dowolna

Mieszkania z prawem własności Wrocław - Lista ofert

4 059 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 059 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stare Miasto,Wrocław

785 000 zł82 m² 9 516,31 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1860

Apartament | 3,5 m wysokość sufitów | ścisłe Centrum | Rynek Niesamowite, 82,49 m2 mieszkanie w centrum Wrocławia przy ul. Św. Antoniego! Ogromna przestrzeń, styl, wyjątkowość - to tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kunickiego

Muchobór Wielki,Wrocław

740 000 zł79 m² 9 367 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Opiekun oferty: tel. Poniżej 10 000 zł/m2 zamknięte osiedle Z monitoringiem budynek Z 2010 r. Miejsce postojowe W garażu podziemnym duża komórka lokatorska niski czynsz- 300 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Ołbin,Wrocław

599 000 zł77 m² 7 773 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28425 tel. Wyłączność W sdp nieruchomości 3-pokojowe w pełnym rozkładzie po kompletnym remoncie, w lokalizacji zapewniającej zwrot inwestycyjny!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zielna

Psie Pole,Wrocław

470 000 zł41 m² 11 402 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Opiekun oferty: tel. Oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości Podstawowe informacje: dwupokojowe mieszkanie o powierzchni prawie 42 m2, z ogrodem i utwardzonym tarasem, z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Gnieźnieńska

Szczepin,Wrocław

369 000 zł26 m² 14 105,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Kawalerka na sprzedaż z tarasem. Wrocław. Szczepin Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość terenów zielonych bliskość obiektów rekreacyjnych Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jagodno

Jagodno,Wrocław

485 000 zł53 m² 9 151 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta deweloperska. 0% prowizji. Oferuję na sprzedaż Gotowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 52,79mkw Funkcjonalny układ mieszkania w skład którego wchodzi: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

2 490 zł55 m² 46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okazja - 2 pok - 54 mkw w dobrej cenie. English below Dwu pokojowe mieszkanie na wynajem Wrocław, ul. Zatorska - osiedle Zakrzów. Klimatyzacja. Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,60 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Blizanowicka

Księże Małe,Wrocław

539 000 zł45 m² 12 064 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28616 tel: mieszkanie Z balkonem, w niskiej zabudowie, przy parku! Bez pcc! Mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 45,2 m2 z balkonem, znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Sołtysowice

Sołtysowice,Wrocław

619 993 zł60 m² 10 324,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Lux!/3 pok/2ogródki/parking!., Polecam na sprzedaż mieszkanie własnościowe z dwoma ogródkami, miejscem postojowym naziemnym i komórką lokatorska ( 25000) za dopłatę. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Opolska

Księże Małe,Wrocław

400 500 zł41 m² 9 683 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: aleksandra Tarnowska tel: otoczenie nieruchomości: księże Małe, dzielnica zlokalizowana w południowo - wschodniej części Wrocławia, dobrze skomunikowana z pozostałymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Jagodno

Jagodno,Wrocław

447 967 zł50 m² 8 890 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wygoda? Komfort? Usługi na wyciągnięcie ręki? Dodatkowo w przystępnej cenie? Ta oferta jest dla Ciebie! 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50,39 m2, z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Działoszyńska

Swojczyce,Wrocław

508 071 zł49 m² 10 390 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Możliwość wykończenia pod klucz * Gotowe już we Wrześniu Dwupokojowe mieszkanie z balkonem w Miejskiej Willi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bajana

Gądów Mały,Wrocław

610 000 zł62 m² 9 918,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Zapraszam na prezentację przestronnego mieszkania, w pełnym rozkładzie z dużym tarasem. Lokalizacja: wrocław > Fabryczna > Gądów Mały > ul. Bajana Osiedle położone w zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Spiżowa

Grabiszyn,Wrocław

185 000 zł19 m² 9 788,36 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Kawalerka 17mkw|spiżowa 22|piwnica|do zamieszkania| - Przedstawiam Państwu nieruchomość znajdująca się w budynku po termoizolacji, z czystą klatką schodową. Mieszkanie znajduje się na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

699 000 zł32 m² 21 843,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Apartament blisko ostrowa tumskiego I rynku Podwyższony standard apatamentów oraz wnętrz typu studio to unikalna propozycja, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających i stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szczytnicka

Plac Grunwaldzki,Wrocław

399 000 zł40 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Ul. Szczytnicka- wrocław Plac Grunwaldzki Mieszkanie położone jest na trzecim piętrze w przedwojennej, odrestaurowanej kamienicy z 1930 roku. Posiada 3 pokoje, oraz jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

522 795 zł38 m² 13 650 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Idealne na start Idealne na start mieszkanie na Krzykach W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Sołtysowice

Sołtysowice,Wrocław

541 911 zł58 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Jeżeli szukasz atrakcyjnego mieszkania blisko terenów zielonych, ta inwestycja jest dla Ciebie. 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 58,27 m2. Inwestycja mieści się nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

432 357 zł46 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * oferta bez prowizji i podatku od czynności cywilnoprawnych * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna zielona okolica * Gotowe mieszkanie -wydanie kluczy w ciągu miesiąca Dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

628 907 zł48 m² 13 075 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków Funkcjonalne mieszkanie na Krzykach W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obornicka

Różanka,Wrocław

460 000 zł40 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduję się w atrakcyjnej lokalizacji dla każdego. Dobra komunikacja z każdą częścią Wrocławia, w okolicy znajdują się przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

433 000 zł24 m² 18 425,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż kawalerka przy ul.Kościuszki. Gotowy biznes! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej w pełni wykończony lokal Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

599 000 zł50 m² 11 951 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie z ogródkiem na Maślicach - 3 pokoje wykończone w wysokim standardzie na kameralnym osiedlu oddanym w 2021! Nieruchomość gotowa do zamieszkania. Oferta wyłącznie w sdp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Muchobór Wielki

Muchobór Wielki,Wrocław

649 000 zł63 m² 10 301,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

2021r/ 3 pokoje + 2 balkony +garaż/muchobór Wielki Na sprzedaż piękne 3 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 63 m2. Wysoki standard wykończenia. Lokal oddany do użytku w 2021 r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Malarska

Stare Miasto,Wrocław

556 000 zł50 m² 11 009,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 50,5 m . Położone jest na pierwszym piętrze w stylowej kamienicy w centrum Wrocławia. Do lokalu przynależy piwnica 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

578 107 zł46 m² 12 675 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Sdp nieruchomości - dział deweloperski Opiekun nieruchomości: tel. 2 pokojowy apartament W stylu loftowym W centrum miasta Nieruchomość o powierzchni 45,61m2 składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

433 575 zł37 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe, 2-pokojowe mieszkanie na zielonych Krzykach. Opiekun oferty: tel. 2-pokojowe mieszkanie deweloperskie o powierzchni 43,8m2 na Krzykach. Otoczenie nieruchomości: inwestycja znajduje się 5 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Plac Grunwaldzki,Wrocław

520 000 zł66 m² 7 874 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Opiekun Oferty: tel: otoczenie nieruchomości: nieruchomość zlokalizowana w dzielnicy Ołbin, oddalona o zaledwie sto metrów od Parku Stanisława Tołpy. W najbliższym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

770 000 zł69 m² 11 159,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Wysoki standard! Umeblowane! Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 69 m2, usytuowane na trzecim piętrze trzypiętrowego budynku mieszkalnego z 2013 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Partynice,Wrocław

796 200 zł66 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Lokalizacja: krzyki/partynice (w sąsiedztwie Parku Klecińskiego) Ilość pomieszczeń: 2 Metraż: 66,35m2+taras 14.03m2 Piętro:6/6 Informacje dodatkowe: recepcja 24h, mieszkanie 2-poziomowe z WIDOKIEM.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

468 000 zł44 m² 10 685 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe, 2-pokojowe mieszkanie na zielonych Krzykach. Opiekun oferty: tel. 2 pokojowe mieszkanie deweloperskie o powierzchni 43,8m2 na Krzykach. Otoczenie nieruchomości: inwestycja znajduje się 5 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

689 000 zł60 m² 11 483 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Mam na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie z widokiem na panoramę miasta. Dzięki unikalnemu rozkładowi i bardzo dobrej lokalizacji może stanowić świetną inwestycje lub idealne lokum dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łączności

Wrocław,dolnośląskie

478 999 zł48 m² 10 063 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Krzyki/łączności/okolica powstańców/3 pok./PIWNICA Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowy apartament PO KAPITALNYM REMONCIE na trzecim piętrze w 10-cio kondygnacyjnym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Agrestowa

Ołtaszyn,Wrocław

1 689 000 zł165 m² 10 236 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty: tel. Luksusowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 165 metrów z ogródkiem o powierzchni 180 metrów Otoczenie nieruchomości: ołtaszyn to spokojne, rodzinne dzielnice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prusa

Ołbin,Wrocław

549 900 zł42 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Opiekun Oferty: tel. Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr licencji pfrn 28317 Dlaczego dobra inwestycja? Mieszkanie z dwoma niezależnymi pokojami i osobną zamykaną kuchnią z oknem. Takie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Borek,Wrocław

1 250 000 zł103 m² 12 135,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Sprzedam komfortowy apartament z wyposażeniem ul. Skarbowców. Budynek z 2016r "apartamenty Skarbowców" Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Sołtysowice

Sołtysowice,Wrocław

349 950 zł34 m² 10 143,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Jeżeli szukasz atrakcyjnego mieszkania blisko terenów zielonych, ta inwestycja jest dla Ciebie. 0% prowizji! Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 34,50 m2, z ogródkiem. Inwestycja mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wojnów,Wrocław

1 037 775 zł138 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2022

Lokalizacja: wojnów (w sąsiedztwie Lasu Strachocińskiego) Ilość pokoi: 6, metraż: 138.37m2, Piętro:0/2, Informacje dodatkowe: DWA OGRÓDKI (24,18m2+34,43m2), Termin realizacji: III KWARTAŁ 2024. 0%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ołtaszyńska

Partynice,Wrocław

600 000 zł58 m² 10 378,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż piękne, bardzo słoneczne i jasne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem w okolicy ulicy Ołtaszyńskiej. Mieszkanie: * Mieszkanie 57,81m2 składa się z: - przedpokoju 9,19m2 - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierska

Biskupin,Wrocław

449 000 zł32 m² 14 031,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 32m2. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduję się w atrakcyjnej lokalizacji dla każdego. Dobra komunikacja z każdą częścią Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

395 869 zł40 m² 9 875 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów, akt notarialny Gratis!- nie współpracuje z biurami nieruchomości Zapraszam do obejrzenia! W ofercie.