dowolna

Mieszkania z aneksem Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

3 612 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 612 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Krzyki,Wrocław

467 997 zł33 m² 14 290 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najlepsza cena za 2 pokoje z ogródkiem w tej inwestycji. Funkcjonalne mieszkanie z prywatnym ogródkiem przy Parku Brochowskim to doskonała okazja. Idealne na start, pod inwestycję lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Klecina,Wrocław

535 780 zł38 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Serdecznie zapraszam do zakupu pięknych mieszkań w bardzo dobrej lokalizacji Krzyki klecina. Kompleks trzech nowoczesnych budynków, w ramach inwestycji, w budynku numer 1 i 2 powstały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krzyki,Wrocław

644 000 zł47 m² 13 837,60 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | ul. Krucza, wrocław Na sprzedaż komfortowe i w pełni gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,5 m , położone na 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

2 900 zł35 m² 82,41 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Mieszczańskiej we Wrocławiu. Mieszkanie jest jasne, przytulne i nigdy wcześniej niezamieszkane po remoncie - wszystkie meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

789 300 zł45 m² 17 512,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gotowe mieszkanie na Kępie Mieszczańskiej - idealne do zamieszkania lub pod inwestycję 0% prowizji | Gotowe od ręki | W pełni wyposażone Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 45.07.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

821 238 zł60 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Osiedle realizowane we Wrocławskiej dzielnicy Krzyki, na terenach obejmujących historyczne zabudowania dawnego browaru E. Haasego. Obszar jest dobrze skomunikowany zarówno z centrum Wrocławia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dożynkowa

Klecina,Wrocław

2 200 zł28 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wirtualny spacer - widok 360 stopni - street view Możesz oglądać nieruchomość oraz jej najbliższe otoczenie nie wychodząc z domu - Tak jak byś tam był. Następnie umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rudawska

Poświętne,Wrocław

501 160 zł37 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie 2-pokojowe 37,40 m2 z dużym tarasem 24,28 m2 Wrocław, poświętne Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 37,40 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słonimskiego

Psie Pole,Wrocław

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia eleganckie 2-poziomowe mieszkanie przy ul. Słonimskiego 2, które znajduje się na promenadach wrocławskich przy Odrze. Możliwość wynajęcia na 6 miesięcy! Do wynajęcia mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Wrocław

1 950 zł36 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 marca, 2 pokojowe, jednostronne mieszkanie o pow. 36m2 znajdujace się w dzielnicy śródmiescie przy ul. żeromskiego. Mieszkanie położone na 5 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Jaworska

Szczepin,Wrocław

2 000 zł26 m² 75,47 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Dostępne od 01.04! Do wynajęcia nowoczesna kawalerka, dla Singla lub Pary, zlokalizowana w nowoczesnym budynku przy ulicy Jaworskiej. Mieszkanie zostało urządzone bardzo stylowo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

528 304 zł41 m² 12 990 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Rędzińska, zaprojektowanej z myślą o komforcie i codziennych potrzebach mieszkańców. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

2 900 zł40 m² 72,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Home Brand zaprasza do wynajęcia nowoczesnego, w pełni wyposażonego 2-pokojowego apartamentu z balkonem i klimatyzacją, położonego w prestiżowej inwestycji Racławicka Platinum przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ramiszowska

Poświętne,Wrocław

558 334 zł42 m² 13 268,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj wygodnie - Poświętne Twoje miejsce we Wrocławiu Nie czekaj. Zadzwoń i umów się na prezentacje. Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

1 335 000 zł84 m² 15 892,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zarabiasz na wynajmie jednego lub obu mieszkań od razu po zakupie. Na sprzedaż dwa w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkania o łącznej pow. 84m2 na Kępie Mieszczańskiej, zaledwie 1,5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obornicka

Różanka,Wrocław

899 000 zł66 m² 13 535,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 22583 tel. Polecam na sprzedaż 3-pokojowe, słoneczne mieszkanie znajdujące się na rodzinnym osiedlu na wrocławskiej Różance w kameralnym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Legnicka

Szczepin,Wrocław

720 650 zł52 m² 13 755,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

0% pcc | 0% prowizji | Oferta deweloperska Nowe mieszkanie | Wrocław Szczepin | odbiór 2028 | Topowy deweloper Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 52,39 m2 w inwestycji zlokalizowanej na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Polance

Różanka,Wrocław

850 000 zł92 m² 9 718,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 92,50 m2 usytuowany na wysokim parterze w bloku przy ulicy Na Polance, na osiedlu Różanka. Obecnie funkcjonuje w nim salon fryzjerski. Pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Przedmieście Oławskie,Wrocław

499 900 zł33 m² 15 148,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

W cenie pełne umeblowane i wyposażonie w sprzęt agd, mieszkanie gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż przytulne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,46 m2 na wysokim parterze 4 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Semaforowa

Brochów,Wrocław

615 000 zł52 m² 11 826,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

52 M , 2 pokoje, komórka lokatorska, miejsce postojowe W garażu podziemnym, przy parku brochowskim Wolne od zaraz. Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rudawska

Poświętne,Wrocław

543 000 zł41 m² 13 299 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie 2-pokojowe Wrocław, poświętne Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchnii 40,83 m , zlokalizowane na IV piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Krzyki,Wrocław

665 000 zł52 m² 12 887,60 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

For english scroll down Nowe mieszkanie od dewelopera gotowe już w marcu! | 0% prowizji od kupującego | 0% pcc Polecam na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 51.6 m2 z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zakładowa

Kleczków,Wrocław

3 200 zł44 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem atrakcyjne mieszkanie w centrum Wrocławia. Ulica Zakładowa - Promenady Wrocławskie. Idealny wynajem dla singla lub pary. Doskonała lokalizacja i świetna komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Ołowiana

Grabiszyn,Wrocław

419 000 zł25 m² 16 977,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Kawalerka po generalnym remoncie gotowa do wprowadzenia | Fabryczna Grabiszyn Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 24,68 m , zlokalizowana na 1. piętrze niskiego, czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pirenejska

Krzyki,Wrocław

630 000 zł40 m² 15 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Przytulne mieszkanie w bezpiecznej okolicy. Idealnie odnajdą się w nim zarówno pary, jak również single. Własnościowe prawo do lokalu z księgą wieczystą. Rozkładowe 2 pokoje, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Białowieska

Fabryczna,Wrocław

3 200 zł45 m² 70,95 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne, w pełni nowe mieszkanie o powierzchni 45 m , zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Port Popowice przy ul. Białowieskiej - w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

599 000 zł42 m² 14 261,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Komfortowe mieszkania tzw.2 PAK na Kępie Mieszczańskiej Prowizja 0% Mieszkania dostępne od ręki - różne metraże i układy Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż nowoczesne, dwa w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stare Miasto,Wrocław

819 000 zł51 m² 16 112,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Pewna inwestycja W sercu wrocławia | stopa zwrotu 8%+ rocznie Cena do negocjacji Szukasz nieruchomości, która zarabia od pierwszego dnia? Ten nowoczesny 2-pak inwestycyjny w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ramiszowska

Poświętne,Wrocław

646 536 zł49 m² 13 197,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj wygodnie. Oddychaj zielenią. Żyj po swojemu Wrocław, poświętne. Mam przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 48,99m Cena promocyjna: 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

4 850 zł64 m² 75,78 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ul. Mieszczańska 64m2 garderoba, widok na rzekę english and ukrainian version below Mam przyjemność przedstawić ofertę najmu tego wyjątkowego apartamentu o powierzchni 64m2 w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczepin,Wrocław

665 000 zł58 m² 11 367,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż stylowe, rozkładowe, trzypokojowe, wykończone i umeblowane mieszkanie na parterze w centrum Wrocławia, przy ul. Środkowej w dzielnicy Szczepin, o powierzchni 58,5 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

699 000 zł49 m² 14 245 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta bez prowizji dla Klienta Kupującego. 2 pokoje z tarasem na nowoczesnej Kępie Mieszczańskiej. Mieszkanie wykończone i gotowe do zamieszkania. Przedstawiam Państwu atrakcyjne, 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Popowice,Wrocław

419 000 zł40 m² 10 345,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,5 m , położone na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku bez windy na wrocławskich Popowicach. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

412 499 zł32 m² 12 790,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowy apartament inwestycyjny - gotowy do zarabiania od pierwszego dnia! Na sprzedaż apartament hotelowo-usługowy o powierzchni 32,25 m z balkonem, położony przy ul. Zwycięskiej 3 we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

985 000 zł81 m² 12 130,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Kupujący bez prowizji! Polecam mieszkanie 3 pokojowe, bezczynszowe!, rozkładowe o pow. 81,2m2 na wrocławskich Stabłowicach. Mieszkanie znajduje się w budynku 7 rodzinnym z 2010 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ułańska

Ołtaszyn,Wrocław

1 447 000 zł81 m² 17 857,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 81,03 m z tarasem oraz prywatnym ogrodem o powierzchni ok. 250 m przy ulicy Ułańskiej we Wrocławiu To nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

1 185 000 zł72 m² 16 417,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż dwupak inwestycyjny w centrum Wrocławia - dwa niezależne mieszkania w jednym lokalu: kawalerka oraz mieszkanie 2-pokojowe. Nieruchomość znajduje się w nowoczesnym, zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

685 000 zł49 m² 13 979,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie na Kępie Mieszczańskiej Prowizja 0% Mieszkanie dostępne od ręki - ostatnie mieszkania, różne metraże i układy Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w pełni.