dowolna

Mieszkania z aneksem Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

3 607 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 607 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

469 415 zł42 m² 11 150 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0% prowizji! bez 2% pcc! Na sprzedaż 2 pokoje mieszkanie na IV pieętrez przy ul. Racławickiej, w świetnie skomunikowanej okolicy. Vis-a-vis inwestycji znajduje się pętla autobusowa (3 linie dzienne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Oporów,Wrocław

369 585 zł38 m² 9 675 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze. Termin realizacji inwestycji planowany jest na III kwartał 2022 roku. Lokalizacja: inwestycja zlokalizowana w południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

337 084 zł36 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem. Termin realizacji inwestycji planowany jest na I kwartał 2023 roku. Lokalizacja: inwestycja położona jest na osiedlu Jagodno. Osiedle to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

324 425 zł34 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rybnicka

Księże Małe,Wrocław

2 100 zł41 m² 51 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

-wolne od 01.02.2022r- Polecam do wynajęcia apartament 2 pokojowy na parterze przy ul. Rybnickiej ( Krzyki, księże Małe ) /mieszkanie o pow. 41 m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Oporów,Wrocław

439 000 zł53 m² 8 267,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze. Termin realizacji inwestycji planowany jest na III kwartał 2022 roku. Lokalizacja: inwestycja zlokalizowana w południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Swojczycka

Swojczyce,Wrocław

541 012 zł55 m² 9 925 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

0% Prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w inwestycji między Sępolnem a Swojczycami. Znajduje się na 1. piętrze, w budynku winda. Mieszkanie o powierzchni 54,51 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

611 476 zł104 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zapoznania się z ofertą - bez prowizji i podatku pcc. Dwupoziomowe mieszkanie w kameralnej zabudowie. Zalety: - przestronne - na pierwszym poziomie salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jagodno

Jagodno,Wrocław

355 520 zł35 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Bez podatku pcc Nowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,20 mkw usytuowane na I piętrze kameralnego IV-piętrowego budynku. Do mieszkania przynależy balkon. Mieszkanie składa się Z: * pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Staromłyńska

Stare Miasto,Wrocław

3 000 000 zł113 m² 26 548,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferujemy do sprzedaży wyjątkowy apartament 2 poziomy, 2 łazienki, balkon, loggia, garaż podziemny. Na pierwszym poziomie przestronny salon, jadalnia, kuchnia i łazienka. Na drugim poziomie dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

2 300 zł37 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, luksusowe wcześniej nie zamieszkałe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Jedności Narodowej, na osiedlu Browary Wrocławskie. Lokalizacja: to nowo powstałe osiedle jest jedną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Oporów,Wrocław

372 300 zł36 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze. Termin realizacji inwestycji planowany jest na III kwartał 2022 roku. Lokalizacja: inwestycja zlokalizowana w południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczepin,Wrocław

626 750 zł54 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0% prowizji I bez podatku pcc! W topowej lokalizacji! Przedstawiam przestronne mieszkanie 3-pokojowe o zachodniej wystawie okien. Duży przedpokój z przewidzianym miejscem na pojemne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

330 316 zł35 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pilczycka

Pilczyce,Wrocław

378 725 zł43 m² 8 857 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sdp nieruchomości - dział deweloperski nowa inwestycja na pilczycach! Opiekun nieruchomości: tel. Przestronne mieszkanie 2 pokojowe! Kameralne budownictwo - tylko 1 budynek, 4 piętra. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Szczepin,Wrocław

769 000 zł77 m² 9 932,83 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na sprzedaż przestronne czteropokojowe mieszkanie z balkonem. Lokalizacja: inwestycja położona jest na osiedlu Szczepin. W niedalekiej odległości znajdują się Odra oraz Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

599 603 zł57 m² 10 575 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opis Inwestycji: osiedle: olimpia Port Powierzchnia mieszkania: 56,70 m2 Cena: 599 603, 00 zł Termin realizacji: 2022-11 Standard Wykończenia Standard deweloperski: nr oferty: op028/rz Lokalizacja: wrocław.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

335 451 zł36 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

330 128 zł35 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

337 366 zł36 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Fabryczna,Wrocław

720 380 zł72 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o wielkości 72,40 m2 usytuowane na pierwszym piętrze znajdujące się na nowobudowanym, kompleksowym, strzeżonym i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Oporów,Wrocław

605 220 zł62 m² 9 825 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

0% prowizji I bez podatku pcc Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Racławickiej, w świetnie skomunikowanej okolicy. Vis-a-vis inwestycji znajduje się pętla autobusowa (3 linie dzienne mpk, 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Legionów

Stare Miasto,Wrocław

280 000 zł25 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 25 metrowa kawalerka z pięknym widokiem w centrum Wrocławia. Wymaga remontu. Do przekazania od 1 stycznia 2022 lub 31 grudnia 2021 Cena: 280 000 zł - cena do negocjacji Interesuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Oporów,Wrocław

389 063 zł42 m² 9 375,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze. Termin realizacji inwestycji planowany jest na III kwartał 2022 roku. Lokalizacja: inwestycja zlokalizowana w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bema

Nadodrze,Wrocław

599 000 zł37 m² 16 206,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe, z dwiema łazienkami, w genialnej lokalizacji blisko Ostrowa Tumskiego! ważne!kupujący nie płaci 2% podatku pcc, a prowizję za pośrednictwo pokrywa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

594 000 zł76 m² 7 860,26 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowe mieszkanie 3-pokojowe o rozkładzie dwupoziomowym o powierzchni ok. 76m2. Mieszkanie położone jest w budynku mieszkalno-usługowym z 2000 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słonimskiego

Kleczków,Wrocław

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: słonimskiego/ Śródmieście * Ilość pokoi: 2 * Metraż: 42 mkw * Kuchnia: aneks * Piętro: 0/6 * Informacje dodatkowe: od lutego, miejsce w garażu podziemnym za 200zł, opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Szczepin,Wrocław

444 000 zł38 m² 11 565,50 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie z balkonem. Lokalizacja: inwestycja położona jest na osiedlu Szczepin. W niedalekiej odległości znajdują się Odra oraz Park Zachodni, które są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

578 012 zł70 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 4-pokojowe funkcjonalne mieszkanie o pow. 69,64 m2 zlokalizowane przy ul. Czartoryskiego (boczna Kamińskiego). Usytuowane jest na II parterze. Mieszkanie jest przestronne i daje duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

332 102 zł35 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

819 000 zł91 m² 8 972,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z 3 sypialniami i 2 łazienkami o pow. 91,28 m2 Składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 28m2 i wyjściem na balkon o pow. 9m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hermanowska

Kuźniki,Wrocław

549 000 zł54 m² 10 125 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: kuźniki to lubiana i cicha okolica dzielnicy Fabrycznej. W okolicy znajdziemy sklepy polo, Lidl oraz mniejsze osiedlowe, aptekę, przychodnię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

331 170 zł35 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stabłowice

Stabłowice,Wrocław

449 000 zł55 m² 8 163,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Polecam Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 55m 2 Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Stare Miasto,Wrocław

510 081 zł41 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% prowizji I bez podatku pcc! W topowej lokalizacji! Przedstawiam przestronne mieszkanie dwupokojowe o wschodniej wystawie okien. Z salonu i z sypialni wyjście na duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Szczepin,Wrocław

444 000 zł38 m² 11 547,50 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Buczacka

Muchobór Wielki,Wrocław

409 000 zł48 m² 8 521 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Tanie 2 pokoje z balkonem w cichej okolicy! Opiekun oferty: tel. Otoczenie: budynek wybudowany na kameralnym osiedlu 2- i 3-piętrowych budynków. Mieszkanie o powierzchni 48m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Goleszan

Klecina,Wrocław

850 zł51 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

(For English scroll down) Oferta dotyczy wynajmu jednoosobowego pokoju w lokalu czteropokojowym. W pozostałych pokojach mieszkają pracujący panowie Czynsz za pokój dla właściciela wynosi 850.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Wrocław

657 875 zł55 m² 11 875 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

, ani pcc! Na sprzedaż ustawne mieszkanie 3-pokojowe od zachodniej strony! Dzięki takiemu rozmieszczeniu, słoneczne wnętrza będą towarzyszyć po południu do wieczora, zapewniając ciepło oraz jasną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

780 000 zł104 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1873

Na sprzedaż mieszkanie w centrum Wrocławia o powierzchni 104 mkw z możliwością prowadzenia w nim działaności gospodarczej. Lokalizacja - ul. Hugo Kołłątaja pomiędzy Dworcem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Główna

Stabłowice,Wrocław

379 000 zł37 m² 10 216 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2 pokoje, balkon, nowe budownictwo Rozpocznij rok nowymi decyzjami! Opiekun nieruchomości: telefon Otoczenie nieruchomości: kameralne osiedle. Dwa place zabaw przy budynku. Sąsiedztwo Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie