dowolna

Mieszkania z aneksem Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

3 613 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 613 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, Kępa Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

628 293 zł34 m² 18 425 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartament w Centrum Miasta w sąsiedztwie Parku Mieszczańskiego. Opiekun Oferty: tel. Nowoczesna kawalerka z widokiem na przestrzeń mieszczańską. Mieszkanie o projektowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

750 000 zł55 m² 13 611,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Biuro Nieruchomości Expander oferuję na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55,10 m2 zlokalizowane na prężnie rozwijającej się dzielnicy Wrocławia - Jagodno. Mieszkanie ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łódzka

Huby,Wrocław

597 700 zł41 m² 14 678,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni około 41 m w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiejska

Oporów,Wrocław

759 000 zł53 m² 14 296,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zdjęcia przedstawiają realną nieruchomość - nie są to wizualizacje. Obejrzyj video-prezentację mieszkania: znajduje się na na otodom w polu -> "video" Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

1 115 535 zł80 m² 13 932 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 80,07m2 znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Nadodrze,Wrocław

790 000 zł52 m² 15 076,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

I speak Polish, english, and Ukrainian. Description in English below Oryginalna inwestycja w samym centrum Środmieścia nad Odrą. Mieszkanie w stanie deweloperskim, planowane oddanie inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mosiężna

Grabiszyn,Wrocław

1 299 000 zł74 m² 17 554,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Przestronne 74 metrowe mieszkanie na ostatnim piętrze w prestiżowej inwestycji Nowy Grabiszyn, zaledwie 2 km od Rynku. Układ pomieszczeń *** Gabinet z opcją przekształcenia na dodatkowy pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

925 000 zł81 m² 11 397,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Przy skrzyz owaniu ul. Kutrzeby i ul. Opalowej powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

996 000 zł78 m² 12 730 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

4 pokoje | Od zaraz| Jagodno Opis lokalizacji: krzyki/jagodno Opiekun nieruchomości: tel. Kupujący nie płaci podatku pcc 4-pokojowe, słoneczne mieszkanie do wykończenia o powierzchni 78,24 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

767 558 zł60 m² 12 792,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w spokojnej okolicy! Jeśli szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lompy

Śródmieście,Wrocław

620 000 zł47 m² 13 172 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 47,07m2 na Ołbinie. W skład mieszkania wchodzi: - kuchnia - salon - sypialnia - łazienka - przedpokój Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wrocław

Fabryczna,Wrocław

2 100 zł25 m² 84 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia prezentuję Państwu nowoczesną kawalerkę przy lotnisku. Mieszkanie znajduję się na 4 piętrze i składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowa

Huby,Wrocław

587 450 zł41 m² 14 426,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyremontowane 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,72m2 przy ul. Gajowej na wrocławskich Hubach. Z uwagi na lokalizację jest to świetna propozycja nieruchomości do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

1 650 zł39 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe z balkonem przy ul. Racławickiej we Wrocławiu *mieszkanie jest przestronne i dobrze doświetlone *pokoje do własnej aranżacji: jeden nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bylinowa

Psie Pole,Wrocław

662 450 zł51 m² 12 938,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do prezentacji tego wyjątkowego apartamentu z tarasem i ogródkiem, znajdującego się na nowym osiedlu na Psim Polu. Mieszkanie zostało oddane do użytku pod koniec 2023r. Następnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

2 400 zł55 m² 43,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** mieszkanie wolne od 1 listopada*** ul. Jedności narodowej / okolice mostów warszawskich 2 pokoje 61,10 mkw. Balkon bez windy media miejskie komunikacja miejska Mam przyjemność przedstawić Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Średzka

Leśnica,Wrocław

559 900 zł40 m² 13 997,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

60m powierzchni / 3 pokoje / z antresolą / parking Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego mieszkania zlokalizowanego na bezpiecznym i spokojnym osiedlu na przedmieściach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Parafialna

Krzyk,Wrocław

627 999 zł60 m² 10 484,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Parafialna/premium/2 pok./Krzyki/Ołtaszyn/balkon/garaż/top! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2-pokojowy apartament mieszczący się na 1-szym piętrze 2-piętrowego budynku z 2004 r. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Grabiszyn,Wrocław

980 000 zł82 m² 11 914,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania położonego na historycznym osiedlu przy Alei Pracy. Mieszkanie położone jest na najwyższej kondygnacji trzy piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

1 099 999 zł67 m² 16 417,90 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie do własnej aranżacji na Olimpii Port! Z okien widok na las! Polecam na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 67 m2, usytuowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Agrestowa

Ołtaszyn,Wrocław

3 500 zł53 m² 65,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Krzyki/ołtaszyn/agrestowa/2pok./2balkony/winda Przedstawiamy Państwu na wynajem luksusowe mieszkanie na wrocławskich Krzykach na osiedlu Ołtaszyn. Jasny, przestronny apartament o powierzchni 53 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Przedmieście Oławskie,Wrocław

645 500 zł36 m² 17 797,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Doskonała Inwestycja w Centrum Wrocławia - Korzyści na Wyciągnięcie Ręki Lokalizacja: wrocław, ul. Komuny Paryskiej - Blisko Centrum, park Staromiejski, podwale, zaledwie kilka minut spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

499 000 zł40 m² 12 443,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2 pokoje | 40 m2 | balkon | parking | 520,000 pln Lokalizacja: zapraszamy do zakupu nowoczesnego mieszkania o powierzchni 40 m na Wrocławskim Jagodnie, położonego na osiedlu Jagodno przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

1 005 860 zł53 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy przestronny i nowoczesny apartament z ogrodem w bezpośrednim sąsiedztwie Renomy, idealny dla osób ceniących sobie wygodę i bliskość miejskich atrakcji. W odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słonimskiego

Ołbin,Wrocław

1 049 000 zł51 m² 20 480 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przytulne mieszkanie 3-pokojowe z widokiem na rzekę 10 minut do Centrum Opiekun oferty: tel. licencja pfrn nr 28332 Otoczenie: promenady Wrocławskie to spokojna, a zarazem tętniąca życiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wincentego

Śródmieście,Wrocław

450 000 zł33 m² 13 636,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Piękna, zabytkowa kamienica! Możliwość 2 pokoi! Polecam na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 33 m2, usytuowaną na drugim piętrze pięciopiętrowej kamienicy z 1900 roku, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sarbinowska

Kuźniki,Wrocław

765 000 zł67 m² 11 417,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Mieszkanie trzypokojowe 67 m2. Po remoncie, umeblowane wraz ze sprzętem agd. Gotowe do zamieszkania lub wynajęcia. Salon otwarty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Powstańców Śląskich,Wrocław

2 800 zł33 m² 85,08 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Krzyki Południe l ul. Gwiaździsta 6 l Nowe Centrum Południowe Apartament typu studio l Kameralna atmosfera w sercu miasta Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej! Polecam na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

536 168 zł39 m² 13 797,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jako architekt i projektant wnętrz pomogę Ci znaleźć i wybrać właściwe mieszkanie. Zaproponuję możliwe zmiany w układzie funkcjonalnym. Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Grabiszyn,Wrocław

512 011 zł36 m² 14 031,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Brochów,Wrocław

1 086 000 zł97 m² 11 182 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025