dowolna

Mieszkania z aneksem Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

3 598 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 598 ogłoszeń

2 350 zł29 m² 81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przytulne, klimatyzowane mieszkanie przy Wrocławskim Rynku. Nieruchomość znajduje się na I piętrze zadbanej kamienicy i jest po całkowitym remoncie. Okna usytułowane są od ul. Więziennej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 347 500 zł91,70 m² 14 694,66 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe, obecnie jako dwupak mieszkań 2-pokojowych, razem 2 łazienki, 2 tarasy. Można użytkować oddzielnie albo połączyć w jedno, komfortowe 4- lub nawet 5-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

803 740 zł57,41 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokoje, w budynku mającym pozwolenie na użytkowanie. Atrakcyjna cena i widok na Park Grabiszyński z balkonu english description below - please do not hesitate to contact us.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł49,50 m² 11 616,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na bezpiecznym, zamkniętym osiedlu we Wrocławiu. Nieruchomość wyróżnia się dwustronną ekspozycją oraz doskonałym połączeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polish/english/ukrainian klucze W biurze - zapraszamy na prezentacje W dogodnym terminie:) *** apartament dla pary- 2 pokoje*** Eleganckie mieszkanie do wynajęcia przy Pretficza 21. Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka 30 przy Parku idealna dla studenta lub młodego profesjonalisty Na wynajem nowoczesna, świeżo wyremontowana kawalerka o powierzchni 25 m , położona w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł38,75 m² 20 619,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

1. Opis nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany na 3. piętrze, z dużym tarasem i otwartym widokiem na Odrę. To przestrzeń, która została zaprojektowana tak, aby żyć.

Szczegóły ogłoszenia

1 204 000 zł44,70 m² 26 935,12 zł/m²

 

Piętro:21/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Odkryj wyjątkową okazję na rynku nieruchomości we Wrocławiu nowoczesny apartament o powierzchni 44,70 m , usytuowany na 21. piętrze prestiżowego kompleksu Quorum Apartments, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 002 zł54,46 m² 13 753,25 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Powyższa oferta przedstawia mieszkanie w nowo oddanej do użytkowania inwestycji, zlokalizowanej na Partynicach w południowej części miasta Wrocław. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł65,20 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rozkładowe 4-pokojowe mieszkanie z widokiem na dziedziniec z zielenią -cechy nieruchomości- powierzchnia: 65,20 m Sypialni: 3 Balkon: 4, 26 m Aneks kuchenny: 20,3 m -.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł62 m² 9 274,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2-pokojowe mieszkanie własnościowe z balkonem | Wrocław, lata 30-te Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie własnościowe położone w solidnym, modernistycznym bloku z lat 30-tych. Do.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł39,98 m² 65,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowa Papiernia to miejsce wyjątkowe, oryginalne, idealne dla osób poszukujących niebanalnych ofert. Komfortowy, nowoczesny loft, zaprojektowany przez architekta o bardzo przemyślanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 322 zł35,75 m² 15 393,62 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Oferuję mieszkanie w eleganckim kompleksie, usytuowanym w cichej i zielonej okolicy, zapewniającej wysoki komfort.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł54,70 m² 11 316,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferta wyłącznie w naszym biurze! Wrocław Stabłowice, ul. Wełniana / Główna Mieszkanie dwupoziomowe z balkonem o pow. 54,70 m (pow. mierzona po podłodze ok. 59m ) Na sprzedaż 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

796 692 zł61,78 m² 12 895,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania z ogromnymi przeszkleniami. Okna znajdujące się w mieszkaniu mają wysokość 6 metrów idealnie doświetlają przestrzeń. Kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł49 m² 13 979,59 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferuję na sprzedaż komfortowy i funkcjonalny apartament inwestycyjny o powierzchni 48,76 m , położony w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Krakowskiej we Wrocławiu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł40 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2 pokoje po kapitalnym remoncie w centrum Wrocławia + balkon i piwnica ul. Zdrowa sprzedaż lub wynajem Na sprzedaż wyjątkowe, wysokie (2,7 m) mieszkanie o powierzchni 40 m , po.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł25,57 m² 62,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 25,57 m , położone przy ul. Bierutowskiej we Wrocław. Lokal znajduje się w nowoczesnym budynku na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł36 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atlant Estates prezentuje na wynajem stylową kawalerkę z antresolą, położoną przy ul. Księcia Witolda. Podstawowe informacje: powierzchnia: 36 m Typ: kawalerka + antresola (strefa sypialna).

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł46,50 m² 12 881,72 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe w zadbanym budynku w bliskiej odległości od Rynku. Oferta idealna jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie przestronne, zadbane, po częściowym remoncie (.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł35 m² 77,14 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament w centrum- ul. Księcia Witolda - Bulwary Książęce 3 min do Rynku. Pokój dzienny. Wyposażony w kanapę, stolik kawowy. Wyjście na duży balkon. Kuchnia otwarta meble.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł60,64 m² 19 788,92 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dla inwestora: nieruchomość składająca się z trzech modułów, w pełni wykończona, zlokalizowana w sercu miasta. Opiekun oferty: marta Woźniczka-Opuchlik Nr. licencji pfrn 23867.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł70 m² 14 142,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż: 4 apartamenty inwestycyjne ul. Krawiecka, wrocław Oferujemy na sprzedaż cztery atrakcyjne apartamenty zlokalizowane w ścisłym centrum Wrocławia, przy ul. Krawieckiej. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

897 000 zł58 m² 15 465,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m , położone na 1. piętrze w bloku z 2025 roku przy ul. Bieńkowskiego. Idealna propozycja dla siebie lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

3 095 zł53 m² 58,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Witam, do wynajęcia oferuję nowe i stylowo urządzone, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 53 m2 wraz z balkonem oraz przynależnym miejscem postojowym. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

875 853 zł53,47 m² 16 380,26 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji Bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w nowoczesnej inwestycji w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł53 m² 14 132,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwupoziomowy apartament inwestycyjny 53 m | Maślice | gotowy biznes w najmie krótkoterminowym Na sprzedaż w pełni funkcjonujący apartament dwupoziomowy, działający w modelu najmu.

Szczegóły ogłoszenia

565 950 zł53,90 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,9m2 zlokalizowane na czwartym piętrze (bez windy) w spokojnej i zielonej części Wrocławia - osiedle Różanka, ul. Jugosłowiańska. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

542 296 zł47,29 m² 11 467,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł39,10 m² 76,73 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dominika Kasprzyk Specjalista ds. nieruchomości Tel:   *mieszkanie dostępne od lipiec Polecam 2-pokojowe mieszkanie z tarasem/ogródkiem, wykończone w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

567 742 zł26,78 m² 21 200,22 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 5 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w wyjątkowej lokalizacji w samym centrum Wrocławia tuż obok Dworca Głównego nowa jakość.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Wrocław, ul. Vivaldiego Na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 34 m , położone na parterze w nowym budownictwie przy ul. Vivaldiego.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł62,26 m² 13 090,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferujemy piękne, narożne mieszkanie o powierzchni 62,26 m , położone na zielonym i cichym osiedlu we Wrocławiu, w dzielnicy Swojczyce. Nieruchomość mieści się w nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł70 m² 10 985,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Kupujesz od dewelopera bez pcc 2% i bez prowizji! Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni około 70 m usytuowane na 3 piętrze w kameralnym budynku z windą. Opis mieszkania: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

513 000 zł49 m² 10 469,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel:   Nowa kameralna inwestycja usługowa na zielonych Sołtysowicach! Lokale idealne pod najem krótkoterminowy! Oddanie w 2027 roku. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 300 000 zł170,32 m² 13 503,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Wille miejskie we Wrocławiu - Ołtaszyn lokalizacja: inwestycja położona na Ołtaszynie we Wrocławiu przy ul. Nefrytowej wśród zieleni, blisko pełnej miejskiej infrastruktury i dobrych połączeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 240 155 zł80,01 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy Państwu komfortowe i przestronne dwupoziomowe mieszkanie (pow. 80,01 m2) z ogródkiem, położone w przepięknej lokalizacji w zachodniej części Wrocławia, na Żernikach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 164 zł35,69 m² 15 667,25 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

727 930 zł61,70 m² 11 797,89 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie dla rodziny w centrum Wrocławia. Propozycja dla tych, którzy na co dzień chcą mieć wszystko pod ręką - bliskość szkół, przedszkoli, pracy, usług, kultury i miejsc spotkań.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł53,08 m² 14 977,39 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Tylko w Po Prostu Nieruchomości. Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe z dużym balkonem na osiedlu dewelopera Temar przy ul. Kleczkowskiej na Śródmieściu. Nowy budynek z 2018 roku, boczna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

564 451 zł33,25 m² 16 975,97 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026