dowolna

Mieszkania z prawem własności Wrocław - Lista ofert

4 064 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 064 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

819 210 zł56 m² 14 525 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Wrocław Krzyki ul. Racławicka - tu powstaje nowe, niezwykłe osiedle mieszkań na południowym obszarze Wrocławia położone tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

990 750 zł70 m² 14 153,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Realizacja Październik 2025 Narożne mieszkanie z ogródkiem i tarasem. Świetna opcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gajowicka

Grabiszyn,Wrocław

620 000 zł56 m² 11 071,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania dwustronne, rozkładowe mieszkanie w centrum Wrocławia nieopodal Sky Tower. Dzięki znakomitej lokalizacji, bliskości uczelni wyższych, mieszkanie idealne pod inwestycje na wynajem. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Psie Pole,Wrocław

695 000 zł58 m² 11 982,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania o powierzchni 57,7 m , znajdującego się na czwartym piętrze nowoczesnego budynku inwestycji Triada Dom Developer, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Brzozy

Żerniki,Wrocław

715 000 zł51 m² 14 019,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż eleganckie, dwupoziomowe mieszkanie 51m2 *1 poziom : korytarz, łazienka, sypialnia, *2 poziom: salon z aneksem kuchennym i wyjściem na 19 m2 taras * miejsce parkingowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

899 000 zł77 m² 11 619,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz Idealne dla Rodziny przestronne mieszkanie z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orzechowa

Gaj,Wrocław

807 000 zł63 m² 12 871 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty tel. Oferta wstrzymana 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,7 m2, z balkonem, znajduje się na 8 piętrze w 10-piętrowym bloku na Gaju. Otoczenie nieruchomości: gaj, to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pełczyńska

Lipa Piotrowska,Wrocław

620 000 zł80 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż mega okazyjne przestronne i rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 80m2 z 2007 r. położone przy ul. Pełczyńskiej na osiedlu Lipa Piotrowka ( Dzielnica - Psie Pole ) we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Fabryczna,Wrocław

610 000 zł46 m² 13 260,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Idealne mieszkanie na zakup dla siebie lub na inwestycję! Wykończone w wysokim standardzie, wyposażone w sprzęt agd, gustownie umeblowane - gotowe do wprowadzenia! Słoneczne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowiańska

Nadodrze,Wrocław

699 000 zł70 m² 9 986 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn Nr 28679 tel. Mieszkanie Z duzym balkonem W kamienicy Otoczenie nieruchomości: kamienica w której znajduje się mieszkanie położona jest na Nadodrzu jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

435 000 zł27 m² 16 111,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przytulna kawalerka, która znajduje się na wysokim parterze w 4 piętrowym bloku. Budynek znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Uniwersytetu Ekonomicznego oraz przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

575 000 zł34 m² 16 911,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 34m , położone w atrakcyjnej lokalizacji. Nieruchomość mieści się w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

639 000 zł50 m² 12 724 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Funkcjonalny układ * Możliwość wykończenia pod Klucz Funkcjonalne Mieszkanie z ogródkiem na Zakrzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

575 000 zł34 m² 16 911,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turawska

Księże Wielkie,Wrocław

547 336 zł44 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Pomagam w uzyskaniu kredytu 2%. 0% prowizji! bez pcc! Na sprzedaż przyjemne, słoneczne, w pełni rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie na wrocławskim Księżu Wielkim. Lokalizacja: krzyki/księże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Opolska

Krzyk,Wrocław

375 000 zł26 m² 14 367,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Krzyki nowa Kawalerka z garazem 2012r/tramwaj! Polecamy na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 25,87 mkw. przy ul. Opolskiej (krzyki / Księżę Wielkie) we Wrocławiu (około 20 min. komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zakładowa

Kleczków,Wrocław

739 998 zł52 m² 14 368,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do prezentacji tego pięknego mieszkania o powierzchni 51.5m2. Mieszkanie jest wyeksponowane na południe i dodatkowo posiada duże okna, co zapewnia dużo słońca w mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

949 000 zł77 m² 12 315,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

0% prowizji! bez pcc! Na sprzedaż przyjemne, słoneczne, w pełni rozkładowe 4pokojowe mieszkanie na wrocławskim Zakrzowie. Lokalizacja: psie pole/zakrzów Ilość pokoi: 4 Metraż: 77,06 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kominiarska

Lipa Piotrowska,Wrocław

581 496 zł55 m² 10 590 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Promocja! Mieszkanie 3 - pokojowe w doskonałej cenie, 10 590 zł/m2 Opiekun oferty tel. Wygodne 3 - pokojowe mieszkanie z balkonem do własnej aranżacji znajdujące się na osiedlu Lipa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Horbaczewskiego

Gądów Mały,Wrocław

795 000 zł80 m² 9 900,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż jasne mieszkanie 5 lat po remoncie, do odświeżenia o powierzchni 80,3m2 na Gądowie. W skład mieszkania wchodzi: *4 pokoje *kuchnia *łazienka *wc *balkon *do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gołężycka

Kozanów,Wrocław

649 997 zł61 m² 10 655,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe, 3-pokojowe na osiedlu Kozanów z balkonem i piwnicą. Mieszkanie składa się z: -kuchni, -łazienki, -toalety, -salonu, -dwóch sypialni, -dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Ołbin,Wrocław

945 000 zł68 m² 13 840 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Opiekun nieruchomości: tel. Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr licencji pfrn 28680 rezerwacja! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 68,28 mkw., usytuowane przy ul. Wyszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Stabłowice,Wrocław

549 998 zł46 m² 12 008,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Stablowice /park/staw /piekne lux /45,5m2 /2010r! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45 m -1 piętro w 4-piętrowym bloku z windą z 2010 rokuwrocław, stabłowice, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

500 200 zł37 m² 13 662,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Serdecznie polecam mieszkanie na sprzedaż na wrocławskich Krzykach. Lokalizacja: krzyki ul. Przyjaźni Ilość pokoi: 2 Metraż: 36,61.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Witolda

Śródmieście,Wrocław

575 000 zł22 m² 26 077,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zakupu tej uroczej kawalerki, która jest prawdziwym klejnotem położonym zaledwie 10 minut pieszo od serca miasta - rynku. Mieszkanie to nie tylko oferuje wygodę życia w centrum, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

899 000 zł74 m² 12 099,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Funkcjonalny układ * Możliwość wykończenia pod Klucz Dwustronne mieszkanie idealne dla rodziny W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

739 000 zł57 m² 12 883,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwe wykończenie pod klucz Funkcjonalne narożne mieszkanie. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

569 000 zł44 m² 12 908,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsap Serdecznie polecam mieszkanie na sprzedaż na wrocławskich Sołtysowicach. Lokalizacja: sołtysowice Ilość pokoi: 2 Metraż: 44,08 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Braterska

Krzyki,Wrocław

650 000 zł52 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2 pokoje / przyjemny balkon / osiedle belvedere park zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację tel przyjemny balkon W budynku widna / ciche mieszkanie Idealne miejsce do samodzielnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Krzyki,Wrocław

860 002 zł60 m² 14 326,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Top 3-pok/ 60m2 Garaż Ogród Krzyki- ślężna. Na sprzedaż mieszkanie 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 znajdujące się na parterze w 3 piętrowym apartamentowcu z 2022 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Psie Pole,Wrocław

340 000 zł27 m² 12 777,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

mikroapartament | wysoki standard | od zaraz | fv vat Do sprzedania od zaraz - w pełni wyposażony, jasny i przytulny mikroapartament wykończony w wysokim standardzie w budynku stylowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

695 000 zł58 m² 12 045 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Przestronne, dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i dużym balkonem w nowym budownictwie z dobrą komunikacją. Opiekun oferty: opis nieruchomości Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nadodrze,Wrocław

599 000 zł57 m² 10 586,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się ze spacerem wirtualnym! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 56,68 m , Wrocław Śródmieście- ul. Myśliwska. Mieszkanie doskonałe jako mieszkanie dla pary, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oporowska

Grabiszyn,Wrocław

530 000 zł36 m² 14 644,90 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą przestronnego mieszkania o powierzchni 36,19 m2, położonego w okolicy ul. Oporowskiej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Muchobór Wielki,Wrocław

790 000 zł76 m² 10 390,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Muchobór wielki/2/3pok./parter/ogród/parking/top Prezentujemy Państwu na sprzedaż klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie (można powiększyć o jeden pokój robiąc bezpośrednie przejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Borek,Wrocław

749 000 zł74 m² 10 161,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Oferta na wyłączność! Umowa na wyłączność! Współpracuję z każdym biurem nieruchomości! Mieszkanie znajduje się w kamienicy przy ul. Grunwaldzkiej. W najbliższym czasie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zakładowa

Kleczków,Wrocław

729 998 zł52 m² 14 174,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

697 990 zł54 m² 12 807,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Popowicka/premium/lux/popowice/3pok./rozkład/top/loggia/po remoncie! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie przy ul.Popowickiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

559 000 zł45 m² 12 299,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 45,45m2 z oddzielną kuchnią i balkonem, położonym na 2 piętrze 4 piętrowego bloku z lat 70-tych po termomodernizacji. Klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pretficza

Krzyki,Wrocław

349 000 zł28 m² 12 332,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka 28,3 m2 w cichej okolicy, z dobrą lokalizacją ,rejon Ronda na ul. Powstańców Śl. Idealne pod wynajem. Słoneczne. Budynek ocieplony przed dwoma laty, okna wymienione na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Struga

Kleczków,Wrocław

690 000 zł74 m² 9 324,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy o powierzchni 74m2. * atrakcyjna lokalizacja blisko centrum, * mieszkanie po gruntownym remoncie (posadzki, hydraulika, elektryka), * gotowe od już, *.