dowolna

Mieszkania z aneksem Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

3 607 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 607 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tawryczewskiego

Fabryczna,Wrocław

930 000 zł64 m² 14 636,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Lokalizacja: wrocław, nowe Żerniki, igora Tawryczewskiego opis: na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 63,54m2. Rok budowy 2020. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Partynice,Wrocław

602 480 zł40 m² 14 887,10 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzę Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, poprzez kredyt, do finalizacji transakcji. Zadzwoń do mnie nawet po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rybnicka

Księże Wielkie,Wrocław

860 000 zł77 m² 11 103,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Lokalizacja: ul. Opolska, księże Małe Przestronne i komfortowe trzypokojowe mieszkanie o pow. 77,45 m2 z dużą loggia, windą i garażem podziemnym. Lokal znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

3 900 zł52 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Do wynajęcia komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o pow 52 m , położone na prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Grota-Roweckiego

Wojszyce,Wrocław

900 000 zł61 m² 14 754,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż przytulne, dwupoziomowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,6 m2 na 2 piętrze 2 piętrowego budynku z 2015 r. w dzielnicy Krzyki - Wojszyce w okolicy ul. Grota-Roweckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Lipa Piotrowska,Wrocław

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie, nowe meble i sprzęty. Polecamy do wynajmu nowe 2 pokojowe mieszkanie mieszczące się na osiedlu Lipa Piotrowska, przy ul. Melisowej. Mieszkanie usytuowane na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

492 495 zł38 m² 12 798,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowy apartament inwestycyjny - gotowy do zarabiania od pierwszego dnia! Na sprzedaż apartament hotelowo-usługowy o powierzchni 38,48 m z balkonem, położony przy ul. Zwycięskiej 3 we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Jagodno,Wrocław

950 000 zł73 m² 13 076,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nie musisz wybierać między miastem a naturą. Nie musisz uciekać za Wrocław, by mieć własną trawę pod stopami. Wystarczy skręcić na Jagodno. Przy ul. Richarda Straussa czeka miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

844 000 zł77 m² 10 969,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * gotowe do odbioru teraz niższa cena! cena przed promocją 949 000,00 zł Dwustronne mieszkanie z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

648 000 zł34 m² 18 837,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż w pełni umeblowane i wyposażone studio w prestiżowym apartamentowcu atal City Square z roku 2023. Wysoki standard wykończenia, gotowe do zamieszkania, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

616 035 zł59 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe duże, wygodne o powierzchni 58,67m2 z balkonem inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tarnogaj,Wrocław

715 000 zł49 m² 14 711,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,59 m , wykończone w podwyższonym standardzie, zlokalizowane w dzielnicy Tarnogaj przy ul. Międzyleskiej, na osiedlu Lokum Di Trevi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Potokowa

Maślice,Wrocław

739 000 zł58 m² 12 667,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego, 3-pokojowego mieszkania położonego w spokojnej i zielonej części Wrocławia - na Maślicach, przy ul. Potokowej. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Główna

Stabłowice,Wrocław

3 000 zł72 m² 41,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę wynajmu komfortowego mieszkania położonego we Wrocławiu na Stabłowicach, przy ul. Głównej. To przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 72,20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Michalczyka

Szczepin,Wrocław

3 580 zł57 m² 62,97 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** English *** No commission, directly from the owner. Pets are welcome. 2 bedroom apartment with a balcony! Features: bathroom with a spacious walk-in shower Living room furnished with.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

557 745 zł45 m² 12 505,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Fabryczna,Wrocław

744 090 zł41 m² 17 999,30 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Brak prowizji - bezpośrednio od dewelopera! Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym! Brak podatku pcc Zakończenie budowy: 1q2026 Wyobraź sobie poranki z kawą na loggii i nieograniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Poświętne,Wrocław

602 448 zł45 m² 13 307,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj wygodnie - Poświętne Twoje spokojne miejsce we Wrocławiu Zadzwoń i umów się na prezentacje. Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zakładowa

Kleczków,Wrocław

650 000 zł39 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje | duży balkon | Promenady Wrocławskie | prestiżowa inwestycja Na sprzedaż eleganckie mieszkanie o powierzchni 39 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

487 394 zł36 m² 13 490 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Rędzińska, zaprojektowanej z myślą o komforcie i codziennych potrzebach mieszkańców. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gerberowa

Wojszyce,Wrocław

719 000 zł57 m² 12 614 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne mieszkanie 2-poziomowe z tarasem | gotowe do wprowadzenia | Ołtaszyn / Wojszyce Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 56,79 m z dodatkową komórką lokatorską(2,7 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft 3-pokojowy, ul. Stawowa

Stare Miasto,Wrocław

1 380 510 zł57 m² 24 194 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż wyjątkowy apartament typu loft w inwestycji Nowa Stawowa - Wrocławskie Lofty. Powierzchnia: 57 m | Ilość pokoi: 3 | Piętro: 4 | Cena: 1 380 509 pln | Wysokość: 3,02 m O.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzycka

Krzyki-Partynice,Wrocław

2 400 zł36 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości: oferujemy do wynajęcia wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 36 m , zlokalizowane przy prestiżowej ul. Krzyckiej (krzyki). Lokal znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kleczków,Wrocław

1 932 820 zł108 m² 17 931,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Apartament o pow. 107,79m2 z balkonem 23,82m2 znajduje się na 3 piętrze w 7 piętrowym apartamentowcu z windą i składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Potokowa

Maślice,Wrocław

1 080 000 zł68 m² 15 882,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 3-pokojowego mieszkania z dużym balkonem, zlokalizowanego na 1. piętrze nowoczesnego budynku z 2023 roku w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czarnuszkowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

998 950 zł77 m² 12 973,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Przy zakupie Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, 4-pokojowego mieszkania gotowego do wprowadzenia, zlokalizowanego w nowoczesnym budynku z 2019 roku na dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

614 152 zł75 m² 8 202,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Nowy Targ

Wrocław,dolnośląskie

765 251 zł54 m² 14 171,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość o powierzchni 54m2, znajdującą się przy Wrocławskim Rynku, w budynku z roku 1960 z mediami miejskimi. Mieszkanie jest dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

726 220 zł66 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Rędzińska, zaprojektowanej z myślą o komforcie i codziennych potrzebach mieszkańców. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

660 000 zł47 m² 14 043 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

3 pokoje | Balkon | Widok na Sky Tower | Centrum | Inwestycja | 47 m Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47 m , położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wombat Nieruchomości przedstawia- wynajem mieszkania - przestronne 1 pokojowe mieszkanie 40m2 z balkonem / z osobną kuchnią oraz wnęką sypialną - ul. Legnicka / Bolesławiecka / Zachodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Leśnica,Wrocław

640 000 zł128 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Słoneczne Mieszkanie 4 Pokoje (72,00 m2 ) + Antresola ( 56 m2) z ogrodem (70m ) - Leśnica k. Wrocławia! Bez podatku pcc i prowizji. Pełna Własność | Czynsz: niski (ok. 380 zł) Pełna, oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokolnicza

Szczepin,Wrocław

1 180 500 zł62 m² 19 040,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowoczesny 3-pokojowy apartament z 2 łazienkami na sprzedaż. Szukasz nowoczesnego i komfortowego apartamentu rodzinnego w samym sercu Wrocławia lub idealnej inwestycji zapewniającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Zakrzów,Wrocław

810 000 zł69 m² 11 676,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Hallera

Borek,Wrocław

2 999 zł50 m² 59,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polish/english/ukrainian *** apartament dla pary- 2 pokoje*** Eleganckie mieszkanie do wynajęcia przy Ogrody Hallera 86. Na wynajem wyjątkowe, zadbane mieszkanie 2- pokojowe, położone na znanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Fabryczna,Wrocław

661 462 zł53 m² 12 551,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Na sprzedaż gotowe.