dowolna

Mieszkania z aneksem Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

3 607 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 607 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skwierzyńska

Grabiszyn,Wrocław

399 000 zł35 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż mieszkanie w świetnej lokalizacji znajdujące się 5 minut spacerem od Sky Towera. Mieszkanie po kapitalnym remoncie zakończonym w listopadzie 2021 (wymiana sieci i przyłączy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orzeszkowej

Ołbin,Wrocław

3 800 zł84 m² 45 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

-wolne od 1 lutego- polecam do wynajęcia mieszkanie 4 pokojowe na drugim piętrze przy ul. Elizy Orzeszkowej (ołbin) /mieszkanie o pow. 84 m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Na Szańcach

Śródmieście,Wrocław

2 290 zł40 m² 57,25 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english Są we Wrocławiu miejsca, których urok pozwala cieszyć się zarówno bliskością natury (rzeka i parki), bogatym życiem kulturowym, oraz dostępem do wszelkich wygód jakich daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Inżynierska

Powstańców Śląskich,Wrocław

2 200 zł35 m² 63 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Tel. -wolne od zaraz- polecam do wynajęcia kawalerkę na 1 piętrze przy ul. Inżynierskiej (tuż obok: grabiszyńska - Grabiszyn - Krzyki). /Mieszkanie o pow. 35m2 składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Przedmiejska

Szczepin,Wrocław

1 700 zł23 m² 73,91 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem niniejszej oferty jest kameralne mieszkanie na wynajem o powierzchni 22,5 m zlokalizowane przy ul. Przedmiejskiej, bocznej ulicy Legnickiej. Kawalerka mieści się w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bazyliowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

495 000 zł54 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zapraszam na prezentację 3-pokojowego, słonecznego, klimatycznego i zadbanego mieszkania, położonego na Osiedlu Osada przy ulicy Bazyliowej (wrocław Psie Pole Lipa Piotrowska). Lokalizacja: zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jagodno

Jagodno,Wrocław

550 000 zł49 m² 11 224,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Wysoki standard/ 2 pokoje + taras + ogród / Jagodno Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49m2 wraz z tarasem 12 m2 oraz dużym ogródkiem 50 m2. Mieszkanie jest przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

485 000 zł50 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż piękne, wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 na trzecim piętrze w ośmio kondygnacyjnym bloku, wybudowanym w latach '80 na ul. Przyjaźni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polaka

Plac Grunwaldzki,Wrocław

2 300 zł29 m² 79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty tel. NA wynajem przytulne mieszkanie o powierzchni 29 m2 zlokalizowane przy ul. Benedykta Polaka, blisko Placu Grunwaldzkiego. Mieszkanie składa się z : * pokoju * pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Krzyki,Wrocław

1 800 000 zł69 m² 26 087 zł/m²

 

Piętro:31/46

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferta na wyłączność! Oferuje zakup luksusowego 69m2 apartamentu na 31p. w skytower. Apartament: - luksusowo wykończony z materiałów najwyższej jakości, przeszedł kompletny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Dubois

Śródmieście,Wrocław

699 999 zł72 m² 9 722,21 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Polecam na sprzedaż piękne, wyremontowane, 5-cio pokojowe mieszkanie idealne pod inwestycje, w odnowionej kamienicy z lat 30. W mieszkaniu znajduje się: - 4 pokoje sypialniane (wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jagodno

Jagodno,Wrocław

558 500 zł63 m² 8 920,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Możliwa prezentacja mieszkań osobiście na inwestycji tel. * oferta bez prowizji i podatku od czynności cywilnoprawnych * stan deweloperski do wykończenia * 62,61 m2 * 2/4 piętro (winda) * 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

400 000 zł37 m² 10 864 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Opiekun oferty: tel. Polecam piękne, funkcjonalne i przytulne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem przy rynku Psiego Pola Otoczenie nieruchomości: mieszkanie w kameralnym osiedlu w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Śrutowa

Śródmieście, Centrum, Stare Miasto,Wrocław

1 800 zł27 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 1 lutego 2022 r. Kawalerka z balkonem w nowym apartamentowcu przy ul. Śrutowej 10 we Wrocławiu. Zaledwie 10 minut pieszo od Wrocławskiego Rynku. Kawalerka składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pasteura

Plac Grunwaldzki,Wrocław

499 000 zł52 m² 9 512,01 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zobacz wirtualny spacer nieruchomości: for english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Serdecznie polecam mieszkanie idealne pod inwestycje w odrestaurowanej kamienicy! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Jagodno,Wrocław

710 000 zł68 m² 10 380,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie w szynko rozrastającej się części Wrocławia. Wysoki standard wykończenia, m. in. klimatyzacja. Cicha, spokojna okolica. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ananasowa

Stabłowice,Wrocław

2 300 zł40 m² 58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

-wolne od 01.11.2021r- Polecam do wynajęcia apartament 2 pokojowy na 2 piętrze przy ul. Ananasowej ( Stabłowice, fabryczna) /mieszkanie o pow. 40 m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kurkowa

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł45 m² 56 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tel: polecam do wynajęcia apartament o powierzchni 46m2 w nowoczesnej inwestycji przy ul. Kurkowej 32. Nowoczesny budynek znajduje się w bezpiecznej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ołtaszyn,Wrocław

530 000 zł60 m² 8 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Tylko U nas * pokrótce 3 pokojowe mieszkanie w 60 mkw/ z tarasem 30 mkw/ komórką lokatorską i miejscem postojowym w garażu podziemnym/wojszyce Klasztorna/ idealne dla pary/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Grabiszyn,Wrocław

599 000 zł63 m² 9 507,94 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Polecam apartament o powierzchni 63 m2 zlokalizowany w 6-piętrowym apartamentowcu z 2012 roku o nowoczesnej architekturze, na terenie zamkniętym przystosowany dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dyrekcyjna

Krzyki,Wrocław

3 000 zł59 m² 51,19 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

[pl]oferujemy do wynajęcia przestronne mieszkanie 3 pokojowe z dużym balkonem na ul. Dyrekcyjnej. Salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, przedpokój, łazienka. W całym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Krzyki,Wrocław

362 308 zł24 m² 14 848,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gotowy do wprowadzenia lokal do mieszkania z balkonem, idealny dla studentów w centrum Wrocławia. Bardzo dobra nieruchomość pod inwestycję. Oferta deweloperska, 0% prowizji! W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

408 366 zł42 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - oferta deweloperska. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2-pokojowego zlokalizowanego w południowej części Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Karłowice

Karłowice,Wrocław

233 646 zł34 m² 6 910,57 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Polecam na sprzedaż nowy lokal dwu-pokojowy z balkonem! *prowizję pośrednictwa pokrywa sprzedający* Lokal znajduje się na pierwszym piętrze, składa się z : - przedpokoju ( 4,77 m2) - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ślężna

Borek,Wrocław

353 000 zł32 m² 11 206,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Przytulna kawalerka w centrum miasta gotowa do zamieszkania + piwnica! Bardzo funkcjonalne mieszkanie, położone na osiedlu Borek, bardzo blisko centrum miasta. Kawalerka znajduje się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Cesarzowicka

Oporów,Wrocław

535 000 zł48 m² 11 237 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Opiekun nieruchomości: wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i tarasem na Oporowie. Otoczenie nieruchomości: bezpośrednie otoczenie Mieszkanie położone jest na terenie nowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świstackiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

440 000 zł35 m² 12 571,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż mieszkanie 35m2 w atrakcyjnej lokalizacji w nowym budownictwie. Składa się z: - salonu z aneksem kuchennym (w 2020 r zamontowana klimatyzacja) - balkonu - sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komedy

Jagodno,Wrocław

455 326 zł63 m² 7 202 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty tel. Nowe 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 63,22 m znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Cztery Pory Roku na Jagodnie przy ul. Komedy (6.1 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Różanka

Różanka,Wrocław

750 000 zł64 m² 11 718,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Lux*** 3 pokoje + ogród 180 m2 +m.postjowe/Różanka Na sprzedaż piękne, gustownie urządzone 3 pokojowe mieszkanie z DUŻYM OGRODEM 180 m2. Wyjście na ogród z każdego pokoju. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

388 128 zł40 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - oferta deweloperska. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 1-pokojowego zlokalizowanego w południowej części Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Paniowicka

Maślice,Wrocław

2 900 zł69 m² 42 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

-wolne od zaraz- polecam do wynajęcia apartament 3 pokojowy na 1 piętrze przy ul. Paniowickiej ( Fabryczna, maślice ) /mieszkanie o pow. 69 m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

428 744 zł45 m² 9 578,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż nowe mieszkanie o powierzchni 44,76 m2 na wrocławskich Sołtysowicach, w sąsiedztwie pięknego parku. Wykaz pomieszczeń: pokój z aneksem kuchennym 23,82 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

490 000 zł44 m² 11 136,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej 44 m2 na 4 piętrze w budynku z windą. Mieszkanie jest rozkładowe. Składa się z sypialni (ok. 10 m2) i salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oficerska

Borek,Wrocław

2 500 zł59 m² 42,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament na Borku z balkonem i garażem. Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w apartamentowcu na ul. Oficerskiej. Mieszkanie o pow. ok. 60m2 z dużym balkonem i miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

565 005 zł54 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3 pokoje Z tarasem W sercu wrocławia! dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty tel. Mieszkanie o powierzchni 53,81 m2 znajduje się na 7 piętrze. Układ mieszkania: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

15 000 zł124 m² 120,97 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jedyny w swoim rodzaju Apartament we Wrocławiu! *prowizję pośrednictwa pokrywa właściciel* Polecam do wynajęcia wyjątkowy Penthouse położony w ovo o powierzchni 124 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Wrocław

Karłowice,Wrocław

142 276 zł18 m² 7 821,68 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Polecam na sprzedaż kawalerka o powierzchni 18,19 m2 na Karłowicach! *prowizję pośrednictwa pokrywa sprzedający* Dwupokojowy lokal mieszkalny położony na trzecim piętrze, składa się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

406 259 zł41 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta dewelopera Opiekun oferty 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,83m2 znajduje się na 3 piętrze 5 piętrowego budynku z windą. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława Łokietka

Nadodrze,Wrocław

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowy apartament w sercu miasta. 2-pokojowy lokal po generalnym remoncie w rewelacyjnej lokalizacji przy ul.Łokietka Do rynku 5 min na piechotę. Stylowa kamienica z klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Piesza

Kleczków,Wrocław

810 000 zł57 m² 14 210,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż apartament w atrakcyjnej lokalizacji z widokiem na Odrę. Mieszkanie o pow. 57 m2 składa się z trzech pokoi aneksu kuchennego, łazienki, garderoby, miejsca parkingowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kleczkowska

Śródmieście,Wrocław

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find perfect place- call us! Mieszkanie do wynajęcia od: 01.03.2022r. Serdecznie polecam na wynajem przestronne dwu-pokojowe mieszkanie znajdujące się.