dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

1 600 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 600 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzebnicka

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł52 m² 11 134,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie Wrocław, ul Trzebnicka Lokalizacja: wrocław, ul. Trzebnicka Powierzchnia: 52m2 Piętro: 4/4 Układ: 2 pokojeprzestronny przedpokój Kuchnia z jadalniąłazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sudecka

Borek,Wrocław

529 900 zł33 m² 16 033,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel. *** borek*** Dla studenta | Po remoncie, przytulne mieszkanie blisko Parku Południowego Otoczenie nieruchomości: borek to jedno z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurkowa

Wrocław,dolnośląskie

499 999 zł37 m² 13 612,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie - Wrocław, ul. Kurkowa Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 36,73 m2, położone na 1. piętrze w kamienicy przy ul. Kurkowej we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Legionów

Stare Miasto,Wrocław

585 000 zł45 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia, blisko placu Legionów. W skład mieszkania wchodzą: - kuchnia (meble, piekarnik, zmywarka, płyta gazowa) salon (meble, narożnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Worcella

Przedmieście Oławskie,Wrocław

460 000 zł57 m² 8 058,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1880

Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem w centrum Wrocławia przy ul. Worcella. Idealnie dla studenta, pod inwestycje lub dla rodziny. 2 pokoje i duża kuchnia z oknem, dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

1 090 000 zł82 m² 13 250,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubuska

Grabiszyn,Wrocław

549 000 zł45 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Home&invest Oddział Wrocław Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 45 m z dużym potencjałem aranżacyjnym, zlokalizowane przy ul. Lubuskiej we Wrocławiu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wejherowska

Popowice,Wrocław

729 000 zł63 m² 11 516,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Oferta tylko W naszym biurze! Polecam do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,5m2 na Popowicach przy ul.Wejherowskiej. Nieruchomość dwustronna , rozkładowa, z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Borek,Wrocław

665 000 zł57 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:10/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 58 m , zlokalizowane na 2/10 piętrze w budynku z windą. Nieruchomość stanowi gotowy produkt inwestycyjny, przystosowany do wynajmu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łączności

Krzyki,Wrocław

629 000 zł48 m² 13 074,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Ładne przestronne i funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie blisko do Uczelni do Uniwersytetu Ekonomicznego wójciklicencja nr 16128 Mieszkanie po remoncie z nową instalacją elektryczną, na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

1 150 000 zł82 m² 13 980,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bezpieczna

Różanka,Wrocław

764 000 zł57 m² 13 403,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

3-pokojowe mieszkanie o metrażu 57,10 m2, w bloku na osiedlu Różanka! Funkcjonalny i wygodny układ pomieszczeń sprawia, że mieszkanie idealnie nadaje się dla rodziny, pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Fabryczna,Wrocław

399 000 zł26 m² 15 346,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 26,14 m , położone na 10 piętrze w 11-piętrowym budynku z windą przy ul. Lubuskiej we Wrocławiu (osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

620 000 zł55 m² 11 272,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55 m . Położone na 1 piętrze w zadbanym bloku z cegły po termomodernizacji. Znajduje się w doskonałej lokalizacji w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Grabiszyn,Wrocław

598 888 zł49 m² 12 197,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

/ grabiszyn / 48m2!park grabiszynski top / od zaraz/doskonała Lokalizacja Do wynajęcia mieszkanie na , mieszkanie w pełni umeblowane na spokojnym osiedlu , 3 pokoje z łazienką , 3 piętro , do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Sępolno,Wrocław

950 000 zł64 m² 14 960,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Na sprzedaż komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,5 m , położone na parterze w jednej z najbardziej urokliwych i zielonych części Wrocławia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Hallera

Borek,Wrocław

775 000 zł76 m² 10 197 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Mam na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie w świetnej lokalizacji. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja. We speak English, german and Russian. Contact us and the.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zakrzów,Wrocław

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w przytulnym 2 pokojowym mieszkaniu o powierzchni 48 m , usytuowanym na 3 piętrze niskiego bloku. Dzięki lokalizacji blisko autostrady, zyskujesz szybki wyjazd z miasta, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 400 zł38 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Rezerwacja do 26.04.BR Wynajmę jednopokojowe mieszkanie we Wrocławiu, przy ul. H. Kołłątaja. Lokal mieszkalny, dwustronny, o powierzchni 38,50 m 2. składa się z: - pokoju o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

684 999 zł35 m² 19 350,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rynek/2 pokoje/op Apartament blok media miejski Polecamy Państwu na sprzedaż piękny apartament 2 pokojowy w samym sercu Wrocławia - Rynek ul Szewska Mieszkanie wyremontowane z wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

782 900 zł62 m² 12 730,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Toplokalizacja! 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | balkon | osobna kuchnia | blisko centrum ul. Strzegomska | Wrocław Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Swobodna

Krzyki,Wrocław

614 900 zł40 m² 15 372,50 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

2 pokoje | Centrum | Po remoncie | Gotowe do wprowadzenia | Wyposażone w agd Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na wysokim parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Ołbin,Wrocław

594 998 zł42 m² 14 133 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Okazja!2-pokojowe mieszkanie po remoncie | Ołbin | przy Parku Tołpy Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 41,7 m , położone na 3. piętrze zadbanej kamienicy na Ołbinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Nabycińska

Stare Miasto,Wrocław

399 990 zł25 m² 15 809,90 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka w sercu Wrocławia - idealna inwestycja lub na start! Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 25,3 m2, położona w samym centrum Wrocławia, przy ul. Legnickiej (róg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Szczepin,Wrocław

520 000 zł39 m² 13 299,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż bardzo wygodne, rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe na 6 piętrze w bloku z lat 80. Idealne dla studenta lub jako inwestycja pod wynajem. Własnościowe. Częściowo umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaolziańska

Krzyki,Wrocław

805 000 zł72 m² 11 180,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Możliwość 3 pokoi Polecam do sprzedaży unikatowe mieszkanie w dobrze utrzymanym budynku z cegły z 1930 roku przy ulicy Zaolziańskiej. Mieszkanie o powierzchni 71,11m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Biskupin,Wrocław

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam Państwu do zaoferowania mieszkanie do wynajęcia - 3-pokojowe we Wrocławiu - Biskupin przy ul. Olszewskiego* Na wynajem jasne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Olszewskiego, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Reymonta

Śródmieście,Wrocław

1 970 zł18 m² 109,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nadodrze | Ogrzewanie Miejskie | Wysoka kawalerka (3,20) jasna Wrocław Nadodrze - skrzyżowanie ul. Reymonta i Kleczkowskiej Świetna lokalizacja tuż nad Odrą! Ul. Kleczkowska 48 Kamienica po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stein

Ołbin,Wrocław

528 000 zł50 m² 10 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Home&invest Oddział Wrocław Na sprzedaż mieszkanie w centrum Wrocławskiego Ołbinu z widokiem na Park Edyty Stein, położone w spokojnej i zielonej okolicy, sprzyjającej codziennemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Wrocław

3 500 zł48 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Loft przy operze | centrum wrocławia | design I prestiż Wyjątkowy loft w historycznej kamienicy Sachsów. Najważniejsze atuty: 6 m wysokości panoramiczne okna dachowe z automatyką 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Oławska

Stare Miasto,Wrocław

550 000 zł25 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Polecam do sprzedaży nieruchomosc w samym centrum miasta Oławska-Rynek. Nieruchomosć w budynku z lat 60 tych na 2p/4p. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Gaj,Wrocław

769 000 zł63 m² 12 284,30 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Jasne, dwustronne 3-pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie z loggią w bardzo atrakcyjnej części Wrocławia. Lokalizacja: wrocław > Krzyki > Gaj > ul. Orzechowa Mieszkanie - jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Matejki

Ołbin,Wrocław

365 000 zł35 m² 10 339,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1880

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,3 m , położone przy ul. Matejki we Wrocławiu - w ścisłym centrum miasta. Lokal idealny jako inwestycja pod wynajem, dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Katowicka

Księże Małe,Wrocław

649 000 zł48 m² 13 520,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Rezerwacja 3 pokoje | Krzyki Księże | wysoki parter | widok na zieleń Oferta wyłącznie w naszym biurze. Funkcjonalne mieszkanie z dobrym układem i dużą piwnicą ok. 15 m2. Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sempołowskiej

Biskupin,Wrocław

549 999 zł38 m² 14 500,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,93 m2, zlokalizowane przy ul. Sempołowskiej we Wrocławiu. Lokal składa się z: - dwóch niezależnych pokoi, - osobnej kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ślężna

Borek,Wrocław

699 900 zł63 m² 11 180,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Widok na park / rozkład / komórka / słoneczne Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 4-pokojowego zlokalizowanego na wrocławskim osiedlu Borek - dzielnica Krzyki. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Jaworowa

Borek,Wrocław

699 000 zł64 m² 10 922 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie na zielonym borku! budynek po generalnym remoncie I termomodernizacji! Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 mkw, położone na II piętrze trzypiętrowego bloku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rogowska

Nowy Dwór,Wrocław

680 000 zł62 m² 10 897,40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3-pokojowe mieszkanie z pełnym rozkładem | 62,4 m + 4,75 m przedpokój | ul. Rogowska, wrocław Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,4 m + dodatkowy przedpokój 4,75 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nadodrze,Wrocław

3 300 zł72 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Stylowe, przestronne mieszkanie na Nadodrzu | 72,8 m | Od Architekta | Wysoki Standard Oferuję na wynajem długoterminowy (min. 1 rok) wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,8 m ,.