, czyste, dwustronne, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wróbla

Krzyki,Wrocław

719 000 zł51 m² 14 098 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zadbana w każdym calu! Przepiękna nieruchomość w centralnej lokalizacji, usytuowana w zielonej okolicy, gotowa do zamieszkania! Licencja 22186, serdeczne polecam! Chętnie Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiełczowska

Psie Pole,Wrocław

629 000 zł54 m² 11 648,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Home&invest Oddział Wrocław 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Wrocław, ul. Kiełczowska | 53,9 m Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,9 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kozanów,Wrocław

499 000 zł52 m² 9 689,32 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51,5 m , położone na 2 piętrze w 10-piętrowym budynku z windą, przy ul. Dokerskiej na wrocławskim Kozanowie. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Połbina

Kozanów,Wrocław

689 000 zł73 m² 9 447,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie - Kozanów, ul. Połbina Mieszkanie o powierzchni 72,93 m z wysokimi sufitami (3,05m), co daje poczucie przestrzeni i komfortu. Układ: > duży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Grabiszyn,Wrocław

598 888 zł49 m² 12 197,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

/ grabiszyn / 48m2!park grabiszynski top / od zaraz/doskonała Lokalizacja Do wynajęcia mieszkanie na , mieszkanie w pełni umeblowane na spokojnym osiedlu , 3 pokoje z łazienką , 3 piętro , do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Szczytnicka

Śródmieście,Wrocław

450 000 zł27 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Topowa lokalizacja - okolice Placu Grunwaldzkiego i kampusu Politechniki Wrocławskiej Oferta bez prowizji dla kupującego. Na sprzedaż atrakcyjna, umeblowana i wyposażona kawalerka powierzchni 27.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Nadodrze,Wrocław

950 000 zł93 m² 10 215 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Wyjątkowa oferta mieszkanie w sercu Wrocławia, tuż przy Rynku i Wyspie Słodowej. Duży metraż, prestiżowa lokalizacja i kamienica z wyremontowaną klatką propozycja, która pojawia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

499 000 zł41 m² 12 153 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Drukarska/2pok/parter/balkon/piwnica/winda/top Prezentujemy Państwu na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 41m2 przy ul. Drukarskiej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na parterze/ 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

449 000 zł27 m² 16 629,60 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka przerobiona na 2-pokoje o łącznej pow. 27 m z dużym balkonem 5,5 m , położone na 7. piętrze w 8-piętrowym budynku z 1984 roku (wielka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

599 000 zł55 m² 10 942,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Looking for apartment? - we will help you to find perfect place- call us! Serdecznie polecam na sprzedaż 2 pokojowe przestronne mieszkanie, położone w spokojnej i zielonej okolicy, idealnej dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niedźwiedzia

Fabryczna,Wrocław

580 000 zł50 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 50 m2, położone w centrum miasta, przy ulicy Niedźwiedziej (boczna Legnickiej). Mieszkanie usytuowane jest na 2-gim piętrze w budynku 4-piętrowym z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zielińskiego

Krzyki,Wrocław

2 900 zł39 m² 74,36 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne mieszkanie na Zielińskiego/bezpośrednio. Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe, rozkładowe o powierzchni 39 m 2. Składające się z: 2 pokoi 16m 2 i 7 m 2 , osobnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Szczepin,Wrocław

389 000 zł25 m² 15 541,30 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Ścisłe centrum, zaledwie jeden przystanek od wrocławskiego rynku Plac Jana Pawła II | Pełny węzeł komunikacyjny | Ostatnie piętro | Balkon | Komórka Lokatorska | Piwnica Funkcjonalna kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Fabryczna,Wrocław

525 000 zł34 m² 15 395,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż świeżo wyremontowane, nowocześnie wykończone 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,10m2 z loggią na Popowicach. Mieszkanie położone na 9 piętrze w 10 piętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Borek,Wrocław

1 550 000 zł96 m² 16 097,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1907

English below , we speak English Na sprzedaż przestronn e trzypokojowe mieszkanie w prestiżowej Willi. Powierzchnia całkowita mieszkania - 96,29 m2 + Loggia - 18 m2 + Duży taras - 24 m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

598 999 zł53 m² 11 301,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Oferta sprzedaży mieszkania Podwale, stare Miasto ,wrocław Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m , położone w samym sercu Wrocławia na Podwalu. Lokal znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nyska

Krzyki,Wrocław

2 650 zł37 m² 71,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu nowoczesnego, 2-pokojowego mieszkania po kapitalnym remoncie, zakończonym w 2025 roku. Mieszkanie znajduje się w zadbanej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Worcella

Krzyki,Wrocław

847 483 zł67 m² 12 649 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Komfortowe mieszkanie w kamienicy po generalnym remoncie składa się z pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym oraz dwa oddzielne pokoje. Mieszkanie rozkładowe. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

650 000 zł57 m² 11 343,80 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Kontakt:. Zamieszczone oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny. Najlepsze oferty tylko w biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubińska

Stare Miasto,Wrocław

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i komfortowe mieszkanie z klimatyzacją, położone na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku z dwiema windami. Opłaty Czynsz najmu: 2500 zł Czynsz administracyjny (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Norwida

Śródmieście,Wrocław

5 300 zł108 m² 49,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Dla osób poszukujących dużych, przestronnych, wysokich i nasłonecznionych mieszkań w centrum Wrocławia. Prezentujemy Państwu przestronne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 107,5 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Powstańców Śląskich,Wrocław

420 000 zł33 m² 12 704,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Odkryj przestrzeń, która czeka na swój renesans. To mieszkanie to autentyczna kapsuła czasu, ukryta w sercu tętniącej życiem Zaporoskiej. Dwa pokoje o dwustronnej ekspozycji to rzadki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krucza

Krzyki,Wrocław

659 000 zł56 m² 11 761,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 56,03 m , zlokalizowane przy ul. Kruczej, w dzielnicy Krzyki we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

1 090 000 zł82 m² 13 250,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stalowa

Gajowice,Wrocław

854 000 zł66 m² 12 986,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Stalowa / pretficza Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie na parterze, o powierzchni 65,76 m, zlokalizowane przy ul. Stalowej we Wrocławiu. Do lokalu przynależy również duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Opolska

Księże Małe,Wrocław

549 000 zł43 m² 12 815 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mam na sprzedaż piękne, przestronne i klimatyczne mieszkanie położone w kameralnej części Księża Małego. Do centrum 15 minut tramwajem! We speak English, ukrainian and Russian. Contact us.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

450 000 zł47 m² 9 652,51 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe (46,6 m ) w bardzo spokojnej zielonej okolicy, położone na poddaszu 3-piętrowego budynku z lat 50. Lokal dwustronny, dobrze doświetlony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

610 000 zł50 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Sprzedam rozkładowe, dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie położone na 8 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą. Mieszkanie o powierzchni 50mkw (w tym 3m balkon) posiada oddzielną kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Wrocław

2 850 zł45 m² 63,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i przestronne mieszkanie w Centrum Wrocławia. Świetna lokalizacja dla osób ceniących sobie komfort życia w Centrum, 10 min spacerem od Rynku, a przy tym bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Powstańców Śląskich,Wrocław

439 999 zł37 m² 11 812 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Uwaga! Namierzyliśmy doskonale zachowany plan filmowy z lat 80., ukryty na 2. piętrze przy ul. Oficerskiej. To nie jest zwykłe mieszkanie to kwadrat z charakterem, który czeka na nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Litewska

Psie Pole,Wrocław

464 999 zł26 m² 17 547,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Lux kawalerka Top Ul Litewska top Polecamy na sprzedaż kawalerka 27 m po generalnym remoncie |widok | ul. Litewska Elegancka kawalerka po generalnym remoncie | Widok | Gotowa do zamieszkania Mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spiżowa

Wrocław,dolnośląskie

428 996 zł28 m² 15 376,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecamy na sprzedaż 2 pokoje z wydzielonym aneksem sypialnianym 26,90 m2 blisko centrum przy ul. Spiżowej (boczna Grabiszyńskiej). Mieszkanie mieści się na wysokim parterze, w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sierakowskiego

Sępolno,Wrocław

649 000 zł43 m² 15 164 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mam na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o powierzchni ok. 42,8 m2, położone w jednym z najbardziej zielonych i pożądanych rejonów Wrocławia - Sępolnie wraz z: - ogrodem ok. 180m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hetmańska

Zakrzów,Wrocław

2 150 zł48 m² 44,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w przytulnym 2 pokojowym mieszkaniu o powierzchni 48 m , usytuowanym na 3 piętrze niskiego bloku. Dzięki lokalizacji blisko autostrady, zyskujesz szybki wyjazd z miasta, co.