dowolna

Mieszkania z aneksem Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

3 613 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 613 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dożynkowa

Klecina,Wrocław

2 000 zł28 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wirtualny spacer - widok 360 stopni - street view Możesz oglądać nieruchomość oraz jej najbliższe otoczenie nie wychodząc z domu - Tak jak byś tam był. Następnie umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

2 599 zł37 m² 70,22 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjną ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania o powierzchni 37 m2, zlokalizowanego przy ulicy Tęczowej w inwestycji Lokum Victoria. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

595 100 zł39 m² 15 433,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Jagodno,Wrocław

699 900 zł48 m² 14 581,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, o powierzchni 48 m2 w cenie 699 900 pln na Jagodnie we Wrocławiu. To nowoczesna nieruchomość charakteryzująca się komfortem i funkcjonalnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

624 015 zł59 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe duże, wygodne o powierzchni 59,43m2 z balkonem inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Brzeska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Witam. Posiadam na wynajem kawalerkę w ścisłym centrum Wrocławia. Mieszkanie zlokalizowane jest na Przedmieściu Oławskim, na ul. Brzeska 5. Do rynku można dostać się w 15 minut spacerkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

556 610 zł27 m² 20 784,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 5 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w wyjątkowej lokalizacji w samym centrum Wrocławia tuż obok Dworca Głównego nowa jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Orla

Borek,Wrocław

968 000 zł72 m² 13 444 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Polecam wyjątkowe i pięknie urządzone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 72 m usytuowane przy ul. Orlej we Wrocławiu, w bezpośrednim sąsiedztwie parków. Wygoda i komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Włodkowica

Stare Miasto,Wrocław

679 999 zł68 m² 9 926,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Serdecznie polecam Państwu wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Pawła Włodkowica 27, w samym sercu Wrocławia. Ta unikalna nieruchomość oferuje komfortowe warunki do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Poświętne,Wrocław

730 000 zł57 m² 12 872,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Dzień Dobry, zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania z dwoma miejscami postojowymi należącymi do mieszkania oraz komórką lokatorska. Mieszkanie znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konduktorska

Jagodno,Wrocław

999 000 zł87 m² 11 492 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Duże mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 86,93m2 z ogrodem i tarasem! -powierzchnie mieszkalną można zaaranżować jako dwurodzinną - jeżeli potrzebne jest mieszkanie, które ma dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

6 500 zł72 m² 90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. Nr licencji pfrn 30960 (english version below) dostępne od 01.05.2025 Serdecznie polecam do wynajęcia piękne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 72m2. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rymarska

Krzyki,Wrocław

979 000 zł63 m² 15 539,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Apartament 63 m przy Parku Grabiszyńskim. Lokalizacja: osiedle Racławicka Park. Zielona, prestiżowa dzielnica Wrocławia, tuż przy Parku Grabiszyńskim. Budynek: kameralny, niski blok z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

643 000 zł26 m² 24 542 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nawet 100 tyś. Rabatu na wybrane mieszkania, nie zwlekaj, skorzystaj Z promocji, ostatnie mieszkania W sprzedaży. Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! To nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

619 000 zł31 m² 20 149,70 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 30,72m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne pod wynajem, dla singla/pary na pierwsze własne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Tarnogaj,Wrocław

652 000 zł53 m² 12 253,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania znajdującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

1 582 785 zł62 m² 25 500 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Apartament 3 pokoje | widok na rzekę | centrum Opiekun oferty: tel. Apartament 3-pokojowy Z widokiem na rzekę, w prestiżowej okolicy księcia witolda! ***oferta wyłącznie w sdp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

858 000 zł60 m² 14 212,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja | Drabika | 60m2 Do sprzedania nowe, nigdy nie zamieszkałe mieszkanie przy ul. Drabika we Wrocławiu (boczna ul. Buforowej). Rejon dobrze skomunikowany, w pobliżu nowa szkoła, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

1 046 432 zł75 m² 13 932 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 75,11m2 znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podwórcowa

Nadodrze,Wrocław

525 000 zł30 m² 17 453 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty: tądel () Tel. Przedstawiam Państwu wykończoną kawalerkę o powierzchni 30,08 m2 przy ulicy Podwórcowej na Nadodrzu. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest na wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gerberowa

Ołtaszyn,Wrocław

887 000 zł95 m² 9 299 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: tel. Przestronne, narożne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ponad 95m2 w stanie deweloperskim. Do indywidualnej aranżacji. Mieszkanie mieści się na II p.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

784 200 zł65 m² 12 006 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Ołbin,Wrocław

543 191 zł29 m² 18 507,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu mieszkania w wyjątkowej inwestycji, dzięki swojej lokalizacji. Bliskość uczelni wyższych, jak Politechnika Wrocławska czy Uniwersytet Wrocławski oraz świetne połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obornicka

Psie Pole,Wrocław

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Jasne, klimatyzowane dwa pokoje, 12min tramwajem od Rynku. W sypialni znajduje się duża szafa pax i podwójne łóżko z wygodnym materacem. Dodatkowo dwie szafki nocne oraz komoda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Nyska

Krzyki,Wrocław

1 650 zł24 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka z aneksem kuchennym i łazienką przy ul. Nyska 28 *powierzchnia 24m2 *1 piętro *ogrzewanie elektryczne *lokalizacja gwarantuje dobra dostępność do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

784 200 zł65 m² 12 006 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zefirowa

Krzyki,Wrocław

3 900 zł65 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i garażem | Wrocław Krzyki | ul. Zefirowa. Do wynajęcia od zaraz przestronne i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

1 360 000 zł65 m² 20 959 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Apartament 3-pokojowy, do wykończenia, księcia Witolda Dostępne od zaraz narożne mieszkanie przy rzece z balkonem w prestiżowej inwestycji na Księcia Witolda! Opiekun Oferty: tel. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

550 000 zł32 m² 17 155,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,06m2 to jeden pokój z balkonem i kuchnią w aneksie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lauterbacha

Żerniki,Wrocław

501 798 zł39 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dlaczego warto się zainteresować tą ofertą?: przystanek Tramwajowy - 454 m Niska zabudowa - kameralne osiedle blisko Park Pilczycki I Glinianki Umów się na spotkanie Zadzwoń już dziś! ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Tarnogaj,Wrocław

535 000 zł39 m² 13 781,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

566 052 zł33 m² 17 284 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Ta inwestycja to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

689 475 zł49 m² 14 114 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez podatku pcc, oferta deweloperska. Termin realizacji - 04.2026 Inwestycja znajduje się w południowej części Wrocławia, administracyjnie jest to część osiedla Krzyki-Partynice. Graniczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

1 191 582 zł79 m² 15 160,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

723 262 zł56 m² 12 947,80 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Promocyjna cena! Wygodne, klasyczne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, dwustronne, przeciwległe o powierzchni 55,9m2 w jednej z najlepszych lokalizacji na wrocławskich krzykach/partnice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lutyńska

Leśnica,Wrocław

425 896 zł47 m² 8 993 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwupokojowe mieszkanie z przestronnym salonem do własnej aranżacji w Lutyni Zaledwie 3 km od Wrocławia w rewelacyjnej cenie Opiekun oferty: otoczenie: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Komedy

Jagodno,Wrocław

550 000 zł36 m² 15 277,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 36 m , położone w atrakcyjnej lokalizacji we Wrocławiu, przy ulicy Komedy. Mieszkanie znajduje się na parterze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wambierzycka

Gaj,Wrocław

820 000 zł45 m² 18 222,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Pośrednikom dziękuję! Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie przy Wzgórzu Gajowym- w pełni wyposażone i umeblowane. Bardzo blisko do Dworca pkp oraz rynku. W pobliżu sklepy centrum handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

498 200 zł25 m² 19 777,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.